Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Pēdējais klases vakars
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Lomu spēles > Lomu spēļu arhīvs > Ārpustēla diskusiju arhīvs
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
September
Sveika. Jā, atrodas.. smile.gif Tātad, ir Teita, Sāra, Džeroms,Klēra, un ja vēl tie kurus nenosaucu pieedalās.
La Keira
skaidrs...centīšos atjaunot sakarus! xD.gif
September
Ok. Bet Mēs ar Tējas lapu esam ārā. Varbūt drīz iesim skolā. smile.gif
CityCat
šausmas, butiiba tikai 4 cilvēki, kas aktīvi posto... būtu 6, ja washulis ar mesmeru kkur nebutu aizbraukuši... common people! Es saprotu, ka jūs mokaties neiedomajāmās sāpēs, ik reiz, kad postojat manā LS, tad ```` jūs pieteicāties...


piedodiet, ka es jūs tā strostēju, bet ciest nevaru ļautiņus, kas visu pamet pusratā... cerams, ka neķersies pie sirds... Un tas neattiecas uz jums, malačiem, kuriem ik dienu krīt gabals nost, bet jūs vienalga postojat... liels paldies... juus turat šo LS pie dzīvības wink.gif
Malduguns
Emmm, es varētu ievilkt nelielu plusiņu pie Lianjuka un pateikt, ka viņai tagad ir ļoti grūts mācību periods, tāpēc viņa kādu laiku ir neaktīva. Bet ar vasaras sākumu sākšot arī postot.
kruta102
Es puslīdz postoju.
Vnk man ir garlaicīgi. Neviens ar mani nerunā, pat neskatās uz mani..
Kā tādā stāvoklī var postot?
Nīcele
CITĀTS(kruta102 @ 16.05.2008 23:27) *
Es puslīdz postoju.
Vnk man ir garlaicīgi. Neviens ar mani nerunā, pat neskatās uz mani..
Kā tādā stāvoklī var postot?


Mans variants + fakts, ka nevaru iesaistīties sarunā, kas ik minūti rit uz priekšu, jo tā pat pēc dažiem postiem jau būšu atpalikusi no tēmas.
September
Alij, man patīk šis LS!! Es postoju ar prieku. smile.gif
Jā, un daži, kas piedalās un neposto, lūdzu postojiet!!
CityCat
Lianjuks jau mani brīdināja un par viņu es neko nesaku...

Hermiiione - man liels prieks, ka tew patīk wink.gif



CITĀTS(Nīcele @ 17.05.2008 00:55) *
Mans variants + fakts, ka nevaru iesaistīties sarunā, kas ik minūti rit uz priekšu, jo tā pat pēc dažiem postiem jau būšu atpalikusi no tēmas.


Es puslīdz postoju.
Vnk man ir garlaicīgi. Neviens ar mani nerunā, pat neskatās uz mani..
Kā tādā stāvoklī var postot?


Nu kā, lai uz jums skatās, ja jūs vienkārši neizrādat aktivitāti. Ne jau jāgaida kad jūs uzrunās, bet sākat runāt pašas...


Un publisku fui izsaku šādiem cilvēkiem:


Mazpēdis
Semijs
Debija - debija vēl kaut cik ir postojusi, bet ar ne pietiekami
Epilepsija



Vai nu, jūs beidzot sākat iesūtīt kādu postu, vai arī es jūs vnk nogalinu un izmetu no spēles... Tā, tak jau paliek par sava veda nēcieņas izrādīšanu...
CityCat
Postus IR jālasa uzmanīgi... tas jāiegaumē netikai Hermiiiei, bet arī visiem pārējajiem spēlētājiem....


Tālāk, man tiešām vajag zināt vai neaktīvie postotāji vispār vēl vēlas spēlēt, jo vienkārši man ir apnicis gaitīt kādu postu no jums sad.gif
Lianjuks
GM, es izteikšu minējumu. ( kaut arī pagaidām nespēlēju )
Es atzīšos, ka postus lasu un man liekas, ka tev būtu nedaudz jāpamet aci uz Līzes postu pusi.
Varbūt es ko jaucu, bet viņas tēls kaut kā maldās un nenāktu par skādi palīdzīga GM roka. wink.gif
Līze
Jā... es jau no sākuma gribēju atvainoties, ja nomaldos starp 100 postiem un nesaprotu tā kā vajadzētu... Bet- pēdējā postā, man liekas, es nekur nekļūdījos... vai tomēr nē? kas konkrēti tur nebija kā vajag? sad.gif
Lianjuks
Kad tā pārlasu viss tomēr ir kārtībā. ( puslīdz )
Ar Līzi viss tiešām kārtībā.

