Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Pēdējais klases vakars
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Lomu spēles > Lomu spēļu arhīvs > Ārpustēla diskusiju arhīvs
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Lianjuks
Liliānai līdzi.
Guļammaiss. Jenots.

Somā
Daži apģērba gabali. (tiešām daži)
Ķemme
Šokolāde, spegeti un daži cepumi.
Armijnieku zābaki, kuros iekšā iekritis nazis par ko viņa nezin.
Piezīmju blociņs un ogles zīmulis.
Spēļu kārtis, spaiki. Samurcīta - rozā pačka. (xD.gif)
0,5 l pudele ar nezināmas izcelsmes virumu.
Mazs, izturīgs plastmasa būrītis, kurā dzīvo radījums astoņām kājām. happy.gif
Burciņa ar barību. Maza somiņa.

Kabatā metamie kauliņi, zelta skorpins ķēdītē, ko var karināt kaklā un MP3.

Kaklā filmiņas fotoaparāts.


Es izmēģināju pastiept. grin.gif (vienīgi šis tas bij jāaizvieto)
CityCat
piedodiet, man šovakar šausmīgi sāp galva, tādēļ īpaš neko nespēš pavirzīt uz priekšu...
Njā rīt man ir jābrauc lasīt zemenes un vakarā būs jākravā mantas priekš dziesmu svētkiem, njā tāpēc rīt ar neceriet uz nekādu dižo aktivitāti...
Njā un tad es no piektienas līdz pirmdienas pēcpusdienai nebūšu mājās un pie neta visp netikšu...




Božeņke, mana galva explodēs sick.gif
Malduguns
es tagad būšu pieejama pa vakariem un brīvdienās.
ja kāds ļoti vēlas, varat piekāpt uz mani paskatīties grāmatnīcā pie Berga bazāra.
washulis
Sākot no šodienas atkla būšu reti, tā kā nevarēšu varbūt uzreiz noreaģēt uz kādu postu...
Ceru, ka daudz ko neiekavēšu... wink.gif
Flightless Bird
Es, protams, esmu atpakaļ tad, kad visi citi atkal taisās prom laughing.gif
Jā, un patiešām ir ārāktīgi daudz pierakstīt, un paies kāds laiciņš līdz es tam izburšos cauri, tāpēc vai kāds, lūdzu, nevarētu apstāstīt, kas pa šo laiku ir noticis? unsure_a.gif
September
Nu ja tu lasīji, nelasīji, esam prom no alas. Pašlaik mēs uzturamies kaut kādā telpā, nu kaut kāds mūris, vai kas tamlīdzīgs. Ā un mēs saskārāmies ar ugunsbumbām. Nu visus sīkumus tu vari izlasīt īstajā pavedienā. wink.gif Nu neko daudz neieguvi no manas informācijas, bet tas bija īsumā. grin.gif
Malduguns
Visi sakārtojās, lai dotos projām, Henrijs sacēla trobeli, jo atšķirībā no citiem gribēja iet pa īsāko ceļu. Līdzi pieteicās arī Einārs un Liliāna. Puisis sataisīja protestu un sāka pārzīmēt karti, tad viņam to konfiscēja un uzbļāva, ka draudot briesmas. Tā nu Henrijs paķēra Helēnas roku un kopā ar visām mantām devās kopā ar pārējiem uz patvertnes vietu. (tātad Helēna tur ir nogādāta ar Henrija palīdzību). Katri viņš atkal dabūja, lai pārzīmētu, tagad guļ uz vēdera virsū savai somai, blakus Helēnai, ik pa brīdim pakasa Liliānas jenotam galvu, palūkojas uz Helēnu un turpina zīmēt.
CityCat
njē, man patīk tavs kopsavilkums grin.gif
Heh... tas man lika šodien pirmo reizi pasmaidīt xD.gif


