Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Pēdējais klases vakars
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Lomu spēles > Lomu spēļu arhīvs > Ārpustēla diskusiju arhīvs
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
washulis
dagad būs garas brīvdienas. Domāju, ka tās būtu labāk pavadīt kaut kur citur, ne opie datora. vismaz es tā darīšu unRīgā nebūšu. Balsoju par nākošo nedēļu...
CityCat
wispār, jāpiekrīt washulim, jo es pa brīvdienām ar braucu prom un pie kompja netikšu... hm.. tiešām sarežģīti sad.gif
Malduguns
NU tad vienkārši jauki un skaisti pārliekam visu uz nākamo nedēļu, kad visi tiek pie brīnumainā verķa vārdā internets, jo pārāk daudz pie šī verķa saulainajās dienās sēdēt negribēsies. Vismaz man.
Un domājams, ka arī lielākā daļa būs apmierināti.
Semijs
Vārds, Uzvārds: Einārs ---.
Vecums: 17.
Biogrāfija: Piedzimis lielā ģimenē ar četriem brāļiem. Trīs vecāki, nu jau ar savām dzīvēm, bet viens jaunāks, kas ikdienu čakarē smadzenes, līdz ar to Einārs bieži viņu skalda. Starp brāļiem arī bieži vien ir bijušas nesaskaņas, bet pateicoties tam, puisis pratis pastāvēt pa sevi.
Pārvācās uz Kembridžu dzīvot un sāka iet jaunā skolā, kur ilgāku laiku nomācījies, sāka kļūt pazīstams apkaimē.
Izskats un bilde: ---
Raskturs: Tāds diezgan dīvains cilvēks. Jautrs, draudzīgs un dzīvespriecīgs, dažkārt mēdz būt ļauns un diezgan viegli aizkaitināms. Neļaus nevienam kāpt sev galvā, - karotājs.
Patīk melnais humors, mēdz šo to izspļaut no jokiem, bieži vien, kad paliek garlaicīgi sāk dzenāt sviestu, tēlot fiziski atpalikušu cilvēku un izdalīt dīvainas skaņas.
Status klasē: Pa vidu, bet vairāk uz populāro pusi. Parasti labs draugs meitenēm.

---
CityCat

tā visi ir vinasprātis par nēkošo nedēļu ja? heh... super xD.gif
September
Vārds, Uzvārds: Andrea Džeimsa
Vecums: 17
Biogrāfija: Dīvo pie vecākiem, jauka meitene, vecāki viņai ir ļoti cienījami.
Izskats un bilde: Ir 1,76 cm gara, līdz ribām kastaņbrūni mati, slaida, ļoti brūna (nosauļojusies) zaļas acis.
Raskturs: Ir ļoti, ļoti nepacietīga, izlutināta tomēr draudzīga un mīļa. Viņai patīk lasīt interesantas grāmatas un daudz laika pavada ar draugiem. Viņai nav drauga. Ļoti patīk izklaidēties. Dievina peldēties.
Status klasē: Pa vidu!
CityCat
heh... hermiiione, tew tak viena anketa jau ir xD.gif tu šajā kko pamanīji vai vnk, piemisi, ka tew jau ir anketa? xD.gif


hm... tālāk es te biki apkopoju dažas lietas....


vispirms, kuri ir pieteikušies...


Nīcele
Tējas lapa
Mazpēdis
Semijs
Debija
Mesmers
Washulis
Meitene ar Rozīnīti
Hermiiione
kurta102
storyteller
Epilepsija
Lianjuks


tā man sanāca 13 cilvēki... Tā man ir biki neskaidrība ar Lianjuku, vai piedalīsies? tew trūks anketas... gaidu wink.gif


tālāk, La Keira! Vieta ir tik vajag anketu, kuras naw sad.gif ja ir vēlēšanās, tad vajadzētu viņu atsūtīt wink.gif


hm... tā šits viss ko esmu tagad uzrakstījusi, ir lai buutu nedaudz vieglāk, savādāk ir biki apnicīgi visu laiku skaitīt cilvēkus , kuri piedalās un kuriem ir anketas xD.gif
September
Eh, Alij, es takā aizmārša, man nebija bildes, tāpēc es ieliku bildi! wink.gif Es ceru ka ttu nedusmojies.?.
La Keira
Nu tad tē ir tā anketa! xD.gif

