Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Viss par datoriem
Kurbijkurne forums > Citi temati > Caurais katls > Datori un Internets
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
_BijušaisPareģis
Uz Desktop'a:
Right click -> Properties -> Desktop -> Customize Desktop... -> General -> Restore Default -> OK.
Sol Invictus
thx, viņa uzreiz kā pajautāju atradās (es mainīju ikonu paskatu, varbūt viņš automātiski uzlika atpakaļ)

Man ir divi jautājumi par cēloņiem - 1. Es kaut ko lieku kompim izdarīt, viņš sāk darīt, bet drīz (pēc kādas minūtes apmēram) pārtrauc vai arī paziņo, ka viss ir izdarīts (bet vai nu nav vai arī vismaz izskatās, ka nav) 2. Dators pēkšņi sāk aktīvi darboties (t.i. rāda, ka jāgaida un paliek skalāks), lai gan teorētiski tā nevajadzētu būt un pie procesiem arī visu rāda pa nullēm un nekā nezināma nav
.: ARTANIS :.
Tāks, man te viena tehniska problēma -

Pieņemsim, ka manu primāro kompi sauc "hosts" (XP Pro, 2 tīkla kartes), un sekundāro kompi - "viesis" (XP Pro, 1 tīkla karte).

Problēma iekš tā, ka nevaru nošārēt Internet Connection uz abiem kompjiem - uzstādot XP defaulto IC Sharing man notiek nepatīkama pārmaiņa - internets ir pieejams tikai "viesim", un "hosts" paliek bešā. Turpretī uzstādot Network Bridge nets nav pieejams nevienam no kompjiem. Nezinu, kurā apstāklī varētu slēpties problēma, jo identisku šāringu izveidoju pie drauga, un tur viss rullēja. Vai vaina nevarētu būt Interneta pieslēguma tipā (Apollo Pilsētas Internets) - mož viņi ļauj tikai vienu IP turēt, vai kā tml?
Romija
CITĀTS(.: ARTANIS :. @ 15.11.2005 02:34) *
Vai vaina nevarētu būt Interneta pieslēguma tipā (Apollo Pilsētas Internets) - mož viņi ļauj tikai vienu IP turēt, vai kā tml?

Parādi man kādu provaideri, kurš vispār ļauj šitā darīt (šārēt pieslēgumu). Vairumā gadījumu tas ir ierakstīts pat līgumā. Nemaz nebrīnītos, ka kāds gudrāks provaideris ir izdomājis, kā to nepieļaut. Vai Tev gadījumā nav dinamiskā IP?
Siri
Apollo pilsētniekiem un DSLiešiem ir gan dinamiskā IP. Tavam draugam laikam jau nebija Apollo, vai ne?

Par tevis aprakstīto veidu nezinu, bet laikam to atpazīst Apollo un neļauj tā darīties. Anyway, viens mans paziņa ar visu Apollo mDSL šāroja netu starp diviem mājas kompjiem ar rūtera palīdzību & viss gāja...
_BijušaisPareģis
CITĀTS(no mDSL FAQ)
5. Vai pakalpojums Mājas DSL ļauj pieslēgt vairākus datorus?

Nē, Mājas DSL pieslēgums paredzēts vienam datoram un saskaņā ar noslēgto «Vienošanos par pakalpojumu Mājas DSL» nav izmantojams vairāku datoru pieslēgšanai.
Tas pats attiecas uz pDSL.
CITĀTS(erty @ 15.11.2005 17:03) *
Tas pats attiecas uz pDSL.
Nu, skaidrs. Neko darīt, nāksies ar Sviču vai Rūteri ņemties.. getlost.gif (jā, Siri - ar maršrutēšanas aparatūru to var izdarīt, bet šinī gadījumā ideja slēpās tieši iekš apstākļa, ka cerēju iztikt bez lieka hardware.. Bet, nu, ko padarīsi..)
Ak, jā - sorr par dubultpostu, taču aizmirsu piebilst:
CITĀTS(Etasi @ 15.11.2005 10:06) *
Parādi man kādu provaideri, kurš vispār ļauj šitā darīt (šārēt pieslēgumu).
Patiesībā to ļauj lielākā daļa provaideru, kas par saviem pakalpojumiem prasa vairāk par Ls 25 mēnesī. wink.gif
Romija
CITĀTS(.: ARTANIS :. @ 16.11.2005 16:11) *
Ak, jā - sorr par dubultpostu, taču aizmirsu piebilst:
Patiesībā to ļauj lielākā daļa provaideru, kas par saviem pakalpojumiem prasa vairāk par Ls 25 mēnesī. wink.gif

