Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Ctrl+V
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81
Hermiones zizlis
Gundam
: Black Cat
Code Geass
Outlaw star
Trigun
Blood+
: cowboy bepop
devil may cry
o: escaflowne
eureka 7
full metal panic
Shainy Dark
Nadīna
Antonín Dvořák
Hermiones zizlis
Nephrite
[/i][/b]
Hermiones zizlis

11.4 kbps YOU




ps. Mans interneta ātrums xD.gif
Flightless Bird
Kad jāskatās, vai ir zvaigznes?

patiešām, kad?
Hermiones zizlis
http://www.youtube.com/watch?v=g_mDqQbKss4...feature=related


p. s.
Labs video xD.gif
rēcamgabals xD.gif
Malduguns
Pineapple express
Shainy Dark
[19:46:23] Līga.. saka: jā, tev tiešām ir pārākā tasnība.. xDDDDDDDDD
Kalevale
[8:12:15 PM] Kalevale says: viss, kas bijis, viss, kas nava, tas mans mūžs. happy.gif ja es neesmu vēl bijis, ja es neesmu vēl bijis, tad es būšu.
Kognakschwenker
__
Malduguns
Ābrams apprec Zāru un pirmajā naktī zvana savai mātei:māmiņ,ko lai daru?Zaŗa visu laiku gultā grozās un neļauj man gulēt!māte atbild:atrodi dēliņ sev cietāko vietu un iebāz tur,kur Zāra čurā.pēc pusstundas Zāra zvana savai mātei:māmiņ,ko lai daru?Ābrams iebāzis kāju klozetpodā un nevar izvilkt
Hermiones zizlis
CITĀTS(Hikaru)
Kāpēc notiek visāda runāšana par Ķīniešu zodiāka zīmēm?
Kāpēc nosaukums Fruits Basket?


Nosaukums radās no japāņu tradicionālās bērnu spēles, kur katru spēles dalībnieku sauc kāda augļa vārdā.
animē ir 12 cilvēki kuri pārvēršas par zodiakiem, tikko kā pieskaras pretējam dzimumam. tas viņiem sagādā problēmas, tāpēc arī runā par zodiaku visu laiku. xD.gif
Tohru bērnībā spēlējot spēli tika nosaukta par onigiri (rīsu bumbiņa) viņa domāja, ka tas ir labi jo onigiri viņai garšo. xD.gif
tā viņa palika atstumtā. nianses nezinu, jo neesmu visu redzējusi.
Nu tā.
Lilla.
54:71 mūsējās zaudē.
Kristiāna.Z.
Lianjuks
Lidoju ar lidmašīnu!

-Forši!

Viens idiots mani notrieca!

-Stulbi!

Izlēcu ar izpletni!

-Forši!

Izpletnis neatverās!

-Stulbi!

Kritu uz siena gubas!

-Forši!

Siena gubā dakšas!

-Stulbi!

Uz dakšām neuzkritu!

-Forši!

Uz siena arī!

-Stulbi!

Nonācu slimnīcā!

-Forši!

Visi kauli salauzti!

-Stulbi!

Ārsts saka ka dzīvošu.....

Forši!

Līdz trešdienai!

-Stulbi!
Lilla.
sauliite828
Džūna
Rudzātos spīd saule.
kruta102
Paramore - Crushcrushcrush
Lilla.
I told you, ka jums būs kāzas. Vnk bija maza krīze. [ūn kpc visas intersantās lietas vnm notiek BEZ manis?]
Mattiass
mainvideointrourl=http://us.media.blizzard.com/starcraft2/movies/video_intro.flv
shocked mouse
Allt virðist vera breytt
Eg gægist út
En er svo ekki neitt
Ur-skóna finn svo
A náttfötum hún
I draumi fann svo
Eg hékk á koðnun?
Kalevale
edrs:
Tagad komunālos maksājumus var veikt Narvesenos. Ja vien atlicis kāds, kurš to dara "natūrā" nevis internetbankā.
kruta102
http://www.youtube.com/watch?v=SbPbPQvLPow
Kalevale
IC, kurbulis, cv.lv, WMP, MSN (+1čats), Skype.
klausule
Viktors
(sun)
Ja nedalies, tad paņemšu pats. - viņš jau bija tik tāli noslienājis savus mutes kaktiņus, ka, ja tiem piešķirtu baltu nokrāsu, viņš izskatītos kā aptrakusi vista. Roka bija spēji satvērusi garo koka priekšmetu, kurš bija iesprausts pie jostas labajā pusē un, savicinājis zizli, viņš izteica lidošanas/pacelšanās burvestības vārdus, tēmēdams ````šķes virzienā. Tā pacēlās un izlidoja no zēna rokām, nonākdama ļoti ātrā tempā pie viņa paša. Izdzēris mazo ````šķīti sausu vienā rāvienā, kā jau pieredzējis iedzērājs, viņš gardi nolaizīja lūpas un pašu ````šķi atdeva atpakaļ zēnam.
...dovenda...
ģ
Lianjuks
Elony - Aiva - Mesmers

