Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kurš ir tavs mīļākais tornis?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Laimīgā*
Nu, kursh tornis mums patiik vislabaak? Es par Kraukljanagu tongue.gif
Vinky
Man vislabaak patiik Sliidenis. Varbuut tas ir taapeec, ka vinjiem ir tik smukas kraasas. Varbuut cita iemesla deelj... Nezinu! smile.gif Bet Sliidenis!
Sanj-sanj
Es arii nobalsoju par Sliideni... grin.gif
Overlord
Me par Slīdeni, lai arī esmu Grifidorā
Vinky
Sauron, es arī esmu Grifidorā, bet man patīk Slīdenis... Laikam esam tādi dīvaini Grifidori, ne? wink.gif
eyedam
CITĀTS(Sauron @ 17.08.2003 11:30)
Slīdenis is the Best cool.gif  Pārējie torņi to nekad nesakaus

Nesakaus kaut vai tāpēc, ka viņi to neuzskata par vajadzīgu vai par pareizo ceļu jebkā izdarīšanai.
CITĀTS(Sauron)
Loģiskā domāšana un sadzīviskā gudrība ir visiem torņiem, ne tikai Kraukļanagam

Kā jau minēju citā pavedienā, katrā tornī ir dažāda rakstura un īpašību cilvēki. Tas, ka Kraukļanagam raksturīga ir gudrība, nenozīmē, ka visi kraukļanagi ir patiešām ļoti grudri, kā arī nenozīmē to, ka citos torņos nav patiešām gudru cilvēku.
Tāpat arī citos torņos, ne tikai Slīdenī, var būt uzņēmīgi, mērķtiecīgi un citos, ne tikai Grifidorā, var būt drosmīgi.

Starp citu, zubrīšana man vairāk šķiet raksturīga elšpūšiem (uzcītīgi, centīgi, apzinīgi).

eyedam
ils
Nobalsoju! Protams, par Grifidoru - kā gan citādi.
sharkiic
Nju es nobalsoju par Grifidoru, par paareejiem tornjiem par maz teikts, lai vareetu objektiivi spriest sorcerer.gif
~eviic~
Dari kā zini.

Es uzskatu ka visi torņi vienlīdz labi.Bet protams katrs domā citādāk.
Es nobalsoju par Grifidoru bet man patīk arī Kraukļnags. smile.gif
eyedam
CITĀTS(Sauron @ 21.08.2003 10:46)
Runājot par brāli man viņš nav man brālēns ir tas pats Draco vismaz viņš tā teica.

Nesapratu... Draco ir tavs brālēns?

CITĀTS(Anna)
Starp citu kā jūs dabūjāt tos foršos avatarus.

Par to informāciju meklē Info un Jautājumu forumā.

eyedam
Ashly
Vilma, tev uzradies biedrs. Es ar pa Krauljnagu... smile.gif
Skorpions
Es ari nobalsoju par kraukļnagu.
The Shine
Nu lūk. Ceru, ka Roulinga ir priecīga. Jo es nezinu, kurš tornis man patīk vislabāk. Slīdenis varbūt. Kraukļanags. Un Grifidors. Elšpūtis besī ārā, tādi āpši kā karogā vien iznāk. Neiedomājami grūti. unsure.gif
Labi, Slīdenis. Tad Grifidors = Kraukļanags. Tikai ne Elšpūtis.
Sanj-sanj
Es par Sliideni, protams grin.gif
Zuz
Es pat nezinu kapee nobalsoju par Sliideni. Bet vispaar man nemaz taada miiljaakaa tornja taa iisti nav. Slidenis bishku vairaak patiik par visiem citiem. Man patiik visas sliidenju riebekliibas. grin.gif
jefeniite
Fuuuuuu! Beidzot izlasiiju taas 9 lapas.

Laikam gan ka taa biju es, kas balsoja par elshouuti. nu balsoju taapec, ka esmu taa vecaakaa. Lai gan eyedam saka, ka es galiigi nederu par elshpuusha vecaako, redzetu juus kaa priecaajos par citu enveiksmeem un vele citas lietas. nu palasiet kaut vai kaa jefeniite visur spej kasiities. reaali es atbilstu sliidenim, es emsu drusku ljauna un skaudiiga, ne jau tik kaa saurons, bet nekur citur es nederu. bet elshouutis arii ir labais, krutais tornis. taads vinjsh ir taapeec, ka visa cuukkaarpa ir taada! grin.gif
Vinky
Nu, tā jau ir! smile.gif Tu nederi par Elšpūša vecāko, bet es par Slīdeņa vecāko. Vismaz eyedam tā saka! Es labāk derot pie Grifidora! smile.gif

