Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Ctrl+V
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81
Logan
So shut up, shut up, shut up - don't wanna hear it!
Get out, get out, get out, get out of my way!
Step up, step up, step up , you'll never stop me!
Nothing you say today is gonna bring me down!
Maggette
I wrote her off for the tenth time today
And practiced all the things I would say
But she came over I lost my nerve
I took her back and made her dessert
Oh I know I'm being used
That's okay man cause I like the abuse
Oh I know she's playing with me
That's okay cause I've got no self esteem

We make plans to go out at night
I wait till 2 then I turn out the light
All this rejection's got me so low
If she keeps it up I just might tell her so

When she's saying, oh, that she wants only me
Then I wonder why she sleeps with my friends
When she's saying, oh, that I'm like a disease
Then I wonder how much more I can spend
Well I guess I should stick up for myself
But I really think it's better this way
The more you suffer
The more it shows you really care
Right? Yeah-eh-eh

Now I'll relate this little bit
That happens more than I'd like to admit
Late at night she knocks on my door
She's drunk again and looking to score
Oh I know I should say no but
It's kind of hard when she's ready to go
I may be dumb, but I'm not a dweeb
I'm just a sucker with no self esteem

When she's saying, oh, that she wants only me
Then I wonder why she sleeps with my friends
When she's saying, oh, that I'm like a disease
Then I wonder how much more I can spend
Well I guess I should stick up for myself
But I really think it's better this way
The more you suffer
The more it shows you really care
Right? Yeah-eh-eh
WinterLea.
http://magnets.lv/rezultati/arh/2005/vasar...0_2dRK.html#S12


p.s. wāx, ku` laba ideja biggrin.gif
Logan
No, you don't know what it's like
When nothing feels allright
You don't know what it's like
To be like me
To be hurt, to feel lost
To be left out in the dark
To be kicked when you're down
To feel like you've been pushed around
To be on the edge of breaking down
And no one's there to save you
No, you don't know what it's like
Welcome to my life
Ilva-Luīze Šmelde
Es to jau sen zināju.
betty
tralalalala.
Logan
cilvēks pirms rakstīšanas interesējās par vietu,kur notiek darbība,pievērsa uzmanību pat tādiem sīkumiem kā uzvārdi.
Patriote.
the bloodhound gang-uhn tiss uhn tiss uhn tiss
karmucis
ceiligirl24
Logan
We're the pain that you feel
We're the scars that don’t heal
We're the tear in your eyes
We're the reason you cry
We're the voice in your head
We're the lies that you said
We're the best thing you had but you pushed us away
Patriote.
I ship Draco/Luna
Logan
Tinuviel elvanui
Elleth alfirin edhelhael
O hon ring finnil fuinui
A renc gelebrin thiliol...
Adē
Pēc trešās šautuves Līduma - 22.vietā (58)


Šodien, 18.februārī Turīnas olimpiskajās spēlēs notiek 10 kilometru iedzīšanas sacensības biatlonā sievietēm. Trešajā šautuvē Līduma kļūdījās trīs reizes, noslīdot uz 22.vietu.
Logan
Drako Malfojs
Oriģinālvalodā: Draco Malfoy

Drako Malfojs ir dižciltīgas ("tīrasiņu") burvju ģimenes pēcnācējs, saskaņā ar tradīciju iešķirots Slīdenī. Radinieki – tēvs Lūcijs, māte Narcisa, mātes māsa Bellatrise Svešovska, viņas vīrs Rodolfuss un vīrabrālis Rabastans – praktiski visi ir nāvēži.

Drako, salīdzinājumā ar pārējiem slīdeņiem, ir neliela auguma. Bāla, kalsna, mūžam nelāgi smīnoša seja ar asiem vaibstiem un smailu zodu – kā izteicās Ronalds (Rons) Vīzlijs: "negants žurkas ģīmītis". Blāvas, auksti pelēkas acis. Gaišie mati, kas raksturoti arī kā sudrabaini balti, parasti ir kārtīgi saķemmēti un pieglausti.

