Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Pēdējais klases vakars
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Lomu spēles > Lomu spēļu arhīvs > Ārpustēla diskusiju arhīvs
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Malduguns
Bēēēt man ir viens jautājiens.
Pēc iepriekšējās pieredzes varu sacīt, ka Mr.Green nav īpaši aktīvs postotājs. Vai mums obligāti jāgaida uz viņu, jo es neesmu pārliecināta, vai viņu tuvākajā laikā varēs sagaidīt.
CityCat
ne.. viņš nav te pat iepostojis savu anketu... ja tuvākajā laikā viņš neko neiepostos es viņu vienkārši izslēgšu no spēles... un mums viņš nav jāgaida...
washulis
Es jau aī neduadz šokēti palūkojos uz viņa vārdu sarakstā. Viņam ir mode ielikt anketu pēc spēles sākuma, bet tad arī parasti tik iesūta pāris postus...
La Keira
Varbūt varētu mazliet piebremzēt šodien? Kaut vai tāpēc lai visi tiek līdzi. Un var atiet no datora. rolleyes_a.gif
Flightless Bird
Jā, jā es jau beidzu laughing.gif varbūt rīt vispār pie datora netikšu
CityCat
piekrītu... man jau labu laiku nāg mieks, bet sēžu pie datora tikai tapē ka paralēli taisu Viz. m. dizaina darbu... čakarīgi...

Labi... nevaru aizliegt beigt sūtīt postus, bet toties varu tikai palūgt šodien piebremzēt... Jau piecas lpp piepostotas... Jopcik sui, fiksi gan te visi xD.gif
Malduguns
Man ir viens mazliet nelielāks un mazliet kutelīgāks jautājums.

Cik no jums ir bijuši pazīstami ar latviešu valodas interpunkciju un ortogrāfiju? Jo īpaši ar ortogrāfiju, jo daži posti šķiet tik drausmīgi nelasāmi, ka pilnīgi bail metas un nākas lasīt tos vairākas reizes, lai kaut ko saprastu.
Okei, viens ir pārrakstīties, bet ja katrā postā pārrakstās kādas septiņas vai desmit reizes, tad jau tas ir maķenīt par daudz.
Varbūt varētu padomāt par to, kādā kvalitātē, nevis kādā kvantumā drukā?
Semijs
Lī... nepiesienies par to xD.gif tu zini, ka nav jēgas xD.gif es nedomāju ar to, ka pats esmu baigais pareizrakstītais, drīzāk mana gramatika ir norakstāma xD.gif
Moriartijs
Daudz gan esat te piespamojuši. 5 lapas! Un man atlika vien aiziet uz vienu sēdi. Heh. ko gan jūs sadarīsiet pa weekendu?

Man nav interneta no 4dienām līdz 7dienas vakaram. Jo esmu Jūrmalā.
Nīcele
silts ieteikums - labāk sagaidiet kamēr jūsu diskusijai pievienojas arī citi klases biedri, protams, var diskutēt - runāt arī divatā, bet interesantās būtu, ja grupiņa iesaistītos sarunā, ne tagad visi pa divi runātu! Tā tomēr ir klase.. Un tad arī nebūtu tik daudz lieku postu.
Ai, nu labi, dariet kā ziniet, bet es vairāk par 2-3 postiem dienā nevaru uzrakstīt.. silent.gif
CityCat
storyteller - es veru, ka tas tavs lūgums nebija attiecināts uz mani, jo es cenšos attēlota Joržika dīvaino runas veidu wink.gif Sorry, bet to manīt es nevarēšu kamēr Joržika loma būs pazudusi no spēles (uz kādu brīdi)
Malduguns
Semij, tici man, salīdzinājumā ar citiem apburošiem postiem, tu raksti kā Dievs. Nopietni.
Un es arī nopietni domāju par to pareizrakstību. Jo pat īsā postā tiek pieļautas rupjas kļūdas, kurās kļūdaini tiek uzrakstīti varoņu vārdi u. tml.
Es saprotu dīvaino runas veidu un par to neko nesaku, es to vairāk attiecinu uz piepildēm, kurās to nevajag lietot.
Es, protams, nesaku, ka mana ortogrāfija un interpunkcija ir augstākajā līmenī, tomēr varētu pacensties, lai nevajadzētu trīs reizes pārlasīt teikumu, lai saprastu tā jēgu?
Flightless Bird
Varbūt tu vari nosaukt tos, kas raksta tik drausmīgi, jo ja tu domā mani, tad varu rūpīgāk piedomāt pie tā ko drukāju. smile.gif