Vārds, Uzvārds:Sāra Lenoksa
Vecums:18g
Biogrāfija:Dzīvo internātā(Viņu ģimenei tā pieņemts, attiecībā pret skolēniem), bet ar vecākiem ir labās attiecībās. Vecāki abi ir izglītoti, labi pelna, tāpēc arī prasības pret meitu ir augstas.
Izskats un bilde:
Slaida, bet nesportiska. Gaiša āda, dabīgi blondi mati. Glīta, bet ne baigā skaistule.
Raskturs:Apzinīga, apķērīga un gudra. Ārpus stundām klusa, bet stundās viņai vienmēr ir ko teikt. Ņemot vērā, ka viņa ir zubrīte, viņa nekad neliedz citiem norakstīt savus mājas darbus(ko vienmēr pilda kārtīgā rokrakstā). Parasti redzama ar grāmatu rokā lasām, vienalga kur arī atrastos - gaitenī, ēdnīcā, pagalmā.
Izņēmums ir tad kad viņa atrodas mājās savā dārzā, vai pastaigā pa dabu. Jo tā ir tā lieta, ko viņa mīl no visas sirds. Viņa spētu pavadīt visu dienu, tikai iedama pa dārzu, pļavu vai mežu vienkārši skatīdamās uz puķēm un klausoties putnu dziesmās.
Status klasē: Vidēji populāra
CityCat
hermiiione, es nedusmojos un man prieks ka tew ir bilde wink.gif


La keria, ir biki problēmas ar to tavu

CITĀTS
Dzīvo internātā



jo tad sanāk, ka viņa visu laiku dzīvojusi tajā skolā... hm... bet zini, tā ir pat labāk... var būt...heh.. tagad nevaru izlmet xD.gif
Malduguns
Bēēt loģiskāk būtu, ja tā nebūtu internātskola, savādāk jau nav nekādas jēgas tur palikt pa nakti.
CityCat
nja... tapē jau es aŗi te šaustos... un internātskola tā nebūs noteikti... savādāk es te nevarēšu visu vadīt ka nakas un buus baigaa putra...


piedod, La Keria, bet tew tas mazais fants ir nedaudz jāpamaina sad.gif
La Keira
skāāāāidrs. dzīvo pie savas tantes. happy.gif
Lianjuks
Iegaumējiet - brunete ne blondīne! dwarf_a.gif
Un viņas apraksts nav dīvains es vienkārši esmu zābaks.
Spageti degunā. happy.gif