Parādi man parastu lietotāju, kas par internetu maksā vairāk par 25 Ls mēnesī! Lielākā daļa provaideru lētajai versijai neļauj. Par papildus samaksu, protams, bet tad ar to samaksu ir jārēķinās.
Sindra
Es maksāju Ls 32...
blush.gif
_BijušaisPareģis
Kas tad tev par pieslēgumu?
Romija
CITĀTS(Sindra @ 16.11.2005 16:45) *
Es maksāju Ls 32...
blush.gif

Vai tā ir pastāvīgā maksa vai atkarīga no laika, kāds pavadīts internetā? Lielākai daļai gan maksa svārstās starp 5 - 20 Ls.
Sindra
Patstāvīgā.
Tas it kā skaitās apollo krutākais prīvātpersonu pieslēgums.
Bet vispār jau nu nekā kruta tur nav.
Bail iedomāties kādi ir nekrutie.

Un vēl man liekas, ka viņi speciāli čakarē TVnet lapu, lai abonenti lasītu Apollo happy.gif
Romija
CITĀTS(Sindra @ 16.11.2005 16:52) *
Patstāvīgā.

Un vēl man liekas, ka viņi speciāli čakarē TVnet lapu, lai abonenti lasītu Apollo happy.gif

Nu, krutākais - tā ir cita lieta. Bet parastajam taču nav tādas iespējas. Vai nu maksā vairāk, vai iztiec bez.

Bet patiesībā lielākajā Rīgas daļā var dabūt arī kaut ko labāku par Apollo, pie tam par zemāku cenu.
CITĀTS(Etasi @ 16.11.2005 16:44) *
Parādi man parastu lietotāju, kas par internetu maksā vairāk par 25 Ls mēnesī!
Nu, nezinu kā pie jums tur Rīgā, bet citur Latvijā 20 ls ir minimālā maksa par internetu (ja vien nelieto kadu smirdīgu kabeļnetu.. getlost.gif) Tā kā 25 ls nav nekas astronomisks. Astronomiska maksa ir Ultra DSL pieejai par 75 Ls mēnesī.. wink.gif
_BijušaisPareģis
CITĀTS(Sindra @ 16.11.2005 16:52) *
Patstāvīgā.

Krutākais privātpersonām - tātad domā Starta DSL?
Romija
CITĀTS(.: ARTANIS :. @ 16.11.2005 16:56) *
Nu, nezinu kā pie jums tur Rīgā, bet citur Latvijā 20 ls ir minimālā maksa par internetu (ja vien nelieto kadu smirdīgu kabeļnetu.. getlost.gif) Tā kā 25 ls nav nekas astronomisks. Astronomiska maksa ir Ultra DSL pieejai par 75 Ls mēnesī.. wink.gif

Nu, nu, tā vis nav. Jā, Rīgā varbūt savādāk, bet man mājās (Talsu rajonā) ir pieejami divi dažādi interneta veidi, katrs par 15Ls. Pie tam ne jau kaut kādi, kas knapi dzīvību velk. Abi ir radiolinki.
Shadowstalker
Mans foršais LANs maksā tikai 11.80 mēnesī.
Romija
CITĀTS(Shadowstalker @ 16.11.2005 19:16) *
Mans foršais LANs maksā tikai 11.80 mēnesī.

Samērīsimies, kuram garāks w00t.gif (lasīt: lētāks)? Man LANs līdz 2Mb/s maksā 5 Ls/mēnesī. tongue.gif
Shadowstalker
Man.
Romija
CITĀTS(Shadowstalker @ 16.11.2005 19:48) *

Patīkami, ja tas ir pastāvīgi un ir vajadzīgs.
CITĀTS(Shadowstalker @ 16.11.2005 19:48) *
Šad.. Vispār jau MAN.
Demagogs
Mans tongue.gif

man pa 10LS bez PVN. aka 11.80 ar PVN. smile.gif un ātrums ir 512kb/s. lai gan pašlaik man ārzemju nets nomirījis un bieži vien dažkārt nets uz 1dienu vispār nomirst... tā jau normāls provaideris, attīstās. grin.gif
CITĀTS(Demagogs @ 16.11.2005 21:22) *
Respect - filma, tev, starpcitu, novelkas 0.127 sekundēs.. wink.gif laughing.gif

