Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Ctrl+V
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81
Kalevale
Skolas avīze iznāk reizi gadā, laikam
nenuil
Drako nolēma rīkoties, kā tēvs teica, un vēroja, kā Hermione maina izskatu. Viņš bija tikai nedaudz pārsteigts, kad viņa to izdarīja. Voldemortam vienmēr patika spēcīgi sekotāji, it sevišķi, ja tās bija sievietes.

Redzēt, kā Grendžere pārvēršas par panteru, bija diezgan interesanti. Viņam bija jāatzīst, ka šis tēls viņai labi piestāvēja.

Lielais, spēcīgais kaķis, kam bija ideāla uzbūve, gāja uz zēna pusi. Likās, ka tā patiešām ir pantera nevis pārvērtusies Hermione. Drako vēroja kā pantera spēlēdamās riņķoja ap puiku. Drako bija nedaudz uzjautrināts un arī ziņkārīgs, redzot, kā viņa beidzot uzbruka upurim.

Vai Hermione viņu nogalinās uzreiz vai turpinās spēlēties? Drako saņēma atbildi, kad pantera atguva savu patieso izskatu un sāka kaitināt nabaga puiku.

Drako pārņēma spēcīgas emocijas, viņš jutās saniknots. Kā Hermione to uzdrīkstas darīt, viņa pieder Drako! Vāroties dusmās, Drako vēroja meiteni. Vienīgais kas viņu apturēja bija tas, ka Drako tiktu nogalināts, ja iejauktos. Kad Hermione sāka nogalināt puiku, viņš saprata, ka meitene ir tikai tēlojusi, un nomierinājās. Tad Drako ieraudzīja, ka viņa sūc zēna asinis, vai viņa to darīja pa īstam? Drako nekustīgi stāvēja, viņš izjuta riebumu.

Kad Hermione apstājās un sāka runāt, Drako viņā neklausījās. Viņš jau bija sapratis, kas tikko notika. Drako redzēja apmulsumu un pretīgumu Hermiones acīs, kad viņa saprata, ko izdarījusi. Meitene nebija aptvērusi, ko dara, tas bija tāds kā instinkts, kas pārmāca viņas prātu.

Tēvs Drako pastūma uz priekšu, lai viņš iet saņemt savu zīmi. Nostājoties pretī savam pavēlniekam, Drako vēroja Hermioni, kad viņa saņēma savu zīmi. Viņa izskatījās, kā izkalta no akmens, sejā nebija nekādu emociju. Drako apbrīnoja to, kā Hermione spēj izturēt sāpes, zinādams, ka viņa to dara tikai tāpēc, ka ir ietiepīga.

''Viņa tiešām to ļoti vēlas,'' Drako nodomāja cieņu pret meiteni. Ne jau daudzi spēja izdarīt to, ko viņa, it īpaši sievietes.

Bija Drako kārta, viņš pacēla piedurkni un pastiepa uz priekšu roku. Tiklīdz Voldemorts pieskārās viņa apakšdelmam, Drako juta, kā caur viņu izskrien asa, karsta sāpe. Viņš sakoda zobus un neļāva sev iekliegties.

''Nāvēži pacieš un izmanto sāpes. Bez tām viņi nav nekas. Sāpes pārvar vājumu,'' šādas domas izskrēja caur Drako prātu. To viņam bija iemācījis tēvs.

Beidzot sāpes norima, un roka bija atbrīvota. Drako noliecās un noskūpstīja Voldemorta mantiju. Tad viņš atgriezās nāvēžu aplī. Pēc brīža Drako saprata, ka Hermione atkal runā. Tas, ko viņš dzirdēja, bija pārsteidzoši. Viņa izspiego Ordeni? Šī meitene bija pārāk pašpārliecināta!

''Drako, un tu, mana dārgā, jūsu zīmes kalpos jums kā ejslēgas,'' Voldemorts ierunājās. Drako pieskārās savai zīmei un pēc brīža jau atradās koptelpā. Viena vienīga doma sāpīgi iedzēla Drako.

