Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Ctrl+V
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81
Demigod.
CITĀTS
[39]pie kura jautaajuma gribeeji man ielauzt zhokli? = Mīļākais niks.
[40]briiva vieta kaut kam... = Brīva vieta Tavam žoklim!
shanty
http://muzikasforums.dig.lv/
Big Bad Wolf
Grifidors 45
Slīdenis 16
Elšpūtis 1
Kraukļanags 6
The Best Angel
Voldemorts pamodās slimnīcā. Mediragana nekavējoties pieskrēja pie viņa gultas.

"Kā jūs spējat sevi ievikt tādās situācijās, Potera kung? Ptiešām, nekad neesmu redzējusi kādu skolēnu šeit tik bieži!"

Caur dauzošajām galvassāpēm Voldemorts atpazina raganu. Viņa bija otrgadniece, kad viņš beidza, burvis atcerējās. Maza, skaļa elšpūte vienmēr uzturējās slimnīcā un palīdzēja savai mātei, kas tolaik bija māsiņa.

"Potera kungs, jūs mani saprotat? Tas tik bija kritiens, jums paveicās, ka neko nesalauzāt! Izņemot jūsu slotu, kas tomēr salūza."

"Ak!" Voldemorts samirkšķināja acis. Tikai slotu. "Es varu iet?"

"Neesiet tik pārsteidzīgs! Kādu laiciņu paliksiet šeit. Tāds nejauks bizness tas kalambols..." Viņa paskatījās uz durvīm. "Direktors vēlas ar jums runāt. Kad jūtaties apreibis vai noguris, vienkārši pasauciet mani, labi? Ak, jums droši vien sāp galva! Jā, es aiziešu pakaļ tavai mikstūrai."

Dumidors parādījās uzreiz, kad viņa aizgāja. Viņa acīs nebija mirdzuma.

"Vai jums bija vīzija, Harij?"

Voldemorts samiedza acis, pastiprinādams slēpprātību un nevainīgi paskatījās uz Dumidoru. "Nē, ser! Nekas netika cauri manai slēpprātībai. Bet Tumšais lords kaut ko izdarīja, jo mana rēta pēkšņi sāka tik ļoti sāpēt, ka paģību." Viņš viltoja apgrūtinātu skatienu. "Ceru, ka neviens nedomā, ka man bail no augstuma."

Dumidors pasmaidīja, bet tas nebija redzams viņa acīs. "Patiešām. Labi. Harij, es gribu, lai jūs man kaut ko apsolāt."

"Atkarībā, kas tas ir, profesor," viņš nepieklājīgi pasmaidīja.

Dumidors uz viņu drūmi paskatījās. "Vakarnakt nāvēži sagūstīja Vīzlijas kundzi. Ordenis dara visu, lai viņu atgūtu, bet jums man jāapsola, Harij, ka nemeklēsiet viņu. Tas ir tieši tas, ko Voldemorts gaida, un..."

Voldemorts viņu pārtrauca. "Saprotu." Viņš paraustīja plecus. "Apsolu, ka nemēģināšu viņu atrast. Zinu, ka tas ir slazds. Tas neizdosies."

Izskatījās, ka Dumidors nezina, ko teikt. "Ļoti labi. Vari būt drošs, ka es darīšu visu, lai atgādātu Vīzlijas kundzi atpakaļ, Harij!"

Voldemorts vēlreiz paraustīja plecus. "Zinu."

Dumidors apmulsdams atstāja slimnīcu.