Rogs lika mierā Džeroma kāju, bet tad šņākdams sāka riņķot apkārt vīrietim, kam pirms mirkļa bija saplēsis bikses.

Pulkstenis Rijoko derēja, kā uzliets.
Sprādzējuma vieta, savādā kārtā, izgaisa kā nebijusi.
Pulkstenis sāka tikšķēt, bet šie tikšķi vairāk atgādināja sirds pukstus. ( Nezinu kā pareizi raksta. Atvainojos. )
Uz sarkanās kārbiņas izaigojās pēdējie vārdi - ...no Erisas.

(occ: pulktenis visiem ir redzams, ja Rijoko to neslēpj, vai jūs uz to skatāties. Kārbiņa arī. Rijoko pulksteni nekādi nevar noņemt.)


Džea


- Jā, Erisa nogalināja, bet... jo trauslāka dvēsele, jo drīzāka nāve Bermudā. - Īrisa nolika Melāniju uz gaiteņa grīdas.
- Mēs viņai nevaram palīdzēt. Ejam tālāk.


Storyteller - Semijs

- Mēs varētu doties turp, kur tu vēlies! - pasmaidījis Anrī noskūpstīja Leannu.
- Un tagad iesim, dažus gaiteņus tālāk ir izeja. Zinu ceļu.


Džezā tikai Meitenes - Mr. Green.


Stāvs devās lejā no kalna un drīz bija klāt.
Tas bija jauns vīrietis, dažus gadus vecāks par Melāniju, viņam bija violeti spuraini mati ar zaļām šķipsnām. Degunā bija pīrsings. Ģērbies viņš bija vienkārši un ērti.
- Amizanti ne? Es esmu uz marsa un nekas nav tā kā tam jābūt. Mums pat skafandrs nav vajadzīgs, un te nav ne karsts, ne auksts. Vispār, čau! - svešinieka acis likās redzētas, bet ne gluži.

(occ: nav sakara ar zaļmataino dēmonu, nav izskata līdzību. )


Apaču tuksneša rēgs

- Mums jāiet uz priekšu Donkihot, ne atpakaļ. - iesmējās vilks. - Nav vairs tālu jāiet, neuztraucies.


Kalevale
kruta102
Reiz peldēja viena liela un maza zivs. Viņa bija violeta ar tirkīzziliem plankumiem uz abiem sāniem. Ūdenī dzīvoja kalmārs vārdā Bils. Viņam bija draudzene, kas flirtēja ar govi, kura bija veģetāriete un ienīda mākoņus. Bils teica, ka viņa nav
Kristiāna.Z.
Grifidors 38
Slīdenis 7
Kraukļanags 13
Elšpūtis 22
Tējas Tantiņa
Baby, can you tell me just where we fit in
I call it love they call it living in sin
Is it you and me or just this world we live in
I say we're living on love they say we're living in sin

(wups, tas pats parakstā ir)
klausule
http://www.last.fm/user/mandy_unique
Flightless Bird
vārds
autors
horeogrāfs&stilists
vieta
komentāri
vasaras nakts.
francija un es.
Malduguns
http://www.draugiem.lv/friend/?3296788
Lilla.
Iet.. kaut kur. Tur kur deguns rāda. Un Līna ies viņam līdzi. Protams, viņa ies līdzi. Lai kā nāktu miegs, lai cik viņa būtu nogurusi, viņa ies līdzi.
Kalevale
Runājos ar: pirms brītiņa ar Klintu (vinnijs pūks) MSNā, bet viņa tikko aizgāja plunčāties
Malduguns
Semijs = mājsaimniece
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!