''Tātad viņa ir kļuvusi par Voldemorta mīluli tagad?''

Drako gaidīja Grendžeri koptelpā, viņam vajadzēja noskaidrot dažas lietas.
nenuil
http://www.draugiem.lv/mobile/pv/
Kalevale
aha, nemākulim, kuram kādreiz bija Edgars - riņķu vilcējs.
Dinaer
Cause we are the ones that want to play,
always want to go,
but you never want to stay.

And we are the ones that want to choose,
always want to play,
but you never want to lose.

Aerials, in the sky,
when you lose small mind,
you free your life.
Logan
Denij... Denuciii.... Den, Den, Den ,Dēēēēn... tur nav kādas meičas , kuru nositīs Drako ?
Džūna
CITĀTS
― Lai nu kā, pēc stundas man jābūt darbā un Džimijs un Džordžija gāž apkārt māju. ― Rons apsēdās uz rakstāmgalda malas. ― Viņi tik ļoti atgādina Fredu un Džordžu, ka bail...
― Ron, es nezinu, vai es šovakar varu tikt, man ir daudz darba.
― Man tāpat. Es esmu Azkabanas cietuma vadītājs. Es nevaru atļauties kavēt.
― Es zinu, ― Hermione nopūtās. ― Varbūt mēs varam sameklēt kādu, kas dvīņus pieskatīs?
― Piemēram? ― Rons bažīgi palūkojās pulkstenī. Dvīņi jau pāris minūtes bija vieni


Vaiiiiiiiiiiii, cik jauki! Tu pati zini kāpēc.

CITĀTS
― Ešlija. Ešlija Evansa.
Harijs gandrīz aizrijās pats ar savām siekalām. Evansa? Cik jocīga sakritība...


Manuprāt, tā nav nekāda sakritība.
Kalevale

[20:49:55] Kal` says: aha.
[20:51:51] Kal` says: baigi.
[20:51:54] Kal` says: tu esi baiga.
[20:51:56] Kal` says: jā, esi.
[20:52:00] Kal` says: nemaz nerunā pretī.
[20:52:02] Kal` says: nerunā.
[20:52:06] Kal` says: es zinu, ka runāsi.
[20:52:08] Kal` says: nerunā.
[20:52:11] Kal` says: klusu, es
[20:52:14] Kal` says: teicu.
[20:52:19] Kal` says: es teicu klusu.
[20:52:24] Kal` says: jā, nerunā.
[20:52:32] Kal` says: Nemaz nemēģini spraukties pa visu.
[20:52:35] Kal` says: tb vidu
[20:52:48] Kal` says: Labi, tagad var.
lithium [ kariii ]
Oh, Lilian / mani bezdievīgi glītie mati / my velvet heaven writes:

Hermija
Walking around aimlessly by myself
Breathing a faint sigh, my breath turns white
Seasons change, and in this fleeting season..
My tears fall for no reason
"Even now, I still love you
Falling sadness transforms into pure white snow
I'm always looking at the sky above me
Before this body disappears, I want to reach the wish I have now
Once more, I want to hold you
How many times have we not understood and hurt eachother
But even at those times, we were still gentle
Engraved on the ring that you suddenly gave back to me
..Was our promise that will never come true
"Even now, I remember..
These far off thoughts are just brilliant flashes in my memory
I wanted to be next to you
Even though I can't see you anymore, I'll always be next to you
I never want you to change

I can't erase those last tears that you showed me [from my memory

In your heart, if I disappear along with all these snowflakes
I want to bloom [in your heart once again]
Don't forget the warmth of us being close together, and hugging
Don't forget even if you love someone else
I'll never let go [of the memory] of when I heard your voice last and so
..I just want to fall into a deep sleep
Continuously falling sadness transforms into pure white snow
I'm always looking at the sky above me
Before this body disappears, I want to reach the wish I have now
I want to hold you once more
"I want to hold you once more"
resella
[spoiler]es ienistu pasauli. un jus visus.[/spoiler]
Kalevale
CITĀTS(Kalevale @ 22.04.2006 23:36) [snapback]616814[/snapback]

ES GRIBU BŪT KĀ CITI, es gribu saplūst ar pārējiem, neizcelties, gribu. Kādēļ man nesanāk?
Jā, mana dzīve. Es viņu kādam uzdāvināšu... tikai nevienam viņu nevajag. Kam gan vajag dzīvi, kas ir citāda, nekā vairākums? Nevienam. Arī man nevajag.

