Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Pēdējais klases vakars
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Lomu spēles > Lomu spēļu arhīvs > Ārpustēla diskusiju arhīvs
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Malduguns
Es pieņemu, ka mazā pozeriskā meitenīte ir kopā ar Tējas lapas varoni.
Un kurš bija Alekss?
Piedodiet, man amnēzija ik pa laikam uznāk.
CityCat
Alekss ir Elonyi, bet kura ir mazā pozreiskā meitenīte? laughing.gif
Malduguns
Sisters point.
Jā, es esmu nejauka.

Tomēr uzzīmēta karte mani negaida?
CityCat
Ahmed...

Šitais man bija izgājis laukā no prāta... unsure_a.gif
Ceru piedosi laughing.gif


es centīšos, tik tiešām centīšos pārvarēt savu slinkumu..
Malduguns
Nūūūū, tas būtu ļoti jauki, jo man vieglāk palīdzētu orientēties visā padarīšanā. Un domājams, ka Tev, kā GM tāpat.
September
CITĀTS(storyteller @ 07.10.2008 20:48) *
Es pieņemu, ka mazā pozeriskā meitenīte ir kopā ar Tējas lapas varoni.


es atvainojos, bet tā kā tu mani nosauci bija mazliet stulbi, neesmu maza! Tas nenozīmē, ja man ir 13, bet tev 17, ka tev ir privilēģijas saukt mani pa mazo pozerisko meitenīti.
CityCat
ew, ew... man tiešam negribas, lai šajā ATD pavedienā parādās kartējie kašķu posti...


Sisters Point, ja tevi tas spēj nomierināt, man pašai ir tikai 14 (23.feb. paliek 15), tādēļ esmu gandrīz tik pat maza kā tu...
Un vispār, mazā pozeriskā meitenīte skan tīri ok! laughing.gif
Tik viens jautājums - vai tiešām mēs tik labi pozējam? cool.gif




p.s. šitik labs garīgais man nav sen bijis, laikam vainīga Mouli Rouge xD.gif
Malduguns
Mēs atsākam spēlēt?

Un es saku to, ko domāju. Es nekašķējos, bet izsaku savu viedokli par esošo lietu kārtību, jo man tāds ir.
Turklāt man ir 18, nevis 17. Bet tas nav tik būtiski. Cilvēku var vērtēt ne tikai pēc gadiem, bet arī pēc psiholoģiskā koeficienta. Bet arī tas nav būtiski. Atzīšos, tu man liecies psiholoģiski kādus divus vai trīs kāpienus zemāka. Tieši tāpēc arī tiki tā nodēvēta. Bet nesatraucies, manā klasē un manā vecumā ir tieši tādi cilvēki kā tu.
Džea
Nu laikam man ir uznācis neliels slinkums uz postošanu getlost.gif

Ak jā un neiesaku vecumu ņemt tik ļoti pie sirds. Man arī bija 13 kad pirmo reizi saskāros ar LS un kurbijkurni. Pagājuši ir četri gadi un cilvēki saka ka kopš tā laika esmu stipri mainījusies.
September
CITĀTS(storyteller @ 11.10.2008 20:10) *
Mēs atsākam spēlēt?

Un es saku to, ko domāju. Es nekašķējos, bet izsaku savu viedokli par esošo lietu kārtību, jo man tāds ir.
Turklāt man ir 18, nevis 17. Bet tas nav tik būtiski. Cilvēku var vērtēt ne tikai pēc gadiem, bet arī pēc psiholoģiskā koeficienta. Bet arī tas nav būtiski. Atzīšos, tu man liecies psiholoģiski kādus divus vai trīs kāpienus zemāka. Tieši tāpēc arī tiki tā nodēvēta. Bet nesatraucies, manā klasē un manā vecumā ir tieši tādi cilvēki kā tu.


