Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Pēdējais klases vakars
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Lomu spēles > Lomu spēļu arhīvs > Ārpustēla diskusiju arhīvs
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
CityCat
Hm... man vakar tā ienāca prātā šī ideja un nu nespēju tik no tās atpakaļ...

Tā - nelielai nojausmai par šīs LS jēgu...






Dienvidamerikā atrodas neliels ciemats - (brīdinu - kartē tādu neatradīsiet) Kembirdža. Tajā atrodas jau 200 gadus veca skola. 12.e klasei palikusi pēdējā nedēļa šajā skolā, un tad visi dosies uz jaunām skolām citās pilsētās.
Visi klasesbiedri nolemj palikt vienu nedēļu skolā, ar visām naktspalikšanām.
Skolotoja mis Džonsone pēkšņi saslimst un nevar palikt kopā ar saviem skolēniem, bet atļauj visiem palikt vieniem pašiem.Visam vajadzēja būt ideālam, bet tad viss iegāja nepareizajās sliedēs un nedēļa kļuva par īstu murgu...




Anketas var postot uzreiz iekšā, bet cilvēku skaits ir irobežots


Vārds, Uzvārds:
Vecums: (tam jābūt no 17 - 18 g )
Biogrāfija:
Izskats un bilde:
Raskturs:
Status klasē: (populārs, atstumtais, pa vidu satr abiem utt.)


hm... ja esu kko piemirsusi, tad lūdzu pasakiet ko blush.gif
Nīcele
Aizsitīšu sev vietiņu, ja drīkst! happy.gif
Anketa būs šovakar vai rīt no rīta.
Tējas lapa
Piesakos. grin.gif


Vārds, Uzvārds: Adrians Menoks
Vecums: (tam jābūt no 17 - 18 g) 17
Biogrāfija: Piedzimis lielā ģimenē. Ir trīs vecāki brāļi, kuriem jau ir pašiem sava dzīve. Māte strādā par žurnālisti un daudz ceļo, tādēļ Adrians viņu reiti satiek. Tēvam pieder veikals kurā viņš dažreiz pa vasarām piestrādā, lai nebūtu jāprasa vecākiem naudu priekš izklaidēm. Nekad nav sūdzējies par savu dzīvi. Pēc skolas pabeigšanas domā iet mācīties par juristu.
Izskats un bilde:
Raskturs: Atšķirībā no daudziem citiem patīk mācīties. Patīk uzzināt kaut ko jaunu. Kad nemācas iet ar draugiem izklaidēties, jo nekad nevar nosēdēt mierīgs. Adrians ir izpalīdzīgs un laipns. Nekad neatteiks palīdzēt citiem grūtā brīdī.
Status klasē: (populārs, atstumtais, pa vidu satr abiem utt.) Pa vidu.
Mazpēdis
Kā jau teicu: go go go! xD.gif
es sitos iekšā
veku anketa. tongue.gif laughing.gif




Vārds, Uzvārds: Elvīra Kondensa
Vecums: (tam jābūt no 17 - 18 g ) 17, 5
Biogrāfija: dzimusi nelielā ģimenē. ir māsa, brālis, taču jau kopš mazotnes nekas daudz ar viņiem Elvīru nav saistījis. Māte ir vakarkleitu dizainere, tēvs-augstākās tiesas advokāts. lieli piebilst ka viņa ir pārtikusi. Reizēm apnīk šaāda dzīve, tāpēc pieteicās skolā tālu no mājām. Vēlāk plāno tāpat kā māte kļūt par dizaineri.
Izskats un bilde: http://www.katls.lv/bildes/files/dbzhdjlinlnmjzmhwwnz.jpg
Raskturs:Ļoti sabiedriska, ar visnotaļ interesantu personību. reizēm aizsvilstas, bet vai tad katram kādreiz nepaslīd kāja? Bieži patīk pabūt vienatnē un padomaat lai citiem nevajadzētu uzbāzties ar liekiem niekiem par savu dzīwi. Diezgan zinātkāra ar plašu redzējuma loku. Meitene ar smaidu uz lūpām.
Status klasē: (populārs, atstumtais, pa vidu satr abiem utt.) vairāk uz populāro pusi, tomēr pašai nepatīk sevi par tādu uzskatīt.
Semijs
Piesakos smile.gif anketa varētu būt kkur šovakar
CityCat
mmm... cilvēki malāči... tagad tik vēl jādabū kādi 10 biki vairāk cilvēki un spēle warēs sākties xD.gif
Nīcele
Nu, labi. Sanāca bišķi ātrāk, bet tad nu te būs.

