Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kurš ir tavs mīļākais tornis?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Debby_off_end
Nu tā,kā es it kā esmu Slīdenī un esmu sawa torņa patriots.. grin.gif
Tots
Grifidors visiem mīlāks tapēc ka kustība notiek ap to ,bet tas nu tā. Es nobalsoju par Kraukļa nagu jo tas man atbilst pat pec rakstura.
Sol Invictus
Kraukļanags, jo man pašai nez kāpēc gribētos būt kraukļanagā.
Sapņu Teātris
Ja godiigi visi labi tornji...nu labi visi labu atskaitot elshpuuti grin.gif
Švilpaste
Tikai un vienīgi Slīdenis, Krauļnags un GRifidors1 rolleyes_a.gif
Viņi i visslabākie thumbsup.gif
moreits
Taka riktigs patriots es par Grifiem kone Harijs taks lai gan Slidenim ari butu potencials.
In un Jan
Aeris
Nju, peec buutiibas esmu Grifidors, bet patik Sliidenis!
YeenY
CITĀTS(Debby_off_end @ 29.12.2004 17:36)
Nu tā,kā es it kā esmu Slīdenī un esmu sawa torņa patriots.. grin.gif
*


nu taka es arii I-cuukkarpaa esmu in Sliidenis!!! varu piekrist...vispaar manas domasc peec ssis lomu speeles ir mainijusas pret slideni!!
Džūna
Man personīgi nez kāpēc patīk Grifidors. Es laikam esmu pozitīvo tēlu fane... blush.gif
Briedēns
Pievienojos Kraukļanagu atbalstītāju pulkam!!!!!!! smile.gif
~eviic~
Es jau te laikam kaut kad sen iesutiju bet nu...Man jau tas Grifidors vislabak.Bet laikam jau ari tikai tamdel ka tur ir Harijs. wink.gif
spitzbube
grifidors.nez vnk laikam ka tur notiek galvenā darbība unsure.gif
red_chicken
Man nav vismīļākā....bet pēc testa es būtu sliderin:) Nu ko lai saka, a vienalga nav man mīļākā!
FallenBeautiful
es arii iesutiju blush.gif
bet wimaz nau dubultposts grin.gif
man patik slidenis tongue.gif
bet wislabak butu ja butu slidenja un grifidora samaisjums getlost.gif
Olorin of Nienna
Manuprāt, kraukļnags un Grifidors ir vienlīdzīgi, jo es cilvēkos visaugstāk vērtēju taisnīgumu un gudrību. grin.gif /apgaismība vienmēr atnāk par vēlu/
'Natsy
Esmu iešķirota Kraukļanagā, bet pēc FC kritērijiem esmu Pūcēs.... Redzat līdzību? Būtu grēks balsot par citu torni..
Veronika
Nez,man patīk gan Grifidors,gan Slīdenis... Bet tā kā negribējās "nodot" Poteru puiku,tad balsoju par Grifidoru. Galu galā,atbalstam varoņus... grin.gif
Un vēlgribējās jums visiem novēlēt romantisku un mīlestības pilnu Valentīna dienu... blush.gif (vāks,cik jēli skan) Varbūt labāk- Novēlu jums visiem bučoties uz nebēdu šitajā dieniņā... blush.gif (vispār nepārtrauciet bučoties arī pēc Valentīna dienas tongue.gif ) grin.gif
Ledene
Nu, visvairāk aprakstīti tiek tieši Slīdenis un Grifindors, taču mani ir ieinteresējis Kraukļanags ! Roulinga varētu veltīt lielāku uzmanību arī citiem torņiem... wink.gif
Bulta
Kraukljnags. Taapeec, ka tajaa tu vari justies lepns par to, ka esi gudrs. Grifidors arii ir tikpat labs tornis. Sliidenis? Nu, ir savi plusi... getlost.gif
Anja
Es apr grifidoru! Njee nu sliidenim ar nav ne vainas, bet nju... Eh...
Dinii
Man patiik Elšpūtis taa nosaukuma deel.(Burtu salikums) rolleyes_a.gif NO malas baigi labi buutu Grifidors-drosmiigajiem. Bet par ieksheejo programmu-Kraukljanags. Sliidenis patiik taapeec ka tu valda uzskats ka skolaa jaamaacaas tiirasinju burvjiem. Taatad-tiirais!