Vārds, Uzvārds: Liliāna Etna
Vecums: (tam jābūt no 17 - 18 g ) nesen palika 18
Biogrāfija: Vecāki šķīrušies. Ģimenē vienīgais bērns. Dzivo kopā ar tēvu un vecvecākiem netālu no skolas. Dīvaine. Agrāk nodarbojusies ar peldēšanu. Piecpadsmit gados bijusi kalnos un slēpojusi. Cietusi kalnos nelaimē, meitene guva galvas traumu, kas smagi ietekmējis viņas raksturu. Viņa kļuva dīvaina un sapņaina. Gadās kaut ko aizmirst. Reizēm krīt nesamaņā, bet līdz skolas beigām aizkūlās, kā tīri gudra, bet slinka meitene. Reiz iedevusi pa snīpi fizikas skolotājam, bet nekas tāds vairs nav atkārtojies.
Izskats un bilde:
Blondīne ar zilām acīm, bet īsi pirms izlaiduma kļuva par bruneti, jo matus pārkrāsoja.
Tātad brunete ar zilām acīm, bet tādā ziņā viss gluži kā bildē.
Raskturs: Sapņaina un holēriska būtne. Ātri aizsvilstas un bez komentāriem mēdz iedot kādam pa degunu. Reizēm sāk spriedelēt par nereālām lietām un muldēt par dažādām muļķībām. Reizēm klusēs kā kaps un punkts. Izpalīdzēs pat ļaunākajam ienaidniekam. Meitene sapņo ar armijas zābakiem. Patīk lasīt.
Status klasē: (populārs, atstumtais, pa vidu satr abiem utt.) pa vidu starp abiem. Būtu populāra, ja nebūtu tik dīvaina.
CityCat
hm... brreinešķīgi... visiem ir anketas, un iespējams mums vēl pievienosies viens cilvēks... heh... nespēju atteikt xD.gif
Moriartijs
Pievienojos pie tiem kas saka: nākošā nedēļa!

Es rīt braucu uz Somiju, tā kā nekas šonedēļ vispār nesanāk.
CityCat

ja, un tad galīgais lēmums - nākošā nedēļa, jo naw jēga sākt spēli, ja puse spēlētāju būs tālu prom no neta xD.gif
kruta102
Nākošnedēļ? Skaidrs. Bet kurā dienā?
CityCat
heh.. tad jau redzēs... to vēlāk izlemsim... silent.gif
Lianjuks
Es ar esmu par nākošo nedēļu.
Ik, varam balsot tagad par dienu. xD.gif Eu, bet tas kļūtu spamīgi.

GM gan jau izdomās.
washulis
Nu ja kādfs vēl piebiedrosies, tad domāju, ka derētu tikai vīriešu kārtas spēlētāji, jo ir 9 meitenes un 5 čaļi... ermm.gif

Labi, būšu gatava next week. wink.gif
Lianjuks
CITĀTS(washulis @ 29.04.2008 19:30) *
Nu ja kādfs vēl piebiedrosies, tad domāju, ka derētu tikai vīriešu kārtas spēlētāji, jo ir 9 meitenes un 5 čaļi... ermm.gif


Šķiet, ka atkal tiek aizmirsts, ka LS nav pārošanās spēle. xD.gif
Malduguns
Nu, manā īstajā klasē ir 27 cilvēki un tikai 7 no viņiem ir puikas. Laikam 7. Ā, nē. Tagad jau 6, vienu atskaitīja.
Un jā, tā nav pārošanās spēle.
Un atbalstu otrdienu.
washulis
Es jau neskau, ka te kats nu nolīdīs stūrī un pārosies blink_a.gif
Bet vai tad tas nebūtu interesnatāk, ja nebūtu kāda konkrēta dzimuma pārsvars? silent.gif

Un ko tad vēl viens vīrišķis mainītu?
CityCat
vispar es piekrītu washulim, jo nav labi tads pārsvars... un nejau tur kkādas pārošanās pēc, bet vnk tad sākies tik tādas kā meiteņu sarunas un tiem kas LS ir vīriešu buus tā pagarlaicigi... unsure_a.gif

Jā, ņemot vērā faktu ka spēle sāksies tikai nākošnedēļ tad es Atļauju vēl sūtīt pietekuma anketas! laughing.gif


varbūt tad būs par kādu vīrieškārtsas spēlētāju vairāk... grin.gif



Un par precīzu datumu, kad sāksies spēle es pateikšu nākošnedēļ, jo nezinu, kas man atkal ar kori būs, jo nākamnedēļ ir vairāki koncerti paredzēti.. br... blink_a.gif

