Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Ctrl+V
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81
Eņģeļu gūstekne
http://img.photobucket.com/albums/v507/San...inkin20Park.gif tas laikam tas kas man ir ar ctrl + V smile.gif
WinterLea.
eminem - when i'm gone
Kalevale
Kas attiecas uz Kalevali, nekas neliecina, ka viņa vispār ir pamanījusi šiteno
Adē
Es varēšu to nokopēt un parsūtīt. karoč tur ir tāda mapīte "Moji dokumenti" vai kkas tādā stilā. bet jautā Andrejam. XD

[kkāds murgs huh.gif]
Heiliona
Edmondo

[kas tas tāds? blink_a.gif ]
Dinaer
# Your lovelife is:

* What love life?
* Complicated, to say the least.
* What comes last
* Blissful
* A bit of an illusion
Allegra
i belive i can fly i belive i can tuch the sky!!!!
joua
Roo Island Lamp
Logan
Jebkurā gadījumā, pievēršamies manam dēlam.’ Džeims teica, skaidri paziņojot par ko viņš grib runāt. ‘tas puisis, mans dēls, viņa māte, neskaiet to skaļi, bet vai manam dēlam ir viņas acis?’
‘Jā. Viņa vārds ir Harijs.’ Dumidors teica, viņa sejā parādījās smaids, kad viņš uzlūkoja Liliju.
‘Jā! Mājas Skrējiens Žuburiņam!’ Džeims teica, skraidot apkārt pa istabu un rokas mētājot gaisā, krekls bija pārvilkts pār galvu tākā futbola spēlētājam [pēc gūtiem vārtiem] .
Corasonna
............*Kiss*........*Kiss*...........................*Kiss*......................*Kiss*
............*Kiss*.......*Kiss*.......*Kiss*.....*Kiss*...*Kiss*.......*Kiss*...*Kiss*
............*Kiss*.....*Kiss*.........*Kiss*...*Kiss*.......*Kiss*...*Kiss*.......*Kiss*
............*Kiss*...*Kiss*...........*Kiss*.....*Kiss*......*Kiss*....*Kiss*......*Kiss*
............*Kiss**Kiss*..............*Kiss*........*Kiss*.....................*Kiss*
............*Kiss*...*Kiss*...........*Kiss*.............*Kiss*.....................*Kiss*
............*Kiss*.....*Kiss*.........*Kiss*...*Kiss*......*Kiss*.....*Kiss*......*Kiss*
............*Kiss*......*Kiss*........*Kiss*....*Kiss*.......*Kiss*....*Kiss*.......*Kiss*
............*Kiss*.........*Kiss*.....*Kiss*......*Kiss*...*Kiss*.......*Kiss*...*Kiss*
............*Kiss*..........*Kiss*....*Kiss*.............*Kiss*....................Kiss*
Keyshia
_______@@@______@@@@@
____@@@@@@__@@@@@@@
__@@@@@@@@@@@@@@@@@
_@@@@@@@@@@@@@@@@@@

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@...Для Тех, Кого Ценю... И Люблю...
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
_@@@@@@@@@@@@@@@@@@
__@@@@@@@@@@@@@@@@
___@@@@@@@@@@@@@@@
_____@@@@@@@@@@@@
______@@@@@@@@@@
_______@@@@@@@
_______@@@@@
______@@@@
____@@
Princese uz zirņa
smuka bildīte Weed

Narcisa stāvēja vannasistabā pie spoguļa un apbrīnoja savu skaistumu
-Jā! - Narcisa nerātni nosmīnēja un abi ķērās pie Twistera.
-Zaļais lauciņš - Lūcisj nokliedzās un Narcisa ar labo kāju uzkāpa uz zaļā lauciņa. tā viņi spēlēja līdz brīdim, kas bij ļoti satraucošs, jo Narcisaa tradās tieši zem Lūcija. Viņš sāka siekaloties un Narcisa redzēja , ka viņam no mutes nopil milzīga siekalu lāse, kas lēnām krīt virsū tieši uz Narcisas. un viņa veikli paķēra stikla bļodiņu un palika to zem viņa mutes,
-un tās lūpas... - viņa nodomāja - gluži kā siekalainam sunim, tas mani tā uzbudina - viņa pēkšņi iejautājās
- eu negribi paspēlēties ar phmetru?!?...