Vārds, Uzvārds: Teita Klumbha
Vecums: (tam jābūt no 17 - 18 g ) tikko palika 18
Biogrāfija: Līdz 17 gadu vecumam dzīvoja kopā ar mammu, kura ir šķīrusies. Pēc tam pārvācās pie sava puiša vārdā Dereks. Tagad viņa mācās 12. klasē, izklaidējas draugu lokā, strādā viesnīcā uzņemšanas nodaļā.
Izskats un bilde:
Raksturs: Nepiekāpīga un spītīga, bet mīļa un izpalīdzīga. Aizmārša un tusētāja. Viņa ir neiespējamā savienojums. Ātri aizkaitināma. Smaidīga un jautra.
Status klasē: Pa vidu. Ir draugos ar populārajiem, bet pati nav nekāds stārs. Draudzējas arī ar vidējo slāni un vienmēr cenšas uzturēt labas attiecības ar visiem.
Debija
Piesakos wink.gif

Vārds, Uzvārds:Tabita Denēva
Vecums: 17
Biogrāfija:Piedzimusi Amerikā un turpat arī uzaugusi. Māte un tēvs ir šķīrušies, tāpēc meitenei jau no piecu gadu vecuma bija jāklejo no viena uz otru un otrādāk. Vecāki ir diezgan turīgi un naudas meitenei nekad nav pietrūcis, tieši pretēji - Tabitai visa bija pār daudz.
Izskats un bilde:
Raskturs:Tabita ir nedaudz spītīga un kaprīza. Viņa vienmēr cenšas panākt to ko vēlas un daudz reiz nepiekāpjas. Bet viņa nebūt nav slikts cilvēks. Jau kopš bērnības Tabita ir pieradusi dalīties ar viesiem, nekad nevienu nav apskaudusi un bez pamata par kādu runājusi slikti. Nu dien, to nemaz nevarētu pateikt pēc viņas materiālā stāvokļa!
Tabita mīl diskutēt un iepazīties.
Status klasē: Pa vidu. Nemīl sevi saukt par populāro un nemēģina arī izcelties.
Moriartijs
Piesakos! Anketa būs rīt.

Washulis arī piesakās, wink.gif
CityCat
heh.. jums viss taa automatiski ja? xD.gif nja man priex wink.gif
Moriartijs
Nu, ņemot vērā to jauko faktu, ka washulis ir mana māsa un viņa ir apsēsta ar lomuspēlēm, tad tas ir visnotaļ loģiski, ka es viņai pajautāju vai viņa piedalīsies šajā LS. Tā, kā es esmu pie datora Washulis pats nevar iepostot, wink.gif
Flightless Bird
Es gribētu pieteikties, bet pie datora tieku tikai pa nedēļas nogalēm. Tā var?
CityCat
hm... es domaju ka jā...
manuprāt, lielākā daļa cilvēku arī ir aktīvāki tikai pa nedēļas nogalēm xD.gif
tā ka droši wink.gif
Moriartijs
CITĀTS(Alija2 @ 27.04.2008 19:28) *
manuprāt, lielākā daļa cilvēku arī ir aktīvāki tikai pa nedēļas nogalēm xD.gif
šim te gan iebilstu.
Netieku pie interneta nedēļas nogalēs vispār. Un washulim attiecīgi tāpat.
CityCat
oj... smagi sad.gif

heh... nu tad jums sanāks tā uz maiņām viens tiek otrs netiek silent.gif
Flightless Bird
Ar GM atļauju happy.gif

Vārds, Uzvārds: Helēna Rozīne
Vecums: 17
Biogrāfija: Kādreiz bija populāra, bet tad tas viņai apnika. Nu jā, neiedziļināsimies sīkumos. Jāsaka vienīgi - labā meitene nogāja no ceļa.
Izskats un bilde: Tumš mati, zaļas acis, ļoti tieva. Samērīgi sejas vaibsti. Varētu būt glīta, tikai ir mazliet par tievu.

Raskturs: Spītīga. Lielākoties nospļaujas uz visu pasauli, daudz lasa grāmatas. Profesionāla ````. Daudzi uzskata, ka viņa ir gluži kā nocitas planētas, neizprotama un neparedama.
Status klasē: atstumtā.
September
Nu tad es ar!