Ak jā, un es nesapratu, cik liela skolas daļa mums ir attēlota? Visa tā, kas bija redzama plānā un tornis? Vai mazāk? Un tornī vai uz tā var uzkāpt?
CityCat
Nu... jums ir otrais stāvs, kas tika attēlots plānā un vēl tornis, kurš diemžēl netika attēlots plānā.Nu... jums ir otrais stāvs, kas tika attēlots plānā un vēl tornis, kurš diemžēl netika attēlots plānā.ew man ir makten liels prieks, ka jūs esat aktīvi postotāji, bet es ntieku jums līdz... pat nesaprotu pa kur lauku jūs tiekat laukā no skolas, bet jau paspēju aizslēgt durvis. heh... traks paliek... Lai nu kā... man priex par jums, bet bišken piebremzējiet... ir tak arī citas lietas bez neta wink.gifp.s. ja jums dikten gribās, tad varat turpināt potot, tikai tad nesūdzaties, ka no manas puses ir makten mazāka aktivitāte wink.gif veiksmi wink.gif




ew, jakas grozos ir ēdiens. Daudz ēdiena... gadījumā, ja es to nekur nebiju pieminējusi xD.gif
Nīcele
Kāds varētu, lūdzu, apgaismot, kas vakardienas laikā ir noticis?!
Vienu dienu nebiju un vairs neko nesaprotu. huh.gif
CityCat
noticis nav nekas īpaš... no skolotājas juus saņēmāt 14 milzonīgus grozus ar ēdienu... Visi, lai nosistu laiku, spēlē pudeles griešanu uz jautājumiem... tagad, kad visi no spēles iztājas, daži nolemj iet dejot wink.gif
Nīcele
Pateicos par apgaismošanu happy.gif
Moriartijs
Nīcel, kur kurš atrodas?

Vi arī precīzāk, kas vēl atrodas klases telpā. Citādi Džeromam pamostoties nav ne jausmas ar ko viņš kopā ir vienā telpā.

8 lapas vienā dienā. Nav par fiksu?
Tējas lapa
Klasē ir visi izņēmot Adrianu un Andrea.
Lianjuks
Es ar un mans tēls ar savu jenotu uzrunā Džeromu. happy.gif
Moriartijs
Jā, to pamanīju xD.gif, paldies.
Lianjuks
blink_a.gif


Āāā... un neviens nav zinājis, ka Liliānai ir jenots.
Nu pēc pēdējā Mesmera posta Džeroms varētu būt izņēmums.
CityCat
ew tauta, mums pievienojas jauns cilvēks, tad jau redzēsiet kurš...

washulis
Pag? Vēl? Nav tā kā pa daudz jau...? huh.gif
Vismaz jācer, ka tas ir džeks.
CityCat
ir, ir... un gan jau kkā tiksim galā...


ew un es saprotu, ka wisi izbauda brīnišķīgo gaisu, bet daži postus iesūta nedaudz par maz... tas jau nevēsta neko labu sad.gif
washulis
Semijs
Epilepsija
Debija
Mazpēdis

Tie ir tie manuprāt neaktīvie. Nu no Semija, godīgi sakot, es nebiju gaidījusi neko citu... ermm.gif
Flightless Bird
Nogalini viņus, Alij wink.gif

Njā mēs te vispār liekas tikai daži tā aktīvāk postojam.. es, wahulis, tējas lapa, hermiiione, storyteller, šad tad vēl kruta102. Neko daudz jau nav..
CityCat
Jau sāku... bet tiešām... kādēļ civēki piesakās LS un nepsto... tak no viena posta dienā viņiem ķermeņa daļas nesāks krist nost silent.gif
jā un tiem dažajiem aktīvajiem es izslaku lielu pateicību... Malači cilēki :*
washulis
Kas tad ir ar to savu mazpēdi. Tu jau vari viņu urdīt personiski, bez PZ un citu lietu palīdzības...