spoguļmeitene
TYLER KYTE
SilverDove
* Zaļais Opelis brauca man gan pa priekšu, gan aizmuguri, gan no sāniem, un man nācas ilgi manevrēt, kamer es tajā ietriecos.
* Es dzirdēju, ka sieviete rozā kleitā, kas vēlās pār manu motora pārsegu, rupji lamajās, lai gan nekā tāda tur nebija.
* Laterna, kas iznira no pagrieziena, nekad tur nebija bijusi. Tāpēc es to sabraucu.
* Kad sapratu, ka nevarēšu izvairīties no sadursmes, piespiedu gāzi un ietriecos citā mašīnā.
* Ārsts no ātras palīdzibas mani piedzerušos pataisīja mākslīgi.
* Izbraucot no autostāvvietas, es nogriezos pa kreisi un ietriecos policijas mašīnā, tieši tur, kur es to parasti daru.
* Pirms tam es nemaz nezināju, ka ta mašīna ietrieksies manejā.
* Nobraucis no šosejas, parliecinājos, ka ar bērniem viss kartibā, un tikai tad uzbraucu virsū kokam.
* Tas, kas man ieskrēja pakaļā, nebija nekāda mašīna, bet gan gatavais buldozers.
* Mums jau kursos mācīja, ka pirmais janobrauc ir tas, kurš ir mazāk svarigs.
* Es sāku smieties par cietušo nevis tāpec, ka esmu ļauns, bet tāpec, ka viņš smieklīgi vārtījās.
* Es nekad nevienam lidz šim nebiju uzbraucis, tāpēc nezinaju, kā to pareizi darit.
* Bet tā sieviete pilnigi neko nedarīja, kad es viņai uzbraucu.
* Piedzēries bija mans brālis, nevis es. Bet, kā viņš tika pie stūres, es nezinu.
* Es domaju, ka lūka ir atvērta, bet kad izbāzu ārā galvu, izradījās, ka tā nav.
* Policijai es pateicu, ka neesmu ievainots, bet, noņēmis cepuri, atklāju, ka ir ielauzts mans galvaskauss.
* Pārmest man, ka esmu vainīgs, nu nekādi nevarēja, it īpaši, ja būtu redzējuši tā cilvēka ģīmi.
* Krustojumā dega te zaļa, te dzeltena, te sarkana - kurš gan tur varēja ko saprast.
* Es uzbraucu tam vīrietim, jo viņš neievēroja satiksmes noteikumus.
* Lai kā es vinam mirkšķināju, viņš man tāpat drāzās virsū ar tālajām ugunīm.
* Es neatbildēju tāpec, ka tas policists, kurš mani izjautāja, uzvedās tā, it kā es butu sabraukusi viņu, nevis to vīrieti.
* Kā vēlāk izrādījas, tas, kam es uzbraucu, bija nevis vīrietis, bet kaķis.
* Es zināju, ka braucot nedrīkst turēt rokās mobilo telefonu, bet tobrīd man pie rokas nekā cita nebija un tas zvanīja.
* Tobrīd ceļš jau ta bija pilns, un tad vēl parādījas nobraukta vecenīte.
* Tajā dienā man piedzima dēls, ūdeņi jau bija nogājuši. Tāpēc es tā steidzos. Vai jums tā nav bijis?
* Tur neviens nebija vainīgs, jo izrādījas, ka mēs abi esam dzēruši.
* Lai gan policists man sķita aizdomīgs, viņam neviens nekur nelika pūst.
* Sākumā es griezu pa kreisi un tikai tad pa labi, bet cietušais darīja to pašu.
* Es nekad tur nebiju redzējis šādas zīmes, kamēr nesapratu, ka esmu pretējā joslā.
* Veca sieviete tur vienmēr pastaigājas ar savu suni, kad es braucu uz darbu, tāpēc man kaut kad nācās viņu nobraukt.
* Rokas un kājas pec negadījuma man ir veselas, bet saprast gan es neko nesaprotu.
* Es zināju, ka mana sieva neprot braukt. Viņai pat nav tiesibu. Es viņai to aizrādīju, bet viņa vienalga neatdeva man stūri.
Big Bad Wolf
Grifidors 49
Slīdenis 16
Elšpūtis 1
Kraukļanags 6
shanty
http://www.youtube.com/watch?v=BA4lfktT9BQ

Minku, tur jau var apraudāties.. Un jā, es zinu, ka Tev patīk.. Man jau arī ^^
nenuil
#feffdc
Zemeņu Zapte
" ````t kocinju?! ;OO~ ;DD~ "



rolleyes_a.gif blush.gif
Eltons
Ar aukstām asinīm es zīmēju uz saplēsta stikla.
HP...
Grifidors 36
Slīdenis 4
Elšpūtis 75
Kraukļnags 40
SilverDove
"The Story" - Brandi Carlile
Eltons
Grifidors 40
Slīdenis 4
Elšpūtis 100
Kraukļnags 40
Bell@
Elšpūtis
Grēkmeistars
http://www.pagan.ru/g/grif_.jpg
Kalevale
д
Big Bad Wolf
Grifidors 62
Slīdenis 54
Elšpūtis 1
Kraukļanags 16
raimmis
Grifidors 3
Slīdenis 9
Elšpūtis 0
Kruakļnags 0

lolīpop.
tb zizliiti. :DDD ko es? harijs jau pie visa vainiigs! grin.gif

a man mamma peec tam dristu virsuu. xD.gif

aha.
Eltons
Bljed koku pakaļā iebaaziishu grin.gif:D
Big Bad Wolf
V
angel13
Harry Potter and the Half-Blood Prince
Big Bad Wolf
1. Kas ir "Deathly Hallows"?

2. Pareģo Harija un/vai Voldemorta nāvi!
(Neviens, viens no viņiem, abi, citi varianti.)

3. Pareģo, kurš uzvarēs cīņā - Harijs vai Voldemorts.

4. Kurš būs jaunais ordeņa vadītājs?

5. Kurš ir R.A.B.?

6. Vai Cūkkārpu no jauna atvērs/tajā notiks mācības?

7. Kā pusē ir Strups?
(Piemēram, pats par sevi; Dumidora; ordeņa; Voldemorta.)
Uzraksti un pēc iespējas sīkāk apraksti savu variantu. Atceries, ka atbilde jāpamato.

