Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Viss par datoriem
Kurbijkurne forums > Citi temati > Caurais katls > Datori un Internets
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Romija
CITĀTS(Ragana @ 19.03.2006 11:36) [snapback]583685[/snapback]

Bet kā tad mans tēvocis(kas nav pat programmētājs vai kaut kas tāds) vienkārši iegāja Control Panel un nomainīja???

LOL! laughing.gif Nē, nē, tur točna nav jābūt programmētājam! laughing.gif (Mani sajūsmina šie stereotipi! laughing.gif)


CITĀTS(Ragana @ 19.03.2006 11:36) [snapback]583685[/snapback]

Un kaut kā es google.lv neesmu redzējusi Google Mars, un Googe Earth, un gMail un More, more, more...

Njā, tie gan ir tikai google.comā. Bet, ja tev google.com neļauj dēļ IP adreses, tad arī tos neļaus. Tev vispār ir ārzemju pieslēgums? Tiem visiem vajag ārzemes.
Grims
Tiem visiem var piekļūt vienkārši www vietā pierakstot vajadzīgo. Piemēram mars.google.com, earth.google.com, gmail.google.com...
Ragana
Kā var panākt, lai IE "nekrāj" cookies un failus visās tajās mapēs, vai arī ik pēc noteikta brīža izdzēš???
Siri
tools - internet options - advance - scroll'ojam uz leju: ķeksis pie "Empty Temporary Internet Files When The Browser is closed - Apply - Ok
Adē
Need help! (Ceru,ka šeit ir pareiza vieta manam jautājumam)

Man MS Wordā funkcijai Spelling & Grammar ir steidzami vajadzīgas papildus valodas-kur to var dabūt?
trobelius
Bitcomet.
es tā kā kaut kā biju uzlicis GTA san andreas lejupielādi un kādu stundu vai divas viss bija normāli ermm.gif ar labu ātrumu un tā, bet tad pēkšņi ātrums pa nullēm. un stāv. un paliek. un jā ermm.gif ja liek citu uzdevumu tad ātrums atkal parādās.
kas pa vainu?
Demagogs
nū, ir iespēja, ka tam failam, kuru tu velc, ir iztecējis "derīguma termiņš" (TTL). apskaties trakera mājas lapā attiecīgajam torrentam TTL. neko citu nevaru iedomāties.
ja TTL tomēr nav beidzies, tad novelc .torrent failu pa jaunam un sāc kačāt vēlreiz. wink.gif
Namejs
Man uzradās baigā problēma. Man monitors drausmīgi raustās. Man jau herci it kā ir uz lielāko (85). Ko lai es daru? Es nevaru ilgāk pa 10 min. nosēdēt, gandrīz vai slikti paliek.
Romija
CITĀTS(Namejs @ 08.04.2006 23:00) [snapback]605711[/snapback]

Man uzradās baigā problēma. Man monitors drausmīgi raustās. Man jau herci it kā ir uz lielāko (85). Ko lai es daru? Es nevaru ilgāk pa 10 min. nosēdēt, gandrīz vai slikti paliek.


Izskatās pēc "Labdien! Serviss?"

Var jau pamēģināt arī uzlikt mazākus hercus, pamainīt izšķirtspēju un lietot degausu, bet tas problēmu visticamāk ka neatrisinās, varbūt vienīgi palīdzēs precīzāk noteikt vainu.
Namejs
Ko tas degauss dara? Man vnk bail likt kko nepazīstamu.
Fantomass
uzspridzina monitoru
ķipa restart
Romija
CITĀTS(Namejs @ 09.04.2006 20:24) [snapback]606288[/snapback]

Ko tas degauss dara? Man vnk bail likt kko nepazīstamu.