njā, un sākot no šī vakara, nekas netiks virzīts uz priekšu līdz pat pirmdienai... Nju jūs jau zinat kapē wink.gif
Flightless Bird
Ok, paldies, storryteller, patiešām noderēja. Es gan pacentīšos visamm izburties cauri, lai iegūtu savu skatu punktu. Interesanti, Helēnai varētu būt uznākusi kāda lēkme, kas izskaidrotu, ka to, ka viņa ir pavisam klusi gājusi un nav iesaistījusies nekādos kašķos? laughing.gif grin.gif
Malduguns
Varbūt viņa varētu pieņemt, ka Henrijs kasījās par diviem? xD.gif
Flightless Bird
Es te lasu un visu laiku nāk prātā visādas nejaukas piezīmes ko Helēna labprāt veltītu dažiem labiem grin.gif
bet nu jā, laikam jau nekas cits neatliks laughing.gif

washuli, es tev ieteiktu vairāk painteresēties par tām tēmām, ko tu piespēlē. Zirgus sāk apjāt (apmācīt jāšanai) tikai apmeŗam 3 gadu vecumā un sacensībās viņi piedalās ne agrāk par 4 gadu vecumu. Divos gados zirgs vēl ir diezgan mazs.
CityCat
Njā, lai gan esmu atpakaļ, tomēr neko dižu nesolu, jo esmu galīgi izbesījusies, ģībusi utt... tapē gribu atpūsties...
Tomēr nebūs tā, ka viss galīgi stāvēs uz priekšu... Kaut ko jau tomēr virzīšu uz priekšu wink.gif
washulis
Fuf. Nezinu vai spēšu turpināt, jo ir tik daudz postu un reti, kad pašai ir ko iepostot. unsure_a.gif

Varbūt, ka varat manu tēlu nenovākt, jo ja vajag, tad tuvojoties rudenim, varbūt spētu arī kārtīgi atgriesties, lai nebūtu jāsūdzās par nenormāli daudz lapām.

Bet pagaidām... Paldies par spēli un vēlu veiksmi... wink.gif
CityCat
Njā, atkal biju pamatīgi pazudusi, un nu pazudīšu atkal.
Es sākot no svēdienas vispār uz nenoteiktu laiku būšu ārpus Latvijas, vietā, kur nets man nebūs pieejams.
Un ņemot vērā faktu, ka ļoti maz esmu mājās, varbūt tiešām pareizāk būtu spēli iesaldēt, līdz beiksies vasaras brīvlaiks?
Saprotu, ka pēc tam būs skola, bet tad vismaz visi, kas vēl spēlē, atradīsies iespēja un cerams arī laiks, lai iesūtītu vismaz postu diena?
Njā, tapē es iesaku spēles apstādināšanu, bet ja tiešām gribat turpināt, tad rēķinaties ar manis nebūšanu wink.gif
Flightless Bird
Es piekrītu iesaldēšanai, nekas jau tāpat nenotiek vairs. Tikai nezinu kā būs ar to postu dienā, kad sāksies skola. Ja es nedabūšu savu portatīvo, tad varēšu tikai pa nedēļas nogalēm. wink.gif
CityCat
Nu, bet tev vismaz būs tais pašās nogalēs posti wink.gif
Malduguns
Šajā ziņā man ir vienalga. Protams, man būs pēdējā klase un tad varbūt posti nebūs tik daudz kā gribētos. Bet nu tā nu viņš ir.
September
Posti gan jau būs, bet tikai kādi daži dienā.
Un par spēles iesaldēšanu piekrītu.
Flightless Bird
CITĀTS(Sisters point @ 19.07.2008 13:58) *
Un par spēles iesaldēšanu piekrītu.