Runā "garlaikotā balsī, mazliet stiepdams vārdus". Atsevišķos gadījumos balss raksturota arī kā ledaina, skaļa, izsmējīga, nesteidzīga, slinka.

Lai ko Drako darītu, viņa emocijas prakstiski vienmēr ir labi lasāmas viņa sejā ("Ja tu būtu redzējis Malfoja seju... viņš bija gatavs nogalināt!"). Dusmās piesarkt nav raksturīgi, tikai vaigu galos parādās viegls sārtums; mēdz acis samiegt šaurās spraudziņās. Ja ļoti nikns, tad visa seja sašķobās. Kad Drako ar kaut ko ir ļoti apmierināts, tad smīn tik plati, ka acis samiedzas. Arī prieku Drako nespēj noslēpt: acīs pēkšņi parādās dzīvība, tās ļauni mirdz, bālā seja piesarkst un staro priekā.
Kalevale
[18:18:37] sandis says: kas tew tur nepatika tajaa waardaa?
[18:19:03] Kalevale says: nju, vismaz ar garumzīmi uzraksti, kgan es nezinu tādu vārdu skaistī
[18:19:27] Kalevale says: Skaistī es esmu slims ar iesnām!!!!
[18:19:47] sandis says: a man ta negribas
[18:20:05] Kalevale says: (chuckle) a tev vnk nav gaumzīmju...
[18:20:13] Kalevale says: tb garumzīmju
[18:20:28] sandis says: man ta patik labak
[18:20:49] Kalevale says: nju, ok, tad lai tā paliek arī...
[18:20:55] sandis says: ok
irbīte.
.. nojausma par fiziskām beigām ir.. garīga atmošanās..
Patriote.
Narcisa stāvēja vannasistabā pie spoguļa un apbrīnoja savu skaistumu
-Jā! - Narcisa nerātni nosmīnēja un abi ķērās pie Twistera.
-Zaļais lauciņš - Lūcisj nokliedzās un Narcisa ar labo kāju uzkāpa uz zaļā lauciņa. tā viņi spēlēja līdz brīdim, kas bij ļoti satraucošs, jo Narcisaa tradās tieši zem Lūcija. Viņš sāka siekaloties un Narcisa redzēja , ka viņam no mutes nopil milzīga siekalu lāse, kas lēnām krīt virsū tieši uz Narcisas. un viņa veikli paķēra stikla bļodiņu un palika to zem viņa mutes,
-un tās lūpas... - viņa nodomāja - gluži kā siekalainam sunim, tas mani tā uzbudina - viņa pēkšņi iejautājās
- eu negribi paspēlēties ar phmetru?!?...
-tu domā pehametru? - Lūcija acīs uzzibsnīja naudas zīmītes $$. pēkšņi nez no kurienes uzradās Dobijs ar neskaitāmiem pehametriem. Tie bija sabāzti viņam zeķēs, ausīs, starp kāju pirkstiem un pat lielajās duguna nāsīs. Lūcijs no lielās izbailes, ka Dobijs ir ieraudzījis kādā stāvoklī atrodas tualetes pods, skrēja to izberst, bet tikmēr Narcisa centās ar savu esošo stāvokli (zaķa austiņām) iekārdināt Dobiju , lai tas pagatavotu viņiem vakariņas. Dobijs ieraudzījis Narcisu sāka raustīt valodu un
viņam visi phmetri izkrita no nāsīm un visiem pārējiem caurumiem ārā, t.i. ārā pa logu.
-nē tikai ne pehametri! - Narcisa niknumā iesaucās un ātri salocījusi papīra lidmašīnīti iesēdās tajā un traucās pakaļ pehametriem. TIkmēr tualetē Lūcijs sāka skaļi bļaut, jo ,redz viņš bij iespŗūdis lielajā dušas caurumiņā un tagad nevarēja izvilkt sevi no turienes, Dobijs bija izdzirdējis bļaušanu un sāka jau skriet glābt iesprūdušo, bet nez no kurienes uzradās Narcisa ar visu savu lidmašīni.
-Superwoman steidz palīgā! - vīņa nokliedzās. Ieleca pa logu, izglāba Lūciju, piekāva Dobiju (netīšām), savāca pehametru un aizteleportējās it kā uz guļamistabu, jo gribēj no Dobij paslēpties, bet lai cik tas dīvaini arī nebūtu mājās bija pārradies Drako un tieši tajā brīdī bija iegājis vecāku guļamistabā lai aizņemtos no Lūcija apakšveļu.
-Zog manus dārgumiņus - Lūcijs iekliedzās un jau paceel zizli kas pavisam nejauši bija gadijies pa ķērienam