-tu domā pehametru? - Lūcija acīs uzzibsnīja naudas zīmītes $$. pēkšņi nez no kurienes uzradās Dobijs ar neskaitāmiem pehametriem. Tie bija sabāzti viņam zeķēs, ausīs, starp kāju pirkstiem un pat lielajās duguna nāsīs. Lūcijs no lielās izbailes, ka Dobijs ir ieraudzījis kādā stāvoklī atrodas tualetes pods, skrēja to izberst, bet tikmēr Narcisa centās ar savu esošo stāvokli (zaķa austiņām) iekārdināt Dobiju , lai tas pagatavotu viņiem vakariņas. Dobijs ieraudzījis Narcisu sāka raustīt valodu un
viņam visi phmetri izkrita no nāsīm un visiem pārējiem caurumiem ārā, t.i. ārā pa logu.
-nē tikai ne pehametri! - Narcisa niknumā iesaucās un ātri salocījusi papīra lidmašīnīti iesēdās tajā un traucās pakaļ pehametriem. TIkmēr tualetē Lūcijs sāka skaļi bļaut, jo ,redz viņš bij iespŗūdis lielajā dušas caurumiņā un tagad nevarēja izvilkt sevi no turienes, Dobijs bija izdzirdējis bļaušanu un sāka jau skriet glābt iesprūdušo, bet nez no kurienes uzradās Narcisa ar visu savu lidmašīni.
-Superwoman steidz palīgā! - vīņa nokliedzās. Ieleca pa logu, izglāba Lūciju, piekāva Dobiju (netīšām), savāca pehametru un aizteleportējās it kā uz guļamistabu, jo gribēj no Dobij paslēpties, bet lai cik tas dīvaini arī nebūtu mājās bija pārradies Drako un tieši tajā brīdī bija iegājis vecāku guļamistabā lai aizņemtos no Lūcija apakšveļu.
-Zog manus dārgumiņus - Lūcijs iekliedzās un jau paceel zizli kas pavisam nejauši bija gadijies pa ķērienam
-tēt tu jūdzies...unnnn es no šeienes tinos!- Drako izskrēja no istabas bļaudams kā mazs bērns diezko tālu nebija ticik kad pēkšņi viņam no mantijas apakšas izkrita leopardādas bokseršorti.
-Mani, tie ir mani - Lūcijs skrēja no pakaļas un kliedza - Atdod manus dārgumiņus, atdod - viņš čikstēja
-Ko vēl ne? Tādus jau valkā tikai tādi seksīgi puiši kā es ko tu vecs un bez gaumes ar tādiem pasāksi?!- Drako ņirgājās par tēvu, kurš nu jau bļāva pa visu māju un pie tam vēl tā šņukstēja, ka pat Narcisa sāka smieties un norimusi teica
-Un tāds puņķu tapa ir mans vīrs?- bet kad viņa ieraudzija kurus bokseršortus Drako ir paņēmis, tad Narcisai acīs parādījās tādas uguntiņas un arī viņa dzinās pakaļ Drako jo atcerējās tos 'kvēlos' notikumus, kurus, tie (šorti) bij piedzīvojuši.
-Drako?!!ja neatdosi tūlīt šortus, tad tu pēcpusē dabūsi kādu lāstu!!!- māte kliedza un tomēr tās bija veltas pūles, jo viņa kārtējo reizi aizķērās aiz Dobija un krītot lejā pa trepēm viņa uzkrita uz phmetra, ko tik cītīgi bij sargājusi, pēkšņi vinja sāka neladā balsī spiegt jo spogulī ievēroja ka viņai ir izsmērējusies lūpukrāsa, bet viņa varonīgi cēlās kājās un skrēja pakaļ Drako
-Tu vecais puņķu tapa, kam es tevi dzemdēju?!?!Vai man bij jāpārcieš TĀDAS...- nu jau narcisa kliedz, nē viņa ķērca pilnā un nelabā balsī- ...mokas, lai tik tu tagad varētu spēlēt flautu! Atdod bumbierenes!
-labi, labi, nekliedz uz mani - Drakucīts nometa apenes un aizbēga raudādams.
-Victory!!! - iekliedzās Strups, kas bij izdzirdējis lielo jezgu par flautu un tās spēlmani!
-Chau Puņķimus - Lūcijs piegāja un apkampa Strupu!
-Čau čav, .....mmmmm.......ēēēēēēēēē....es tikai...
-kas?!Ko?!ko rausties kā puņķis uz drāts? - teica Lūcijs
-neapsaukā mani - Strups ar asrām acīs vērsās pie Dobija - aizstāvi mani!- Dobijkungs, ar savām smirdīgajām zeķēm raidīja uz Puņķimusu tādu nikno skatienu
-Nekā nebij!!es labāk aiziešu pie HELmuta - un dobis pazuada, atstājot noskumušo Puņķimusi kopā ar savām likstām un puņķiem.