Tas nenozīmē, ja tu esi lielāka, tad esmu mazāka un dumjāka. huh.gif Hmm, tad jau tu laikam domā, ka esmu dumja, zini, man apriebusies tava atklātība, man tas riebjas, ja godīgi wink.gif! Es nevērtēju cilvēkus, vispirms iepāzīstu, pēc tam domāju kko par viņiem. Takā nelecies.
Flightless Bird
CITĀTS(Sisters point @ 11.10.2008 17:04) *
Tas nenozīmē, ja man ir 13, bet tev 17, ka tev ir privilēģijas saukt mani pa mazo pozerisko meitenīti.

Vispār nozīmē gan cool.gif un lai vai kā - viņa paskaidroja, ka tas nav tikai par gadiem.
Un vēl. Nevar teikt, ka mēs viens otru pavisam nepazīstam. Galu galā, mēs jau tik ilgi spēlējam šo spēli, un par cilvēku var spriest pēc tā, kā viņš posto. Dā.

šis, protams, ir kārtējais oftopiks happy.gif
CityCat
Meitene ar rozīnīti un Džea - būtu ļoti patīkami redzēt no jums kādu postu wink.gif



Un par tiem vecumiem - es nesaprotu, kādēļ to ņemt tik personiski...
Katrs cilvēks ir unikāls un vienreizējīgs, un viss...
Džea
Alijau No manis posts bija tikai tu acīmredzot to nepamanīji
Flightless Bird
CITĀTS(Alija2 @ 12.10.2008 17:47) *
Meitene ar rozīnīti un Džea - būtu ļoti patīkami redzēt no jums kādu postu wink.gif

Es jau gribēju postot, bet man nepatīk, ka tu pieņēmi, ka es paliku uz vietas, ļaujot Henrijam kaut kur aiziet. Un vsp es neesmu vainīga, ka netieku pie neta, bet visi jau protams skrien uz priekšu silent.gif


CITĀTS(Alija2 @ 12.10.2008 17:47) *
Katrs cilvēks ir unikāls un vienreizējīgs, un viss...

O jā laughing.gif
CityCat
Lūdzams nenovelt visu vainu tikai uz mani vienu...

Storyteler pati man lūdza lai es pabīdu viņu vienu pašu uz priekšu, un lai gan spēlētāju ir visai maz, tomēr spēle pat drusciņ netiktu uz priekšu, ja man no katra cilvēka būtu vienmēr jāgaida posts...

Kā es varu paredzēt kad tu tiec un kad netiec pie neta? Es taču neesmu nekāds pareģis, vienkārši - cilvēks!


Džea - piedod, es vienkārši ātri iepostoju savu postu un izgāju laukā, tādēļ pat nepamanīju tavu postiņu.
CityCat
Atvainojos par dubultpostu, bet vajag šo to noskaidrot....



Tā, tam bariņam - kurā ir Alekss, Adrians, Andrea un Elvīra... Lūdzu beidzot visi kopīgu nolemjat ko darīsiet, iesiet vai paliksiet tur patās uz vietas. Savādāk es nemaz nevaru iesūtīt nākošo postu, kamēr jūs neesat par kaut ko vienojušies..


Helēna un Henrijs - jūs esat bruvīgi, piedodiet, ka bija jāgaida uz manu postu, bet tagad es kko paturpināju uz priekšu.


Smanata - Gaidu tavu atbildes postu wink.gif



Mazpēdis
Hmm.. nu es domāju, ka nebūtu nekādas jēgas palikt uz vietas. [or is there..]
Mjā, lainu kā- šķiet nevienam nerūp, ka esmu saļimusi, bet vienkārši piecelties - Vaitad tas būtu smuki darīts? happy.gif
Flightless Bird
nu ja neviens nenāk tevi sliet kājās, vai tiešām meitene tur paliks sapūt? happy.gif
Mazpēdis
CITĀTS(Meitene Ar Rozīnīti @ 01.11.2008 15:08) *
nu ja neviens nenāk tevi sliet kājās, vai tiešām meitene tur paliks sapūt? happy.gif