-tēt tu jūdzies...unnnn es no šeienes tinos!- Drako izskrēja no istabas bļaudams kā mazs bērns diezko tālu nebija ticik kad pēkšņi viņam no mantijas apakšas izkrita leopardādas bokseršorti.
-Mani, tie ir mani - Lūcijs skrēja no pakaļas un kliedza - Atdod manus dārgumiņus, atdod - viņš čikstēja
-Ko vēl ne? Tādus jau valkā tikai tādi seksīgi puiši kā es ko tu vecs un bez gaumes ar tādiem pasāksi?!- Drako ņirgājās par tēvu, kurš nu jau bļāva pa visu māju un pie tam vēl tā šņukstēja, ka pat Narcisa sāka smieties un norimusi teica
-Un tāds puņķu tapa ir mans vīrs?- bet kad viņa ieraudzija kurus bokseršortus Drako ir paņēmis, tad Narcisai acīs parādījās tādas uguntiņas un arī viņa dzinās pakaļ Drako jo atcerējās tos 'kvēlos' notikumus, kurus, tie (šorti) bij piedzīvojuši.
-Drako?!!ja neatdosi tūlīt šortus, tad tu pēcpusē dabūsi kādu lāstu!!!- māte kliedza un tomēr tās bija veltas pūles, jo viņa kārtējo reizi aizķērās aiz Dobija un krītot lejā pa trepēm viņa uzkrita uz phmetra, ko tik cītīgi bij sargājusi, pēkšņi vinja sāka neladā balsī spiegt jo spogulī ievēroja ka viņai ir izsmērējusies lūpukrāsa, bet viņa varonīgi cēlās kājās un skrēja pakaļ Drako
-Tu vecais puņķu tapa, kam es tevi dzemdēju?!?!Vai man bij jāpārcieš TĀDAS...- nu jau narcisa kliedz, nē viņa ķērca pilnā un nelabā balsī- ...mokas, lai tik tu tagad varētu spēlēt flautu! Atdod bumbierenes!
-labi, labi, nekliedz uz mani - Drakucīts nometa apenes un aizbēga raudādams.
-Victory!!! - iekliedzās Strups, kas bij izdzirdējis lielo jezgu par flautu un tās spēlmani!
-Chau Puņķimus - Lūcijs piegāja un apkampa Strupu!
-Čau čav, .....mmmmm.......ēēēēēēēēē....es tikai...
-kas?!Ko?!ko rausties kā puņķis uz drāts? - teica Lūcijs
-neapsaukā mani - Strups ar asrām acīs vērsās pie Dobija - aizstāvi mani!- Dobijkungs, ar savām smirdīgajām zeķēm raidīja uz Puņķimusu tādu nikno skatienu
-Nekā nebij!!es labāk aiziešu pie HELmuta - un dobis pazuada, atstājot noskumušo Puņķimusi kopā ar savām likstām un puņķiem.
-Nē nepametat mani vienu. man bail no tumsas, tajā ir tik daudz zobārstu - viņš pinķšķeja un mantijas piedurknē ieslaucīja 10kg puņķu. Tikmēr Narcisa ar Lūciju centās nemanīti aizlavīties, lai varētu turpināt savu intīmo izklaidi . Viņi rokās sadevušies ieslēdzās guļamistabā, uzbūvēja barikādes, nolādēja durvis un sāka spēlēt spilvenu kaujas.
-Še tev - kliedza narcisa, sizdama vīram ar spilvenu un atkal kārtējo reizi nokrita. nez kas ar viņu bij šodien noticis, vai viņa bij par daudz salietojusies grādīgo vai bijusi ļoti aktīva OLga.
-Drīzāk jau OLga - nodomāja pats Lūcijs un piegāja viņai bīstami tuvu. narcisa paskatījās uz vīru sāka tā draiskulīgi smaidīt un iesita viņam ar spilvenu gandrīz nolauzdama Lūcija zizlim galu
-Nu viss, Narcis tas jau bija ļauni no tavas puses- Lūcijs teica.
Tobrīd atskanēja skaļi, uzbāzīgi klauvējieni no barikāžu puses - Puņķimuss bija kritis histērijā un skaļi raudāja.
-Cisij ielaid mani, gribu lai mani samīļo - viņš dauzījās ar dūrēm pa durvīm.
-Tikai pār manu līķi - iekliedzās Lūcijs
-Tak neesi tik ļauns, Lūčukiņ lai jau viņam tiek tas prieks...DRAKO!!! EJ SJAMĪĻO PUŅĶIMUSU!!!- Narcisa nokliedās
-Bet mamu es....
Deepeyed
lkvb8fzefu
Kalevale
es pati --->
Kalevale//**//
irbīte.
Irbiit... es nevaru bez tevis dzivot..! Luudzu nepamet mani! Es tevi miilu!!


