Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Pēdējais klases vakars
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Lomu spēles > Lomu spēļu arhīvs > Ārpustēla diskusiju arhīvs
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Flightless Bird

Visi ar kājām pa mežu. Mēs tādā nosacītā barā, tie Markusa veči apkārt.
washulis
Labi, paldies un jā.
Paldies par info. Ceru, ka kāds Klēru uzrunās un izdzirdēs...
CityCat
CITĀTS(Meitene Ar Rozīnīti @ 25.05.2008 19:26) *
īstenībā (pateicoties Alijai) nenotiek nekas. Mēs tikai soļojam un runājam silent.gif




piedodiet - pati sakumaa daudziem buciiju virsuu, kad maz posto... es atvainojos... tiešām... pati pa uzlieku swei publisku fui...

tā, mans attaisnojums neaktivitatei, ir brīvais laiks, ko man nezkādēļ negribās pavadīt pie datora. un kad sāksies vasaras brīvlaiks, es vispār tikpat kā nebūšu netā... junijs man ir pilns ar kora mēģinājumiem, un nedēļ es būšu nometnē. tad man ir dziesmusvētki, un, visp lielāku dienas daļu pavaīšu pie ezera bezbēdīgi dzīvojot un peldoties wink.gif
Malduguns
Tas nozīmē, ka uz vasaru spēle tiks apstādināta, nomērdēta vai kā citādi piežmiegta līdz rudenim vai pavisam?
CityCat
CITĀTS
Ja vēl kā tagad - mācības, es varu saprast, bet tas kā Alija var vnk..



nekad nepabeidz iesāktu domu pusratā... tas ir viens ko gribēju pateikt...
un tagad luudzu man atbildiet par to gribēšanu.... man šodien bija kopkoru mēģinājusm pilsētas svētkiem... visu dienas karstāko laiku, gandīrz līdz šim brīdim, es situ kaut kādus idiotiskus spaiņu, centāmies izveidot pareikuz rakstus no cilvēkiem un visu laikau karstā saulē! Visu šo laiku es nebiju pat tuvumā netam!
kājas man visp. saka ar dievu visam! božeņke! kur tur var buut kāda gribēšana vai varēšana, ja knapi spēka pietiek, lai atvilktos mājas?



šausmas, vis šodienas sakrātasi laužas laukaa...
nju, bet piedoiet, man lūdzu, ka esmu tik aizņemts cilvēks wink.gif
washulis
CITĀTS
un ja tagd notikumi virzās lēni


Tas, cik lēni ir notikumi, ir atkarīgs vairāk vai mazāk no tevis, nevis mums...
Tad vienkārši gaidīsim, kad kaut ko iepostosi, kad varēsi... Un par to negribēšanu es piekrītu. ne jau vienmēr ir iespēja visos Latvijas galos, tikt pie neta. man ir tā pat...
CityCat
es spēli atcelšu tikai tad, ja spēlētāji to vēlēsies...
CityCat
lai nu ka... vis ir jusu izvēlē... turpinam, vai lidz kadam noteikatam laikam pārtraucam...
ja turpinam, tad ludzu nepārmetat man, ja nebūšu pietiekami aktīva... wink.gif
Malduguns
Ņemot vērā to, ka manam mīļajam datoram bija nobrukusi mātes plate un es vairākas dienas nebiju bijusi pie interneta, vai kāds, lūdzu, man neapskaidrotu, kas notika?
washulis
Nekas nenotika. pēc tam, kad bijām pavadījuši nakti tajā kupolā, mēs sāk;am vnk iet. Sāra nomira (LOL), bet nekas cits nav noticis... JO Alija te vispār nav rādījusies... silent.gif
CityCat
Es esmu rādījusies tongue.gif
vnk neesu postojusi
un kā jau teicu, man ir maz brīvā laika wink.gif
CityCat
konkrētus laikus?
jopcik cui! mans laiks ir atkarīgs no visiem tiem swētku organizētājiem... Un es vnk nevaru katram spēlētājam pielāgoties... nav iespējams vienmēr ierasties tajā laikā kad tu, washul, wai kāds cits ir onlainē...
un lūdzu beidzat man pārmest, ka neesu tik aktīva cik jums gribētu, bet es jau jūs brīdināju wink.gif
washulis
Tad sanāk, ka Helēna, Henrijs, Andrea, Adrians un Klēra dodas līdzi, bet Ainārs, Kristofers, Lī un Liliana paliek...? smile.gif