Kaut kā jocīgi tu piekrīti, ja turpini spēlēt blink_a.gif
Malduguns
Varbūt kārtējā muļķīgā attiecību skaidrošana, no kuras tāpat nekādas jēgas nav un drīz varētu tikt uzskatīta par spamošanu ietilpst spēles iesaldēšanā.
Flightless Bird
Patiesi.. Bet varbūt labāk būtu nespamot (?) rolleyes_a.gif silent.gif
Malduguns
Tā. Spēles vadītājs ir redzēts internetā. Tagad tikai atliek jautājums par spēles atsākšanu, ne tā?
CityCat
Nu tad tā...
Septembris beidzot laikam ir klāt, un man derētu sākt akal pilnīt savus pienākumus, ne? cool.gif
Nu, jā, tātad, cik cilvēkiem ir vēlēšanās vēl turpināt šo lomu spēli? happy.gif
September
man ir vēlēšanās atsākt šo lomuspēli. smile.gif
Flightless Bird
Es arī neatteiktos smile.gif
Tējas lapa
Paceļu roku arī es par spēles turpināšanu.
CityCat
mmm... veseli trīs cilvēki laughing.gif
Nu ko... trīs jau arī ir savā ziņā daudz...
Nu, labi... tad spēli turpināt ja?
Vai... būs akal tām lapām jāurbjas cauri, lai atcerētos, kur viss apstājās happy.gif
September
CITĀTS(Alija2 @ 07.09.2008 11:30) *
mmm... veseli trīs cilvēki laughing.gif
Nu ko... trīs jau arī ir savā ziņā daudz...
Nu, labi... tad spēli turpināt ja?
Vai... būs akal tām lapām jāurbjas cauri, lai atcerētos, kur viss apstājās happy.gif


Vispār jau četri cilvēki. Domāju, ka storyteller arī.
Malduguns
Mhm. Vienkārši Story ir arī sava dzīve, kuru viņa nepavada visu laiku sēdēdama pie datora. Tādas tās lietas, fruktiņi.

Kad mēs atsākam?
CityCat
jā... ar to sākšanu...
Nu varētu takā piektdienu, tad es varētu vēl mazliet apdomāt, kā pareizāk tālāk būtu raxtīt no manas puses xD.gif
Bet ja gribat, varam sākt ātrāk... Piem otradien, trešdien nē, vai cetrutdien... Jā... Man visp tagad ir mazliet juceklīgas domas, bet tas cerams ir tikai šodien... grin.gif
Nu jā, tad kad ta sākam? Kā jūs gribat?
Jā, un ir maza varbūtība ka Mazpēdis arī turpinās spēlēt (ja vispār atceraties kas tas tāds ir grin.gif )
September
Diemžēl piektdien es nevaru. silent.gif O, ja varam sākt tad varam ceturtdien, ja nevienam nav pretenziju.
Flightless Bird
jā, bet ir arī apzinīgi ļautiņi, kam pa nedēļu ir skola, un vakaros ir jāmācās. Takā pa nedēļu domājams no manis sagaidīsies augstākais vienu postu dienā. Toties pa nedēļas nogalēm (ieskaitot 5dienu vakarus) ir jau cita runa rolleyes_a.gif
Malduguns
Nedēļas nogalēs un vispār pa nedēļu Story ļoti cītīgi izliekas, ka mācās. Un vandās apkārt kā jebkuras pieklājīgam divpadsmitklasniekam pienākas.
Tātad pie neta esmu salīdzinoši retāk. JO ĪPAŠI brīvdienās. xD.gif
Flightless Bird
bļē, nu vnm šitā sasodītā problēma ar dažādajām dienām. xD.gif
un tas patiešām ir traģiski, jo šai spēlei ir tendence skriet uz priekšu milzu lēcieniem un ja neesi pāris dienas pie neta, tad var sanāk rakties cauri entajām lapām blink_a.gif . Ai, labi whatevā
CityCat
Jā... Nu an akal ir tā, ka tieši brīvdienās nets mazliet atbaida... Nezinu kapē tā, bet vnk negribas tam tuvoties grin.gif
Bet ja es tā riktīgi saņemos, tad varu arī pa brīvdienām kko pavirzīt uz priekšu xD.gif
Nu vot... Tad varbūt, ja ir tik atšķirīgi tie laiki, tad es varētu takā atsākt spēli rīt (ja paveiksies) un tad tādiem maziem solīšiem ne lēcieniem, visu bīdīt uz priekšu grin.gif
Ko jūs par to sakat? happy.gif
Flightless Bird
rīt es tok nevaru tikt pie neta, mana nākamā diena laikam būs 3diena. Bet ja apsolat nesteigties, tad man nav iebildumu wink.gif
Malduguns
Es varbūt varu rīt.
Un par to skriešanu jau Hermionei jāsaka, jo šamējā jau parasti saposto tik daudz, ka slinkums lasīt.
Flightless Bird
Nu beidz, mēs jau arī šajā ziņā grēkojam, Lī xD.gif
Malduguns
Khem, mēs izklaidējāmies. Grēkoja citi. Es nopietni. Mēs grēkojām, lai mums nebūtu garlaicīgi un cilvēkiem nebūtu paŗāk daudz jāposto, lai piepildītu daudzas lapas.
Jā, sestdien es točna nebūšu un svētdien droši vien nebūšu lietojama pēc sestdienas nakts. Baltijas saule, mīļie.
Flightless Bird
ēm, laughing.gif es nestrīdēšos. Galu galā nenožēloju neko jau.
(Baltijas saule nav manīta vismaz pāris dienas pie mani, ta kā...)
CityCat
jā... šodien, ir maz ticam ka es varēšu kko iepostot, bet es pacentīšos...
Nu ja vakarpusē būs, tad būs, jā nē... tad rīt gan būs grin.gif:D:D
September
Nu ar to postošnu būs kā būs dažas dienas pie datora būšu, dažas nē. Kā jau teicu varu rīt.
CityCat
Nu tad tā... Spēle ir atsākusies...
Es tiešām atvainojos, ka vakardien to neatsāku, man bija savi iemesli, bet nu... Nu varat atsākt postot, ja vēl ir girbēšana to darīt xD.gif
CityCat
jā, postošana gluži nav no tām aktīvākajām... silent.gif
Zinu, ir tiki otrā diena, kad spēle ir atsākta utt.
Bet man ir tāds svarīgs jautājums.. Jūs tiešām vēl vēlaties spēlēt? ohmy.gif
Mazpēdis
CITĀTS(Alija2 @ 12.09.2008 20:19) *
jā, postošana gluži nav no tām aktīvākajām... silent.gif
Zinu, ir tiki otrā diena, kad spēle ir atsākta utt.
Bet man ir tāds svarīgs jautājums.. Jūs tiešām vēl vēlaties spēlēt? ohmy.gif