-Nē nepametat mani vienu. man bail no tumsas, tajā ir tik daudz zobārstu - viņš pinķšķeja un mantijas piedurknē ieslaucīja 10kg puņķu. Tikmēr Narcisa ar Lūciju centās nemanīti aizlavīties, lai varētu turpināt savu intīmo izklaidi . Viņi rokās sadevušies ieslēdzās guļamistabā, uzbūvēja barikādes, nolādēja durvis un sāka spēlēt spilvenu kaujas.
-Še tev - kliedza narcisa, sizdama vīram ar spilvenu un atkal kārtējo reizi nokrita. nez kas ar viņu bij šodien noticis, vai viņa bij par daudz salietojusies grādīgo vai bijusi ļoti aktīva OLga.
-Drīzāk jau OLga - nodomāja pats Lūcijs un piegāja viņai bīstami tuvu. narcisa paskatījās uz vīru sāka tā draiskulīgi smaidīt un iesita viņam ar spilvenu gandrīz nolauzdama Lūcija zizlim galu
-Nu viss, Narcis tas jau bija ļauni no tavas puses- Lūcijs teica.
Tobrīd atskanēja skaļi, uzbāzīgi klauvējieni no barikāžu puses - Puņķimuss bija kritis histērijā un skaļi raudāja.
-Cisij ielaid mani, gribu lai mani samīļo - viņš dauzījās ar dūrēm pa durvīm.
-Tikai pār manu līķi - iekliedzās Lūcijs
-Tak neesi tik ļauns, Lūčukiņ lai jau viņam tiek tas prieks...DRAKO!!! EJ SJAMĪĻO PUŅĶIMUSU!!!- Narcisa nokliedās
-Bet mamu es negribu palikt puņķains - činkstēja DRako
-Nu labi neej saulīt - narcisa iežēlojās un apskāva noskumušo dēlu.
-Bet es??? Man bail no tumasas, un te tās ir bailīgi daudz!!!-žēlojās aiz durvīm palikušais ''nāvēdis''...
Mazais meža briesmonīts
Goodbye My Lover
Patriote.
Georgie Gryffindor
Adē
````ģec,Almanes jaunkundze,viņš tevi nosistīs un es priecāšos. Ūberkruti. http://www.california.com/~ssea/rr/bbpics/kill-me-Horse.gif
<- by Aurika

Sviests...
Patriote.
Attēls
Feny
menedzers.sytes.net
Patriote.
CITĀTS
man lūdza tev nodot šoAttēls


Wow paldies
grin.gif es tagad vēl domāju pie kāda ava un signa palikt grin.gif
resella

Viņa sejā bija spilvens.
nitro
Serial number - 3574-AB89-7KF7-Q5JB
Keyshia
Confession On A Dancefloor
Cerbera pavēlniece
CITĀTS
Šie ir Tunisijas augi," Profesore Ansīte iesāka

CITĀTS
"Sveiki, Tasmānijānanas aug," Es runāju, un cerēju, ka tā ir draudzīga balss.
"Tasmānijas," tas mani izlaboja ar franču akcentu.

Kopā neštimmē, tev laikam kļūda tulkojot, Feny!

CITĀTS
pie Profesores Ansītes

tagad nespēju pārstāt rēkt, kaut tā ir tiaki niecīga kļūdiņa...
Keyshia
ты живешь в моем сердце...

ты живешь в моей голове...

ты живешь в моих мыслях...

...

...

...

за аренду когда заплатиш??
resella
truce
Keyshia
____######__##____##___####___####__##___##___##__##____#####_____ ____##__##___##__##__##_______##____##___##___##_##____##___##____ ____##__##____####___##_______####___######___###______#######____ ____##__##_____##____##_______##_________##___##_##____##___##____ ____##__##___###_______####___####_______##___##__##___##___##____


Отправь это всем,кого ты считаешь своей любименькой пусечкой
nenuil
Harry Potter 4 & The Goblet Of Fire CD1
Patriote.
Izmantotā literatūra.

‘Liesma’ – 1976. gada 19. jūnijs
‘Valmierai-700’ – Avots 1983.
Enciklopēdija katrai ģimenei ‘Tava labākā grāmata par Latviju. 109 jautājumi un atbildes.’ – Aplis 2001
‘Latvijas vēstnesis’ – Nr.30 – 1994. gada 8. augusts
‘Latviešu konversācijas vārdnīca’ – A. Gulbja spiestuve 1927.
‘Vēsture zem sliekšņa’ – SIA IMANTA 1993.