CITĀTS
lai gan pašlaik man ārzemju nets nomirījis un bieži vien dažkārt nets uz 1dienu vispār nomirst... tā jau normāls provaideris, attīstās. grin.gif
O, progress.. Tā vien skaties - drīz jau viņi pat piedāvās internetu kurs brīdi pa brīdim neatstāj tevi ar kaku biksēs un pie riktīgi sacaumurotas siles.. laughing.gif
Romija
Vispār jau:

CITĀTS(Etasi @ 16.11.2005 19:22) *
Samērīsimies, kuram garāks w00t.gif (lasīt: lētāks)? Man LANs līdz 2Mb/s maksā 5 Ls/mēnesī. tongue.gif

Bet nekas, katrs lielās, ar ko var! tongue.gif
Demagogs
CITĀTS(.: ARTANIS :. @ 16.11.2005 21:25) *
Respect - filma, tev, starpcitu, novelkas 0.127 sekundēs.. wink.gif laughing.gif

O, progress.. Tā vien skaties - drīz jau viņi pat piedāvās internetu kurs brīdi pa brīdim neatstāj tevi ar kaku biksēs un pie riktīgi sacaumurotas siles.. laughing.gif

a cik liela filma? unsure.gif man cietnis nevarētu pavilkt filmu, kas novilkusies 0.127 sekundēs, kur nu vēl CPU. ohmy.gif grin.gif

a zini, man optiskais kabelis iet pa gaisu (nu zini no-mājas-uz-māju). grin.gif
CITĀTS(Etasi @ 16.11.2005 21:30) *
Bet nekas, katrs lielās, ar ko var! tongue.gif
Nu tad turpini ar 2 MBitiem, kamēr mēs ar Šadu un Demagogu ar saviem super-duper-speeder`iem (katra pa kādiem pāris tūkstošiem megabitu, ja pareizi atminos.. laughing.gif)

Ā - es par savu "97.66 Mbps" maksāju 15.40 Ls mēnesī.. tongue.gif
Demagogs
CITĀTS(.: ARTANIS :. @ 16.11.2005 21:33) *

eu, a tev toč 97,7 Mbps? ermm.gif
CITĀTS(Demagogs @ 16.11.2005 21:37) *
eu, a tev toč 97,7 Mbps? ermm.gif
Heh.. Protams, tāpat kā tev filma novelkas 0.127 sekundēs.., un Šadam dziesma 0.9 sekundēs.. laughing.gif

Da nē, protams - man ir normāls ierindas lētais internets ar šitādu speed (bet vismaz tas "you can download files with 483.16 KB/sec from our servers" ir absolūta taisnība - man filma no Open Garden supportētā servera trubaz.com (Apollo lietotāju FTP servaks) novelkas 15 - 20 min. (starp citu - tur ir visas HP filmas latviski.. tongue.gif)

A no i-neta lapām ātrums ir 40 - 50 Kb/sec. DC++ - no Apollo lietotājiem ap 100 Kb/sec. Mani apmierina. Visamz nav kaukāds kreisas urlu vilktais kabelis.
Demagogs
atļaušos piebilst, artani, ka tas šada ātrums ir balta patiesība. wink.gif ja nezināji, tad SPILS ir viens no latvijas ātrākajiem netiem, kura ātrums ir līdz pat 90Mbps. apmēram. precīzi nezinu, bet šads nemuld. smile.gif
CITĀTS(Demagogs @ 16.11.2005 21:51) *
ja nezināji, tad SPILS ir viens no latvijas ātrākajiem netiem
Patiesībā otrreiz mūžā dzirdu to nosaukumu vispār, kur nu vel būtu pūlējies ievākt smalkākas ziņas vai tehnisko informāciju.. laughing.gif

CITĀTS
kura ātrums ir līdz pat 90Mbps. apmēram. precīzi nezinu, bet šads nemuld.
Un cik ta šis bleķo mēnesī par to greznumu? Lai gan - kreiso netu vilcēji, manuprāt, balstās tieši uz lētām cenām.