****


blushing.gif
Logan
Deivids negribēja stāstīt Emīlijai par Benu, ne tagad.
Džūna
Logan
o jā,ES saprotu!!!!
Kalevale
Burdengundesultemitrija!
joua
Drēbes:
Mati:
Ēdiens:
Dzēriens:
Domas:
Jūtas:
Runājos ar:
Dzirdu:
Patīk/mīlu:
Gribu:
Ienīstu/Dusmojos:
Gaidu:
Patriote.
Cabin Crew - Star To Fall
Meitene no Priekšpilsētas
Uzmini,kā es tewi draugoz atradu?
resella
Dirty Little Secret

Who has to know
When we live such fragile lives
It's the best way we survive
I go around a time or two
Just to waste my time with you

Tell me all that you've thrown away
Find out games you don't wanna play
You are the only one that needs to know

I'll keep you my dirty little secret
Don't tell anyone or you'll be just another regret

Hope that you can keep it
My dirty little secret

-“Dirty Little Secrets”: The All-American Rejects
Džūna
Džūna, kur tu dzīvo? Vairāk jālasa...
joua
Path "Application Data" not found!

The programm will be terminated.

Press OK to copy this Message to the clipboard.
nenuil
“Well, that was fun,” Draco broke the silence as he stretched out on one of the couches.
“Yeah, whatever, mind if I change the colors? I’ve had enough of red and gold for the past six years and I don’t need it now, not when I change the colors,” Hermione asked. She pulled her wand out, she didn’t really care if he didn’t want her to, she would leave the green and silver alone, but she would not spend another year surrounding in red and gold!
“Not at all, just don’t have girlish colors. Black is fine with me by the way,” he said in a way of a subtle hint, but he couldn’t pull it off this time. He obviously expected the worst; did he actually think she wanted colors like pink and baby blue or whatever he considered girly? He raised an eyebrow as the red and gold became purple and the green and sliver faded into black. Malfoy surveyed the room, noticing the interesting combination the two colors created.
“As I’m hearing no objections, I’m right to assume this is fine with you? Also, those colors will also have been applied in the bathroom, whatever is purple is mine, got it?” Without waiting for him to speak, she walked up her stairs to her room.
The stairs continued up for quite some distance, and Hermione was curious as to what was up there. “I’ll check it out later; right now I want to check out my room and then go take a bath. Hmm… what should my password be? I know, my favorite club,” Hermione figured. It was fail safe, nobody even knew she went to clubs. Well, that wasn’t true, some people knew, but wouldn’t admit it was true. “Sweet Seduction” opened her door and became her new password, and she walked into the magnificent room. A huge four poster bed took up most of the space, and was covered with an array purple and black fabric. The walls with their soft purple glow emphasized the black carpeting. She was glad Malfoy had requested black downstairs, it went well with her royal purple and it was a combination she obviously loved. The bag she asked not to be unpacked was sitting on her bed and she quickly put it in the closet, unpacked. She didn’t need the contents to be discovered. She questioned her sanity as to why she would bring that, especially to bring that here. Confident that it wouldn’t be discovered and be looked through, she went back downstairs to take a relaxing bath.
Malfoy wasn’t in the commons, but she figured he was in his room. Walking into the bathroom, she filled the huge bathtub with warm water, noticing the shower on the end of the room. It wasn’t noticeable if you were at the sink counter, but could be seen clearly from the tub. Stepping out of what little clothes she wore, she allowed the welcoming heat to envelope her senses.