Vārds, Uzvārds: Andrea Džeimsa
Vecums: 17
Biogrāfija: Dīvo pie vecākiem, jauka meitene, vecāki viņai ir ļoti cienījami.
Izskats un bilde: Ir 1,76 cm gara, līdz ribām kastaņbrūni mati, slaida, ļoti brūna (nosauļojusies) zaļas acis.
Raskturs: Ir ļoti, ļoti nepacietīga, izlutināta tomēr draudzīga un mīļa. Viņai patīk lasīt interesantas grāmatas un daudz laika pavada ar draugiem. Viņai nav drauga. Ļoti patīk izklaidēties. Dievina peldēties.
Status klasē: Pa vidu!
kruta102
Es arī būšu klasē!

Vārds, Uzvārds: Lī Adema
Vecums: 17 gadi
Biogrāfija: Dzimusi Anglijā. 10 gadu vecumā pārvākusies uz šo brīnišķīgo vietu. Dzīvo kopā ar māti un tēvu.
Izskats un bilde:
Raskturs: Pacietīga. Laipna. Vienmēr saka, ko domā. Draudzīga. Mīļa. Atriebīga.
Status klasē: Populārā.
Flightless Bird
Ew ew, mums te nebūs neviena populārā?? Ko tad es apcelšu, a?? laughing.gif

prasās jau arī vēl kādu puisi, citādi mēs izskatāmies pēc kaut kādas mūķeņu biedrības
CityCat
ja es ar ta skatos... visi tik pa vidams... no sākuma baidījos, ka visi būs tie populārie, bet tagad xD.gif hm... smagi xD.gif
kruta102
es labprāt'kļūtu par populāru. es jau gribēju, bet domāju, ka visi jau ir populārie..
CityCat
es tew atļauju par tādu kļūt xD.gif domāju, ka pārējiem ar nebūs iebildumi xD.gif
kruta102
Ok. Izmainīju.
Cerams man būs arī kāds populārais, ar kuru čupoties! smile.gif
Malduguns
Vēl kādu vietu aizsist var?
Moriartijs
Varu iepriecnāt, Washulis mums būs no populārajiem, variet jau taisīt bariņu, wink.gif

Es būšu puisis. Tas pats vecais labais Džeroms.


Nenuil, es esmu atpakaļ Rīgā svētdienu vakaros, un to vairs par weekendu vairs neuzskatu.
CityCat
mesmer, es jau cerēju, ka washulis pretendēs uz šo lomu un storyteller, protams, ka vari wink.gif
Malduguns
Manējais būs puisis, bet nesolu, ka jūs viņš sajūsminās un viņu sajūsmināsiet jūs.
washulis
Vajag jau kādu jocīgo vai atstumto, savādāk populārajiem nebūs uz kā izcelties... tongue.gif
Epilepsija
Vārds, Uzvārds: Deins Vilsons
Vecums: 17
Biogrāfija: uzaudzis kopā ar māti. tēvs ģimeni pameta, kad Deins vēl bija mazs bērns. Viņš tēvu nīst līdz sāpīgumam. vienīgais tuvais cilvēks viņam ir māte. par viņu Deins ir gatavs atdot dzīvību.

Izskats un bilde:


Raskturs: kluss un nopietns. viņš ir sapņotājs. kautrīgs. slepeni iemīlējies. viņš spēlē ģitāru un raksta dzeju. viņš ir noslēgts cilvēks. klusībā tic patiesai mīlestībai. viņš tic, ka tā viņu glābs un kādudien viņš būs laimīgs.
Status klasē: atstumtais.
September
Wašul reku ir atstumtais...
Labi, ka vēl viens puisis ir, savādāk nav vispār nekādu puišu.
washulis
Zonu, ka storyteller būs puisis, ar garantiju, ka arī Semijs būs puisis (nu es norēktos, ja redzētu meiteni xD.gif), plus vēl tējas lapa ar mesmeru. Beigās jau nav tik traki. Un jā - Elipsija.