Vienīgi man liekas, ka GM tiešām derētu visus vairāk pabakstīt.
Kad Liliāna pamodīsies viņa gribēs piedzīvojumus. laughing.gif
Flightless Bird
Lianjuk, kāpēc tu nesposto, ja reiz esi online? Tu mums esi vajadzīga!!! unsure_a.gif
Lianjuks
CITĀTS(Meitene Ar Rozīnīti @ 17.05.2008 19:08) *
Lianjuk, kāpēc tu nesposto, ja reiz esi online? Tu mums esi vajadzīga!!! unsure_a.gif


Uzskatu, ka viņai ir vērtīgāk pagulēt līdz atzīmju manai izlikšanai nekā maisīties pa kājām.
Jā, es mēdzu būt online, bet r reto postošanu smagi maisītos pa kājām, jo...
a) es nekad nezinu, kas būs nākamā dienā.
cool.gif līdz atzīmju izlikšanai man ir darījums ar tēti - nekādu LS.
c) Labāka guļoša Lilī, nekā Lilī uz kuru sazin cik ilgu laiku jāgaida atbildes. smile.gif
d) Labāk Liāna, ka neposto tagad un posto pēc atzīmju izlikšanas, nekā Liāna, kas posto tagad un neposto visu vasaru u.t.t. ( xD.gif )


P.S. Man cool.gif punkta vietā smailiks un man aizgāja kāpēc. xD.gif

P.S.S. Tas jau ir dīvaini. blink_a.gif
CityCat

CITĀTS
Vienīgi man liekas, ka GM tiešām derētu visus vairāk pabakstīt.



es to daru visu laiku, bet tiem dažiem neaktīvajiem ir nospļauties par manām pūlēm... tāka, es varis netaisos lūgties un runāt, bet ja posti netiek iesūtīti, tad vnk izslēdzu no spēles un pieņemu kādu rezervistu.
Lianjuks
Ku, kū...

Nav spēlētāju vaina, ka viņiem tomēr ir jāmācās vai jādara, kas cits. laughing.gif varbūt ir

Semiju nevajag izslēgt. Viņam šobrīd ir svarīgākas lietas par LS un piemēram man ar. tev diemžēl

Un GM ir spēles galva - viņš var pabikstīt vairāk, vai to apzinās, vai nē. grin.gif
CityCat
Tu vismaz pabrīdināji, ka kādu laiku nepostosi ohmy.gif
labi, semiju neizslēgšu un pārējos ar, Bet tikai pagaidām... Un esu vai neesu GM, bet lai ko ar cik nebakstītu, daži meni vārdi ir tukša vieta? ta jēga man vēl ņemties?
Saprotu arī to ka tagad ir trakais KD laiks, bet nu tad lūduz pabrīdinat, ka nevarat postot
washulis
oi... Ja jau vien ATD pavedienā ir jaunas trīs lapas, tad jau nemaz nesākšu maldīties pa paša LWS postu kalniem. Apgaismosies mani? Kur ir Klēra (vai vēl jo projām klasē?). Cai ir kāds vēl pienācis klāt. Ne tikai spēlētājs, bet vai arī kāds bikstītājs no GM puses. Kas ir ar to Kristoferu. UN kur visi tagad iet? Kas ir ar to mežu...? Nu labi, tā varētu turpināt vēl ilgi...
CityCat
Tie, kas bija neaktīvie postotāji, pašlaik atrodas klasē. No manas puses ir parādījies Markus, kurš tagad runā ar Kristoferu (zēnu, kurš pirms 2 gadiem pazuda labirintā). Pārējie, kas posto ir vai nu ārā, vai tornī. Mežs ir pazudis. Vēl kaut kas? xD.gif

p.s. man priex, ka esi apakaļ
washulis
Bet kur Klērai tagad iet? Uz torni vai ārā?
Un kur atroads tas Kristofers ar Markusu?
CityCat
kristofers un Markus atrodas klasē, Klēra var iet kur grib, vai palikt turpat klasē un mēģināt kko noklausīties
washulis
a, nu ok. Bet tomēr derētu zināt, kur ir pārējie... nu tie aktīvie, kas nav klasē. just so... rolleyes_a.gif
CityCat
cik es pagaidām nojaušu, tad Meitene ar rozīnīti un Storryteller ir kaut kur ārā, bet Hermiiione un Tējas lapa ir tornī, pārējie ir klasē.
Moriartijs
Ok. Interneta pieeja nav tik liela. Un tuvojas sesija un vasara, kurā man nav interneta. Tādēļ Džeroms pazūd. GM var izlemt kā tas notiks. Bet es vairs nepiedalos.

Lai jums pārējiem veicas!

P.S. Grieķijā bija pārāk forši un tas atsver šo spēli. Tā kā nav žēl laist garām.

