Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kurš ir tavs mīļākais tornis?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
spitzbube
Slidinis or Grifidors hmmmm gruti izveeleties
Bet lai iet Sliidenis!
modoka
Arī es nevaru izškirties starp Slīdeni un Grifindoru, taču mazais velniņs iekšā pamodās un nobalsoju par Slīdeni...... devil.gif
Katy=)
es par Grifidoru...lai gan arī Slīdenis man patīk....=) wink.gif
Elepele
Es savu balsi atdevu tornim ar nosaukumu "Neviens" grin.gif
southtown_warrior
vislabaak jau droshivien grifidors, jo tajaa attainotaa darbiiba ir vissaistoshaakaa..bet vispaar jau visi labi.. smile.gif
faniite
Man patiik visi tornji, katram ir savs spozjaakais ar ko izcelties, nezinu vai ir pareizi nosodiit citus tornjus, jo tie ir vienaadi. laughing.gif
Saara
Sliidesis ir visforssaakais..nu es taa uzskatu
***Dancing_Queen***
noteikti Kraukljanags... tas ir wiens baigi klabs tornis.. lai gan neesmu zubre, bet maacos ljoti labi, ad shinii tornii man patiktu.. arii wisos testos esmu tikusi, tieshi shajaa tornii un taapeec winjsh man arii tik ljoti patiik.
kapeiks
Es par Slīdeni, jo no tureines nāca Voldemorts...
YeenY
iisti jau nevar pateikt jo roeulinga muus ir iepaziistinaajusi daudz maz ar grifidoru un sliideni, kas notiek kruk'lnaga un elsspuuti man nav ne jausmas.
lin
Protams, ka GRIFIDORS!!!
girl
Manas domas arī ir - Grifidors!
Nikija
Grifidors logiski!!!!!!
Nīke
grifidors rulllzzz jo tur ir hermionita...... laughing.gif
Alish
grifs un elšpūtis
maksligais_intelekts*
butiba man patik slidenis un grifidors kautgan citi ar nemaz nav peljami nu tad teiksim ka - visi
adata
Man patīk Grifendors un Slīdenis
DEaDnokS*
nu vispaar jau Grifidors, jo par to ir visvairaak staastiits
Ginta
Es nevaru izshkjirties starp Grifidoru un Krakljangu... unsure.gif
Laupītājmeitēns Ronja
Visi torņi ir labi! Katrs tornis ir savādāks ,tāpēc vispār ir grūti izšķirties kurš tornis ir mīļāks.
DEaDnokS*
nu bet par ro ir gruuti izskirties jo par sliideni un grifidoruir staastiits daudz bet par paareejiem maz
Vaidu_Vairas radiniece
man patiik sliidenis bet paareejiem arii nav ne vainas.. grin.gif
grapefruit
Visi ir forši laughing.gif , ja kāds no tiem nebūtu, tad`tā taču vairs nebūtu Cūkkārpa!!! wink.gif
nixons
Grifidors (grifindor) rulzzz
Shadowstalker
Tikai ne pa seju, tikai ne pa seju! Atzīšos, nēēēē!!! Nešaujiet tikai!!! Nu labi... piespiedāt... Grifidors...

P.S. - Jūs par to samaksāsiet! laughing.gif
Maxwels
Nevareeju izskirties starp Grifindoru un Krauklanagu, beigaas tomer nosveros par labu Krauklanagam, jo pec Skirmices teikta, nak izglitotakie, bet Grifindora - drosmigakie. Hermione drosi vien bija iznemums, nevar tacu pielaut, ka viens no galvenajiem varoniem atrodas citaa tornii, nekaa Harijs un Rons.
Laupītājmeitēns Ronja
CITĀTS(Maxwels @ 19.10.2004 21:08)
Hermione drosi vien bija iznemums, nevar tacu pielaut, ka viens no galvenajiem varoniem atrodas citaa tornii, nekaa Harijs un Rons.