Jaut\ajums GM, cik kopā ir paredzēti? Konkrēts skaits vai cik pieteiksies? Un kad apmēram sāksim, jo tuvojas tāds brīvdienas 1. maijs u.tt., kad nebūšu Rīgā, kas nozīmē, arī ne pie datora, nemaz nerun;ajot par netu. tas pats mesmeram, kas nebūs vispār Latvijā. Tad ja nu kas, varbūt sākt ar nākamo nedēļu, kad sāksies arī parastās mācības rolleyes_a.gif
September
Jā, es tiko gribēju prasīt, kad sāksies spēle. Un ja var tad sīkāk var arī pastāstīt. Nu praktiski kamēr visi salasīsimies tad vēl, ka visiem anketas būs, nu tā jau būk kā būs..
CityCat
hm... ņemot vērā to, ka tā ir mazpilsēta, es biju domājusi kādus 14 - 16 cilvēkus, bet skatos, te viņu ir tā pavairkaak... spēle, visticamāk saķsies šonedēļ... precīzi nezinu, kad, tas atkarīgs no tā cik ātri visi saūtīs savas anketas xD.gif


njā, tagad paskaitot man sanāca 12 cilvēki... anketas ir visiem, tikai vēl nav iepototas...


Tā, tiem, kas vēl naw pieteikušies un vēlas to darīt.


Pietekšanās beiksies Rīt!


ja vairāk spēlētāju nebūs, tad es domāju, ka naw jēgas stiept garumā xD.gif
Malduguns
Ar GM atļauju.
Vārds, Uzvārds: Henrijs Džosers
Vecums: (tam jābūt no 17 - 18 g ) 18, tūlīt paliks 19
Biogrāfija: Uzaudzis nepilnā ģimenē, pie tēva. Māte pametusi Henriju, kad viņam bija pieci gadi. Uzaudzis klejojot no vienas pilsētas uz citu un tagad jau piecus gadus dzīvo šajā pilsētā, jo apmetās netālu no saviem vecvecākiem, jo ar tēvu sadzīvot nevarēja un 13 gadu vecumā atstāja mājas. 14 gadu vecumā sāka piestrādāt dažādus gadījuma darbus un spēja sevi uzturēt pats.
Izskats un bilde:

Garš, slaids pusis, ap 1, 90 m. Gaišiem matiem, kuros ir ievijušās dažas piķa melnas šķipsnas, zilām, caururbjošām acīm, kuru skatiens nereti liek satrūkties. Parasti ģērbjas armijas zābakos un viscaur melnā.
Raksturs: Par Henriju neviens neko daudz nezina. Vienīgi to, ka jauneklis ir bīstams. Mēļo, ka viņš ir slepkava un maniaks. Tomēr ļoti gudrs, lai gan skolu apmeklē tikai ķeksīša pēc, lai nokārtotu ieskaites, kuras parasti nokārto ar augstākajām sekmēm. Viņš parādās, pazūd un atkal uzrodas tur, kur ir vismazāk gaidīts. Viennozīmīgi intraverts mizantrops, kurš īpaši necenšas iekarot kaut kādu statusu. Neviens viņu neaizskar, jo visi baidās. Un pareizi dara, jo nekad nevar zināt, ko var sagaidīt no tāda tipa kā Henrijs.
Statuss klasē: (populārs, atstumtais, pa vidu starp abiem utt.) bez statusa
washulis
Lūk arī populārā... xD.gif

Vārds, Uzvārds: Klēra Terensa
Vecums: (tam jābūt no 17 - 18 g ) - 17
Biogrāfija: Māte - Emija, profesionāla zirgu sacīkšu žokejs (nezinu, kā tas sieviešu dzimtē...), tēvs, kuru nav satikusi kādus desmit gadus un nemaz nevēlas to darīt - Arnolds. Kur viņš ir, tas nav zināms. Tad jau ir patēvs Ričards, kas strādā būvfirmā, kā arī pusbrālis Riks. Ģimene ātri pajuka, jo Klēras īstais tēvs sita savu sievu un viņui ātri vine izšķīrās. No tā Klērai ir bērnības trauma, bet par to raksturojumā. Tad māte aprecējās otrreiz un Klērai uzradās pusbrālis, ko necieš. Jau no mazotnes Klēra ir bijusi veiksmīga un aizrāvusies ar jāšanas sportu. Iegūst teicamas atzīmes un vēl sāka iet uz karsēju nodarbībām, kas arī ir izvēritusies par svarīgu dzīves sastāvdaļu.
Izskats un bilde:
Blonda, no skata izskatās naiva un smalka, bet ir spējīga uz daudz ko. Labas miemas būves, kas ir nepieciešams karsējiem. Nav īpaši gara, bet tieva un tādā garā... [nenoturējos neielikt to bildi... xD.gif]
Raskturs: Viņu noteikti varētu raksturot kā Miss populāro. Mīl būt uzmanības centrā un patīk tas vai nē, viņai tas izdodas. Kopš bērnības piedzīvojumiem, viņa ir kļuvusi diezgan nepatstāvīga un vienmēr ir vajadzīgs citu atbalsts. šis ģimenes notikums ir viens no retajiem, par ko viņa nav nevinam neko stāstījusi, savā'dak ir atklāta. Nekur nevēlas būt viena, tāpēc ap sevi pulcē daudzus. Patīk, ja viņu apbrīno, var likties ka tāda uzpūtīga un stipri motivēta personība, bet ir draudzīga un kā jau minēju - nepatstāvīga - kas viņai bieži traucē, lai kaut ko pasāktu, kas citiem ne tik ļoti patiktu. Neizturīga pret kritiku. Bet ja ir kāds līdzās, tad ir neatlaidīga, vēlas visu novest līdz galam.
Status klasē: (populārs, atstumtais, pa vidu satr abiem utt.) - populārā + vēl karsēja...
Moriartijs
LS - Pēdējais klases vakars

