Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kurš ir tavs mīļākais tornis?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Zhachhiic
Grifindors un Slīdenis ruleee grin.gif grin.gif grin.gif
sanny
nu bet protams ka Grifidors grin.gif
Veela
es par Kraukļnagu... bet arī slīdenis ir labs

Attēls
Alissera
Nju es nobalsoju par Grifidoru... bet es tur netiktu iekshaa... neesmu ne drosmiiga ne kka ta... bet pats tornis man patiik, veel man patktos kraukļnagaa, bet arii nekaada gudriite es neesmu... ja taa padomaa man nav ne jausas kaada tornii es vareetu nokluut. huh.gif
Burbulīte *
Es par Kraukļanagu ^^ Kraukļanags - mūžu mūžos āmen! happy.gif
hellqueen
Es nobalsoju par viesiem, jo man katrā tornī kaut kas patīk smile.gif
Lilija Emma
Nu mann patiik gan Grifidors gan Kraukljanags gan arii sliiidenis!!!!
Elšpūtis nerullee bet paarsvaraa esmu par KRAUKLJANAGU!!!!!
Cecilia
Un kā jums liekas?

protams, pārējie nav diži sliktāki, bet Slīdenis vienalga ir man tuvākais...
Lilija Emma
Sliidenim ir raksturinjsh un vinjsh izsceljaas!!!Tapec iizsteniibaa Sliidenis man arii patiik es gan nevaretu teikt kad man vinjsh ir sirdija tuveek bet tomeer tu r nekad nav garlaiciiigi..
Krixe
Man it kaa visi patiik... bet visvairaak man nepatiik Kraukljanags.
Grifidors- kkaa man vinjsh vnk patiik
Sliidenis- man patiik ljaunie...
Elshpuutis- taapee ka es IC tiku Elshpuutii
Strups
visi labi, jo katram savs labums tongue.gif
Dark Phoenix
Grifidors! Lai gan nebūtu nekas pret Kraukļanagu... smile.gif
Beppo
Es nobalsoju par Slīdeni.
Jo, manuprāt, Roulinga visās HP grāmatās (it sevišķi pēdējā) visus Slīdeņus pataisa par nez kādiem ļaunajiem, kaut gan Slīdenim piemītošās īpašības bija godkāre, izmanība, viltība, vēlme sasniegt savu mērķi, noteikti bija vēl kāda. Nudien nesaprotu, kādēļ ar šīm īpašībām nevarētu būt apveltīts arī kāds "labais", visi pieminētie Slīdeņi ir baigie pretekļi.
Christina
Nu man patik Grifindors un Slidenis...nez jkapec bet ta ir...laikam atpec,ak popularakie un visbiezak pieminetie! tongue.gif
Eriette
Grifidors.
Kurš gan cits. grin.gif
maugliits
grifidors kaut arii man atbilst kraukljanags
Kalevale
Slīdenis atgādina sevi. Tādēļ tas, nē.
Grifidors, jā, jo no tā viedokļa viss tiek stāstīts un būtu glīti tādam būt.
Pārējie divi vienkārši šķiet nekādi.
.kreizī.
Agrāk Grifindors, bet tagad Slīdenis.
CITĀTS
Slīdenim piemītošās īpašības bija godkāre, izmanība, viltība, vēlme sasniegt savu mērķi, noteikti bija vēl kāda.

Šo īpašibu dēļ.
dawg-
woot man visi ir ljoti miilji :mhm: es miilu hariju poteru kiss.gif
Optimisma iemiesojums
Man viņi visi patīk, katram ir sava odziņa. smile.gif

Vieniem krāsa, vieniem simbols, vieniem raksturiņš.
misszandale
nobalsots cool.gif protams par Grifindoru !
sentinela
Es pat nezinu, kāpēc, bet man patīk Slīdenis, kaut tur visi ir sliktie... huh.gif
karralá
Grifidors - way too good for me.
Slīdenis - way too "kewl", neesmu jau tik stipri safanojusies par Dreikiju, Strupu un sazin ko tur vēl ne.
Elšpūtis - no comments. Fui. Pē.
Kraukļnags - because they're smart AND they can kick your ass. <33

Yepp. Ravenclaw's sure good for me.
kriSSa
Es nobalsoju par Grifindoru,,bet man patiik arii Sliidenis.. smile.gif blush.gif grin.gif Takaa Grifindors un Slīdenis sorcerer.gif
Charlotte
man visi vienlīdz mīļi...Nav tāda, kas manās acīs īpaši izceltos...
Hēbe
Man visvairāk patīk Kraukļanags,laikam tāpēc,ka visvairāk atbilst man.Kaut gan lielas simpātijas ir arī pret Slīdeni,kurš manuprāt visvairāk izceļas uz pārējo torņu fona happy.gif
Angelina
man arī ir k-kādas simpātijas pret Slīdeņiem. patīk un viss... nespēju pretoties un nobalsoju par viņiem. happy.gif
Mr. Hoog
Grifindor!!!! smile.gif
Kolumbīne
Grifindors-neesmu centīga, neesmu gudra, neesmu viltīga;D
LC*
Grifidors.. silent.gif
Mermaid
Laikam Slīdenis un Krauklis, ja būtu jāizvēlas , tad būtu nedaudz švakāk. Bet tā kā IC vadība iebāza mani Krauklī, tad jau atlieka vien nobalsot par Kraukļnagiem! happy.gif
šausmiņa
CITĀTS
SLĪDENIS


viennozīmīgi!

