Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Pēdējais klases vakars
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Lomu spēles > Lomu spēļu arhīvs > Ārpustēla diskusiju arhīvs
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
washulis
Ak, tas ir tik žēl crying.gif

Ja vien man nebūtu jau viena LS, noteikti paņemtu šo, bet... es jau tā tagad žmiedzos, lai visur varētu sapostot. Varbūt vienīgi vasajā, jūnija beigās, kad nav nekā cita, ko darīt. Bet tas ir tikai varbūt... unsure_a.gif
CityCat
Es pati nesaprotu kādēļ man tik pēkšņi pārgāja gribēšana.
Man vispār ļoti daudz kur ir pārgājusi gribēšana kaut ko darīt. Aizgāju no tūrisma pulciņa un arī ģitāras nodarbības esmu pametusi novārtā.
Vienīgais, ko es vēl nēesmu metusi pie malas ir muzikas skola un teātris. silent.gif
Nu jā un ir tā, ka man ir idejas ko varētu darīt tālākā nākotnē, bet es nezinu kā lai pie tā visa noved spēlētājus un laikam tapēc vienkārši atmetu ar roku.
Malduguns
Nu, draņķīgi, ko padarīsi.
Tas ir saistība ar vispārējo cilvēka prāta noturlināšanos, pusaudža vecumu vai ekonomisko krīzi saistīts?
Vajadzētu jau novest jau vismaz līdz kaut kādam pieturas punktam. Vai arī klapēt to bodīti ciet.
CityCat
CITĀTS(storyteller @ 27.03.2009 19:01) *
Nu, draņķīgi, ko padarīsi.
Tas ir saistība ar vispārējo cilvēka prāta noturlināšanos, pusaudža vecumu vai ekonomisko krīzi saistīts?
Vajadzētu jau novest jau vismaz līdz kaut kādam pieturas punktam. Vai arī klapēt to bodīti ciet.


Varbūt pusaudžu vecums? Man tikko palika 15, tas laikam ir tāds stulbs un nestabils periods. grin.gif
Ja neviens nevēlas pārņemt vadību (saprotu, ka rīkojos gļēvi un mēģinu visu pārvelt uz citu pleciem) tad tik tiešām tai bodītei ir pienācis bankrots.
washulis
Pagaidi. Daži no spēlētājiem vēl nav bijuši online. Varbūt kāds vēl nolems paņemt šo LS. Varbūt arī kāds nespelētājs? (labi, stulba doma)
September
Bet daži negrib lai pavedienu slēdz ciet. ermm.gif varbūt tomēr kkāds vēlas pārņēmt spēli?
washulis
Es jau izklāstīju, kāda man situācija un vadīt vēl vienu spēli neaz vai spētu. Vismaz ne gana kārtīgi, kā pienāktos. Kā tev pašai, september? Negribi kļūt par GM? tongue.gif

Varbūt Flightless bird gribētu? Cik saprotu, tad story jau arī kādu vada.
September
CITĀTS(washulis @ 27.03.2009 19:21) *
. Kā tev pašai, september? Negribi kļūt par GM? tongue.gif


Nu nē, tikai ne es. man ir dažas idejas, bet negribu vadīt spēli, varbūt lai pamēģina kkāds cits. ;]
Malduguns
Story neko nevada. Viņa tikai grasās.
Flightless Bird
CITĀTS(washulis @ 27.03.2009 19:21) *
Varbūt Flightless bird gribētu?

putnēns nejūtas pietiekami nobriedusi, lai vadītu LS. es to uztveru pārāk nopietni, lai pieļautu alijas kļūdas.
laikam.
September
Nē , nu vispār, kādam taču ir jāvada šī LS. :S
Malduguns
Ja jau tev tas šķiet tik svarīgi, varbūt pamēģini pati, September. Galu galā, nekas TIK ļoti traks tas nav. Turklāt tu esi viens no lielākajiem šīs spēles aktīvistiem, atšķirībā no pārējiem.
September
CITĀTS(storyteller @ 27.03.2009 19:45) *
Ja jau tev tas šķiet tik svarīgi, varbūt pamēģini pati, September. Galu galā, nekas TIK ļoti traks tas nav. Turklāt tu esi viens no lielākajiem šīs spēles aktīvistiem, atšķirībā no pārējiem.


Es jau nesaku, ka tas ir traki, bet es saku tikai, ka nevēlos kļūt par spēles GM. Kad būšu pilnīgi nobriedusi lai vadītu LSus, tad arī sākšu kko domāt. smile.gif
Malduguns
Kā tad tur beigu beigās paliek? GM ik pa brīdim onlainā redzu, bet ar spēli nu nikā.
So... Kas notiek?
washulis
Ir jāatrod cits GM, kas visu sarunās ar Citycat, par to, ka bija ieplānots spēlē. Bet nav jauna GM. Kamēr nebūs tas, tikmēr nekas nenotiks.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.