Nu, ja Hermione būtu citā tornī mēs par viņu zinātu tik daudz cik par piemēram padmu patilu( vai pat mazāk) un tad jau viņa nebūtu galvenais varonis(viena no) un varbūt trio būtu Harijs&Rons & piem. Parvati.... smile.gif
Nata
nebalsoju par grif. jo tas itkā ir galvenais varonis-tornis grāmatā.
tādēļ balsoju par kraukļanagu, jo par viņu ir maz aprakstīts un kādam taču ir jāaizstāv tādi..
Hermija
vISPĀR MAN VISLABĀK PATĪK GRIFIDORS, BET KATRAM IR SAVA GAUME UN ES PAR TO NESTRĪDĒŠOS...
ladymoon
Es nobalsoju par sliideni. Nezinu, man taa patiik, ka tur ir tas Malfojs! Buutu tur arii Harijs tad man graamata pat patiktu labaak! Padomaa kas tik tad tur nenotiktu...
Ļipa
Nu mans mīļākais tornis ir Elšpūtis, jo pēc visa, ko zinu man ir palicis iespaids, ka tas ir pats miermīlīgākais un sirsnīgākais tornis. Šādu īpašību jau nekad nevar būt par daudz. laughing.gif
Ashly
Kāds var pateikt, par ko es domāju, kad nobalsoju par Kraukļanagu? :blink: Man tā šķiet, ka tas ir Vilmas iespaidā. Nu, nez.
Katrā ziņā cilvēkiem domas mainās, tas ir skaidrs. Un man, piemēram, tagad mīļākais ir Slīdenis. grin.gif Nebūtu es pati redzējusi, cik foršs tornis, nebūtu man domas mainījušās no Kraukļanaga uz Slīdeni.
shary
Itkaa jau Grifidors. tacu arii Sliidenii buutu interesanti, tacu liekas ka tie paaraak nedraudzeejas ar citiem torņiem cool.gif
Lussy
Grifidors...jā! Manuprāt tur reāli nokļūtu tīri sakarīgi cilvēki...es domāju, ka pati arī iederētos Grifidorā...
LoVe_hAteR
Slīdenis... es domāju ka tur mani droši ar manu raxturiņu un kašķīgumu whistling.gif
zuzee
man neviens whistling.gif
[izņemts - reklāma]
bet vispaar jau SLIIDENIS , jo sLiekas rulee grin.gif
alfa
GRifidors ir vislabākais!!!!! Tur visforšakie cilvēki... laughing.gif
Panda
Es jau protams gribētu teikt ka man visi torņi liekas vienādi, bet laikam jau tomēr man labāk patīk Grifidors un Kraukļanags. wink.gif
shary
man mīlākais tornis ir Grifidors.nu Slīdenis arī ir normāls blush.gif
Blacky
nu man jau kaa vairuma...patiik Grifidors...bet Sliidenis arii forsh...well...Grifidors man vislabaak patiik, jo tur visforshaakie teeli ir maaciijusies un maacaas no HP graamataam...
pelmeniC
CITĀTS
daudziem patiik Sliidenis  nevis taapeec ka tur ir harijs, bet taapeec ka tajaa tornii tiek atlasiiti audzeeknji ar potenciaalu 

Tieši tā, bez potenciāla mūsdienās neiztikt. Tā kā Warner bros. lapā mani iedalīja slīdeņos, tad balsoju par viņiem.
Bet vispār - fisi torņi ir forši! grin.gif
Sneak
Laikam jau Grifindors. Tur taču mācās Harijs - zēns kurs izdzīvoja! grin.gif
monster
man riktiigi patiik sliidennu! tas ir labais! otrajaa dalaa kad hp ar ronu aizgaaja uz turieni skats bija reaals !! man patiik! grin.gif
Demagogs
Es nobalsoju "visi", jo tā īstenībā ir...
... Vienīgi slīdenis besī ārā...
... Bet tā jau kapēc gan grifindors par kraukļnagu labāks???
- Man liekas tā vienkārši nav!!!
Ar cieņu uFly -
raira
Man patik Grifidors. nu laikam ari tapec, ka gramata par to viss vairak aprakstits. Bet patik ari Slidenu tornitis. Abi labi. grin.gif
kenijs
Nu ,bet logiski ka grifindorfa tornis...
Rigor_mortis
mani visos torņos var iebāzt!!! Man viņi visi patik un ja man nepatiktu tāpat uztaisītu jandāliņu un tad diseni tad izdekorētu un viss būtu štokos!!!!
Aliisija
Nju autore taa ir apraxtiijusi Grifidoru,ka tikai retajam nerodas pret to simpaatijas.Nju kaa jau noprotat man Grifidors un Kraukljanags patiik... rolleyes_a.gif
mazuliite!
Nu nezinu gan kā citi domā, bet man patīk visi torņi. Visi ir vienlīdz labi un arī visu torņu krāsas un dzīvnieki ir labi un atbilstoši torņu īpašībām thumbsup.gif happy.gif
princese(angel)
es balsoju par Grifindoru, jo man nepatik slidenis jo tur bija malfojs
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.