Reksa
nu jaa... grifindors...
gan nosaukums... gan iipashiibas kas shajaa tornii aitainotas.. gan arii cilveeki kas tur atrodas... smile.gif
.: ARTANIS :.
-- Nu, laikam jau es gribētu būt Grifindorā... Tas izklausās pēc visnormālākā torņa, lai gan, kā Hermione izsakās FA - arī Kraukļanagā nebūtu slikti. smile.gif
-- Negribētu būt slīdenī, jo tur ir cilvēki, kuru raksturojums visvairāk man neatbilst - augstprātīgi, nodevīgi, u.t.t.
-- Nu, bet Elšpūši - kaut kā par mierīgu priekš manis, es tomēr esu tāds nedaudz atraktīvs tips...
Švilpaste
Es par Slīdeni un Grifidoru! Slīdenis tāpēc,ka pati nesmu tika jauka un Grifis tādēļ,ka tur iet Harijs!
Wunderkind
Kraukļnags. Ne tāpēc, ka tur mācās visi gudrīši, grin.gif bet laikam jau tāpēc, ka tur varētu būt tik pat labi kā grifidorā, tādi paši jauki cilvēki, noteikti! :blink: smile.gif
Mattiass
Kraukļanags! Viņi ir pietiekami gudri, nav tik lēnīgi kā Elšpūši un arī ne tik lepni (sliktā nozīmē) kā Grifidori. Par Slīdeni vispār nerunāsim. meele_a.gif
piretta
Slīdenis & Kraukļanags.
Slīdenis - domāju, ka tur ir interesanti cilvēki un radniecīgas dvēseles. (nevajag, jau domāt, ka tas ir vissliktākais tornis pinch.gif )
Kraukļanags - mans mīļākais tornis rolleyes_a.gif
super un gudri cilvēciņi tongue.gif
mazā peciņa
Par Elšpūti! wink.gif ! Es pat nezinu, kāpēc vēl nebiju te šo uzrakstījusi.
Kāpēc? Tāpēc, ka mani I-Cūkkārpā iedalīja tajā tornī (īstenībā tāpēc, ka nebija vnk cilvēku tajā tornī). Mans tornis - un savs tornis katram ir jāciena wink.gif .
lil`skater
Man vislabaak patiik Grifidors. Nu ilgi skiiros starp Krauklanagiem vai Grifidoriem. Man nepatiik Sliidenis, jo mana deviize ir labais vienmeer uzvar, bet nepatiik Elshpushi, jo taadi nedaudz patizli vini ir!
Kety
Es nobalsoju par Grifindora torni, bet man patik arii slidena tornis..... grin.gif
*Vinkija*
Vispaar es nobalsoju par Grifidoru bet arii Krauklangs naw slikts!!! grin.gif grin.gif grin.gif Sliidenis man nepatiik....pat nezinu kaapeec! huh.gif
Elshpushus visi uzskata par nedaudz padumjiem! sleeping.gif
re@liste
Es par SLĪDEŅIEM!!! w00t.gif man patīk slīdeņu krāsa un veel Strupsss... grin.gif Grifidori ir tādi kā ierūsējuši... nezinu kāpēc man tā liekas... :blink: varbūt tāpēc ka viņi katra mācību gada beigās nopelna visvairāk punktu un viņi vienmēr ir varoņi... un vēl tas Harijs... sick.gif
Vespertilio
Nobalsoju par Kraukļnagu, bet man patīk arī Grifidors un Slīdenis (pareizāk sakot - nama vecākais wub.gif ) Elšpūtis man tā ne visai, galīgi neatbilst manam raksturam.
iMiS™
Slīdenis nu nekādā gadījumā man nav mīļākais whistling.gif ...es viennozīmīgi par Grifidoru..
    1. Man reāli patīk viņu simbolika
    2.Man patīk viņu koptelpa
    3.Un tur ir daudz forši cilvēki grin.gif
Ariona
Nu man patīk gan Grifindors, gan Slīdenis, Varbūtās, ka pat Slīdenis mazliet vairāk...
Lauwinja
es nobalsoju par Kraukļnagu bet arī Grifidors man patīk.Īstenībā man vienkārši ir gandrīz vienalga-ka tik ne Slīdenī. wub.gif
Deepeyed
Sliidenis

Vinjiem ir forsh raksturojums...

