Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Viss par datoriem
Kurbijkurne forums > Citi temati > Caurais katls > Datori un Internets
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
kLOWN
Ir dažādi veidi kā to izdarīt:

1) Iestartējies safe mode`ā(pirms windows ielādes spaidi F8) un meiģini izdzēst failu caur turieni.

2) Nedaudz sarežģītāks variants. Atveram regedit(start-run. raksti regedit un spied enter). Izlecošajā logā atrodi un ieej HKEY_CLASSES_ROOT\SystemFileAssociations\.avi\shellex\PropertyHandler un blakus lodziņā izdzēs tur esošo vērtību. Izdarot šo visu tu to failu 100% varēsi izdzēst wink.gif

Citreiz jaunu filmu(vai citu failu) iegūšanais izmanto torrentus wink.gif
Romija
CITĀTS(kLOWN @ 23.11.2005 23:53) *
1) Iestartējies safe mode`ā(pirms windows ielādes spaidi F8) un meiģini izdzēst failu caur turieni.


Ne visiem ir F8. Man uz F8 ir Boot Menu, kas gan nav gluži Safe Modes izvēle.
kLOWN
nu bet tajā boot menu tak izvēlās kā vēlās startēties rolleyes_a.gif
Romija
CITĀTS(kLOWN @ 24.11.2005 18:28) *
nu bet tajā boot menu tak izvēlās kā vēlās startēties rolleyes_a.gif


Boot Menu izvēlas, no kurienes startēties. No CD-ROM, HDD-0, HDD-1, FDD vai LAN. Vismaz tāds ir mans Boot Menu.
kLOWN
ā, nu labi sorry blush.gif tev gadījumā nav kāda nix tipa operētājsistēma?
Romija
CITĀTS(kLOWN @ 24.11.2005 20:09) *
ā, nu labi sorry blush.gif tev gadījumā nav kāda nix tipa operētājsistēma?


Nope, vecais labais WinXP! Mācības un darbs neļauj mainīt.
Fijusska
Ē, laikam jau šeit var prasīt, bet kāds nevar iedot adresi, kur var nolādēt to programmu, kas līdzīga DC++ ?
Shadowstalker
Ko nozīmē līdzīga DC++? Notepads arī ir līdzīgs DC++.

http://dcplusplus.sourceforge.net/
http://www.revconnect.com/
Fijusska
Jā, ļoti līdzīgi getlost.gif
Nē, bet ir kaut kāds ātrāks laikam, vai arī kur bija duadz kas atrodams. Bāc, nu es to nosaukumu nevaru atcerēties >.<
mazā peciņa
Man bikiņ pazuda ermm.gif

Mozillu, kad slēdz ciet, tas brīdinājums, ka vai patiešām vēleties izslēgt... kur var atķeksēt, lai viņš parādās rolleyes_a.gif ?

M.FF.1.5
_BijušaisPareģis
Tas paziņojums parasti uzlec, kad mēģina aiztaisīt pārlūka logu, kurā atvērti vairāki tabs.

Bet ja tomēr neprasa apstiprinājumu, tad Tools -> Options... -> Tabs -> Warn when closing multiple tabs.
Corasonna
Kāds nevar pateikt kā ielādēt DC++, es it kā ielādēju (no www.download.times.lv), bet viņš ir tukšs! Kā var tos visus hubus dabūt??
Vai varbūt ir kāda DC++ līdzīga programma? Kādā adresē tovar novilkt?

P.S. Atvainojiet par šiem stulbajiem jautājumiem... sad.gif
_BijušaisPareģis
Paskaties šajā pavedienā.
Demagogs
vai ir iespējams nomainīt guid? ja ir, tad kā? un vai katrai spēlei tas ir atšķirīgs?

varbūt kāds zin. whistling.gif
mazā peciņa
CITĀTS
Tas paziņojums parasti uzlec, kad mēģina aiztaisīt pārlūka logu, kurā atvērti vairāki tabs.