Cerbera pavēlniece
šs
Melleņu kamenēns
http://snake-eyes.iespana.es/images/pixels/03.gif
Kalevale
Vīnogas, daudz vīnogu, tas bija nākošais, ko Arnis pamanīja.
Patriote.
Infernal Assassin
Infernal Apprentice (XD)
Aho
Nightmarish Murder
Cerbera pavēlniece
s
Logan
My friends gonna call me: hey dreamer
The stars you are watching are so far
Tonight I know I will get there
By plane or by bus - right to my star
irbīte.
Viņa ar asarām acīs atrāvās no Leika.. viņš sagrāba Samantu aiz rokas un piespieda sev klāt.. Samanta vēlreiz atrāvas un aizgāja pat nepaskatīdamās uz viņu. Leiks nopūtās..
-''Tu to nožēlosi,'' - šie vārdi čukstot izskanēja no viņa mutes, vairākas reizes baisi atsitoties gar kapakmeņu sienām..
Īve
Nu es parasti guļu līdz kādiem 11,12,13. Bet tikai brīvdienās. Skolas dienās guļi līdz 7.15 parasti. Gulēt eju ap 1. tongue.gif
Cerbera pavēlniece
You are most like Harry Potter!
Logan
Garākais vietas nosaukums pasaulē: Taumatawhakatangihangakoauauotamateaturipukakapikimaungahoronukupokaiwe-nuakit natahu -ieleja Jaunzēlandē.
Melleņu kamenēns
kāpēc es?
Kalevale
pēc idejas domas bija trīs sociālismam:
1) nav privātīpašuma (viss tauta)
2) visi ir vienlīdzīgi
nu jā un trešo aizmirsu bet tieši nesen mācījos par onkuli Ļeņinu un tēvoci MArksu
Mākoņkaķis Aurēlija
All others are adopted. That's why their names go crazy....
Cerbera pavēlniece
resella
lawyer
irbīte.
Krievija arī nākotnē būs nozīmīgs enerģijas piegādātājs ES

LETA
24. aprīlis 2006 15:23
NosūtītNosūtīt
Ziņojums redaktoramZiņojums redaktoram
Lasīt komentārus (16)Lasīt komentārus
IzdrukaiIzdrukai
Atslēgas vārdiAtslēgas vārdi
No Eiropas Savienības (ES) partneriem enerģijas resursu piegādē Krievija arī nākotnē būs nozīmīgs piegādātājs, komentējot iespēju nākotnē mazāk paļauties uz Krievijas energoresursiem saistībā ar "Gazprom" pagājušajā nedēļā izplatītajiem paziņojumiem, norādīja ES enerģētikas komisāra Andra Piebalga preses sekretārs Ferans Taradels.

Pēc amatpersonas domām, ir svarīgi, lai šajās attiecībās drošība un pareģojamība būtu abām pusēm, kam ir nozīme saistībā ar ilgtermiņa investīcijām enerģijas sektorā. Piebalga preses sekretārs atzina, ka "Gazprom" ir nozīmīga loma, nodrošinot gāzes piegādes ES, un pauda cerību, ka šī kompānija turpinās ievērot savas līgumsaistības pret Eiropas patērētājiem.

Reklāma

Vienlaikus Eiropas Komisija (EK), lai samazinātu atkarību no ārējiem piegādātājiem, rosina dažādot enerģijas piegādātājus un piegāžu ceļus. Vēl viena iespēja mazināt atkarību ir arī energoefektivitāte un atbalsts atjaunojamiem enerģijas resursiem, norādīja Taradels.