Bet man Slīdenis patīk labāk.
..::Kael::..
Soory, ka tikai tagad pievienojos!!
Es nobalsoju par Elsputi, jo vienmer man ir tikts vadits Elsputis, arii officialaja Harry Potter Warner Brass lapinja man ir Elsputis- prasati jau saka, ka Elsputi tie dumjie mit, bet lai nu kas, kaut vai ( "esmu") dumjs tik un ta draudziba jau mani neparsteigt rolleyes_a.gif
Nightingale
Es nobalsoju par Grifidoru
Shatered
Me ir uzticama ````ele - Slīdenis... Katrā gadījumā - es tur nonāktu, jo esmu dikti riebīga... laughing.gif
Hermioniic
[SIZE=7]Es par Grifidoru smile.gif
cava
Esmu Grifidors. Par to visvairāk zinu. patīk arī citi torņi. nevarēju izlemt tāpēc blasoju par visiem.
gladiators2003
es par Grifindoru jo vini ir vistiprakie!!!
crazy angel
Man patīk Grifidors! Tas ir vislabākais!
Nihil
Es domāju nevis, ka kāds tornis ir vislabākais, bet gan, ka Karakuļa nags ir visnormālākais! grin.gif
Trade///MARK
Vau, obligati jaabalso par to "ljaunaako", lai citi nedomaatu, ka Jus esat baigi "labie"! Man miiljaakais ir kraukllanags.
pekene
nuja! kaa ta savaadaak! grifidors=wislabaakais!
Roviela
Man vislabāk patīk Grifidors, bet es labāk patīku Kraukļanagam! laughing.gif
·spid·
nu nobalsojiet tachu kaads par sliideni! mad.gif
aivvv/troll dream walker
zirni nemuuldi grifidors ir vadiibaa un tur vienmeer ir bijis ha ha
Panthera
Man bija slinkums lasiit visu garo teemu, bet es esmu par sliideni! varat pacelt rokas tie, kas ir kopaa armani? blush.gif whistling.gif
Hula
Sliidenis ir labaakais! Man chuuskas shausmiigi patiik, zaljaa&sudraba kraasa arii! Paareejie tornji arii ir forshi! grin.gif
Putnubiedēklis
Grifidors labākais, un tur neko nevar padarīt cool.gif
Pirlipete
Es par Grifidoru!!!Izjaucu līdzsvaru? laughing.gif
Mans viedoklis:

Grifidorā - gudrākie un drosmīgākie
Elšpūtī - mīkstsirdīgākie
Slīdenī - viltīgākie un glumākie(es nesaku glupākie)
Kraukļanāgā - tie,kurus citur nevar ielikt!! smile.gif

P.S.Man nav nekādas antipātijas pret Kraukļanagu! smile.gif
G®unt
es noteikti par grifindoru,tas nrm un rullleee!
man patik vinu kodi!
Sema
Protams, ka Slideņi! getlost.gif
zuu
GRIFIDORSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! happy.gif happy.gif happy.gif smile.gif wink.gif grin.gif cool.gif rolleyes_a.gif zorro.gif sorcerer.gif thumbsup.gif
Draco
Es par Sliideni.
Gangsta
[COLOR=red][/COLOR][/U][/B]
Kā var kāds normāls Harija Potera fans balsot par Slīdeņa torni, ņemot vērā kādi urlaki tur ir? Es tiko nobalsoju par Grifidoru!!!
!Good_Charlotte_girl!
Grifidors un Slīdeni... Tapēc nenobalsoju!
vaards
nevaru izshkjirties. man jau patiik visi tornji.
Cītīgais lasītājs
Man arī patīk Grifidors, kurā mīt drosmīgie.
Emma
Nu, es par Grifidoru nobalsoju.... whistling.gif Tas taapeec, ka par citiem tornjiem nav taa iisti nekas raxtiits. Piemeeram, es jau nenobalsoju par Grifidoru tikai taapeec, ka tur ir Harijs vai Rons, vai Hermione vai kaads cits, bet tieshi taapeec, ka ( iemesls pateikts ieprieksh) grin.gif
keita
es par grifidoru īsti nezinu kāpēc
Cītīgais lasītājs
Grifidors, jo tas viscēlākais, varonīgākais.
Flo
Nu es par Grifidoru, tur tacu (peec manaam domaam) visi sakariigie(iznemot ronu) whistling.gif whistling.gif
bluks
NU man patiik gan Sliidenis gan Elshputis bet shoreiz nobalsoju par elshpuuti jo tur vismazaak balsu !!!
yoboy
CITĀTS(Pirlipete @ 28.11.2003 23:49)
Es par Grifidoru!!!Izjaucu līdzsvaru? laughing.gif
Mans viedoklis:

Grifidorā - gudrākie un drosmīgākie
Elšpūtī - mīkstsirdīgākie
Slīdenī - viltīgākie un glumākie(es nesaku glupākie)
Kraukļanāgā - tie,kurus citur nevar ielikt!! smile.gif

P.S.Man nav nekādas antipātijas pret Kraukļanagu! smile.gif

Tā par to Kraukļanagu..........
ES zinu kur Tu dzīvo..... Tu labāk uzmanies pēc stundām/vakaros u.t.t. nākt viena pati mājās.... Būs slikti...

P.S. Ceru ka saprati ka es Tev draudu....
Vai nu tūlīt atvainojies par to rakstu vai........... :ninja: :ninja: :ninja: :ninja:

angry.gif angry.gif pirate.gif devil.gif pirate.gif devil.gif pirate.gif devil.gif pirate.gif devil.gif
bluks
yoboy nestreso! Savaadaak par visu saaksi uzstarukties!!
blue witch
es nobalsoju par Grifidora torni jo paslaik man tas asoceejas ar Hariju ta kaa Harijas ir viens no maniem miljaakajiem teeliem... laughing.gif

blue witch
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.