Degauss atmagnetizē monitoru. Visai veselīga lieta. Protams, ne visiem monitoriem pieejama, tomēr mēdz palīdzēt pie visādiem gļukiem. Un neesmu vēl redzējusi, ka no degausa kādam būtu sliktāk palicis.
Švilpaste
Es arī te taisu savu forumu caur clicdevu,bet nekādi nevaru uztaisīt jaunu foruma sadaļu. blink_a.gif It kā pie admina paneļa lieku to new board,bet nekas nemainās. Tas pats Test Forum rēgojas. huh.gif
Ariona
Vai kāds lūdzu nevar palīdzēt un pateikt, kā īsti ir jālieto deamon tool, lai varētu spēli bez diska spēlēt un instalēt? Kas tur īstin ir jādara?
Romija
Ja Tev Deamon Tools ir uzinstalēts, tad viņam būtu jāparādās kreisajā apakšējā stūrī kā sarkanai ikonai ar tādu kā zibeni. Uz tā spiežot, parādīsies kaut kas apmēram tāds "Unmount all drives" un "Drive 0" vai kas tamlīdzīgs. Ņemam to otro. Tad būs prasīts norādīt uz to failu, kurš tad ir tas, kam teorētiski būtu jābūt uz diska (.iso, .cue vai kas tāds). Nospiežam un OK. Tagad tas rādīsies My Computer, it kā būtu reāls disks. Enjoy!
Ariona
a, skaidrs, paldies!
tagad izmantoju deamon toolus, lai uzinstaleetu sims2, pielietojot pie neatarhiveetajiem failiem, uzinstaleeju, bet, kad palaižu, tad sūta error reportus, ka nevar. Nevar pateikt kāpēc?
Romija
Pirmkārt, vai Tu uzinstalēji vai tikai mēģināji instalēt?
Otrkārt, kāds paplašinājums ir tam failam, no kā centies instalēt?
Treškārt, par ko sūta error reportus, ka nevar?
Ariona
1)uzinstalēju
2)tas bija WinRAR ZIP archive tipa fails
3)Īsti nevar saprast, kad palaiž, tad momentā izmet error reportu, ka Sims 2 ir problēma, tālāk palūkojot itkā piesienas par IP adresi vai digital product ID, ja godīgi tad galīgi nesaprotu, vispār tas ir no bithack nolādēts.
Romija
CITĀTS(Ariona @ 15.04.2006 21:17) [snapback]611667[/snapback]

Īsti nevar saprast, kad palaiž, tad momentā izmet error reportu, ka Sims 2 ir problēma, tālāk palūkojot itkā piesienas par IP adresi vai digital product ID, ja godīgi tad galīgi nesaprotu, vispār tas ir no bithack nolādēts.


Izskatās, ka tā nav Deamon Tools vaina, bet gan pašas spēles. Iespējams pat, ka pats fails ir bojāts. Bet, ja piesienas par product ID, tad visticamāk, ka vai nu Tu viņu neesi pareizi atlauzusi vai arī tas, kas to failu licis, ne tādu ielicis. Ja nav iespējams mājas apstākļos normāli atlauzt, tad vienkāršāk ir novilkt par jaunu, pie tam skatoties, lai ir cits fails.
Siri
CITĀTS(Etasi @ 15.04.2006 21:41) [snapback]611695[/snapback]

Deamon Tools



Daemon. Daemon Tools. smile.gif
Romija
CITĀTS(Siri @ 15.04.2006 22:30) [snapback]611724[/snapback]

Daemon. Daemon Tools. smile.gif


Who cares, galvenais, ka visi saprot, par ko iet runa! grin.gif
Ariona
Skaidrs...paldies par padomu, pameeginaashu.
Namejs
Njā, man monitors pats izbeidza raustīties, bet tagad man cits jautājums. Vai ir iespējams no viena datoru uz otru (piem. no parastā uz portatīvo) pa taisno pārvilkt failus? Es to domāju tā, ka varbūt caur kkādu vadiņu, vai ...?
Romija
CITĀTS(Namejs @ 16.04.2006 16:29) [snapback]612173[/snapback]

Njā, man monitors pats izbeidza raustīties, bet tagad man cits jautājums. Vai ir iespējams no viena datoru uz otru (piem. no parastā uz portatīvo) pa taisno pārvilkt failus? Es to domāju tā, ka varbūt caur kkādu vadiņu, vai ...?


Var gan. Visvienkāršāk laikam caur parasto Ethernet vītā pāra tīkla kabeli, ja abiem kompjiem ir tīkla kartes. Var, protams makarēties arī ar LPT vai COM portu, bet tas jau būs sarežģītāk. Uztaisi parasto lokālo tīklu starp diviem kompjiem un velc, cik vēlies.
Namejs
CITĀTS(Etasi @ 16.04.2006 16:38) [snapback]612176[/snapback]

Var gan. Visvienkāršāk laikam caur parasto Ethernet vītā pāra tīkla kabeli, ja abiem kompjiem ir tīkla kartes. Var, protams makarēties arī ar LPT vai COM portu, bet tas jau būs sarežģītāk. Uztaisi parasto lokālo tīklu starp diviem kompjiem un velc, cik vēlies.

