Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Viss par datoriem
Kurbijkurne forums > Citi temati > Caurais katls > Datori un Internets
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Siri
Win XP ??

Start - Control Panel - Regional & Language Options

Parādās šis




ieejam Advanced (karodziņš augšā)


Un uzliekam Russian Input Language for non-Unicode programs smile.gif


Oh, yes... and don't forget to Restart Your Computer after that grin.gif
Lussy
Ok man ar ir problēma - šodien ne no ša, ne no tā man kad es atvēru inboxu un vēl dažas lapas augšā kur parasti parādas pop-upi man parādījās šitāds: This site might require the following ActiveX control: Macromedia Flash Player 7" from "Macromedia, Inc.'. Clic here to install... Kd uzklikoju tur nekas man neieinstalējās, noinstalēju to macromedia flash playeti bet nekas nemainījās...Šā vai tā man rāda šito...Ko darīt? Un kādēļ vispār tas tā ir?
_BijušaisPareģis
Tev, visticamāk nav Flash pleijera (lai gan tas ir ļooooooti rets gadījums).
Vienkārša pārbaude: ko tev rāda šeit?
Ja neko, tad nokačā un pārinstalē... rolleyes_a.gif
Lussy
Man bija. Visu laiku līdz tam gadījumam grin.gif Bet tur bija beigās tāda štelle, ka vnk manā userā nekačājās nekas. Iegāju vecāku un tur aizgāja un nodownloadēja. Nu ja...manējais jau ir piebāzts ar visādiem sūdiem. Būs jātaisa tīrīšana. BTW - iesakat man kādu normālu zīmēšanas, blendošanas progu. Visus man zināmos free trialus es esmu izsmēlusi...JPSP 8 un 9, Corel, Adobe CS...nu kādi vēl tādi normāli ir?
Shadowstalker
Ja nevari nokačāt pirātisko, tad pārej uz freeware opensource Gimp.
Niamh
Starp citu, kas pie velna var kaitēt datoram, ja šamējam nets pēc 18:00 atslēdzas?

Esmu izmēģinājusi Kaspersky un Nortonu, visādas sū utilītprogas un mazas demo versijas, SpyBotus utt, bet neviens neko neatrada - tomēr kaut kas tur ir, jo katru dienu internets nosprāgsts getlost.gif

Vai ir iespējams kaut ko darīt pašai, nestiepjot kompi uz servisu?
Sol Invictus
Mana māte sūdzas, ka viņa lietojot netscape nevar tikt pie sava iestādījuma ftp servera - viņai rāda, ka tāda vieta neesot
Siri
ftp pa tiešo var tikt tikai no IE. Un ne vienmēr pie tam vēl. Iesaku lietot iekļūšanai FTP programmu FileZilla. Droši, ātri, nekļūdīgi.
Novilkt var šeit [spied uz Download lapas augšā]

Pati sāku lietot, kad radās problēmas ar ieiešanu ftp caur IE getlost.gif
Kad uzinstalēsi gan jau tiksi skaidrībā kā jālieto - vienkāršāku programmu neatradīsi happy.gif
Demagogs
Iesakiet man kādu vnkāršu & saprotamu, bet labu web lapu taisīšanas programmu. happy.gif
Sigfa
Mocrsoft frontpage. Nekaa vienkaarshaaka nav.
rowzee
CITĀTS(uFly @ 02.03.2005 17:59)
Iesakiet man kādu vnkāršu & saprotamu, bet labu web lapu taisīšanas programmu. happy.gif
*


Notepad. Nekā lieka - tikai tu un tavas programmēšanas zināšanas.