"Tirgū, kas kļūst aizvien globālāks, piegādātāji un patērētāji cenšas dažādot gan sadarbības partnerus, gan maršrutus, gan arī enerģijas veidus. Tomēr šāda dažādošana nebūtu jāizmanto kā politisks spiediens citu mērķu sasniegšanai," uzsvēra Piebalga preses sekretārs.

EK nesen pieņemtajā Zaļajā grāmatā norāda, ka ES starptautiskajās attiecībās jābūt vienotai, lai tā varētu aizstāvēt savas intereses apstākļos, kad pieprasījums pēc resursiem pieaug, atkarība no resursu importa pieaug un enerģijas cenas ir augstas un nepastāvīgas.

Jau ziņots, ka pagājušajā nedēļā Krievijas gāzes koncerns "Gazprom" brīdināja ES netraucēt kompānijas darbības izvēršanu Eiropā, norādot, ka tas varētu novirzīt Eiropai paredzēto gāzi piegādēm uz Ziemeļameriku vai Ķīnu.

Krievijas kompānijas brīdinājums sekoja pēc tam, kad Lielbritānijas valdība paziņoja par uzņēmumu apvienošanas likumu maiņu, lai kavētu Lielbritānijas gāzes "Centrica" un "Gazprom" apvienošanos.

"Jāatzīmē, ka mēģinājumi ierobežot "Gazprom" aktivitātes Eiropas tirgos un politizēt gāzes piegādes problēmas, kam ir tīri ekonomisks raksturs, nedos labu rezultātu," teikts kompānijas paziņojumā.

"Gazprom" minēja, ka, turpinoties ES mēģinājumiem ierobežot tās attīstību Eiropā, kompānija varētu novirzīt gāzes piegādes uz citiem pasaules reģioniem.

Krievijas koncerns piegādā Francijai, Vācijai un Itālijai 30% gāzes, bet jaunās ES dalībvalstis saņem 90% nepieciešamās gāzes. ES gāzes un naftas imports 2030.gadā varētu pieaugt no 50% līdz 70%, savukārt pasaules enerģijas patēriņš palielināsies par 100%, Ķīnai un Indijai ieņemot vadošās pozīcijas.
utiks
<Berserks> blja tev tas arbuuz jo dienas jo tukshaax grin.gif ko tu tagad te nes vispaar pac saproti XD?
Kalevale
iesniegums

Lūdzu attaisnot manai meitai Klintai kavētās mācību stundas š.g.
26. aprīlī, sakarā ar ārsta apmeklējumu.


nenuil
BI-2 and Brainstorm
shocked mouse
n-7


Patriote.
Mew - The Zookeeper's Boy
Mērija
[b]
Melleņu kamenēns
"O slender as a willow-wand! O clearer than the water!
O reed by the living pool! Fair River-daughter!
O spring-time and summer-time, and spring again after!
O wind on the waterfall, and the leaves laughter!"