Es pat tik vienkāršas lietas nesaprotu. Kas ir tas Ethernet vītā pāra tīkla kabelis un kā var uztaisīt lokālo tīklu?
Romija
CITĀTS(Namejs @ 16.04.2006 19:51) [snapback]612312[/snapback]

Es pat tik vienkāršas lietas nesaprotu. Kas ir tas Ethernet vītā pāra tīkla kabelis un kā var uztaisīt lokālo tīklu?


Ethernet vītā pāra kabelis ir tas, caur ko parasti nāk internets (reti kam ir koaksiālais). Parasti tāds pelēks. Galā štepselis, ko iespraust tīkla kartē.

Sasprauž divus datorus kopā, tad pie Network Connections ņem Create a New Connection - Set up a home or small office network. Un tālāk vajag lasīt, ko piedāvā (tu laikam jāizvēlas, ka dators būs daļa no tīkla, kas nepieslēdzas internetam).

Tagad uz sitienu nepateikšu precīzi pa soļiem, bet vajag sekot norādījumiem. Vai vēl labāk - uzaicienāt ciemos uz tēju kādu, kas to izdarīs Tavā vietā! smile.gif
Švilpaste
Pieņemot,ka te runa par jebkādām lietām sakarā ar datoriem-kāds var pateikt,kā latviskot forumu? wink2.gif Clicdeva..
Ragana
Es tiešām neiesaku nevienam lietot tādu browseri kā Mozilla.
Esmu pilnīgi beigta. It kā visādas fīčas ir, bet par lietotāja ērtību nav padomāts necik - kaut arī iet trīsreiz ātrāk par Firefox.
Lūūūdzu, kāds nezin kautko, kas varētu palīdzēt??? Man drausmīgi besī, ka nospiežot Ctrl+T, nevar atvērt linku jaunā tabā.
Romija
CITĀTS(Ragana @ 29.05.2006 18:21) [snapback]641117[/snapback]

Es tiešām neiesaku nevienam lietot tādu browseri kā Mozilla.


Vai Tu domā Mozilla FireFox?

CITĀTS(Ragana @ 29.05.2006 18:21) [snapback]641117[/snapback]

Esmu pilnīgi beigta. It kā visādas fīčas ir, bet par lietotāja ērtību nav padomāts necik - kaut arī iet trīsreiz ātrāk par Firefox.


Vai tiešām ar Mozilla ir domāts kaut kas cits, ne FireFox?

CITĀTS(Ragana @ 29.05.2006 18:21) [snapback]641117[/snapback]

Lūūūdzu, kāds nezin kautko, kas varētu palīdzēt??? Man drausmīgi besī, ka nospiežot Ctrl+T, nevar atvērt linku jaunā tabā.

Ko tad palīdzēt? Visu laiku bija un tagad vairs nav? Ctrl+T FireFoxā ir jauns tabs.

Nepatīk? Lieto IE, Opera vai ko citu. Neviens jau nezpiež lietot tik ļoti neērtu browseri, kam Ctrl+T nedara to, ko vajag.
echo3
CITĀTS
Lūūūdzu, kāds nezin kautko, kas varētu palīdzēt??? Man drausmīgi besī, ka nospiežot Ctrl+T, nevar atvērt linku jaunā tabā.
Tev gadījumā nav Tildes Vārdnīca uzlikta? Tad Ctrl+T ver vaļā Tildes Vārdnīcu Pārlūku, nevis dara ko citu.
Padoms - atver Tildes Vārdnīcu Pārlūku, ieej Opcijās, izvēlies "Definēt karsto taustiņu..." un vai nu noņem to taustiņu kombināciju pavisam, vai ieliec, piemēram, Ctrl+Alt+T vai ko citu.

Ne Mozilla, ne FireFox, ne Mozilla FireFox grin.gif pie šīs problēmas nav vainīgs.
Ragana
Nēe, iekš Firefox'a gāja, un Tildei ar' tas iet tikai, ja nav nevienas programmas atvērtas...
Ar Mozillu es domāju tieši Mozillu, Mozilla izstrādāto browseri, "all in one" programma, nez, es to ChatZillas dēļ paņēmu???
Citādi jau būtu, laba, bet grūti pielāgoties...
Pašlaik man uz datora ir abi - Firefox sabesīja, jo lēni vērās.
Romija
CITĀTS(Ragana @ 29.05.2006 20:11) [snapback]641245[/snapback]

Nēe, iekš Firefox'a gāja, un Tildei ar' tas iet tikai, ja nav nevienas programmas atvērtas...
Ar Mozillu es domāju tieši Mozillu, Mozilla izstrādāto browseri, "all in one" programma, nez, es to ChatZillas dēļ paņēmu???
Citādi jau būtu, laba, bet grūti pielāgoties...
Pašlaik man uz datora ir abi - Firefox sabesīja, jo lēni vērās.