Vot ei nu saproti. laughing.gif
Bet zini kā- a janu es pieceļos kājās, bet neviens tāpat neposto.. unsure_a.gif
Tik pat labi es varu vārtīties pa zemi..
September
Vaitad visiem jāskrien oie tevis? ermm.gif
Mazpēdis
CITĀTS(Sisters point @ 01.11.2008 17:44) *
Vaitad visiem jāskrien oie tevis? ermm.gif



Nu, tas nebija tā domāts..
Bet labi. Ja GM atļauj, klīstu viena. happy.gif
CityCat
CITĀTS
CITĀTS(Sisters point @ 01.11.2008 17:44) *
Vaitad visiem jāskrien oie tevis? ermm.gif



Varbūt, visiem gluži nav jāskrien pie Elvīras, tomēr MAN ir jāzini, vai jūs vispār gribat spēlēt, jo vienīgie aktīvie Spēlētāji (spēlētāji ar lielo sākumburtu) ir Henrijs, Helēna un Mazpēdis, un vispār esmu ļoti pateicīga viņiem, jo viņi ir tie, kas šo spēli mazliet turēja virs ūdens, bet kā tad ar pārējiem? silent.gif


Tagad, tā - ja negribat postot, tad tā arī pasakiet, lai man nav katru dienu jāieskatās šajā pavedienā un jāsecina ka jau atkal neviens nav postojis.
Jūs esat lieli saprātīgi cilvēki - tik daudz taču jūs varat pateikt? huh.gif


Bet ja tomēr Jūs pagodināsiet man ar saviem postiem - es būšu ļoti iepriecināta wub.gif
Malduguns
Toties es visu laiku gaidu GM postu, joooo manējais ir pēdējais. Ja nu kas.
CityCat
VOt tā... Un tie, kas man ir aktīvi - tos es ik pa laikam pametu novārtā. Atvainošanās no manas puses, un posts.
Jā, un kad tiešām vajag manu postu un es neliekos ne zinis, tad bombardējiet mani droši kaut vai kaucekļus sūtot grin.gif
Malduguns
Visi aizgājuši gulēt ziemas miegā? Vai kā?
washulis
Man ir tas pats jautājums.

Bet liekas, kas vienīgais pazudis, ir Gm, jo piemēram es un zinu, ka arī citi spēlētāji, ir gatavi spēlēt... silent.gif
September
Mēs atsāksim šo LSu?
CityCat
A.... Piedodies, man vējš visu laiku bija galvā!
Zinu, ka nekas navarētu mani attaisnot, bet ... nu jā!
Spēla atsāksies, un es jau tūlītiņ steidzos postos smile.gif
Malduguns
Jauki! Mani interesē tikai viena lieta - kur ir mana apburošā Helēna? Vai viņa vēl spēlēs?
Flightless Bird
es esmu, vnk... kaut kā galīgi nesanāk šajā spēlē vairs postot ar prieku. Henrijs, protams, ir foršs kā vienmēr un visi pārējie arī (kas nu spēlē vsp) bet īsti vairs nekas nenotiek. Tāda sajūta, ka vajadzētu postot, bet īsti nevar saprast, ko lai saka.. Ai nu varbūt tās ir tikai manas iedomas.