CITĀTS
- Slīdenis varētu būt tavs ceļš uz verenību, tas viss ir tavā galvā ... - šķirmice čukstēja Harijam ausī
Paplavskis3
Man patīk Grifidors, jo man piemīt daudzas Grifidoru īpašības!
Marelle
Slīdenis - es viņiem esmu neparasti līdzīga. Ja var, es šmaucu prom, bet neesmu gļēva. Viņos ir kaut kas tāds, kas mani piesaista, un tas nav "ļaunums" .
Nazgul
Nu no manas vientieša pozīcijas, katrā tornī ir kaut kas, man tīkams. Bet ja es būtu burvis HP pasaulē, tad izvēli noteikti atstātu šķirmices ziņā, jo pašam būtu pārāk grūti... it kā jau gribētos Grifidoru, bet Slīdenī esot, varētu mēgināt izdiedelēt Strupam kādu privātstundu Tumšajās Zintīs... wink.gif
kristine g
Man nav ko teikt,jo viennozīmīgi vilina Slīdenis...bet ir arī tēli,kas patīk no citiem torņiem,bet ja būtu jāizvēlas,kurā tornī,tad tas būtu Slīdenis.
Tweety
No sākuma protams pirmā doma - Grifidors!
Un tomēr... pārāk jau pozitīvais tēls, apmuļāts līdz nelabumam, tāpēc vairs nemaz tik cēls neliekās.
Tāpēc izvēlējos Kraukļanagu.
----
Elšpūtis un Slīdenis - no way. Neizjūtu īpašas simpātijas pret bremzīgiem vai vienkārši zemiski pretīgiem cilvēkiem... glare.gif
Leduspuķe ziemeļ rūtī
Man labāk tagad patīk Kraukļnags. Viņi ir gudri un atjautīgi. Lielākoties tieši simbolizē arī manas rakstura īpašības. smile.gif
The Best Angel
Grifindors. Man patīk vislabāk.
Sūkle kvadrātbikse
Laikam jau Grifindors...
Pat nezinu kāpēc..... blush.gif
washulis
kaut arī man visu likās ka mans tornis ir slīdenis, taču izpildot vienu testu internetā, es nokļuvu Grifidorā! dīvaini vai ne?
dreamer
CITĀTS(washulis @ 04.05.2007 13:26) [snapback]1138768[/snapback]
kaut arī man visu likās ka mans tornis ir slīdenis, taču izpildot vienu testu internetā, es nokļuvu Grifidorā! dīvaini vai ne?
sapņi ne vienmēr saskan ar realitāti. grin.gif

Man pēc testiem (ja tiem var ticēt) sanāk Kraukļanags, un laikam no visiem tas man arī patīk visvairāk.
Lianjuks
Man patīk Grifindors! rolleyes_a.gif
NaeosPsy
Elšpūtis
Elony
Laikam jau Slīdenis.

Pazīstot sevi, es tur visdrīzāk nonāktu, pat ja būtu draņķasinis... getlost.gif
Ofēlija...
Kraukļnags.

Visneitrāklākais un tajā pašā laikā- inteliģentākais tornis.
Šinī tornī droši vien ir paši apburošākie un dvēseliskākie sarunu biedri. Droši vien viņi ne gluži zubrās, bet gan zin daudz. No kā? No lasīšanas. Kraukļnagos, manā uztverē, mājo tas ko es meklēju katrā cilvēkā- nestandarta gudrība. Tāda gudrība kas nav ieklata no mācību grāmatām un skolotājiem, bet gan mijiedarbojoties skolai, grāmatām un dzīvei.

Vismaz tieši tā es uztveru Kraukļnagus.
vismaz tieši dēļ šiem iemesliem, es domāju ka es pati nonāktu tieši Kraukļnagā.
Bet kas zin.. varbūt šķirmice atklātu manī apslēpto Slīdeni, Elšpūti vai pat Grifindoru.

ar cieņu
[vienmēr un nekad
Jūsu Ofēlija
Bleka
Man ir viens vienīgs Grifindors....
Gil-Galad
Im too evil............ Sliidenis for me
HP...
Man ļoti patīk Grifindors,tāpēc ka tajā ir arī Rons, Hermione un protams arī Harijs. Tas ir labi ka Harijs tika Grifindorā. Slīdenis nepatīk... silent.gif
raimmis
Vislabākais protams ir Grifindors, bet arī Kraukļnags ir labssss grin.gif .
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.