Tad lieto Firefox, ja nevari dzīvot bez Ctrl+T. Es gan neteiktu, ka Firefox lēni vērtu. Vai nu tur kaut kas ar uzstādījumiem vai pašu interneta pieslēgumu nav īsti labi. Kā nekā abi ir vienas firmas produkti. Līdz ar to arī ātrumam/lēnumam būtu jābūt visai līdzīgam, ja ne identiskam.
_BijušaisPareģis
Eh, ja kompis sajāts un tam ik pa laikam neveic virtuālo apkopi, tad tev visas programmas lēnu ies un visai drīz "sabesīs". Man izklausās, ka tev vajadzētu papētīt procesus, ko ikdienā pilda tavs dators (tas, ka tev apakšējā joslā neparādās neviens logs, nenozīmē, ka tajā laikā nevarētu būt palaistas kaut 50 debīlas prorammiņas un pa kādam trojan downloaderam wink.gif ).
Adē
Ekhm. Es zinu,ka esmu totaali londa,bet eniveei...
man pazuuda garumziimes. atjaunoju sisteemu ar System Restore. mekleeju visuur,kur vien vareeju. latvieshu valoda ir,garumziimnju nav. help.
Romija
CITĀTS(Adē @ 29.05.2006 23:37) [snapback]641575[/snapback]

man pazuuda garumziimes. atjaunoju sisteemu ar System Restore. mekleeju visuur,kur vien vareeju. latvieshu valoda ir,garumziimnju nav. help.


Tas ir kā? Un mīkstinājumzīmes? Kā izpaužās tas, ka ir latviešu val., bet nav garumzīmes? Varbūt vienkārši vajag nomainīt valodu (apakšā uzspiežot uz karodziņa)? Tev Tilde ir un iet normāli?
Ragana
CITĀTS
h, ja kompis sajāts un tam ik pa laikam neveic virtuālo apkopi, tad tev visas programmas lēnu ies un visai drīz "sabesīs". Man izklausās, ka tev vajadzētu papētīt procesus, ko ikdienā pilda tavs dators (tas, ka tev apakšējā joslā neparādās neviens logs, nenozīmē, ka tajā laikā nevarētu būt palaistas kaut 50 debīlas prorammiņas un pa kādam trojan downloaderam wink.gif ).

bāc, es savu kompi kopju tik cītīgi, ka man jau rokas sāp - tikai ar putekļu sūcēju man nelāuj izsūkt, mai.tas.
Parasti man tikai Exploreris(deviņi procesi - man liekas, ka tie ir draiveri), un vēl antivīruss, un browseris.
Ad - Aware, kad palaiž, parāda, kādi procesi iet, un tur man nav nekā lieka.
ShadowQueen
CITĀTS
If you are using Windows XP, 98, or ME, make sure that you have “Let Windows Manage My Virtual Memory” enabled, and if you are using Windows 2000, make sure that you have manually set your max swap file size to 1400MB.


Ja man ir Windows 2000, kā lai es to uzlieku?
Sol Invictus
Man uzmeta paziņojumu par visual c++ kļūdu iekš Opera.exe (a.ka. mans interneta pārlūks) atradu info par to: http://support.microsoft.com/default.aspx?...kb;en-us;125749 nelaime tikai tā ka es nesaprotu ko tas viss nozīmē, bet man vajag jo dators uzvedās tā dīvaini (detaļās pašlaik neizplūdīšu, jo man nav skaidrs vai problēma gadījumā neradās starp krēslu un monitoru un vai man jau nav izdevies ar to tikt galā, vai antivīrus kaut ko nenoķers un vai vēlviena restartēšana nepalīdzēs)
Siri
Vai tu atceries, kas bija pēdējais, ko tu darīji (pārlūkoji, uzspiedi) pārlūkā, pirms uzlēca kļūda? Vai tā tagad turpina lekt ārā, jeb uzlēca tikai vienreiz?
Ragana
Pārinstalē Operu varbūt?
izklausās, ka nočakarējusies Opera, kaut gan nesaprotu, kāds sakars operai ar c++, ja nu vienīgi Opera tajā rakstīta...
Shadowstalker
Pārej uz FireFox! sorcerer.gif
Sol Invictus
Ej tu ar savu SlyerFox silent.gif Opera ir droshaaka, aatraaka un eertaaka. Aprakstiitaa probleema nevareetu buut no kljuudaina javascript ?
Shadowstalker
Diez vai, JavaScriptu kļūdas nemēdz nobeigt pašu browseri.

