Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kurš ir tavs mīļākais tornis?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Hinata
Nobalsoju-neviens. smile.gif
Tiešām neviens nav mans mīļākais tornis. Galu galā, katrā no viņiem ir kas tāds, kas man patīk un nepatīk...
arbeth
Es zināju, ka grifindoram būs pārsvars! yahoo_a.gif
Man arī tas ir mīļākais....
Demigod.
protams ka man patiik GRIFIDORS, taapeec ka tur ir viizliju dviinji un Rons... aaaa... un Nevilss... bet Sliidenim ar naw ne vainas, jo tur i Malfojs... tongue.gif
Alniite
es nobalsoju par Grifidoru smile.gif
Logan
Būtu ļoti pārsteigta, ja šajā aptaujā neuzvarētu Grifidors smile.gif Man jau arī patīk, it sevišķi kalambola komandas dēļ.
Severus Snape
Man patiik Grifidors jo tajaa tornii ir mans miillaakais graamatas teels Harijs un tornim arii nav ne vainas

Veel man patiik elsspuutis kaapeec nezinu taa vienkarssi ir
Scarlet
Man jau patīk Grifidors, tiiik daudz smuku džeku grin.gif
harijs
Visi torņi ir vienlīdzlabi. Roulinga ir uzsvērusi (ne jau protams burtiskiem vārdiem),ka veselumu var sasniegt tikai visiem torņiem apvienojot spēkus. Katrs tornis simbolizē kādu svarīgu ideāla cilvēka īpašību- drosmi, neatlaidību un mērķtiecību, prātu, pat padevību u.c.

Bet ja man kāds jautātu par ko tieši- Grifidors
versache
Personīgi man mīļākais ir Grifidors,jo manuprāt man piemīt dažas šādas īpašības.Kādas tur tur cieņā. smile.gif
angry
es par grifidoru tapee ka lauva patiik kakiishu suniishi smile.gif
Kivi dai Kiri
Es par Grifidoru...
Manupraat rakstniece radiijusi ap Grifidora torni taadu labveeliigu un jauku auru,ka Grifidors iepatiikas uzreiz... smile.gif
Arii Kraukljanagam nav ne vainas,tomeer Grifidors paarspeej visus! happy.gif
Aimī
me nobalsoja par Grifidoru grin.gif
Leduspuķe ziemeļ rūtī
Kā raksta angļu val. Grifindori. Lūdzu atbildat.
kitty_cat
Es esmu par grifidoru varbuut man tas graamatas iespaidaa jo HP bija grifidora sorcerer.gif
Ilva
es neko vairs nesaprotu :/ es tikko nesen registrejos..unj ka jus varat tajos tornjos noklut grin.gif kad jus ta runajat ..
mazā peciņa
CITĀTS(Ilva @ 16.09.2005 17:41)
es neko vairs nesaprotu :/ es tikko nesen registrejos..unj ka jus varat tajos tornjos noklut grin.gif kad jus ta runajat ..
Šeit gan ir jautājums - kurš ir tavs mīļākais tornis? vispārīgi, par to, kurš ir tavs mīļākais tornis.
Šeit, Kurbijkurnē, nedala torņos, to dala I-Cūkkārpā, bet tur reģistrēšanās jau ir slēgta, kā arī to dara citās interneta skolās (kuras reklamēt ir aizliegts, tikai 1attiecīgajā pavedienā). Kā arī ir dažādi testi, kurus aizpildot tu vari uzzināt, kurā tornī tu tiec iešķirots/a.
Leduspuķe ziemeļ rūtī
Mans mīļākais tornis ir Grifindori, jo es esmu I-Cūkārpā tikusi Grifindoros. Tur ir ļoti forši un interesanti.
Patriote.
man liekas, ka viskrutākais tornis ir grifidors rolleyes_a.gif

bet pati gan tiku slīdenīi silent.gif
krizanova
daaa! pareizi, ka elšpūtis
Patriote.
[COLOR=#c723c7][FONT=Comic Sans MS]vispaar noziime jau naw kursh tornis TEV patiik huh.gif , jo katram cilveecinam ir sava ĪSTĀ vieta un tur kur vinsh ir pelniijis tur vinam ir ari janonak whistling.gif[FONT=Comic Sans MS][COLOR=#c723c7]
Canadian
Es neesmu tik ļauns, lai būtu Slīdenī, nedomāju, ka esmu no tiem, kuriem patīk mācīties, šķiet, ka arī Elšpūta torņa īpašībām neatbilstu, tad loģiski domājot mana īstā vieta ir Grifidora tornis... Atbilde - Grifidors, jo man patīk meklēt piedzīvojumus, cenšos aizstāvēt nevainīgos utt. rolleyes_a.gif
iMiS™
Grifidors cool.gif
Yup...ir tādas pašas īpašības, ko nosauca orx...
Un vnk man patīk...jo tur ir visi pozitīvie tēli innocent.gif
Džūna
Kādreiz bija Grifidors bet tagad esmu safanojusies par''sliktajiem'' Slīdeņiem blush.gif grin.gif
Logan
CITĀTS(orx @ 12.10.2005 22:09)
Es neesmu tik ļauns, lai būtu Slīdenī...
*