Bet ja tomēr neprasa apstiprinājumu, tad Tools -> Options... -> Tabs -> Warn when closing multiple tabs.
Zinu, bet tas ```` neizleca sad.gif un šādi vairākas reizes uzrāvos. Bet. nu jā, tagad viņš lec ārā biggrin.gif , nu jāā. nedaudz gļuki, lai jau smile.gif bet paldies smile.gif
Siri
CITĀTS(skow @ 18.12.2005 17:39) *
Zinu, bet tas ```` neizleca sad.gif un šādi vairākas reizes uzrāvos. Bet. nu jā, tagad viņš lec ārā biggrin.gif , nu jāā. nedaudz gļuki, lai jau smile.gif bet paldies smile.gif


Viņš izlec tikai tad, ja ir atvērti vairāki tabi... unsure_a.gif
ligaanna
Sveiki! es esmu taads neziniitis sad.gif datoru jomaa, lai gan man ir jauns, labs dators!
Es labpraat nokachaatu kaadu HP speeli, bet kaa un kur? Esmu dzirdeejusi daudz ko par DC++. Kas tas par zveeru? wink.gif
Nu taatad neko nezinu un nesaprotu blush.gif , bet gribu HP speeles! Ko dariit? Vai vienkraashaak ir vnk nopirkt? wink.gif
Romija
CITĀTS(ligaanna @ 19.12.2005 15:41) *
Sveiki! es esmu taads neziniitis sad.gif datoru jomaa, lai gan man ir jauns, labs dators!
Es labpraat nokachaatu kaadu HP speeli, bet kaa un kur? Esmu dzirdeejusi daudz ko par DC++. Kas tas par zveeru? wink.gif
Nu taatad neko nezinu un nesaprotu blush.gif , bet gribu HP speeles! Ko dariit? Vai vienkraashaak ir vnk nopirkt? wink.gif


Nopirkt jau var vienmēr. Bieži vien tas ir vienkāršākais veids!

Bet par DC++ meklē te!
2-D ~ boY
Varu palidzet shaadi ieej www.torrents.lv pieregistrejies ieej browse atzime uz lodzinja games/PC uzraxti baltaja loga Harry potter tad tur vajadzetu izmest vairakas iespejas no kurienes noladet un izveleties cilveku kura linku izmantot...

ah gandriz aizmirsu tev bus vajadzigs ari bitcomet kuru tev vajag tikai noladet ieinstalet kompi un vinju neaiztikt tur viss notiks bez tavas klatbutnes ... SHITO JANOVELK UN JAIEINSTALE PIRMO PIRMS VILKSHANAS !!!

jaunaka bitcomet versija - 0.60 to ir elementari samekelt google.com bet izvelies uzticamas majaslapas no kuram ladee savadak veel nez kadus virusus dabusi... tas taa varetu jau ari caur DC++ bet tas buus ilgak un ari lai setting sacekaretu domajams tev prata nepietix rep_a.gif
ligaanna
Vai kaads luudzu vareetu pateikt: kaa var uzlikt raksta garuma ierobežojumu i-skolai (s13 serverii)
Ragana
Lūdzu, kāds varētu varētu pateikt, kur var dabūt Avant Browser(ja tas der Win98), un Netskape (nevis 8, bet versija, kas der tam pašam 98)....
Siri
http://www.avantbrowser.com/

http://browser.netscape.com/ns8/download/default.jsp (98SE)
http://www.netscape.de/netscapeprodukte/ne...1/download.html (šitais varētu būt vācu valodā ermm.gif bet 7.tais)

Nu, ja kas, tad vari arī pati Google pameklēt. smile.gif
Ragana
Paldies par adresēm, es pamēģināju, kaut kāds murgs, būs jāatgriežas pie mēģinājumien instalēt Firefox.
mazā peciņa
Kas tas tāds

?
Siri
CITĀTS(skow @ 21.01.2006 21:17) *
Kas tas tāds

?


Õ. Laipni lūgta klubiņā. happy.gif Man bija līdzīgs, dienā vismaz 10 reizes, baigais lõsītis... tikai *piesit trīs reizes ar dūri pie galda* jau ilgāku laiku neparādās.
Varu teikt, ka sistēmas pārinstalēšana var līdzēt... un var nelīdzēt. grin.gif (Grāpīša pieredze)
Grims reiz teica, ka viņš vai nu pats pazūd, vai nu paliek. bet nu možet tas nav tas pats, kas man, bet izskatās rihtīgi līdzīgs.
Glory to winXP.

http://www.kurbijkurne.lv/forums/index.php...ndpost&p=421984
Fantomass
Ō jā. Šo zilo ekrānu dēļ pārinstalēju sistēmu un visādi variēju ar RAMiem.
vnkārši ieraksti gōglē šo frāzi un tad tev parādīs daudzus linkus, parakājies pa komjūnītijiem un tur jau būs arī rakstīts, kā tikt vaļā.
Romija
Paarinstaleeshana paliidz, bet dazhreiz paariet pats. Ja tas nav paaraak biezhi un ir iespeejams tikt taalaak, tad nav paaraak veerts uztraukties.
Nellijs
Man bija tāds kad cietajam pieķērās Bēdu Brāļi( Bad Blocks).