Draco’s room was what he expected it to be. The dominating black was interrupted by snatches of sliver. He collapsed onto his bed, Granger was something else and she was taking control over his thinking. During the feast he could only think about her, much to his annoyance. Too bad he had been against her all those years; he could have experienced that earlier. The kiss, not the lost of control. Oh well, you couldn’t change the past. He sighed and left his room. Once outside his door, he was tempted to explore where the stairs went, but decided against it. He wanted to talk to Granger. Once downstairs, he realized she wasn’t in the commons. The books are down here, what could have been in her room to amuse her? Deciding to take a shower, he walked into the bathroom.
Hearing the door open and close, Hermione looked up. There was Malfoy, just standing there looking at her with a very curious look on his face. She scowled at him, “Weren’t you leaving or something?” she asked sharply.
“Nope, I’m taking a shower and then talking to you. I would recommend that if you have privacy issues you be done before I am seeing as I would have no problem sitting here talking to while you’re naked,” he smoothly retorted. Walking over to the shower he turned it on and then turned to face her again. “Remember, both staring and drooling are rude,” and with that he stripped and walked into the shower, closing the door behind him.
“Damn he’s got a nice ass,” Hermione quickly banished the thought, or she tried to anyway. Malfoy kept entering her thoughts. Quickly becoming irritated, she got out and wrapped her towel around her. Moving to the sink, she tried to keep her mind off of that annoying jerk.
“You know, he hasn’t been much of a jerk today, and he is pretty hot…” a little voice told her.
“SHUT UP!” she yelled at it silently. At the moment the shower shut off and Malfoy walked out, graciously wrapping his waist with his black towel.
Damn that Granger, he could only think of her the whole time. Noticing that she wasn’t in view, he walked over to the sink, standing behind her. He eyed what the towel did not cover, which was plenty of leg. He suddenly wished the towel would fall; it annoyed him for some reason. She hadn’t noticed him yet, seeing as he wasn’t in view of the mirror yet. He took a couple of steps, silently sneaking up on her, until her back was a scant inch from his chest. Wondering later what had possessed him to do so, he snaked an arm around her waist and closed the small distance between them.
Hermione froze; she hadn’t even noticed him come up behind her. She turned around, her arms automatically going to his shoulders. His lips brushed hers briefly and she leaned forward and kissed him. His hands slid to the small of her back and pulled her even closer to him. Pulling his head down, she deepened the kiss and his tongue met hers. It teased hers for a few minutes and then left, only to kiss down her neck. He gently pushed her until she leaned against the counter and he was slightly above her, his leg between hers.
She tasted so good to him and fit so perfectly with his body. His hands ran over her body, tempted to pull off the towel that blocked her beautiful body from him. He was so into her touch that he almost didn’t realize that she was tugging at his towel. Only to be fair, he slowly unwound the towel from her, going slowly as if he was unwrapping a treasured gift.
Finally realizing what was happening, Hermione pushed Malfoy off of her. Wrapping her towel tighter around her, she looked up at him. Big mistake, she wasn’t expected the look he had. A mix between confusion and lust, with traces of annoyance, filled his face.
“We can’t do this, “ she whispered, almost as if she were pleading him.
“Why not,” he asked, “How is this wrong?”
“We can’t, just cant. I’m sorry Draco,” her voice quavered with an emotion he couldn’t decipher. He watched her walk away from him, for the second time that day. And for the second time, he wished he could stop her from leaving. What bothered him was how strongly he wanted to do this. Did he love her or something? He scoffed at the idea. He, Draco Malfoy from a pureblood family, was in love with Hermione Granger, a little mudblood? The idea was ridiculous! Also, he had never loved anyone in his entire life and yet, nobody else had ever been able to hold his attention like she had. “Well, how wouldn’t have been thinking about her, she drastically changed her appearance!” he explained to himself. Convincing himself that it was only her body he wanted, he went to bed.