Vārds, Uzvārds: Džeroms RidlijsTM
Vecums: 18
Biogrāfija: Dzīvo ar vecākiem un ir labās atiecībās ar viņiem. Taču ārpus mājām ved ne tik jauku dzīvi. Smēķē, dzer un dažreiz arī aizraujas ar narkotikām. Taču tas tikai padara viņu mar autsaideru nevis muļķi. Beigs ar ļoti labām sekmēm skolu, nekavē stundas un ir vairāk vai mazāk paklausīgs kamēr tas attiecas uz skolotājiem. ar vienaudžiem konfliktē un parasti paliek malā. Brauc ar riteni uz skolu un no. Nekad no tā nešķiras.
Izskats un bilde:
Raksturs: Noslēgts. Taču ja iepazīts ir ļoti runātīgs un jautrs. Laba humora izjūta. Izskatās vecāks saviem gadiem. Tādēļ jau sen varēja viegli dabūt alkoholu veikalā.
Status klasē: autsaideris
Malduguns
Ammm....
Man te uzradās jautājiens.
Kad ir paredzēts sākt?
washulis
GM teica ka kaut kad šonedēl, ja visas anketas būs veiksmīgi iesūtītas. Vārdu sakot drīz, kad visi būs savākušies. T.i. šonedēļ visdrīzāk...
La Keira
Damn! Nu kāpēc es vakar nebiju pie datora!? pinch.gif
Ir vēl kaut viena brīva vietiņa spēlē?
Flightless Bird
Plīz plīz sākam šonedēļ!! *puppy eyes*
September
Jā, es arī gribu lai mēs sāktu šonedēļ. smile.gif
Malduguns
Es gan labāk atbalstu nākamo nedēļu, bet man principā laikam vienalga.
washulis
Es arī labprātāk nākošo nedēļ. jūtu ka arī mesmers ir par nākošo nedēļu... Bet nav jau nekas traģisks, ja tēli ierodas ar nelielu nokavēšanos. Ja nu sākas agrāk, tad lūdzu, ne īpaši steigties ar postiem... unsure_a.gif
Nīcele
Ja te sākušās tādas diskusijas par to, kad sākt, tad es tomēr nosliecos uz šīs nedēļas brīvdienām happy.gif
CityCat
hm...La Keria, tu vēl vari pietekties wink.gif

tā, cilvēku šķiet ar būs pietiekami, un par to kad sāksies spēle.. tātad, balsojam.. .

šonedēļ vai nākošnedēļ?
September
es balsoju par šonedēļas wikendiem.. happy.gif
Malduguns
Kā jau teicu, man pievilcīgāks šķiet nākamās nedēļas sākums, jo tagad būs daudz brīvo dienu un tajās es, visticamāk, nespēšu palīsdzēt Henrijam ierasties šajā kompānijā.
Varbūt vienīgi pa retam un tad man būs slinkums lasīt veselu grēdu ar postiem.

Vai arī tad rīt, parīt.
Tējas lapa
Balsoju par nākošo nedēļu.
CityCat
hm... domas šķeļas... nav labi xD.gif

heh... es uzreiz tā sākt nevaru, biju domājusi ceturdienu vai piektdienu... nju nezinu... viss atkariigs no jums wink.gif
Debija
Es domāju, ka varētu šonedēļ. kā nekā brīvdienas un tā...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.