Taču no otras puses - vairakiem maniem paziņām, kabeļu izmantotājiem, nets šad tad pazūd līdz pat diennaktij, bet man mūžā nav noraustījies kaut vai uz sekundi. Vnk man patīk uzticēties cilvēkiem, kas ar šo interneta pieslēguma pakalpojumu sniegšanu nodarbojas jau ilgi un ir profesionāļi (teiksim viņu meistari tīkla kabeli salika un uzknieba tajā pat laikā flirtējot ar manu māti.. laughing.gif)
Sindra
CITĀTS(erty @ 16.11.2005 16:57) *
Krutākais privātpersonām - tātad domā Starta DSL?

Nē.. MDSL Pro
CITĀTS(Sindra @ 16.11.2005 21:56) *
Nē.. MDSL Pro
šis.

P.S. - āreče -
CITĀTS( piedāvājums )
2 dinamiskās IP adreses;
5 e-pasta adreses klients@apollo.lv;
[..]
Vai tik tas nav tas par ko runājām TE? wink.gif
BTW - šiten jau bišku tek siekala.. wub.gif 4096 Kb/sec Apollo pieslēgums.. Mmm..

Ultra DSL pakalpojumi ir piemēroti uzņēmumiem, kuri vēlas pieslēgt internetam vairākus datorus un kuru darbā liela nozīme ir kvalitatīvam interneta pieslēgumam. Ultra DSL pakalpojumu tehniskais risinājums atbilst biznesa līmeņa prasībām. Turklāt šo pakalpojumu spektrs ir tik plašs, ka viegli var atrast tieši jūsu prasībām un uzņēmuma vdzintajadzībām atbilstošāko risinājumu.

Ultra DSL risinājumi nodrošina:
> interneta pieslēgumu 5–29 darba vietām;
> datu pārraidi ar ātrumu: līdz 512 Kbit/s, 768 Kbit/s, 1024 Kbit/s, 2048 Kbit/s vai 4096 Kbit/s lejupielādes (download) virzienā atkarībā no izvēlētā risinājuma;
> līdz 128 Kbit/s, 256 Kbit/s vai 512 Kbit/s augšupielādes (upload) virzienā atkarībā no izvēlētā risinājuma;
> iespēju izveidot un uzturēt uzņēmuma mājas lapu;
> piekļuvi starptautiskajam un Latvijas interneta tīklam visu diennakti bez ierobežojumiem.

Ultra DSL Tarifi (Ls)

Ekonomiskais Ultra DSL 4M
Ierīkošanas maksa 95,00
abonēšana 119,00

Ekonomiskais Ultra DSL 2M
Ierīkošanas maksa 95,00
abonēšana 80,00

Ekonomiskais Ultra DSL 1M
Ierīkošanas maksa 95,00
abonēšana 55,00

Ekonomiskais Ultra DSL 768K
Ierīkošanas maksa 95,00
abonēšana 50,00

Ekonomiskais Ultra DSL 512K
Ierīkošanas maksa 95,00
abonēšana 39,00

Papildpakalpojumi
Pieslēguma ātruma palielināšana 15,00
Pieslēguma ātruma pazemināšana 30,00
^ Bet kas, ellē, ir šis? blink_a.gif Dzirdēts vairākkārt, bet mož kāds zinošais prāts pastāstiet publiski?
Romija
CITĀTS(.: ARTANIS :. @ 16.11.2005 21:33) *
Nu tad turpini ar 2 MBitiem, kamēr mēs ar Šadu un Demagogu ar saviem super-duper-speeder`iem (katra pa kādiem pāris tūkstošiem megabitu, ja pareizi atminos.. laughing.gif)

Ak, vaimanuvai, ko nu lai dara, laikam būs jāpakarās savā vītajā pārī. ohmy.gif laughing.gif Briesmīgi jau ir, bet ne jau visiem vajag filmu nepilnā sekundē. Man pietiek un vēl 10,40 Ls paliek pāri w00t.gif Un tas ir visai svarīgs arguments, ja nākas maksāt no savas plānās kabatiņas! tongue.gif