Thoughts swarmed in Hermione’s head as she lay on her bed. What had just happened? She had been so caught up in it… What would have happened if she hadn’t had come to her sense? The thought made her shudder. And what was up with Malfoy anyway? That was the second time today he had tried to start something. Was he in love with her? She quickly dismissed the idea.
But that gave her a new thought, what kind of affect was she creating? Did she now have the power to attract guys’ attention? She laughed; if that was true then she could have any guy in school! She remembered working at the club. Oh how those other girls had been jealous of her! She was the business for the club and they knew it. Envy tainted the club; she had been the most sought after. It was her who made hundreds of dollars a week in tips, not the other girls. Oh she could definitely use this new power for her own good. She could have any guy on his knees begging her. But why take the easy road? Why not go for a challenge? She could take a guy who would never fall for her and make him.
Of course, this game would have to have rules, all games did. Yes, this would be her game, her challenge to herself. Rule one: She could tell no one of her game. If someone found out, the game ended and she would lose. She didn’t want to lose, losing was bad. Rule two: She could use any means of seduction to help her. Tempting and teasing where her specialty, after all, it wasn’t right to give a guy everything he wanted. That made him spoiled and nobody likes spoiled. Rule three: she wasn’t allowed to fall in love with him. If she fell in love, she wouldn’t have a victory, it would be tied and ties were not accepted.
Now who would her first player in the game be? Correction, victim, she was, after all, he player in this game; he would just be the pawn she played with. Who could this guy be? He couldn’t be friends with her or someone who got along with her. That ruled out everyone but the Slytherins. She couldn’t stand anyone who was just plain dumb so he would have to be clever and cunning. Enough that he would pick up the hints she would drop, but not enough that he would figure out it was just a game. Bonus points to her if he couldn’t stand her or rarely got along with her. Even more points if he was a player, which would keep her on the edge, wondering if he was just acting or really in love. That let left only one person, Draco Malfoy. Malfoy would be her first pawn. Oh, Malfoy was perfect! It would be wonderful revenge for all those time he created hell. The pain of every insult, every spell, and every fight would be returned to him threefold. After all, nothing hurts as bad as having your heart broken by someone who was once your enemy. For once, he would be the one played and it would be from the last person he expected. “The game will start tomorrow,” she promised to herself. She drifted to sleep imagining the whole grand affair.
Draco woke as a feeling of dread settled over him. There was no reason for it, and that made him uneasy. He tossed and turned for what seemed hours, sleep would no come again. When he finally relaxed enough to sleep, it was Hermione who was on his mind. Ironically, it was think of her that calmed him down. He didn’t question it then and when he awoke again in the morning, he had forgotten. His only memory of that night was the dread and sense of unease.
Patriote.
Red Head
The saying might be blonds have all the fun but i bet your a blast to hang out with, your the type that lives life to the fullest and would never miss a good party. Anuff said!!!
Kalevale
jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!jā!
ogle.
jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!jā, jā, jā!
mazā peciņa
http://www.face.lv/show.php?id=1516659&group=M
joua
http://www.ex.id.lv/klik.php
Eiše
Mans sapnis!