Ew un jūs varētu mani nesaukt par GM? tas liekas tik svešādi it kā neviens mani nepazītu xD.gif nu labi nepazīst, jau ar, bet tomēr xD.gif
Mazpēdis
ew ew ew...
kas te notiek!-es pazīstu cool.gif


un jā.. amn arī būtu labāk nākam nedeļ. amns begimots un zeķes šajā nedēļā man aņems ļoti daudz laika.. man lieaks, ka man visp. šīs neskaitīsies kā brīvdienas un jā..
tiešām vajadzētu vairāk vīriešu kārtas pārstāvjus.. blink_a.gif


un jā.. Alij`- vnk pierasts saukt spēļu vadītajus par GM.. tā vnk ir pieņemts ! silent.gif
Flightless Bird
Haah, tad jau jums būs jāsāk bez manis, jo es pie neta tieku TIKAI piektdienās, sestdienās un svētdienās. Viss čušš. Un vēl tādās ārpuskārtas brīvdienās kā tagad būs.
Ehh glare.gif Es gribu ātrāk sākt!!!


ā vsp te ir daudzi, kurus es pēc Helēnas mēra jau ieskaitu populārajos (lūzeros), kaut gan paši pieticīgie sevi ieskaita vidējos.. laughing.gif Cik jauki, ka mūsu klasē mācās Nikolas Šērzingeres dvīne happy.gif
CityCat
Mjā, piedodiet, bet visiem es izdabāt nevaru sad.gif
Un LS sāksim nākošās nedēļas vidū, jo tad paspēs iepostot tie, kuri netiek pie nekta nedēļas nogalēs, gan tie kas tieši tiek nedēļas nogalēs wink.gif

neko prātīgāku es izdomāt nevaru silent.gif
Semijs
Alija, es tiešām sirsnīgi ieteiktu pārtraukt pieteikšanos, jo mums jau ir dafiga cilvēki un būs baigais čakars jau ar mūsējo skaitu. Esmu bijis tam cauri wink.gif
CityCat
hm... vispār jā... ja būs baigi daudz cilvēku, tad būs pagrūti... Labi, ņemšu vērā tavu pieredzi un teikšu


Pieteikšanās beigusies!
CityCat
Tā... brīvdienas ir garām un nedēļa vidus ar nav tālu...



Spēle sākas Trešdien... (beidzot) xD.gif

Moriartijs


Vai varētu palūgt apkārtnes un telpu plānojumu. Jo ja mēs tur jau mācamies, mēs to zinām.
CityCat
Hm... ar plānu būs sarežģīti, bet es mēģināšu...
CityCat
Tad, nu lūk plāns...
Tā ir tikai puse no skolas.






Ar zilo krāsu ir atzīmētas klašu telpas. Melnā krāsā 1. stāvā skolas apsarga telpas, 2. stāvā skolas apkopēja. Tālāk - rozā krāsā ir iezīmēta meiteņu toalete, orandžā - zēnu. (toletes atrodas abos stāvos). Pārējās ir gaiteņi un atpūtas telpas.

Mums būtībā būs galvenais tikai otrais stāvs... Ja ir kādas neskaidrības vai vēlaties par kko uzzināt sikāku informāciju, tad tik runājat un jatuājat wink.gif



Zemāk esošajā adresē var redzēt kā izskatās skola ar abām pusēm no putna lidojuma.