Bet ja ilgāks laiks paliek un tos neaktīvākos vnk atskaita, tad jau nebūs arī slikti, ja viens pienāks klāt...

Un vai Līze arī ieliks savu anketu?
September
beidzot mūs uzslavē. smile.gif
Paldies. happy.gif
Nīcele
Es vispār neko nesaprotu, ja nelasu katru postu!
Vēl kkā turos, bet nesolu, ka ja tas tā turpināsies, ilgi varēšu turēt līdzi jūsu tempam.
Tagad labi, ka ir zināms par visu atrašanās vietu un var aprakstīt kādu konkrētu darbību, savādāk nekas dižs nesanāk..
Arī es, jāatzīst, neesmu no tiem aktīvajiem, jo 1.ir mācību gada beigas un tulīt ies vaļā visi noslēguma darbi, nezinu kā citiem, bet man nav laiks visu dienu sekot līdzi notikumiem te, 2. labais laiks, protams grin.gif
Varbūt es esmu tāda vienīgā, kas nevar visam tikt līdz, tad lūdzu piedodiet un man būs jāapsver doma par šīs lomas pamešanu, bet varbūt tiešām varētu tā neaizrauties?!
Labi, ka vismaz tu, Alij, ievies kārtību un visus nostādi pie vietas grin.gif
Nu mēģināsim kaut kā saraut..

P.S. Bet, ja nevienam netraucē tas, ka lielā daļā aktivitāšu es vnk nepiedalos, tad varat turpināt ierastajos tempos un es ik pa brīdim kkur uzpeldēšu.. grin.gif
Semijs
es tikai 2 dienas nebiju... un.. un.. You guy's are sick!! I mean it!! xD.gif xD.gif
La Keira
Es varbūt nepostoju tik ''aktīvi'' bet toties ļoti regulāri smile.gif

samierinieties un saņemieties - šī spēle ir uzņēmusi jampampiņu apgriezienus! xD.gif
washulis
Nu tad tā. Ir pienācis tas brīdis, kad skola gatavojas beigties. Šī man ir pēdējā nedēļa un pēc tam eksāmeni. Tātad - tad būšu retāk vai nemaz. Izņemot kādus gadījumus. Un sākot no šodienas vakara, līdz pat svētdienai, nebūšu nemaz. Vēlu jums labu spēli, bet es atpūtīšos... wink.gif

Ceru ka neko daudz neiekavēšu...
Flightless Bird
Vispār pēdējās dienās viss ir baigi nobremzējies. Tikai daži posti.
Beztam es nemaz īsti nevaru ieķert ko tagad darīt.. rolleyes_a.gif
CityCat
ew... nju, ko juss vakar esat sadarījuši un šodien ar... Tagad nezinu, kā lai izvelkos no tās putras laukā. Jums vajadzēja palikt iesprostotiem klasē, līdz brīdim kad mežs pazduīs. Un durvis bija ciet... kapē pēkšņi viņas bija [usvirus... Johensey bambā... sad.gif


Ar šitādiem tempiem, tak gulēt pat nevar iet xD.gif
Semijs
CITĀTS(washulis @ 11.05.2008 21:12) *
Tie ir tie manuprāt neaktīvie. Nu no Semija, godīgi sakot, es nebiju gaidījusi neko citu... ermm.gif


Cmon, kā tu justos, kad iekš LS pēkšņi sapostoti 10 +/- posti? Nav jau tā, ka esmu 24/7 pie datora. wink.gif
September
Tad viss paliek pa vecam, tikai tas mežs paliek, ja? A tas mežs pazudīs, un viss nostāsies savās vietās? tongue.gif
Flightless Bird
Kāpēc pazuda mežš?? Man patika ta doma laughing.gif
Lianjuks
Kāpēc Līzei nav anketa? smile.gif
Līze
umm.

būs.

vnk tad vēl nebiju īsti pārliecināta par sava tēla dalību.
just wait
. grin.gif
CityCat
par meū neuztraucaties... ne jau par pliku velti es uzbūru to miega gāzi un miglu... viss nāks ar laiku wink.gif
CityCat
tak paskat, es jūs iespundēju klasē, lai netiekat laukā un neko nesaputrojat, bet nekā... xD.gif vienlaga izlīdāt laukā xD.gif
nu labi, izlietu ūdeni nesasmelsi... Gaidat ciemiņus wink.gif
Līze
Vispirms- atvainojos visiem, ka sākumā neiebraucu ar to meža-klases mainīgo eksistenci, bet turpmāk centīšos izprast visu tā kā ir. silent.gif
Lūk, te būs anketa, lai jums būtu skaidrs, kas tas Kristofers par zvēru ir.