Pamēģini- My Computer-Local Disc(C:)- Properties-Tools-Check Now-Ieliec abus ķeksīšus,uzspied start un restartē datoru.

PS- Rakstiņš pa šo tēmu http://support.microsoft.com/default.aspx?...-us;Q315266#kb2
nitro
Nakādīgi nesaprotu kas datoram nepatīk. Kad veru vaļā Control Paneli man regulāri rādās šitāds visiem labi zināms mēsls:

Un uzreiz ieziet no Control Paneļa ārā. Taču ir bijuši gadījumi kad Control Panelis atverās ermm.gif. Vienkārši baigi traucē jo Control Paneli izmantoju ļoti bieži.
Grims
Reportu aizsūtīji? Dažkārt problēma jau ir zināma un atrisināta.
Romija
CITĀTS(Good ol' Grim @ 22.01.2006 12:31) *
Reportu aizsūtīji? Dažkārt problēma jau ir zināma un atrisināta.


Vai ne? tongue.gif

Nu, parasti paliidz paarinstaleeshana. Nez, nav izdevies rast citu risinaajumu shaadaa situaacijaa! unsure_a.gif
Grims
CITĀTS(Etasi @ 22.01.2006 18:27) *
Vai ne? tongue.gif

Es no pieredzes runāju.
nitro
Jā, aizūtiju, teica ka pārinstalēšana ir gudrākais šajā gadījumā...

Nu neko, būs vien jāparinstlē. huh.gif
Namejs
Kā lai ieraksta failu kas ir lielāks par 700Mb, 800Mb diskā. Uz vāciņa rakstīts, ka lai sasniegtu tos 800Mb man jālieto kat kāda overburn funkcija. Kas tā tāda ir, un kā to var lietot?
_BijušaisPareģis
Pats patiesībā neesmu mēģinājis, bet kaut kad pa ausu galam dzirdēju, ka to izdarīt laikam varot caur Nero.
nitro
Gļuks WMP. Windows Media Player ir tāda funkcija ka viņu var ielikt pie taskbar (rindiņā kur ir start, pulkstenis). Labi uzlieku viņu, palieku zem svītras viss ir itkā o.k. Rādās, bet tur pilnīgi neviena podziņa nestrādā! Pat skaļāk nevar pagriezt. Nezinu varbūt man kautkāds sūds WMP, bet itkā versija 10.00.00.3646. ermm.gif
Romija
CITĀTS(Namejs @ 01.02.2006 19:28) *
Kā lai ieraksta failu kas ir lielāks par 700Mb, 800Mb diskā. Uz vāciņa rakstīts, ka lai sasniegtu tos 800Mb man jālieto kat kāda overburn funkcija. Kas tā tāda ir, un kā to var lietot?


Nero ir viens ķeksītis pie rakstīšanas, kur var ielikt "use overburn" vai kaut kā tā. Parasti nav problēmu.
Fantomass
Tagad reklamējās pa visu Latviju antivīruss NOD32. Esot ātrākais, labākais blablablabla. Varbūt kāds var padalīties ar pieredzi? ermm.gif
_BijušaisPareģis
CITĀTS(nitro @ 05.02.2006 12:40) *
Gļuks WMP. Windows Media Player ir tāda funkcija ka viņu var ielikt pie taskbar (rindiņā kur ir start, pulkstenis). Labi uzlieku viņu, palieku zem svītras viss ir itkā o.k. Rādās, bet tur pilnīgi neviena podziņa nestrādā! Pat skaļāk nevar pagriezt. Nezinu varbūt man kautkāds sūds WMP, bet itkā versija 10.00.00.3646. ermm.gif
Da labi tas 10ais... Man 9 labāk patīk un viss iet.
Pamēģini pa jaunu moš uzstādīt to toolbar, vai prosta kkur helpā apsties...