Ja nu kāds vēlēsies no viņiem turpināt, tad būs interesanti, ka būsim sadalīti, vai kā tā.
CityCat
Nu, tā kā viņi paši teica, ka ir aizņemti, tad es pieļauju domu, ka viņi iet līdz. Ja viņi tā nevēlas, tad, lai tad pabrīdina.
Malduguns
Tā, sestdien, svētdien un, iespējams, pirmdien manis nebūs. Pārāk daudz, lūdzu, nenodarbojieties ar seksadromu un ja dodaties pa īsāko taku, pavelciet īgno puiku Henriju līdzi.
washulis
Man tas pats.
Būšu vienīgi varbūt pašās svētdienas vakarā... wink.gif
CityCat
Tā, lai akal nebūtu nez kādu nesaskaņu un tādu izteicienu, kā - Pateicoties Alija, neksas nevirzās uz priekšu utt.
Sākot ar rīdienu, visā nākošajā nedēļā interneta pieeja man būs ļoti maza, ja noveiksies, tad varbūt tikšu kaut kur uz piecām minūtem un ne variāk, bet aiznākam nedēļ no 16- 21 vispār netikšu pie neta, jo esmu nometne... Nju pietiekami precīzi? happy.gif
Līze
Ēu, es gribēju tikai pateikt, ka vairs nepiedalos (pf it kā vsp būtu piedalījusies) un atdodu to čomu Kristofu kādam citam spēlētājam, ja vēlas. Iemesls: vispirms ekši, vasaras sezonas atklāšana, kursa darbs, ceļojums, atpūta pie dabas un tagad- diplomdarba izšķirošais nobeigums.
Lianjuks
Es? xD.gif
Ja jūs domājat šo spēli nopietnāk atsākt - pasvilpiet. Es esmu ar mieru atsākt, kaut tūlīt...
Protams, ja neesat manu tēlu nomušījuši. blushing.gif blink.gif
Flightless Bird
Tavs tēls nav nomušīts, bet ir, tā teikt, atšķirts no pārējiem rolleyes_a.gif
Tomēr man šķiet, ka tas būtu tikai interesanti, ja tu turpinātu spēlēt. Tagad jau laikam atkal atliek vien gaidīt uz mūsu dārgo GM huh.gif
Malduguns
Es tikai nesaprotu vienu, ko jūs visu laiku varat čakarēties. Ja spēlē, tad spēlē. Turklāt, ja Lianjuks nav atteicies vai viņas tēls nav ticis nogalināts vai kā citādi nozūmēts, tad viņai jābūt pilnām tiesībām atgriezties spēlē, ja vien pirms tam ar GM nav runāts kas cits.
Protams, nav jau glīti atstāt spēli kaut kur pa vidu, bet visādi var sanākt.
CityCat
Visi, kas savu iemeslu dēļ nevarēja postot, droši var atgriezties spēlē. Pieņemsim, ka viņi visu laiku bija klusītēm gājuši līdz.
Spēli es tiešām negribu atstāk kaut kur pa vidu.
Bet, tuvojas, Jāni, tapē jau rīt no rīta es akal zūdu kokos līdz otradienai. Tad man varbūt būs mazliet laika, lai kko pabikstītu uz priekšu, bet tikai var būt, jo pēc jāņiem man ir kora mēģinājumi, un tad (es pagaidām vēl nezinu, tieši kad) es akal nozūdu, jo esmu dziesmu sētkos, prom būšu kādas 4-5 dienas.

Njā, būtībā, man vasara ir diezgan aizplānota un netam tur tik pat kā vietas nav sad.gif
Malduguns
Bet, reāli skatoties, kamēr te visi tērgā pa ATD pavedienu mēs jau varētu tajā pašā laikā bizenēt apkārt normālajā pavedienā, ne?
Es saprotu, ka visiem nav iespējas tikt pie interneta vasaras sezona, tāpēc neko nesaku. Es tikai saku to, ka tad, ja šāda iespēja ir parādījusies, to vajadzētu tā kā izmantot.
Bet tas jau ir tikai mans viedoklis.
Lianjuks
Lianjuks tātad paliek! grin.gif

Mans tēls klusītēm nevarētu būt gājis līdzi. (es domāju) Mans tēls gulēja. happy.gif

