Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kurš ir tavs mīļākais tornis?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Belle
CITĀTS(.:chicks_rule ♥ @ 17.01.2006 14:35) *
Nu pa cik man ljoti patiik Sedriks Digorijs, tad khem... elshpuutis dance_a.gif
CITĀTS(kasparix_ko? @ 20.01.2006 23:53) *
Esmu ieķirots Elšpūtī.
Tāpēc arī par Elšpūti.

Man a' Elšpūtis ir tuvāks... biggrin.gif
nera
Kopš šodienas pārgaju no Elšpūšiem uz Kraukļnagu.
ogle.
Es par Slīdeni
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Let the Slytherin be in you ! *novicina zobenu* smile.gif
ligaanna
Slīdenis the best! Dievinu! wub.gif
utiks
Ravenclaw. kaut gan visi torņi ir ~= leim.
Atēna
nesauboties grifidors, jo ka skirmice teica "kur sirdi drosmigie un krietnie majo, it visi godigie un tie, kas aizstav vajo." tikai vareja piesviest "kam logika un gudriba un logika galva stravo".
Kira m.emo.ria
Slytherin

Nju man nekas cits nemaz NEVAR patikt rolleyes_a.gif
rihardstoomingas
Nu kuram nepatiik GRIFINDORS yahoo_a.gif
Kalevale
CITĀTS(serutans @ 10.01.2006 22:00) *
Mana izvēle:
Slīdenis un Grifidors
Ļaunais un Labais
Es un Es
Pārējie tādi kā cr** man šķiet, jā gan...



Tieši tā, gan Slīdenis, gan Girifidors!!! whistling.gif

Kalevale//**//
de_ed
Es par Grifu un par Čūsku un par Rīgas 6. vidusskolu laughing.gif
Severus Snape
grifidors-iisti nezinu kaapeec blush.gif
Patriote.
Nē nu nopietni, man liekas, ka sl'deņi ir cilvēki, kuri apjēguši, kas notiek ārpasaulē un kā tajā izdzīvot!
Alastoris
grifidors vini labi spele kalambolu!
birokraac
Nuuuu -ar manu raksturinju tikai sliidenis, lai kaa man patiktu grifindori, raksturaa esmu sliidenis, un man piestaav juuraszalja kraasa un uudens ir mana stihija. Piedodiet grifindori...es ciest nevaru draco liidziigos, bet pats taads esmu smile.gif tongue.gif
Dinii
Krauklja nagjis! Nezinu kaapeec patiik? Izklausaas inteligentaaks. Grifam ar jau nav ne vainas, bet tomeer... (ja kas es arii grifidoraa esmu, kaapeec mani tur ielika? neznu!)
Alia
ja godigi man visi vini ir tik dazadi un interesanti
MissIce
Man patīk visi.
Katram tornim pienīt sava burvība. tongue.gif
Margo
Man vislabāk patīk Kraukļnags. Taču arī pārējie torņi nav peļami. Ta;cu visvairāk...kā jau teicu Kraukļnags... happy.gif
alienz
CITĀTS
Es par Kraukljanagu




Es arii!!! grin.gif

Atēna
gribu bud drosirdiga un sirdi cela un tapec Grifindors
shocked mouse
nu man grifidors!Njezinu..Vinji taadi droshsirdiigi grin.gif ..nu veel man patiiik sliidenis...tikai nosuakums taads nesmuks!Bet taa-sliidenis un grifidors!Nobalsoju par grifidoru.
Melleņu kamenēns
espie tiem daudzajiem kuri par GRIFIDORU!
Memory of Trees
Laikam mans mīļākais ir Kraukļnags. Man liekas ka tur es iederētos. silent.gif
Magonīte
varbūt banāli, bet Grifidors.
Kary
Nezinu nēsmu par to domājusi
℮mma_charlottedac℮
man patīk gan grifindors, gan kraukļanags, tomēr nobalsoju par grifindoru. prātu jau katrs pats ar darbu var padarīt asāku, bet drosme - tā tikai asinīs smile.gif
Ellija
atbildeju ka slidenis, bet patiesiba nekad nevaru izskirties kurs man labak patik - slidenis vai grifidors.
Cada
ans mīļākais tornis ir laikam Grifidora, jo tajā notiek daudz pasākumi un par to ir vis vairāk rakstīts.
Mauvaise Mademoiselle Blanc
eu, happy tree friends, move off... xD

I'm gonna be Slytherin.