CITĀTS(Fantomass @ 06.02.2006 19:52) *
Tagad reklamējās pa visu Latviju antivīruss NOD32. Esot ātrākais, labākais blablablabla. Varbūt kāds var padalīties ar pieredzi? ermm.gif
Orx'am ir. Man jau liekas, ka sūds. Viņam pašam ar ne visai.
Fantomass
mans dators vairs nepanes spēles ar labu grafiku:
izmēģināju ar nhl06, the movies, 1944 - Battle of the Bulge
visas trīs uzreiz, vai pēc brītiņa spēlēšanas izmet mani atpakaļ laukā uz windows logu ar error reportu, kuru es varu sūtīt microsoftam.
ar sims2 gan nekas tāds nenotika.

nomainīju videokartei (GeForce 6200) draiverus. tas pats.

kas varētu būt par vainu? pieļauju, ka tā pati videokarte, bet, kad es izmēģinājumam vēl palaidu 3DMark03, kurš, kad testē, tad arī krietni izmanto videokartes resursus, visu notestēja bez problēmām.
Romija
CITĀTS(Fantomass @ 12.02.2006 22:05) *
mans dators vairs nepanes spēles ar labu grafiku:
izmēģināju ar nhl06, the movies, 1944 - Battle of the Bulge
visas trīs uzreiz, vai pēc brītiņa spēlēšanas izmet mani atpakaļ laukā uz windows logu ar error reportu, kuru es varu sūtīt microsoftam.


Spēļu pārinstalēšana nelīdz?
nitro
CITĀTS(Etasi @ 12.02.2006 23:17) *
Spēļu pārinstalēšana nelīdz?

Diez vai varētu līdzēt. Viņš ir izmeiģinājis ar vairākām spēlēm un šaubos ka visām spēlēm viens un tas pats ir.

Bet tu to reportu aizsūtiji? Bieži vien tas palīdz (un bieži arī nepalīdz tongue.gif ).
Romija
CITĀTS(nitro @ 13.02.2006 18:00) *
Diez vai varētu līdzēt. Viņš ir izmeiģinājis ar vairākām spēlēm un šaubos ka visām spēlēm viens un tas pats ir.


Bet jautājums - vai jau bijušām uzinstalētām vai par jaunu instalētām. Tur varētu būt atšķirība.
Edgy
CITĀTS
Bet jautājums - vai jau bijušām uzinstalētām vai par jaunu instalētām. Tur varētu būt atšķirība.
OMG

Var nosaukt neskaitāmas problēmas no kā tas var būt. Kaut vai trūkst kāds draivers, RAMa problēmas. Apskaties datos uz kāda pamata viņš izmet erroru.
Nellijs
Jaunos draiverus instalēji pa virsu vecajiem? Vai izdzēsi vecos un tad tikai instalēji jaunos?
Fantomass
vaina bija RAMā. defektains.
Ragana
Kurā vietā Win98 var nomainīt IP adresi???
Mani mūžīgi pārmet uz Google.lv, kad mēģinu tikt Google.com, un man liekas, ka tur vainīga IP adrese.
Un firefox nekur nav tāda opcija???
Grims
ROFLMAO
Šis posts ir viens no tiem, ko tik drīz neaizmirst.

Tātad pirmkārt - IP adresi tu no sava datora nomainīt nevari. Ja nu vienīgi tev sagadīšanās pēc nav dinamiskā, bet par tām es neko daudz nezinu un nav arī nozīmes - visas adreses tavā range vienalga tiks atpazītas kā Latvijas.
Mainot ISP tiksi pie jaunas adreses arī tad, ja tev ir statiskā, taču arī tam nav nozīmes, jo tā vienalga tiks atpazīta kā Latvijas.

Otrkārt - vienīgais, kam visā šajā ir nozīme - google.com ne ar ko nepārsit google.lv, jo vienīgā atšķirība ir valodā.
Romija
CITĀTS(Good ol' Grim @ 19.03.2006 11:27) [snapback]583668[/snapback]

Tātad pirmkārt - IP adresi tu no sava datora nomainīt nevari. Ja nu vienīgi tev sagadīšanās pēc nav dinamiskā, bet par tām es neko daudz nezinu un nav arī nozīmes - visas adreses tavā range vienalga tiks atpazītas kā Latvijas.


Nomainīt var, tikai vairumā gadījumu neies, ja vien neuztrāpīsies kāda, kura nav piesaistīta MAC adresei un palikusi atvērta. Protams, šajā gadījumā tam nav nozīmes, bet apgalvot, ka nevar nomainīt, arī nevar.
Ragana
Bet kā tad mans tēvocis(kas nav pat programmētājs vai kaut kas tāds) vienkārši iegāja Control Panel un nomainīja???
Un kaut kā es google.lv neesmu redzējusi Google Mars, un Googe Earth, un gMail un More, more, more...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!