Un vēl - ir jau grūti ar to laiku, es saprotu, bet vai GM varētu lūdzu nerakstīt tik gramatiski kļūdaini savus retos postus? Es būtu pateicīga.
Malduguns
ĀĀĀĀĀĀ!!! Helēna! (hug) (hug) (hug)
Man liels prieks, ka esi pabāzusi šeit savu purniņu! Man Tevis šausmīgi pietrūka, jo runāt ar sevi un kaut kādiem iezemiešiem bez brīnišķīgas pavadones klātbūtnes ir diezgan garlaicīgi.
Par gramatiskajām kļūdām es arī gribēju piezīmēt. Jo tas ir nedaudz traucējoši. Saprotu, ka mēs visi mācāmies no savām kļūdām, bet ne tik daudz tādu, lūdzu.
Flightless Bird
āw prieks, ka kāds piecājas mani redzot laughing.gif hāg arī tev Lī happy.gif
man pat nav ko teikt tajiem iezemiešiem. Es vnk +1 zem visiem taviem postiem laughing.gif (varbūt jāizstrādā kāds ... shifty_a.gif )
CityCat
Par kļūdām - centīšos labodies wink.gif
Par postošanas biežumu - tā pat!
Malduguns
Izskatās, ka labošanās plāns nav diez ko veiksmīgs. Kā tad paliek ar spēli?
washulis
Droši vien tā pat, kā līdz šim. Posts vienreiz mēnesī... silent.gif
CityCat
Njā. Es laikam esmu vnk briesmīgs GM. Nu vismaz zināšu, ka vairāk man neko tml nevajadzētu uzsākt. silent.gif
Un varbūt man ir kompleksi, bet man liekas, ka mana spēle nav arī diez ko interesanta. Pat man tā jau sāk šīst garlaicīga, un ums droši vien vispār...
Un tagad, varbūt lai kaut nedaudz aizstāvētu sevi, un savu nepostošanu, bija slimība, kuras dēļ nācās gulēt slimnīcā un tur man nebija piekļuves netam. Protams, rādījusies kbkn es neesmu vēl ilgi pirms sasimšanas.
Piedodiet, laikam jau laboties es nemāku.
Malduguns
Spēle ir pietiekoši interesanta, kompleksot nevajag, tikai tos mierīgos brīžus vajadzētu mainīt ar spriedzi, spriedzi, spriedzi. grin.gif
Kad es biju slimnīcā, tad bibliotekārei no manis jau sāpēja galva. grin.gif Visu laiku uz turieni gāju mainīt grāmatas, kritizēju grāmatu sarakstus un okupēju datoru. grin.gif
washulis
Es piekrītu storyam. Man vēl jo projām nav radies iespaids, ka spēle ir kārtīgi sākusies. Kur nu vēl paspējusi apnikt.

Varbūt derētu salasīt vecos biedrus kopā un varbūt arī jaunus un ja GM būs cītīgs, tad šī LS būs augšāmcēlusies.

Bet protams, Alij, ja tev pašai negribas vadīt, tad es saprotu... unsure_a.gif

P.S. Džeroms, jeb Moriartija tēls arī domā, ka būtu jauki izlīst no pelnu kaudzes, jeb augšāmcelties (mistiski)
CityCat
Tajā slimnīcā kur es biju, nebija pieejams dators un grāmatām, kas tur bija es pat skarties klāt negribēju. (jo tur atradās vien pasaciņas par septiņiem rūķīsies utt.)
Nu, es tagad pacentīšos uzrakstīt postu un pacentīšos lai viņš ir kaut nedaudz iekustinošs. Bet es neko labāk daudz nesolu.
Moriartijs
CITĀTS(washulis @ 04.02.2009 22:16) *
P.S. Džeroms, jeb Moriartija tēls arī domā, ka būtu jauki izlīst no pelnu kaudzes, jeb augšāmcelties (mistiski)
šito apstiprinu.