8. Kāpēc Dumidoram bija Džeimsa paslēpnis, ja viņš spēja kļūt neredzams tāpat?
Jāteic, ka tam IR svarīga, pat izšķiroša atbilde [JKR].

9. Kurā pusē nostāsies Drako? Kāda loma būs nelaužamajam zvērestam?

10. Kāds būs Lūcija Malfoja tālākais liktenis?

11. Vai atsāksies Harija un Džinnijas draudzība?
(Epilogu šeit neskaitām. Tad raksti to 14. jautājumā.)

12. Kuri divi varoņi vēl mirs?
(Ja tev ir vairāk par diviem variantiem, izvēlies tos varoņus, kuri ir galvenāki. Vairāk par 2 nosaukt nedrīkst.)

13. Kas tā par zīmi, kas bija redzama Roulingas mājaslapā BUMPSI laikā un uz UK grāmatas muguriņas?


14. Lielākās līnijās pareģojiet Harija pēcāko dzīvi - to, kas varētu parādīties Roulingas solītajā epilogā!


Izvēles pareģojumi (3x10 punkti):
Šeit ieraksti to, kas, tavuprāt, vēl notiks 7. grāmatā, bet par ko neesam pajautājuši iepriekš.
1.
2.
3.
shanty
Drīz es Tev to marmelādi degunā iebāzīšu.
Vari iesālīt arī, njā.
Big Bad Wolf
Grifidors 3
Slīdenis 29
Elšpūtis 0
Kraukļanags 7
SilverDove
Grifidors 3
Slīdenis 24
Elšpūtis 0
Kraukļanags 7
Big Bad Wolf
Skolotājai ļoti nepatika bērnu attieksme. -Es viņus vispār nesaprotu... Viņi taču ir braukuši uz nometni. Izpriecāties un labi atpūsties. Laikam jau viņu prātā ir tikai viena doma. Dators un internets. Phh...-
Viņa piegāja pie aitas smadzenēm, kas nekustīgi mētājās uz ceļa un nedaudz kūpēja. Viņa tās ar labo kāju mēģināja nospert ceļa malā, bet nekas nesanāca, jo tās bija piecepušās pie zemes ceļa un pielipa pie viņas baltajām „Adidas” sporta kurpēm. Tas bija tik pretīgi. Skolotāja ātri aizsoļoja līdz ceļa malai un noplūca vienu lielu lapu. Ar to viņa ņēmās slaucīt savus apavus.
Nekas neatlika, kā vēlreiz iet uz novākt no ceļa asiņainās aitas smadzenes. Viņa tās ar neliela koka palīdzību nobīdīja ceļa malā.
Nometnes audzinātāja paskatījās uz aitu, kuru divas meitenes bija iemetušas grāvī. Tās viena kāja bija saliekta ļoti jocīgā leņķī. Izskatījās kaut kas līdzīgs lotosa pozai.
Ak, Dievs, TĀ TAČU IR TIKAI AITA.

Abi puiši, kuri gāja kopā ar šoferi bija sasvīduši. Laiks bija drausmīgs.
Pēkšņi aiz līkuma varēja saskatīt tādus, kā dažu māju siluetus. BEIDZOT!
Džezā tikai Meitenes
Grifidors 10
Slīdenis 32
Elšpūtis 0
Kraukļanags 10
Purpur
I found what I was after
Big Bad Wolf
Grifidors 12
Slīdenis 36
Elšpūtis 0
Kraukļanags 21
bad ance
http://uk2.net/ grin.gif
vispaar jau interesanti:D
dreamer
3.9.2; 3.11.1; 3.11.2
Big Bad Wolf
Grifidors 11
Slīdenis 27
Elšpūtis 1
Kraukļanags 6
Kognakschwenker

kas ir valentīns un artūrs? huh.gif a kas, tik īpašs, ka frukts ar riteni pabrauc garām? xD.gif.gif

nu par to jau es baidos sad.gif

eu, tu taču klāt šitam avatarim uztaisīsi baneri, vai ne? happy.gif
Džūna
ej bekot ar savu latgaļu valodu
Kalevale
Runājos ar: eglīti, kas negrib priedi un čiekuriņus.
Eltons
yo yo niggas/bičes, jū van`a sak maj suckin ess houls. Dont vanna drank, go ```` jūr mam.
Baj Rainizz. Jo aj em kūlleezzzz p0k3m0n3z. 8)

grin.gif
dreamer
C6H12O6
Logan
Big Bad Wolf
Visvairāk biedru - 698 - tiešsaistē bijuši Šodien, 03:45
Sarkanais Krūšturis.
Apocalyptica - Resurrection
Devils*Little*Sister
korn deuce dvd
Eltons
gliitaa kuce blondushka
Devils*Little*Sister
Grifidors 19
Slīdenis 43
Elšpūtis 7
Kraukļanags 1
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!