‘Liesma’ – Nr.145 – 1955. gada 7. decembrī
‘Johans Kristofers Broce Zīmējumi un apraksti 3. sējums’ - Zinātne 2002.
‘Valmiera domā un rada’ – Valmieras novadpētniecības muzejs un autori 2005
Laimonis Liepnieks ‘Tēvzemes novadā’ – Lapa 1997
‘Valmiera. Pilsētas plāns. Latvijas pilsētas.’ – Jāņa sēta 199
A.Vīksna ‘Vecās aptiekas’ – Zinātne 1993
Sastādījuši: Lucāns V. Un Pumpuriņš T. – ceļvedis Valmieras pilsētas (Centra) kapiem – Valmiera 1992
‘Valmiera’ – Jumava 2005
‘Latvijas pilsētas’ – Preses nams 1999

http://www.vietas.lv/index.php?p=2&id=7234
www.valmiera.lv

Princese uz zirņa
" I'm too sexy for my shirt, too sexy for my shirt, so sexy it hurts! I'm too sexy for Milan, to sexy for Milan, New York and Japan!"
Keyshia
КТО САМАЯ ДОБРАЯ?ТЫ!

КТО САМАЯ КРАСИВАЯ?ТЫ!

КТО САМАЯ МИЛАЯ?ТЫ!

КТО САМАЯ ПОНИМАЮЩАЯ?ТЫ!

КТО ВСЕГДА ПОМОЖЕТ?ТЫ!

КТО САМАЯ АКТИВНАЯ?ТЫ!

КТО САМАЯ ВЕСЁЛАЯ?ТЫ!

КТО САМАЯ ЛАСКОВАЯ?ТЫ!

КТО САМАЯ СМЕШНАЯ?ТЫ!

КТО САМАЯ ПОТРЯСАЮЩАЯ?ТЫ!

КТО САМАЯ СТРОЙНАЯ?ТЫ!

КТО САМАЯ ПРЕКРАСНАЯ?ТЫ!

КТО САМАЯ ПРЕЛЕСТНАЯ?ТЫ!

КТО САМАЯ ШИКАРНАЯ?Т

КТО САМАЯ ОЧАРОВАТЕЛЬНАЯ?ТЫ!

КТО САМАЯ ХОРОШЕНЬКАЯ?ТЫ!

КТО САМАЯ ЗАБОТЛИВАЯ?ТЫ!

КТО САМАЯ СНОГСШИБАТЕЛЬНАЯ?ТЫ!

КТО САМАЯ КЛАСНАЯ?ТЫ!
zage
http://gp.1.apollo.lv/gp65.asx
Feny
Drēbes:
Mati:
Ēdiens:
Dzēriens:
Domas:
Jūtas:
Runājos ar:
Dzirdu:
Patīk/mīlu:
Gribu:
Ienīstu/Dusmojos:
Gaidu:
anhela
Karš??? Karš ir vajadzīgs. Tākā par daudz mierā esam dzīvojuši (cik nu to var saukt par mieru) Cilvēku dzimstības līmenis pacēlies (vajag samazināt) Gan ja kaut kur nākotnē būs. Bez kara vnk nevar iztikt
Keyshia
__$$$____$$$__$$___$$$____$$$______$$$____$$__$$__$$__$$__$$____$$$____ __$$_$$$$_$$__$$__$_$$___$$_$$____$$_$$___$$__$$__$$__$$_$$____$$_$$___ __$$__$$__$$__$$_$__$$__$$___$$__$$___$$__$$__$$__$$__$$$$____$$___$$__ __$$______$$__$$$$__$$__$$___$$__$$$$$$$__$$__$$__$$__$$_$$___$$$$$$$__ __$$______$$__$$$___$$__$$___$$__$$___$$__$$$$$$$$$$__$$__$$__$$___$$__
Patriote.
tad kādēļ tieši Bokačo ar savām novelēm [kuras arī taču ir tikai savāktas un apkopotas, ne tik daudz paša rakstītas] ir jāizceļ
ella_pelliite
Attēls
Romija
Kondorsē piederēja brīvdomātājai muižniecībai, Viņam bija marķīza tituls
ella_pelliite
Attēls
Keyshia
###___##___###___######__###___##______###_______ ###__##__________##____##_###__##______#####______ ###_##_____###___##______###_##______##___##_____ #####______###____##_____#####______###___###____ ###_##_____###______##___###_##____###########___ ###__##____###_##____##__###__##__###_______###__ ###___##___###__######___###___##_###_______###__
Siriuss Bleks
Siriuss Bleks
Freya
Uj, ko tik es par Džūnu nezinu... wink.gif
Bieži manāma datorklasē. Patīk biedēt un pārsteigt cilvēkus ar saviem stāstiņiem. Laba klasesbiedrene. Vienkārši mīļš un jauks cilvēciņš! (es šodien laba!)! smile.gif
Siriuss Bleks
Džeimss smaidīja. „Es tikai stāstīju Lilijai, ka mans bubulis ir…”
„Meža zosu kāsis,” Lilija iejaucās, labi saprazdama, ko viņš grasās teikt, un veltīja viņam asu skatienu. [..]