Manupraat nav jaabuut ljaunam lai tiktu sliidenii, pietiek ar to, ka esi gana godkaariigs... Nedomaaju, ka visi sliidenji ir ljauni (lai gan lielaakaa dalja droshi vien ir)
Tagad man patiik Sliidenis un ne jau taapeec, ka es buutu ljauna, bet man vienkaarshi ir "piegriezies" Grifidors ar savu izciliibu un veiksmi. Ai, ko es te runaaju, man vnk patiik Sliidenis...
Belle
My heart belongs to Ravenclaw!!!!
Viss iztekts... Un me par Kraukļiem!!!
Patriote.
Vispaar man liekas, ka Roulinga mazliet "apdala" paareejos tornus, nemot veeraa to, ka tik pat kaa visu laiku tiek runaats par grifidoru vai sliiideni, bet Kraulanags tika piemineets runaajot tikai par Čo vai Lunu, bet elšpuutis , ja piemin Digoriju silent.gif , vareeja vairaak iesaistiit citus tornus rolleyes_a.gif , ja taa padomaa par tiem citiem neko laaga nemaz nezinu blink_a.gif
bet vispaar jau mna vislabaak patikk Grifidors laughing.gif , ja neskaita to, ka pati tiktu Sliidenii blush.gif
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Ar visām četrām piekrītu, ka Grifidors ir piegriezies ar visām pareizībām.
Es nespētu izturēt dzīvi starp cilvēkiem, kuri vajadzības (un izklaides grin.gif ) dēļ mazliet nepārkāptu noteikumus.
Gilraen Anarion
Protams,Grifidors,bet man tomēr patīk visi.
finxa
kaut arii nobalsoju par grifidoru,manupraat arii paareejiem tornjiem naw nekaadas vainas....sliidenim,piem.piemiit centieni sasniegt visu par katru cenu,tas sawaa zinjaaa ir loti labi,arii zinaamai godkaarei ir jaabuut. arii kraukljanags ir ok,gudri cilveeki jaatur cienjaa.elshpuutis,nez mayb uzciitiiba...smile.gif visaugstaak tomeer noveerteeju grifidoru,jo drosme un draugu buushana ir swariigi...smile.gif)
Corasonna
Man patīk Slīdenis!Agrāk patika Grifidors... blush.gif
Ného
noteikti, ka galveno varoņu dēļ Grifidors, kaut gan jāsaka, ka patīk visi
PinkDust
Grifidors! smile.gif Laikam jau taapeec, ka visi notikumi vijas ap Grifidoru un arii galvenie varonji ir no taa! rolleyes_a.gif
Demetra
Grifidors skaidra lieta . ES taja ari esmu. smile.gif
Pele
nobalsoju par "visi" tapeec ka nebija varianta kraukljanags&grifidors... agraak vienmeer fanoju par grifidoru, tagad kkaa liekas, ka kraukljanagaa vareetu buut labaak.
Dzordana
mans vismilakais tornis ir Grifindors....un lai ari tas divaini izsklausas ari slidenis jo mani piesaista abi sie tik loti atskirigie torni...
kristine g
Man visvairak patik Grifidors,bet es tomer nobalsoju par visiem.Jo katra torni man kaut kas patik.........[/color]
Fijusska
Nuu.. laughing.gif ne pārāk objektīva atbilde var sanākt, jo pārsvarā jau zinām tikai par Grifodoru un Slīdeni, tā kā otrais man nu tā, nesmu tik ļauna, ta jau paliek vien... GRIFIDORS grin.gif (jeb grifindorss? nekad nesmu sapratusi :ermm)
Daniels_Redclifs
es nobalsoju par Griifidoru, preciizaak-> Grifindoru, jo tajaa tornii tiek cieniitas taas pashas iipashiibas, kas man patiik, un ko es arii respekteeju... ja mani shkjirotu Shkjirmice, 100% nonaaktu Grifindoraa... grin.gif smile.gif i would be a greta wizard.... grin.gif !!!
nera
Elšpūtis? Jā, Elšpūtis. Manuprāt neitrāls tornis. Jauki?
Mazaa_roze :)
Njuuuus...... nezinu kapee, bet man patiik Gifidors blush.gif
Haleja
Patiesībā taču visos torņos māca vienu un to pašu.........es labprāt gribētu būt kraukļnagā.............. sorcerer.gif
Meitene no Priekšpilsētas
es par grifidoeu wink.gif man vnk patiik grifidorieshi wink.gif
Ange
Kraukļanags. Man patīk gudri cilvēki un pati jau ar tāda esu. wink.gif Tas būtu man viss piemērotākais. grin.gif
linhira
sliidenis man patiik vislabaak, jo no turienes visvairaak naakusi tumsie burvji un man baigi patiik tumsaas zintis un viss kas ar taam saistiits
Cooolnyx
Katraa no mums ir kaut kas no sliidenja!!!!! smile.gif meele_a.gif

CITĀTS
sliidenis man patiik vislabaak, jo no turienes visvairaak naakusi tumsie burvji un man baigi patiik tumsaas zintis un viss kas ar taam saistiits




Tumshais... Vareetu jau padomaat ka patiik sliidenis bet ne jau nu Tumshaas zintis... mellow.gif getlost.gif
Laurīcija
Grifidors. Bet visi torņi ir ok.
serutans
Mana izvēle:
Slīdenis un Grifidors
Ļaunais un Labais
Es un Es
Pārējie tādi kā cr** man šķiet, jā gan...
.:chicks_rule ♥
Nu pa cik man ljoti patiik Sedriks Digorijs, tad khem... elshpuutis dance_a.gif
kasparix_ko?
Esmu ieķirots Elšpūtī.
Tāpēc arī par Elšpūti.
nenuil
Sliidenis, jo tur ir Drako
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.