Ļoti jauki sadegušais Džeroms labprāt augšāmceltos.
washulis
Es atļaušos izvedot kopsavilkumu, kam tad šī LS ir gājusi cauri:


Tējas lapa - Adrians Menoks (biedrs pazudis nebūtībā)
Mazpēdis - Elvīra Kondonsa (ļoti reti kad ir)
Nīcele - Teita Klumbha (arī pazudusi uz nezināmu laiku)
Debija - Tabita Denēva (iepostoja tik pāris reizes un pazuda)
Meitene ar rozīnīti (tagad Flightless bird) - Helēna Rozīne (aktīvs cilvēks happy.gif)
September - Andrea Džeimsa (lielākoties aktīvs happy.gif)
Kruta102 - Lī Adema (ātri nomira)
Epilepsija - Deins Vilsons (paspēja tikai atzīties mīlestībā un nomira)
Storyteller - Hendrijs Džosers (aktīvs happy.gif)
Moriartijs - Džeroms Ridlijs (plāno augšāmcelties happy.gif)
Semijs - Einārs Edžiņs (reti, bet kkad ieposto smile.gif)
La Keira - Sāra Lenoksa (ļooooti sen nav iepostojusi un tā jau reti rādās)
Lianjuks - Liliāna Etna (reti posto, bet zinu, ka gribēs turpināt happy.gif)
Līze - Kristofers (parādījās ārpus meža un tik pat ātri pazuda)
Elony - Alekss Kross (nemaz nezināju, ka arī viņš šeit mēģinājis būt, bet aktivitātes vairs nav)
Džea - Samanta Krosa (nesen parādījās un gana aktīva. Zinu, ka gribēs turpināt happy.gif)
washulis - Klēra Terensa (dzīva un spirinās happy.gif)

Situācija ar spēlētājiem nav tik kritiska, bet man liekas, arī September uzskata, vai doma, ieviest jaunus tēlus, vai kārtīgi iepļaukāt bijušos, ir tik peļama...?
September
Nūūūū tā bija tikai versija, bet Alija pati var izdomāt! happy.gif Unnnn, Tējas lapa laikam vispār šeit nerādās. :/
Moriartijs
6 aktīvi čari ir patiesībā normāli. Nebūs spama pārpilnums.

Es gribētu uzzināt kas ir paguvis notikt. galu galā Džerijs nomira tik sen atpakaļ, laughing.gif
CityCat
Nu, bariņš ir izšķirts.
Tagad ir Klēra un Kriss, Henrijs un Helēna, Elvīra un Andrea.
Pārējie ir mazliet ierūsējuši, bet pēc būtības arī kopā.

Nekādu ļoti lielu notikumu nav bijis. bet es ceru, ka man pietiks fantāzijas tādus izdomāt.

Un vēliet man vieksmi, jo rīt man ir jāvada "Cālis 2009" grin.gif
September
Eu nu davaj cilvēki, jūs taču varat varbūt kaut reizi nedēļā vai pat dienā iepostot. daži kur var, var iepostot. un tiekam cauri visiem spēlētājiem kuri atkal grib spēlēt. [ja tādi ir vispār.]
washulis
Kad Alija būs onlainā, ceru, ka viņa drīz saskaņos visas lietas ar Moriajrtiju. Tad Džeroms arī varēs sākt skraidīt pa mežu. smile.gif
CityCat
Es beidzot esmu onlainā un vispār esmu pārsteigta, ka visi tik ļoti vēlas spēlēt. Tik tiešām. unsure_a.gif
Es zinu, ka tagad iespējams daru ļoti negodīgi, taču man pašai ir pazudusi jebkāda vēlme postot lomu spēlēs. silent.gif
Nu jā, un arī savu LS man galīgi neizdodas bikstīt uz priekšu. Visu laiku tikai atlieku un atlieku, līdz aizmirsu pa visam, līdz man kāds pa draugiem.lv atsūtīja atgādinājumu, par lomu speles eksitenci laughing.gif
Flightless Bird
varbūt kāds cits vēlas pārņemt vadību? kāds kurš spēj iesāktas lietas novest līdz galam?
CityCat
Es esmu pilnībā ar mieru atdot vadibas grožus kādam citam. No manis tā pat nekādas jēgas nav.
Viss ko es ieguvu ir liela mācība vairāk uz neko tādu neparakstīties. grin.gif
September
kapēc tu negribi vairs vadīt spēli? :/
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.