http://www.katls.lv/bildes/files/knomnmdlwwrldt4ntuim.bmp


P.S. tas apaļais starp abām pusēm ir tornis xD.gif
September
A, man viens jautājums, kur būs guļamistabas? tongue.gif
CityCat
1 - kārt. Guļamsitabas nebūs. Klase vienkārši ar guļammaisiem un matračiem gulēs savā klases telā... Aizmirsu to iekrāsot košāku... Tā, 12.e klase ir aušā labējā stūrī. Cerams, ka saprataat, kura telpa xD.gif
September
Tā baltaa, taa kurā mēs gulēsim?
CityCat
Nē, pati pēdējā telpa Augšējā, labajā stūrī! Iekrāsota zilā krāsā. Tā telpa pirms ir parasta telpa, kas kalpo par gaiteni wink.gif
washulis
Vai skolai ir pagrabs, vēl kāds augstāqks stāvs un pats svarīgākais - kur ir kāda ēdnīca vai kafejnīca? happy.gif
Tā vispār plāns tāds forš.
CityCat
Pat ja ēdnīca būtu... tā nestrādātu. ēdiens jāņem līdzi ir pašiem skolēniem. Ko nu kurš paņēmis, tas ar būs labi. Par pagrabiem un tādām lietām pagaidām galvu nelauziet wink.gif
Mazpēdis
okee.. pārtika uz veselu nedēļu..
hmm.. un kā mums var neizteresēt kur ir pagrabs, vai arī cik skolai ir stāvu? cmon mēs tur mācāmies . kā nojauš daži pat vairākus gadus! xD.gif
Malduguns
smile.gif
Tas nozīmē, ka līdzi jābūt visādiem krāmiem uz veselu nedēļu, right?
washulis
Tā nu es sapartu. Bet ja pieņem, ka viņi varēs iziet no skolas (vai vismaz uzskatīs, ka var) tad varētu arī nēmt mazāk. Kā tad ir Alij?
CityCat
Hm... jums laikam patīk visu sarežģit xD.gif


jā... būtībā, viņu uzskatīs, ka tiks ārpus skolai, bet tomēr šo to paņems līdz, jo tomēr tā būs vesela nedēļa, bet ja neesat aizmirsuši, tad skola atrodas vienmuļā ciematiņā, kur laiks gandrīz ir apstājies, tapē tuvākā ēdnīca būtu vairākus km no skolas, un tajā ēdiens nebūtu no tiem labākajiem xD.gif
Skolai ir divi stāvi (starpcitu, vai man tikai rēgojas, vai tiešām skolas bilde ir nez kur izkūpējusi?) Ā, un vēl skolai ir puspagrabs un pagrabs, bet uz tiem visas ieejas ir slēktas, tādēļ skolēni tur nekad nav bijuši. Gandrīz nekad whistling.gif
Flightless Bird

Klau, bet tur vismaz varēs dabūt silto ūdeni..?
CityCat
Es ļoti atvainojos visiem, kuriem bija jāgaida. Man sanāca neliela aizķeršanās ar skolas bildi, kur bija izkūpējusi gaisā un to vajadzēja no jauna meklēt netā blush.gif Bet nu viss ir atrasts un spēle BEIDZOT var sākties xD.gif



Meitene ar rozīnīti - tur būs siltais ūdens, tā pat, kā arī dušas kabīnes utt.
September
Atvērusi bagažnieku un izņēmusi divus koferus un lielo pusdienu grozu ko lika sagatavot Mis DŽounsone.
Sorry, es gribēju ņemt 1 koferi nevis 2. Saprotiet man būs 1 koferis un pusdienu grozs.
Moriartijs
Tas nav pārāk svarīgi. Vari vienkārši to netīši pieminēt citā postā, tipa, apsēdos uz saviem b.la b.la koferiem.

Kruta10-kaut-kas, Lūdzu raksti garākus postus. Divas rindiņas ir iztikas minimums, un paristi tiek izmantots sarunām. Saprotu, ka nav bijusi pieredze ar LomuSpēlēm, taču centies vairāk uzrakstīt.
CityCat
Man ir neliels lūgums... kad visi skoēni beidzo ir sapulcējušies pie skolas, kādam ir jāpamodina Joržiks...
Jo es nevaru viņu pati uzmidināt...



p.s. Debija - visi gaida uz tevis wink.gif
washulis
Nekur jau vēl nav jāsteidzas. Domāja, ka Tabita būs un viss o.k. Kā nekā cilvēkam ir pašam sava dzīve dzīvojama, ne tikai LSi..

Droši vien tāpat visi izplūdīs bezgal garās sarunās un varēs pagaidīt... wink.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.