Žubura kungs vēl piemetināja, ka nevar tikt galā ar raudošām meitenēm, un viņa bubulis visdrīzāk ir raudošs Subjekts.
Ķepaiņa kungs ir nonācis pie uzskatiem, ka Žubura kungs ir totālākais melis. Žubura kunga bubulis ir cālis.[/
ella_pelliite
Beyonce - Check on it

The Pussycat Dolls - Beep
mazā peciņa
daavisg
ella_pelliite
http://www.interinfo.co.jp/macore%20kalkin.jpg
Siriuss Bleks
Izmēģinot skolas
Kalevale
Tests par personību

UZSTĀJOŠAJS (dominantais, ekstravertais, jūtīgais cilvēks ar abstraktu domāšanu), vai pārāk bieži viņš ir KAILS?

Viņš ir īpatnējs, pārliecināts par sevi un labi iztur spriedzi. Būt uzmanības centrā - tā viņam ir pati labākā vieta. Ārēji viņš ir dzīvas un stipras gribas cilvēks, un pateicoties tādai kombinācijai nekad neatteiksies no svētkiem. Apsveicam viņu! Kāpēc tad viņš tik bieži kails... nezinām kāpēc:) Jebkurā gadījumā - viņa radošās spējas ir milzīgas un bieži viņš iet tur, kur viņu ved sirds. Viņa valdzinošais šarms pievelk daudz draugu, dievinātāju un tos, kurus nekaitina viņa attīstības līmenis, Viņu uzskata viņu par taisnīgu. (protams, tikai kādu laiku.) Dibināt attiecības ar tādu cilvēku nav viegli, viņš pievelk pie sevis pārāk daudzus pretēja (un pat, sava) dzimuma pārstāvjus, tāpēc ilga un uzticīga dzīve ar viņu - tas ir pasaka. Bet kopumā, kad ir labs noskaņojums, viņš izveido paradīzi savam partnerim - atdod daļu savas popularitātes, daļu savas bagātības, daļu savas dzīves spēka... un teiksim godīgi,... gultā viņš ir baigi labs:)

Keyshia
_________####____####_________
______###____####____###______
___###__________________###___
_____##____BiG KISS!____##_____
_______##___To YOU___##_______
_________############_________
______________________________
Отправь этот SMACK всем кого лав'
·spid·
Ceturtdiena 02.Mar.2006 : DOWNSTAIRS (Somija – punk) + Emanon albma "Behind The Walls Of Melody" prezentācija, Navela, Anpher
vieta: Rīga, Depo
ieeja: Kā parasti
KOMENTĀRI [15]
Piektdiena 03.Mar.2006 : Downstairs (fin) + Jaialai
vieta: Zabadaks
ieeja: 1.50 Ls
KOMENTĀRI [21]
Piektdiena 03.Mar.2006 : :Punk RoCk Night: spēlēs PND, DRUNK PUNK, BACKYARD, RĪCĪBAS BRĪVĪBA, KAUNS UN NEGODS, BEZGAISMA!
vieta: Rīga, Saksofons, Stabu 43
ieeja: 20:00; 2Ls
piezīmes: klubssaksofons@inbox.lv
KOMENTĀRI [55]
Sestdiena 04.Mar.2006 : Emanon albuma "Behind The Walls Of Melody" prezentācija Uzstājas: Emanon, KriegOPFer, Tesa, When My Authorities Fall, Jaialai, Kas Tavā Apziņā?
vieta: Saldus, "Ciecere", Rīgas 8
ieeja: 1,5 Ls, sākums 20:00
KOMENTĀRI [232]
Piektdiena 10.Mar.2006 : Saving Daylight Remains albūma prezentācija, spēlēs : Saving Daylight Remains, Ghiarta, Banzai, Anpher
vieta: Rīga, Saksofons, Stabu 43
ieeja: Sākums 20:30, ieejas maksa 2Ls
KOMENTĀRI [29]
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.