Harijs nepiekrita tur palikt tikai taapeec ka bija dzirdeejis sliktas atsauksmes...
Spicule
Kraukļa nags...viennozīmīgi Kraukļanags.
Nosaukums foršs un tajā mācās gudrīši! Esmu viena no tiem! tongue.gif wink.gif grin.gif
Arī karogam un ģērbonim nav e vainas! :)Tiešām foršs tornis! smile.gif tongue.gif
Leduspuķe ziemeļ rūtī
Manpatīk Grifindori , jo viņus atbalst Dumidors un tāpēc ka tur ir Harijs Poters un viņa draugi.. blush.gif Grifindori ir godīgi . Viņi daudz kur vinē. wink.gif
Lestat
Man atsevišķi nepatīk neviens tornis, bet man patīk kā Grifidori vienmēr plēšas ar Slīdeņiem laughing.gif Tomēr es nobalsoju par Grifidoriem, jo pie viņiem notiek visvairāk action wink.gif
kvadrātsakne no priedes
Es nobalsoju par elshpuuti jo tur bija Sedriks Digorijs wub.gif 4.filmas treilerii vinjsh taads smukinjsh...
filthy-creat
Es par Slizerinu - tB Sliidenii! smile.gif Man wnk patiikaaz Sliidenis un viss ... maybe tapc, ka tur bij Drako, maybe kkaads cits iemesls, bet .... es par Sliideni! ... smile.gif




Emmmzzz....un veel vai varat luudzu pateikt, kur juus atradaat to testu (vai kas tas ir), kur nosaka, kuraa tornii, jums ir jaabuut!
mazā peciņa
CITĀTS(filthy-creat @ 15.07.2005 08:50)
Emmmzzz....un veel vai varat luudzu pateikt, kur juus atradaat to testu (vai kas tas ir), kur nosaka, kuraa tornii, jums ir jaabuut!
Varēji jau izmantot vnk "Meklēšanas funkciju", bet tests, kurš ir Kurbijkurne saitēs ir lūk šeit.

CITĀTS
Es nobalsoju par elshpuuti jo tur bija Sedriks Digorijs
Malacis bērns happy.gif! Tā tik turēt Elšpūtim smile.gif Neesmu atgājusi no sava vecā torņa.
Axa Night
jā, iepriekš domāju, ka man vislabāk patīk Grifindora...taču tagad, kad esmu jau vairākās RPG forumos spēlējusi tēlus Kraukļnagā, tad man šis tornis ir ļoti iepaticies, tā ir arī īstā vieta priekš manis!
Millinsh
visi ir labi, bet laikam vislabāk Slīdenis un Grifindors, nobalsoju gan par Slīdeni, bet arī Grifindoram nav ne vainas... un kraukļnagam arī nē.. nu elšpūtis - nu man neitrāli... personisku aizspriedumu, pret šo torni nav, jo tur mācās jauku cilvēku, ko gan par slīdeni nevarētu teikt, bet tomēr, laikam man ir par labu Grifindoram un slīdenim :/
Mitrandirs
Man vislabāk patīk kraukļnags... tas ir tornis priekš manis
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Slīdenis !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ir iemesli - viņi spēj par sevi pastāvēt , pati arī esmu slīdenī ( pēc šķirmices - harrypotter.com) !
Princesīte
man patī vislabāk Grifindors, jo Tur mācās Harijs Poters un Hermione Grenģera.
Edgy
Elšpūtis. Šausmīgi stilīgi izklausās. Elšpūtis teh best !
scell_x
Man ir divi mīļākie torņi - Slīdenis un Grifidors... sorcerer.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.