Atā.
CityCat
swētās šausmas!
Es nepārmetu tiem, kas papeta šo spēli, bet tie jau ir 2 cilvēki, un pie tam vēl tie neaktīvie postotāji... Būtībā, ja aizies vēl kāds un paliks tikai tie, kas tagad posto, tad es, laikam šo spēli pārtraucu. Jo kāda jēga, ja visi aiziet tikai en tur tajos 2 dialogos?
Moriartijs
CITĀTS(Alija2 @ 18.05.2008 16:43) *
swētās šausmas!
Es nepārmetu tiem, kas papeta šo spēli, bet tie jau ir 2 cilvēki, un pie tam vēl tie neaktīvie postotāji... Būtībā, ja aizies vēl kāds un paliks tikai tie, kas tagad posto, tad es, laikam šo spēli pārtraucu. Jo kāda jēga, ja visi aiziet tikai en tur tajos 2 dialogos?
Neaktīvie? blink_a.gif Nu sorry, ja braucienu uz ārzemēm tu uzskati par neaktivitātes pazīmi...

Un pārtraukt nevajag!!!! Nopietni! Cik tev šobrīd ir cilvēku? vairāk par 10? Varu pateikt, ka Pūķu Jātniekos mums šobrīd ir 7 un visi ir aktīvi. Neaktīvie velk uz leju. Tā kā pat nedomā pārtrauk spēli. Kad ir par daudz, tad grūti orientēties.
CityCat
nē, to braucienu es neskaitu... pie tam vēl jūs brīdinājāt, ka nebūsiet... Tikai kamēr bijāt prom, bija kādi 4 cilvēki, kas tiešām aktīvi postoja, tādējādi izveidojās en tur cik dialogi pa 2.
Ja tā turpināsies, man vnk nebūs citas izvēles. Varbūt... dzīvosim redzēsim... Pagaidām spēli nepārtraucu. pagaidām.
washulis
Spānijai bija līdzīgi. Sākumā bija nenormālui postu plūdi, tad bija normāli un tad pat vairāk kā puse atkrita. Palika tikai seši aktīvie. Bet spēle apstājās pavisam, jo nebija GM, bet ja mums ir GM, tad būs arī pietiekami daudz spēlētāju.

Jāsaka, ka man patīk spēlēt mazākā spēlētāju lokā, jo nav tik daudz postu, nesaprašanas, kur kas ir. Notiekti saku, ka tagad, jau pašā sākumā pārtraukt nevajag.

Turpinam, jo nevajag desmit cilvēkus iekš LSiem. Pati spēlēju citā, kur sākumā bija septiņi, tad pieci, tad pat trīs... Būs viss normāli.

Es vismaz palikšu līdz beigām (vismaz centīšos... wink.gif)
September
Jā, žēl, ka tā notiek.
Tikai lūdzu nepārtrauciet spēli. smile.gif

CITĀTS
Turpinam, jo nevajag desmit cilvēkus iekš LSiem. Pati spēlēju citā, kur sākumā bija septiņi, tad pieci, tad pat trīs... Būs viss normāli.
Es vismaz palikšu līdz beigām (vismaz centīšos... wink.gif)
<----- es arī. smile.gif
Flightless Bird
Nepārtrauc! Šī ir mana pirmā LS un es gribu pabeigt. unsure.gif
Malduguns
Jautājums Hermiiionei, kuras posti atgūst nesakarību, lai gan ir pietiekoši gari.
Kad tu izlasīsi Lomu spēļu noteikumus?
Jo tas, ko tu te tagad dragā ir vienkārši kaut kāds marazms.
CityCat
hermiiione- tavs pēdējais posts, vai nu to pamaini vai arī es to vienkārši ignorēšu. Tu nedrīksti rakstīt ko tādu, kas attiecas uz citu tēlu darbību, piem., tas ka Markus nokrita un izskatījās bezsamaņā. Es pat vēl nebiju minējusi, ka eju pa kāpnēm, kādē bezsakarā tu varēji dzirdēt soļus? Un baloniņu?
washulis
Pēc minūtes izlaboja, tā kā nav jēgas uztraukties...