Kalevale
Atvaino, bet es tevi ienīstu.
Pat, ja tu neienīsti mani. Tik un tā.
Un man nebija taisnība, pārmaiņas pēc... njā, tur par to... jā. Nebija.
Logan
mortija@tvnet.lv
Eņģeļu gūstekne
-rakstura īpašības,
-izskats,
-apģērbs (ja ir ieroči, tad arī tos),
-pagātne,
-intreses,
-nodarbošanās,
-vecums,
-vārds un ģimene.
Kalevale
Brīvība, vienotība, progress…
Kopējās Eiropas ideja.
Postkomunistisko valstu mērķis bija līdzdalība divās lielās organizācijās, kas apvienoja demokrātiskās valstis: militārajā Ziemeļatlantijas aliansē, kā arī ekonomiskajā organizācijā – Eiropas Savienībā. 1999. gadā pirmās trīs bijušās sociālisma nometnes valstis – Čehiju, Poliju un Ungāriju – uzņēma NATO, varenā militārā organizācijā, kuras galvenais uzdevums ir rūpēties par Eiropas un visas pasaules drošību. 2004. gada 29. martā par pilntiesīgām NATO dalībvalstīm kļuva arī Bulgārija, Igaunija, Lietuva, Latvija, Rumānija, Slovākija un Slovēnija.
Bija jāīsteno vēl otrs, grūtākais mērķis: iestāšanās Eiropas Savienībā. Gadiem ilgās sarunas beidzās 2002. gada 13. decembrī Kopenhāgenā, kad 10 kandidātvalstis tika uzaicinātas iestāties ES. 2004. gada 1. maijā Eiropas Savienībā iestājās Čehija, Igaunija, Kipra, Latvija, Lietuva, Malta, Polija, Slovākija, Slovēnija un Ungārija.
Kas īsti ir ES? Tās nav Eiropas Savienotās valstis, tā nav arī Briseles birokrātu pārvaldīta supervalsts. Savienība nav radusies vienojoties lielajām valstīm, kuras vēlas izmantot mazākas valstis, tās mērķis nav iznīcināt tautas tradīcijas un kultūru. Kas ir Es, pareizāk sakot, par ko tā gribētu kļūt, norāda tās dibināšanas līguma ievads.
APŅĒMUŠIES iezīmēt jaunu posmu Eiropas integrācijas procesā, kas sācies, nodibinot Eiropas kopienas,
PARTUROT PRĀTĀ , cik vēsturiski svarīgi ir tas, ka beigusies Eiropas kontinenta sašķeltība, un to, ka jāliek droši pamati nākotnes Eiropai,
APLIECINOT atbalstu brīvības un demokrātijas, cilvēktiesību un pamatbrīvību, kā arī likuma varas principiem,
TIEKDAMIES nostiprināt tautas solidaritāti, vienlaikus respektējot to vēsturi, kultūru un tradīcijas,
TIEKDAMIES arī turpmāk attīstīt Kopienas iestāžu demokrātisku un efektīvu darbību, lai vienotā sistēmā tās varētu labāk veikt uzticētos uzdevumus,
APŅĒMUŠIES stiprināt un tuvināt valstu tautsaimniecības un nodibināt ekonomisku un monetāru savienību, kas saskaņā ar šo Līgumu paredz arī vienotu un stabilu valūtu,
UZŅĒMUŠIES veicināt savu tautu ekonomisko un sociālo attīstību, pilnīgojot iekšējo tirgu un veicinot kohēziju un vides aizsardzību, kā arī īstenojot tādu politiku, kas reizē ar sasniegumiem ekonomikas integrācijā nodrošinātu attīstību arī citās jomās,
APŅĒMUŠIES ieviest kopīgu pilsonību savu valstu pilsoņiem,
APŅĒMUŠIES īstenot kopēju ārpolitiku, paredzot arī kopīgu aizsardzības politiku, kas ar laiku varētu pāraugt kopīgā aizsardzības sistēmā, tādējādi stiprinot Eiropas identitāti un neatkarību, lai veicinātu mieru, drošību un progresu Eiropā un pasaulē,
VĒLREIZ APLIECINĀDAMI mērķi atvieglot personu brīvu pārvietošanos un reizē panākt tautu drošību un aizsargātību, iekļaujot šajā Līgumā noteikumus par tieslietām un iekšlietām,
APŅĒMUŠIES arvien ciešāk saliedēt Eiropas tautu savienību, kur saskaņā ar subsidiaritātes principu lēmumu pieņemšana ir, cik iespējams, tuvināta pilsoņiem,
PAREDZOT turpmākus pasākumus, kas jāveic, lai attīstītos Eiropas integrācija,
IR NOLĒMUŠI dibināt Eiropas Savienību (..).
(Fragments no Līguma par Eiropas Savienību, kas parakstīts Māstrihtā 1992. gada 7. februārī.)
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.