Ellij, ja tu nevaru izvēlēties starp Slīdeni un Grifidoru, tad tas nozīmē, ka tu ... labi. Tu vienalga to nekad neizlasīsi.
Slīdenis un Grifidors ir tik šausmīgi dažādas lietas, ka man pilnīgi pretīgi paliek par tiem , kas mēģina tikt "pareizajā"pusē . Tajā, kas tagad ir "topā"
[spoiler] Go fcuk yourselves . [/spoiler]
Kefīrs ar ogu piedevu
Slīdenis.
Go ōn don't be shy...
Komentāri lieki...
Cerbera pavēlniece
Neviens. Kāpeč gan jāiedala pa mīļākajiem?
piemēram Elšpūtis uztaisīts apr ņergām, kruakļnags par zubriem, grifidori superīgie un slīdeņi visi nāvēžu bērni. tā nevar.
Kognakschwenker
Nu man jau vislabāk patīk Grifidors, kaut gan visi labi .. smile.gif Slīdenis tā neko arī wink.gif
Spītniece
man patīk Slīdenis...man patīk slīdeņa simbolika sudraba čūska - man dzīvnieks un mans mīļākais dārgmetāls.
Serpensortia
Duh... Stulbs jautājums.

Protams, ka slīdenis!!!

smile.gif
Arbūzgalva
nu manuprāt jau pēc mana ava nu paraksta var noprast ka esmu Slīdene, un arī nobalsoju par Slīdeni.jebkurā gadījumā neuzksatu ka citi torņi ir sliktāki, katram ir varenas spējas...nu bet slīdenim to ir nenoliedzami vairāk par citiem.
Sarkanais Krūšturis.
Esbalsoyu par Sliideni,yo katrs kursh mani paziist nav staavaa sayuusmaa par manu''yauko'' raksturinyu.... Pati nezinu kaa es no priekshziimiigas meiteniites vareeyu kluut par to,kas esmu tagad.... unsure_a.gif
Atēna
es ja butu balsojusi tagad butu visi.... zinu ka jau vienreiz balsoju... bet tas bija tiiiiiiiik sen.....
Īve
Em. Nobalsoju par visiem. Jo man īsti nepatīk dalīt torņus pēc patikas, jo visi patīk vielīdzlabi, izņemot Elšpūti. Varbūt burvji no Elšpūša ir normāli[kaut vai Sedriks], bet manuprāt, pats tornis ir uztaisīts tāds ņergveidīgs. Patiesībā nav tāds uztaisīts, bet daudzi viņu par tādu uzskata.
Kurš vislabāk patīk īsti nezinu, jo man patīk gan Slīdenis, gan Grifidors, gan Kraukļnags. Tomēr Grifidors ar Slīdeni mazliet vairāk patīk.
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Mans mīļākais tornis ir tas, kas visvairāk atbilst man.
Vai tas , kur es visvairāk vēlētos būt .
Sanāk vienalga viens un tas pats.
Don't be shy, kā teica Kefīrs.
Slīdenis .
uldisz93
Gruuti izlemt!! Beigaas par Sliideni! Patiik zaljaa kraasa! grin.gif Vispaar visi tornji ir forshi!!
Gladiators
Mans mīļākais tornis ir grifidors,jo tur visi ir labie un tur ir labi skolēni. sorcerer.gif smile.gif
Juliette
Nobalsoju: Grifidors.
Grāmatās noteikti Grifidors. Tur ir visi fõršie audzēkņi (Vīzliju dvīņi, Klaču duo, Zelta trio utt.), bet esmu salasījusies fanfikus tādēļ manas smadzenītes ir piesaistītas Slīdeņiem un Drako wub.gif
Dumidors1995
Es nobalsoju par Grifidoru taapeec ka tur ir gandriiz visi mani miilaakie varoni un abas kraasas tiiri labi patiik
Nephrite
Ehh....visi torņi labi, bet balsoju es par Grifidoru!....
Laurīcija
Slīdenis/Kraukļanags.
Kaķe
SLĪDENIS!
Flora
Pievienojos visiem Slīdeņiem...smukas krasas, smuks simbols .... un daudz kas cits ari...
saremags
Man visvairaak patiik kraukļnags
manpatīksuņi
man patīk Grifindors happy.gif
lai gan es tāda netiktu!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.