PS: Ne sūda nav ērtāka, par to es esmu 100% drošs. Tik nedrdaudzīgs interfeiss kā Operai vēl ir jāpameklē. A par drošību - FF 2,5 gados neviena vīrusa: tas nav droši?
Sol Invictus
Paklau SS par gaumi nestrīdās - es notestēju vairākus pārlūkus un Opera likās labākā, patiesībā tieši interfeisa dēļ, turklāt tajā brīdī tai vispār (pretēji FF) nebija nekādu drošības problēmu.
Ragana
jā, opera ir kādas trīs reizes vismaz ērtāka, un vienīgā uz Acid2 testu rāda šito:
Attēls
un, atšķirībā no Firefox, nav vajadzīgs neviens ekstension - viss, ko es pirms tam liku ar ekstension, ir jau ielikts Operas divreiz mazākajā instalācijā, un, arī turot browserī kādus entos skinus(man tāds nelāgs ieradums mainīt ik pēc brīža skinu), nekas netiek bremzēts...
Un beidzot lielākais pluss - Ctrl+H
Pateicoties tam, man nekad nav ne tikai jārestartē Opera, man nav pat tā jāizver...
Sanāk reklāma, bet tik un tā, opera vienmēr ir bijusi labākā.
Tā pat pārspēj Mozilla, jo Operai arī ir IRC atbalsts!
Grims
Jū - browsera instalācijas izmērs un skini noteikti ir ārkārtīgi svarīgas lietas. Ekstensionus vispār ````. Vienīgais, ko izmantoju ir LiveFox kurš Operā vispār nav pieejams.

Ctrl+H? Nu tas tik ir super - man viens logs vairāk netraucē. Jārestartē? Ir tikai viens gadījums, kad jārestartē Firefox - instalējot jaunu versiju.

IRC atbalsts ir pasūdīgs - mIRC daudz ērtāks un ātrāks. Starp citu browsējot nekādu atšķirību ātrumā no Firefox nejutu.

Principā vienīgais, kas Operā ir labāks nekā Firefox ir tas, ka tiek izšķirts "Open in new tab" un "Open in background tab".

Interfeiss ir gaumes lieta un man Firefox liekas vienkāršāks un funkcionālāks.
Sol Invictus
Apmieriniet manu ziņkāri - kā kompim var pieslēgt divas peles ? (es zinu, ka var bet atrast neko pagaidām nevaru) runa ir par kombināciju ar vadu + bezvadu
Siri
CITĀTS(cepti āboli ar vaniļu @ 19.08.2006 19:01) [snapback]1024399[/snapback]
Apmieriniet manu ziņkāri - kā kompim var pieslēgt divas peles ? (es zinu, ka var bet atrast neko pagaidām nevaru) runa ir par kombināciju ar vadu + bezvadu


Nu, pieslēgt var arī vairāk, ja ir pietiekoši daudz USB portu + vēl PS/2.

A vot vai viņas visas strādās, nu nez, neesmu mēģinājusi. Pēc idejas vajadzētu.
Tassadar
CITĀTS(Siri @ 20.08.2006 11:19) [snapback]1024551[/snapback]
.. A vot vai viņas visas strādās, nu nez, neesmu mēģinājusi. Pēc idejas vajadzētu.
Strādā, ja ir ar dažādiem interfeisiem (USB/PS2). A vispār jautrāk ir ja piesprauž peli laptopam, bet neatslēdz touchpad'u..
Romija
CITĀTS(cepti āboli ar vaniļu @ 19.08.2006 19:01) [snapback]1024399[/snapback]

Apmieriniet manu ziņkāri - kā kompim var pieslēgt divas peles ? (es zinu, ka var bet atrast neko pagaidām nevaru) runa ir par kombināciju ar vadu + bezvadu


A kāda jēga, ja neskaita muļķošanos? Kursors vienalga ir viens!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!