Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kurš ir tavs mīļākais tornis?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
kapeika2005
es par sliiideeeniiiiiii!!!! Man patiik Sliidenis. Man grifidoraa patiik tas ka tur apraksta it kaa siltumu. Potera 2 speelee sliidenja koptelpa ir daudz lielaaka nekaa grifidoram!!!!
i`m_GriM&EviL
[COLOR=green][SIZE=14]Slīdenis pārsit visus jūsu sīkpiržu torņus! Slīdenis ir spēks, vara, iekāre! Slīdenis valda Cūkkārpu![SIZE=14][COLOR=green]
Nauro
sliidenis smird-tur ir tikai vieni jefinji!gRIFINDORS VISLABAAKAIS
Atprātotājs
es balsoju par Kraukljanagu, tur forshie tipinji apgrozaas smile.gif
Laimux
kursh tad cits kaa Grifindors!
Siri
Grifidors...Bet pārējie arī forši.... wink.gif
sinda
Grifidors...mans sapņu tornis...vēl jau Kraukļanags un Slīdenis arī nav zemē metami...Elšpūtis man šķiet tāds miermīlīgs tornis.arī par to es gribētu balsot...
kjiegjelis
Man arii Grifidors, bet skatos daudziem patiik Sliidenis whistling.gif nevis taapeec ka tur ir harijs, bet taapeec ka tajaa tornii tiek atlasiiti audzeeknji ar potenciaalu cool.gif
Tinuviel
GRIFIDORS - VISLABĀKAIS!!!!!
beruthiel
Kraukļanags! jo tur prāts valda pār jūtām wink.gif
kau es parasti tieku Grifidorā, mēdzu būt arī tur smile.gif
jā, Šķīrmice dziedāja par to, ka Kraukļanagā ir visgudrākie, bet laikam JKR to ir piemirsusi
nu jūs jau zināt kāpēc getlost.gif
~eviic~
itka ne ar ko bet tu ta prasi tapec ka par tavu milo torni seit nav tik daudz atbalstitaju.
_parvati
Es pārdomāju, man tomēr patīk Elšpūtis,...
Salazars Slīdenis
Sīdenis! Tas ir manis paša tornis! O, esmu otrajā vietā!
gabya
Me par sliideni.. Ge ge, kaut gan me ir laba meitenbe, tomeer.. smile.gif Tie klusie uudeni tie dziljaakie tongue.gif
sinda
man patīk Grifidors un arī i-cūkkārpā esmu tur! sorcerer.gif
Diabolic
Es par Grifidoru. Tāpēc, ka tāpat kā Grifidorieši es pārstāvu drosmi.
Paip`
laikam jau grifindors...nezinu iisti kaapeec...laikam taapeec ka visiem citiem taadas sliktas slavas...
Lillija
Man gruti atbildet iespejams ka grifidors jo tur ir Harijs.Slidenis itka vis sliktakais jo no turienes nak Voldemorts bet nez kape man liekas ka Slidenis man tomer patik vis vairak wink.gif
giraffe
Teikshu, ka Grifidors. wink.gif
Matrikss
Yup. Kraukļnagā nokļūst gudrie. yup gudrie tālu tiek
kniburiene
Kraukļanags. Krāsa thumbsup.gif Putns thumbsup.gif Gudrība thumbsup.gif Visos tajos tur Cūkkārpas testos man ir bijis tas tornis. Man viņš vienkārši patīk.
Fiona
Es nobalsoju par Sliideni, kaut vai, manupraat, graamataas tam nav taa labaakaa slava. Bet pati nemaz nezinu kaapeec vairaak piesaista tieshi shis tornis, varbuut taadeelj, ka tas ir savaadaaks... Kaut gan tie visi ir dazhaadi smile.gif
aicha
Man Grifidors!!! rolleyes_a.gif
arvis99
Man patīk slīdenis tur visi ir dumji
laughing:angel
nu man patīk Grifidors un Slīdenis...
Digital
Es balsoju par Slīdeni.Man vislabāk patīk šis tornis.Laikam daudz kā kopīga ar Slīdeņiem man.Nezinu.
morticia
nu bet loģiski ka man slīdenis
trobelius
ak Grifindors ... staltais varoniigias grifindors....... he... grin.gif laughing.gif laughing.gif
harry
Grifidors ir vislabākais.
Noamia
Elšpūtis viennozimīgi nav manā gaumē, kaut gan Slīdenis nav īpaši slikts, Grifidors tomēr man patīk labāk.. grin.gif
resella
itka jau grifidors bet ar slidenis ari ir super. ta nu es nevareju izlemt un nospriedu visi :blink:
Fabie
Nu man patiik sliidenis... Jo tur malfojs..
rence
Man vislabāk patīk Grifidors. Nezinu, laikam jau mani ietekmējusi ir Roulinga grin.gif
komodo_varan
Man patīk visi, jo savādāk nemaz nevar būt smile.gif
ilzeskundze
ES PAR GRIFIDORO. VINS VISS LABAKAIS. VINS VISS STIPRAKAIS. VINAM IR VISLABAKAIS GALVENAIS SKOLOTAJS MAKSURA RULZZ!
Sniega Rūķis
Es to skaitā kas par kraukla nagu, bet bija grūti izšķirties kas labāks Krauklja naga vai slīdenis... ptiesība - abi labi
fishbone
Njez! It kaa sliddenis, bet itkaa grifodors, jo es nau taakaa sliidenis kursh glaabj tikai savu aadu, jo man ir svariigi mani draugi... ehz kaada starpiiba!
me...
kniburiene
Nezinu, vai jau uzraxtīju, bet balsoju par kraukļanagu - mans mīļākais tornis, un arī mazākumā
Tors
Es laikam par Kraukļunagu bet katrā ziņā visi ir labi....
...Zanish...
Roulinga grib iztaisiit Grifidoru par ideaalu. Tachu man vislabaak patiik Kraukljanags. Tas man arii vislabAak atbilst.
morgion
Man grifidors....smile.gifsmile.gif
Mya
Grifidors viennozīmīgi! wink.gif
_BijušaisPareģis
CITĀTS(dream destruction @ 14.05.2004 14:58)
c'mon - juus wisu redzat tikai no grifidoru skatu punkta. juus nemaz nezinat kaadi ir pareejie tornji. getlost.gif

Nu ja, taapee arii vairaakumam naw neka daudz zinaama par citiem tornjiem,
vieniigi Sliideni- un taadeelj arii visi balso par Grifu un Sliidi! cool.gif
miraazza
es par grifidoru jo man ir lauvas sirds
Raine
Sakiet ko gribiet - man patīk Slīdenis. devil.gif
Hermione =)
Es balsoju par Grifindoru.Otrajā vietā būtu Slīdenis. whistling.gif
crazy200
Man patīk Grifidors patīk man sarkana krāsa
Idril
Mans mīļākais tornis nezkapēc ir Kraukļnags bet arī Grifidoram nav ne vainas!
Ljipa_v
Labs jautaajums. Es pat atbildi iisti nezinu! smile.gif Nu jaa vareetu buut, ka kraukļnags, lai gan nobalsoju par elšpūti, bet nezinu...
HeRmIoNiiTe
Grifidors protams!!Nekas īpšs par tiem pārējiem grāmatā nav rakstīts!!Nevar jau tā nopietni teikt....... unsure.gif sorcerer.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.