Rediģēts: 19:42
CityCat
Labi ,ka reģidēts...
p.s. zinu, ka viss jau ir glābt, tik gribēju vēl atgādināt, lai nerodas, vēl kas līdzīks, ka hermiione, tu nevarēji zināt ka Markusam ir kādi ļaunprātīgi nolūki, tādēļ nebija pilnīgi nekāda iemesla iesisit vai grūst lejā pa kāpnēm.
September
es viņu nenogrūdu, bet viņš nokrita. smile.gif Bet man jau nopaša sākuma bija slikts iespaids pa viņu.
CityCat
viņš nevarēja nokrist, jo es tā negribēju, bet tu gribēji... Ja es būtu rakstījusi '"Viņu pagrūda un viņš nokrita", tad jā viss, kārtībā... nekādu problēmu, bet es tā NErakstīju. Un es nosākuma ratīju, ka Markus ir "smaidīgais, laipnais skolas apsargs", kurā vietā par viņu varēja redzēt sliktu iespaidu, ja neskaita to mirkli ko redzēja Andrians un arī tur nevar būt nekas pārāk slikts wink.gif
Flightless Bird
Es redzēju, bet pēs Alijas postiem varēja nojaust, ka viņa negrib lai mēs tiekam ārā, resp, viņa rakstīja, ka virves ir tik ciešas, ka izlocīties nevar.. Nu jā, tad nu man radās tāds jautājums.. Bez tam, es nesapratu, kur tu rāpoji, ja reiz biji piesieta pie Adriana muguras rolleyes_a.gif bet tie jau ir nesvarīgi sīkumi, ne? grin.gif
washulis
CITĀTS
Es nevaru ieķert - cik ilgi mums tā jātup sasietiem??


Acīm redzot tad, kad Alija būs atpakaļ. var jau vienkārši neko neiesūtīt, nevis sarunāties, jo no tā arī veidojas tās daudzās lapas. tiem,kas nav tikaktīvi, ir grūtāk atsākt to visu. Vakar to pati piedzīvoju.
CityCat
Hermiiione, man leikas ka es skaidri norādīju, ka esat sasieti pa DIVI!
Tālāk, es šausmīgi atvainojos, bet tuvākajā laikā nekādus dižos notikumus nevaru risināt, man ir šausmīgi daudz darba, tādēļ pie datora tiku reti... Lūdzu piedodiet, man... papļāpajat par kko un tml.
tālāk, tie, kas jau izlgākus laiku ir spēlējuši dažādas LS... man tāds jautājums - es jums drīkstu pievienot tēlu kas ir pašas radīts?
Malduguns
Bet protams. Tos sauc par NPC tēliem. GM var tādu būt daudz un vēl vairāk.
Piemēram, Nakts brālībā mūsu mīļajam GM ir tik daudzi NPC, ka viņa dažkārt par kādu aizmirst, tad atkal atceras, izrok un turpina ar viņu bīdīties.
Vienā postā var būt arī vairāki NPC un to darbības. Bet paši spēlētāji atbild tikai par savu tēlu
Flightless Bird
Alij, ja tu netiec pie kompja, tad mēs vismaz drīkstam atsieties? Drīkst atstāt skolas teritoriju? Tu vispār esi kaut ko ieplānojusi ar mums darīt?
Pie tam tev jau ir pašas radīti tēlo - Joržiks un Marukuss...
CityCat
Es jau zinu, ko ar jums darīšu un pagaidām nepar ko nedrīkstat atbīvoties... Talākais ir stipri saistīts ar karti...
Tālā šodien, jau kaut ko pavirzīšu uz priekšu... Pat iespējams ielikšu Joržika, Markus un vēl kāda Bildi, lai zinat vismaz kā viņi istās...
Lūdzu pacietību, zinu ka esmu GM, bet tomēr tanī pašā laikā esmu tikai skolēns, kuram ir bezgala daudz md un kd... Lūduz pacietību...
P.S. ārā jau ir tumš... un šienas pulkstenis klasē rāda 12 - naktī protams.
September
Es gribēju, tikai pateikt, ka no šodienas līdz maija beigām, man tikas ierobežota neta izmantošana, es varēšu ieiet, bet nevarēšu postot. Sorry, pavelkat lūdzu līdzi mani.. smile.gif
CityCat
Nu tad ludzu - bildes...



Jržiks



Markus



Un nākošais mans tēls...




Nju - un notikumi šodien nedaudz parisināsies uzpriekšu... wink.gif
Flightless Bird
Markuss lololol grin.gif kaut kāds korplītis xD.gif laps
Un prieks ka risināsies uz priekšu happy.gif beidzot
Līze
Markuss patiešām izskatās pēc...... laughing.gif .nosmējos ar.

ām, nu- un kā sauc nākošo tēlu? un kas viņš būs?
smile.gif
CityCat
par nākošo tēlu... vnk lasiet uzmanīgi postus wink.gif


njā un tas markus... nju ko lai saka... Pirmais, ko atradu to arī ieliku xD.gif
washulis
Es nebūšu līdz svētdienas vakaram, tā kā patīkamu spēlēšanu, man ir atslodze. wink.gif
Malduguns
Nu, es parasti lasu pie pusdienām. Apvienoju to, ko man citādi būtu slinkums darīt un to, kas man ir nepieciešams.
Helēna pašlaik ne ar vienu nerunā. Vismaz tā esmu ievērojusi, jo iepriekš viņa tērzēja ar Henriju, bet tad devās prom no puiša.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.