P.S. Kam nav nekas cits, ar ko palielīties, tam vismaz interneta ātrumu vajag. Diez vai lietderība ir augstāka par to, kas ir parastajiem mirstīgajiem, bet galvenie jau cipari! tongue.gif
CITĀTS(Etasi @ 16.11.2005 23:39) *
Diez vai lietderība ir augstāka par to, kas ir parastajiem mirstīgajiem, bet galvenie jau cipari!
Lūdzams izlasi līdz galam... wink.gif
Romija
CITĀTS(.: ARTANIS :. @ 16.11.2005 23:46) *
Lūdzams izlasi līdz galam... wink.gif

Ko tad uzreiz uztver tik personiski! ohmy.gif Es jau vairāk par cenu, ne ātrumu runāju! Man pietiek ar manu LANu, ja Tev pietiek, tad jauki. Bet vienmēr ir patīkami maksāt mazāk! wink.gif
Scout
CITĀTS
ja nezināji, tad SPILS ir viens no latvijas ātrākajiem netiem, kura ātrums ir līdz pat 90Mbps. apmēram. precīzi nezinu, bet šads nemuld.
Nu protams ka 90 mbps var būt, bet ne jau vienam lietotājam imho. Tad iemet kādu skrīnu...
kLOWN
CITĀTS(Scout @ 17.11.2005 11:13) *
Nu protams ka 90 mbps var būt, bet ne jau vienam lietotājam imho. Tad iemet kādu skrīnu...

iespējams bija domāts 90mbits(megabiti sekundē), kas nav neiespējami daudz un ir pat normāli.
Sol Invictus
Man ir viena problēma, kuru es detalizētāk izklāstīju šeit >>> http://www.kurbijkurne.lv/forums/index.php...ndpost&p=508186 (t.i. izlasiet tur neredzu jēgu atkārtoties) nevaru izdzēst no DC++ novilktu failu
Shadowstalker
Hm?
Sol Invictus
Nē, es to jau izmēģināju un tagad pamēģināju vēlreiz - nekas nesanāk sad.gif
_BijušaisPareģis
Elementāri - atver Task Manager, izrubī explorer, tad paņem file -> new task -> browse, itkā meklējot vajadzīgo progu, atrodi to failu, izdzēs. tad atkal paņem file -> new task un ieraxti "explorer.exe".
Siri
CITĀTS(cepti āboli ar vaniļu @ 23.11.2005 13:34) *
Nē, es to jau izmēģināju un tagad pamēģināju vēlreiz - nekas nesanāk sad.gif

A tak vaig pārstartēt datoru pēc tam itkā.
_BijušaisPareģis
CITĀTS(Siriuss @ 23.11.2005 15:33) *
A tak vaig pārstartēt datoru pēc tam itkā.
Kad pārstartē PC, tā proga atkal startup'ā vaita neatveras?
Sol Invictus
Pārstartēt datoru ? huh.gif Kādā sakarā ? Anyway tas Erty ieteikums nenostrādāja, tas tikai uzkāra kompi, tas fails saucās HARRY POTTER AND THE GOBLET OF FIRE.AVI.avi starp citu
_BijušaisPareģis
CITĀTS(cepti āboli ar vaniļu @ 23.11.2005 15:39) *
Anyway tas Erty ieteikums nenostrādāja, tas tikai uzkāra kompi, tas fails saucās HARRY POTTER AND THE GOBLET OF FIRE.AVI.avi starp citu
Atļaušos minēt - fake, vai ne? grin.gif

Uzkāra kompi? Man šī darbība kompim ir tikpat "grūta" kā Notepad (2 cool.gif ) palaišana. huh.gif
Siri
Ai nu tad vienīgā iespēja ir cmd.
Sol Invictus
Un kā lai es to cmd izdaru ? Vispār man bija vēl daži tādi faili, kas uzvedās tieši šitā pat, bet nosaukumi bija normāli, vienīgā atšķirība, ka tos man izdevās izdzēst huh.gif
Romija
CITĀTS(cepti āboli ar vaniļu @ 23.11.2005 15:39) *
Pārstartēt datoru ? huh.gif Kādā sakarā ?

Vispār pārstartēšana reizēm dara brīnumu lietas un palīdz daudz kam! Lai poga RESTART ir tavs draugs! tongue.gif

Izdzēst var arī ar Partition Magic, kas gan ir paredzēta pilnīgi citiem mērķiem, tomēr arī šādā ziņā nav mani ne reizes pievīlusi. Tā gan nav bezmaksas.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.