Vārds: Kristofers
Vecums: 19 (pieņemot, ka viņš pazudis no skolas 15 gados)
Īss atskats pagātnē: Kristofers pirms četriem gadiem tīšuprāt palika skolā pa nakti, bez jebkādu skolotāju atļaujas. (Viņš mācījās tajā pašā skolā, kur 12.e klase). Viņš ielīda savā garderobes skapītī un tur palika līdz brīdim, kad vecais apkopējs Joržiks aizslēdza skolu un pazuda aiz savu personīgo telpu durvīm. tad pēkšņi Kristoferam apkārt izplūda salda gāze. Tā lika viņam iemigt, bet kad viņš pamodās un izrāpās laukā no sava skapīša, tad vairs neatradās skolas 2. stāvā, bet gan mežā, kurš bija kā labirints. Ziņkārības dzīts viņš devās iekšā mežā un apmaldījās. Kopš tā laika maldās pa šo labirintu un nespēj tikt no tā laukā.
Par viņu izsludināja meklēšanu, bet, protams, atrast viņu neizdevās.
Izskats un bilde:

Kristofers
- blonds, ne visai garš augumā, vidēji noaudzis zēns, mati viņam no gadu ilgās nekopšanas ir biezi un izspūruši. Seja saskrambāta un netīra, āda, kas agrāk bija balta un maiga kā meitenei, bija kļuvusi raupja un melnīgsnēja. Acis zēnam bija pelēkzilas, kādam tās atgādinās rāma ezera ūdeņus. Apģērbs sastāvēja no kādreizējām skolas drēbēm un gadu gaitā nomedītu zvēru ādām. Uz pleca nokarājas ādas futrālis ar paštaisītām bultām un loku.
Raksturs: iedaba zēnam bija labsirdīga; dzīvojot skarbajos apstākļos, viņa raksturs mainījās, kļūstot piesardzīgāks un neuzticīgāks pret apkārtējo pasauli. Taču par spīti šai vientulībā pavadītai meža dzīvei, Kristofers nebija zaudējis agrāko gribasspēku un dzīvesprieku.


.Starp citu, es *mīlu* savu tēlu. grin.gif
Moriartijs
Nebūšu no šodienas līdz svētdienai, jo priekšā stāv ceļojums uz Grieķiju, tādēļ Džeroms būs jāpavelk līdzi.

Cenšaties neskriet pārāk, wink.gif
CityCat
heh... jūsu abu pietrūks, bet nekas jau pārāk raiti neies... tagad šī un nākošā nedēļ ir lielie kontroldarbi, tapē nebūs pārāk daudz laika sēdēt pie neta wink.gif
La Keira
Es vairs netieku līdzi! Viss ir ieslīdzis 2 neverending dialogos pa n-tajām lapām! Kas pa šo laiku noticies, es nespēšu visu izlasiit...kāds var pateikt?
Flightless Bird
Tas tā ir noticis, jo Tējas lapa, storyteller, Hermiiione un es esam vienīgie kas posto. Tā lūk. Nekas svarīģs jau nenotika, mes tikai runājam savā starpā vienīgi atnāca tas Markuss vai kā viņu tur..
September
Vēl parādījās tas mežs naktī, un koks. Vēl ieradās tas puisis Kristofers!<----------Jauns tēls.
Līze
blush.gif Labdien visapkārt... Te Kristofers beidzot atvilcies... Pateiksiet lūdzu- vai klasē kāds vēl palika? vnk man... tas jāzina. mēģināju atrast kko no tās vietas, bet atmetu cerības...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.