GM, kur viņa ir? Guļošā princese grib mosties. xD.gif
CityCat
Par to es ar esmu domājusi, un tagad man ir tāds jautājums...
Vai jūs gribat takā kustēties uzpriekšu, bet tad rēķināties ar to, ka es jūs bieži pametīšu vai arī uz brīdi spēli iesaldēt, vai arī kāds cits variants
Un pieņemsim ka Lianjuks saldi gulēja telti.
September
Manuprāt, ja nevienam nav pretī spēli var pabakstīt mazliet uz priekšu. Bet tas tā.
Flightless Bird
Tad sanāk, ka Lianjuks saldi gulēja pie tā Markusa, jo līdzi Krisam aizgāja tikai Helēna, Henrijs, Klēra, Adrians un Andrea..

Ā, es tā laicīgi pabrīdināšu - Es trešdien, 25. jūnijā, lidoju uz Itāliju uz nedēļu. Tad es lōģiski nebūšu. Nu jā, un pēc tam man, tāpat kā Alija, ir dziesmu svētki, bet tas nebūs tik traģiski, jo man jau nebūs jādzied no rīta līdz vakaram (cerams grin.gif )
CityCat
Nē es domāju, ka viņi visu laiku gāja mums līdz, jo kā jau teicu, kkad nesen, tie kas nebija tobrīd pie neta vnk nāca līdz..
un es nedzīvoju rīgā, tapē dziesmusvētku laikā nets man nebūs pieejams
Malduguns
Man ir jautājiens. Pie kuras grupiņas ir piesaistīta Lianjuka varone? Jo reāli cilvēks teica, ka vēlas spēlēt, bet viņai nekāds posts nav bijis veltīts.
CityCat
Šo jautājumu mēs itkā jau izrunājām, bet kā jau teicu viņa vnk gāja visiem līdz...
Ja šāds variants viņu neapmierina, tad lai saka man pa PZ un es izdomāšu kādu citu veidu, kā iesaistīt viū atpakaļ spēlē.
Malduguns
Brīnišķīgi. Un vēl viens sīkums, kurš man nupat uzpeldēja prātā.
Ja Henrijs atsakās doties kopā ar burvīgo bērnu kompāniju, vai viņam ir iespēja doties pa īsāko ceļu, jo patiesībā GM jādod iespēja izvēlēties un tikai jāvada spēlētāji nevis jāuzspiež sava griba.
Tātad, Henrijs tipinās pa īsāko ceļu. Un es nezinu, ko darīt ar Helēnu (Meitenes ar Rozīnīti) tēlu, jo viņa, kā jau teica, ir kaut kur projām un nevar iepostot savu brīnišķīgo viedokli.
CityCat
Pēc kāda lūgma, būtu vēlams ja visi spēlētāji uzrakstītu, kas tieši ir viņu somās.
Njā es laikam kā piemēru sākšu ar savu somu.

Tā... Tur ir:
Telts, Guļammaiss, Šķiltavas, Duncis, Ēdiens (maize, desa, tējas,), Karte, aptieciņa, ūdens... Daži apģērba gabali... hm... nevaru iedomāties, kas vēl.
September
Man ir:

Sega, daži apģērbi, iPods, sērkociņi, spogulis, ķemme, dvielis, gumijas (matu), telts. Laikam tas arī viss.
Malduguns
Henrija somā:
mačete
duncis
galoda
melnā grāmata
pīpējamā zāle, kura jau ir uztīta un salikta mazajā, jaukajā cigarešu etvijā un arī tāda, kura vēl ir neuztīta
zīmulis
telefons
viens krekls(kļuvis balts no krīta)
vēl viens krekls (vēl aizvien glīti melns)
jaka
šis tas ēdams
pudele ar ūdeni
gaisa pistole
guļammaiss
šķiltavas
sērkociņi, jo ir bijusi vilšanās ar šķiltavām
absints skaistā plakanā bl.ašķītē

kabatās
mobilais telefons
tūristu nazītis ar vairākām funkcijām
atslēgas

vēl papildus līdzi
divvietīga telts
washulis
Man, jeb Klērai:

Drēbju kankari (pietiekami daudz)
Dvielis
Kosmētikas un higiēnas lietas (ieskaitot šampūnu, kosmētikas maciņu un spogulīti un šo to citu tādu)
Karsējmeitenes formas tērps
Personiskās lietas (telefons, mājas atslēgas, maks ar naudu u. tml.)
Paciņas ar kaut kādiem cepumiem
Citi ēdieni un dzērini no ratiem...
Kāda viena alkohola pudele, ko pati netaisās dzert
lastamas ēdampiederumu komplekts (nazīši, dakšiņas, glāzītes un šķīvīši)
Nazis
Sērkociņi
Guļammais
Un arī nu jau telts (divietīgā)

Nez, kas vē...
Semijs
Somā.
Viskijs.
Šņabis.
Uzdzeramais.
Šampūns, zobubirste, dvielis, smaržas un dezītis.
Ēdiens.
Dažas drēbes.
Cigarešu bloks.

Kabatās.
Telefons.
Maks.
Kastete.
September
Man ir:

Sega,
daži apģērbi,
iPods,
sērkociņi,
spogulis,
ķemme,
dvielis,
gumijas (matu),
telts,
kosmētika,
mājas atslēga,
telefons.

Atvainojos, ka rediģēju, tas bija papildinājums.


Semij, tu atsāc spēlI?
Semijs
Kā tev liekas?
Tējas lapa
Somā:

Sega
Ēdiens (maize, desa, āboli utt.)
Drēbes
Telts
Izslēdzies telefons
Puspilna viskija pudele
Mazs kabatas nazītis
Malduguns
Man ir jautājums, vai GM ir lasījis LS noteikumus?
Es zinu, ka esmu kašķīga, bet tas ir norakstāms uz to, ka esmu nogurusi.
CityCat
Kaut ko pa miglai atceros, bet vai esmu kko pārkāpusi? huh.gif
Malduguns
Jā.
GM nedrīkst doties ceļojumā kopā ar grupu. Viņš tikai vada apstākļus, bet pats nekur nedodas.
CityCat
deam... To es sasodītā kārta palaidu garām... man gan šķita ka drīks iet līdz...
Bez Krisa es galīgi nemācēšu jūs bīdīt uz priekšu... silent.gif
Malduguns
Tu vari ieviest citus tēlus, kuri mūs pabaksta dažādās vietās, bēēēt GM tēls nedrīkst doties līdzi. Pēc noteikumiem.
Turklāt jādod vairāk aprakstu un ne tik liela brīvība dažiem labiem sīkajiem, kuri paši jau sāk šausmīgi daudz ko izdomāt uz savu galvu.
CityCat
Ok... par tiem aprakstiem pacentīšos...
tā, pagaidām es Krisu nenozudināšu... bet pēc kadā laiciņa gan... Tad varēsiet uzelpot, bet pēc tam es viņu atkal kaut kā iesaistīšu spēlē... Piedodiet, savādāk nevarēšu, vai arī man visas vadīšana aizies vienā lielā putrā.
Malduguns
Es jau nesaku, ka viņš jānozūmē. Viņš drīkst gabaliņu pavadīt, bet ne visu laiku būt kopā ar mums. Galu galā, spēlēs ir jādomā kas un kā. Līdz ar to jāveido izvēles pašiem un tādā garā.
GM ir vairāk informators. Nu, informācijas sniedzējs.
CityCat
heh... es laikam par daudz aizrāvos, jo vnk man pašai šaušalīgi patīk LS un man patīk arī tās vadīt, un tajā pašā laikā man gribas arī spēlēt, jo tikai sniegt informāciju un lasīt postus ir visai garlaicīgi...
Njā, bet noteiku paliek noteikumi... (diemžēl)

Bet es nesaku ka tagad tos baigi ievērošu, jo , piedod, neesmu tik pieredzējusi. Šī visp ir mana pirmā LS, un nu jā... Kļūdīties ir tikai cilvēciski...
Piedodiet, bet esmu cilvēks, ne Dievs wink.gif
Malduguns
Es saprotu, bet lai piedalītos ir citas lomu spēles, kuru piedāvājums ir diezgan plašs.
It īpaši pēdējā laikā.
CityCat
njā, tika man mūžīgi ir tas prieks nepaspēt uz pieteikšanos xD.gif
washulis
Tiesa.
Bieži noderētu apkārtnes apraksti. Vai tagad ir diena vai nakts, jo godīgi, man nav ne jausmas... rolleyes_a.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.