CITĀTS
Jā, un ir maza varbūtība ka Mazpēdis arī turpinās spēlēt

Jā, Mazpēdis vēlas spēlēt, es tie3šām ceru, ka šogad mācības man nepaņems tik draudīgi daudz laika, bet nu ko var zināt.
Un nu , šķiet, ka no manis posti būs tikai un vienīgi brīvdienās, ofcorse, var gadīties visādi fokusi, bet nu lielākoties tikai brīvdienās, un pat tajās tikai pa vakariem.. unsure_a.gif beet tas taa

Flightless Bird
Jēziņ, es pat neatceros Mazpēža tēlu... ermm.gif tu vispār esi postojis?
CityCat
Viens post bija, pašā sākumā, ja nemaldos, tad pirmajā lapā grin.gif:D
Lai nu kā, bet cilvēkam būtu jādod otra iespēja. happy.gif

Malduguns
Nu, ņemot vērā faktu, ka esmu iepostojusi mana atbilde par spēlēšanas turpināšanu laikam ir loģiska un saprotama. Un šodien/šovakar/šonakt manis nebūs. Kā jau teicu, Baltijas Saule, mīlīši!
CityCat
nu tad jau redzēsim... wink.gif
lai nu kā, es saprotu, ka šitā LS nespēs atgūt sākotnēju spēlētāju daudzumu, bet tākā vismaz vēl daži turpina spēlēt, tad nu to pašu cilvēciņu dēļ laikam ir vērts pacensties grin.gif
Malduguns
Jā, turklāt dažs labs (neteikšu, ka tā esmu es, bet to arī nenoliegšu) sameklē iespēju spēlēt pēdējā vidusskolas klasē starp daudzām un dažādām nodarbībām.
Hā, hā.
Es vēl šodien pabakstīšu Semiju un apvaicāšos ko viņš domā pasākt sakarā ar šo te.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.