Harley Davidson 1450 Road King!!
putninsh
Njā ... kautkas jauns (bet ja jauns, tad noteikti labaaks) derētu.... bet, tn never dies...!
p.s. bet vispār , baigais lols



hehe labaa speele xD.gif
Puķu elfs
A3 (297x420)
Patriote.
Drēbes:
Mati:
Ēdiens:
Dzēriens:
Domas:
Jūtas:
Runājos ar:
Dzirdu:
Patīk/mīlu:
Gribu:
Ienīstu/Dusmojos:
Gaidu:
ogle.
mazgaaju traukus mazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukusmazgaaju traukus
Keyshia
34-1346-4534-2355
Kalevale
Sorry, man galīgi šodien nav laika [es mācos… atkal…], bet vienu mazu gabaliņu varu ielikt! smile.gif
oho… Weed saka, ka es tulkoju mūsdienīgi… diez, ko tas nozīmē? huh.gif
laughing.gif

Daļa no 3. nodaļas.

Drako pakāpās viņai tuvāk. „Tu pilnīgi noteikti nevari paiet, tādēļ mums vajag transportu, kas mūs aizgādātu līdz slimnīcai. Mēs brauksim ar Knakts busu, labi?” *

Hermione mēģināja pamāt, taču meitene noģība, pirms paspēja ko atbildēt.

Malfojs pacēla meiteni un nemākulīgi mēģināja noturēt gan viņu, gan savu zizli.

Buss lēnām plivinādamies nolaidās tieši abiem priekšā!

„Esiet sveicināti Knakts busā! Mēs parūpēsimies par jebkuru burvi un jebkuru raganu! Esiet tik laipni un leciet iekšā!” To bija teicis gaišmatains jauns burvis, kurš bija pakāpies pretī pasažieriem, lai sagaidītu viņus.

Jaunais burvis palūkojās un skaļi iekliedzās: „Ērnij, mums te ir ievainotā! Ātri, puika, nes viņu iekšā! Mēs tūlīt dosimies ceļā! Ērnij, uz Sv. Mango!”

Malfojs tikko bija paspējis iekāpt busā, kad tas jau sakusējās un puisis nokrita, labi, ka jauneklis, kurš abus bija sagaidījis Knakts busā jau bija nolicis Hermioni gultā, pirms buss sāka kustēties.

„Au!” Malfojs iesaucās, kad ļoti sāpīgi bija atsitis savu sēžamvietu. Viņš piecēlās un apsēdās blakus Hermiones gultai! Viņš paskatījās uz Hermiones pusi, viņa satrauktais skatiens vairs neatrāvās no viņas, meitene bija kļuvusi tik bāla.

Šī bija pilnīgi pēdējā lieta, ko viņš būtu plānojis darīt šajā mirklī. Blondais jauneklis aizvēra acis un mēģināja mierīgi ieelpot.

„Malfoj!” iesaucās, kāda labi pazīstama balss.

Drako piecēlās, lai ieraudzītu savus ienaidniekus – Hariju Poteru un Ronu Vīzliju.

„Nolādēts!” Drako klusi, pie sevis iesaucās!

„Ko pie velna tu dari šeit, kopā ar Hermioni?” Harijs kliedza. Daži ļaudis pat atskatījās uz kliedzēju.

„Garš stāsts! Nedomā, ka es GRIBU šeit atrasties!” Piecēlies kājās Drako pavīpsnāja Harijam tieši sejā! Viņš bija galvas tiesu garāks, nekā Rons, taču ar Hariju bija vienā augumā.

„Kādēļ, lai tu mums nepastāstītu? Vai varbūt tu atbildēsi uz šo?” Rons iesita ar savu dūri atvērtajā plaukstā, tādējādi rādīdams, ka ir jebkurā laikā gatavs sist Malfojam.


Drako nikni paskatījās uz Ronu un tad pēkšņi puisim ienāca prātā ideja! Viņš piegāja pie Hermiones gultas un apsēdās tur, tieši blakus meitenei.


* ar zvaigznīti atzīmētā vieta… es neatceros, kā Knight bus bija latviski blush.gif maybe, ka bija tā, bet maybe nē… laughing.gif uzrakstīju tā…
Domāju, ka rīt būs garāks! smile.gif


es pati --->
Kalevale//**//
joua
Drēbes:
Mati:
Ēdiens:
Dzēriens:
Domas:
Jūtas:
Runājos ar:
Dzirdu:
Patīk/mīlu:
Gribu:
Ienīstu/Dusmojos:
Gaidu:
Puķu elfs
sirdsmieru
moonguide
Лалейла
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!