Bet no WYSIWYG - Macromedia Dreamweaver, tomēr jāielāgo, ka tur ir sabāzts viss, ko vien var sabāzt, dažreiz var pat apmaldīties.
Shadowstalker
CITĀTS(Sigfa @ 02.03.2005 18:01)
Mocrsoft frontpage. Nekaa vienkaarshaaka nav.
````, tu ```` ````ais!!! KO TU DARI??? ````, KO TU DARI??? Ieteikt cilvēkam pašu sūdaināko no visiem sūdainākajiem editoriem ir kriminālnoziegums!

Vienkārš un labs līdzeklis ir Notepad, toties Dreamweaver var izmantot "Code" režīmu un rakstīt tāpat, tikai ar sintakses krāsošanu un pārbaudi. Vēl labs ir Notepad 2.
Demagogs
Jā, notpad ir labs, bet apnika tik daudz rakstīt & mācīties kodus & visp gribu k-ko vieglāku. Tūlīt novilkšu fronpage no DC. laughing.gif Dreamweaver baigi lēni lādējās.
Shadowstalker
CITĀTS(uFly @ 02.03.2005 18:19)
Jā, notpad ir labs, bet apnika tik daudz rakstīt & mācīties kodus & visp gribu k-ko vieglāku. Tūlīt novilkšu fronpage no DC. laughing.gif Dreamweaver baigi lēni lādējās.
Spied "Delete" uz frontpage. Tas ir tāds mēsls, taisa kroplu kodu. Pacieties līdz Dreamweaver. Ja nav pacietības, tad - http://www.blumentals.net/htmlpad/ nokačā triālu kaut vai.

Ak jā, šis vieglākais ceļš tevi ievedīs baigās auzās.
Demagogs
Man jau atnāca tas frontpage. Būs kroplais kods. meele_a.gif Labāk, lai ir k-kas & pēc tam būs vēl labāks k-kas.
Shadowstalker
CITĀTS(uFly @ 02.03.2005 18:23)
Man jau atnāca tas frontpage. Būs kroplais kods. meele_a.gif Labāk, lai ir k-kas & pēc tam būs vēl labāks k-kas.
Nekas labs tur nebūs. silent.gif
Sol Invictus
CITĀTS(uFly @ 02.03.2005 17:59)
Iesakiet man kādu vnkāršu & saprotamu, bet labu web lapu taisīšanas programmu. happy.gif
*

Iesaku vispirms sameklēt kādu tutorial
Sol Invictus
sorry, par dubultpostu, bet mans dators pēdējā laikā sūdzās, ka viņam šur atmiņa par mazu tur - vietas nav un kad es mēģinu paspēlēt spēli lādējot (nākamo zonu) regulāri uzkaras, ko lai viņam izdara, ja ņem vērā, ka neko dzēst ārā nevar ?
P.S. Starp citu ir vēl viens jautājums, kas mani interesē - spied te, lai izlasītu kāds
Shadowstalker
CITĀTS(saule @ 02.03.2005 23:42)
sorry, par dubultpostu, bet mans dators pēdējā laikā sūdzās, ka viņam šur atmiņa par mazu tur - vietas nav un kad es mēģinu paspēlēt spēli lādējot (nākamo zonu) regulāri uzkaras, ko lai viņam izdara, ja ņem vērā, ka neko dzēst ārā nevar ?
P.S. Starp citu ir vēl viens jautājums, kas mani interesē - spied te, lai izlasītu kāds
Palielināt atmiņu.
_BijušaisPareģis
CITĀTS(Lussy @ 28.02.2005 19:11)
Man bija. Visu laiku līdz tam gadījumam  grin.gif Bet tur bija beigās tāda štelle, ka vnk manā userā nekačājās nekas. Iegāju vecāku un tur aizgāja un nodownloadēja. Nu ja...manējais jau ir piebāzts ar visādiem sūdiem. Būs jātaisa tīrīšana. BTW - iesakat man kādu normālu zīmēšanas, blendošanas progu. Visus man zināmos free trialus es esmu izsmēlusi...JPSP 8 un 9, Corel, Adobe CS...nu kādi vēl tādi normāli ir?
*

a mosh netaisi tiiriishanu, tikai uzliec savam accountam admina tipu? ta tu vareesi gan in- gan un- installus taisiits no saveejaa... protams, ja esi drosha ka neliidiisi windows folderii lai visu peec kaartas dzeestu, vai kaa savaadaak nebojaasi savu pc... grin.gif


Aaa, un pa taam majaslapu progaam progaam... Kaa es progreseeju:
Apguvu pamatus Notepadaa -> Kaadu gadu vai pat vairaak chakareeju FrontPage -> Nu jau vairaak kaa gadu mana vieniigaa miila ir Dreamweawer... grin.gif
Romija
CITĀTS(Mini Kaza @ 02.03.2005 16:52)
Starp citu, kas pie velna var kaitēt datoram, ja šamējam nets pēc 18:00 atslēdzas?

Esmu izmēģinājusi Kaspersky un Nortonu, visādas sū utilītprogas un mazas demo versijas, SpyBotus utt, bet neviens neko neatrada - tomēr kaut kas tur ir, jo katru dienu internets nosprāgsts getlost.gif

Vai ir iespējams kaut ko darīt pašai, nestiepjot kompi uz servisu?
*


Vai Tu droši zini, ka vaina ir datorā? Varbūt Tavs interneta provaideris gļuko.
Sol Invictus
CITĀTS(Shadowstalker @ 03.03.2005 08:18)
Palielināt atmiņu.
*

Kādā veidā ?
Romija
CITĀTS(saule @ 03.03.2005 12:55)
Kādā veidā ?
*


Variants - nopirkt un pielikt klāt, ja tev ir maz. Tad tikai es iesaku palūgt kādam, kas zina, kādu jāpērk un kā jāpieliek, savādāk var sanākt ne tas, kas cerēts. Var jau būt, ka tev vienkārši pārāk daudz nevajadzīgu procesu viņu aizņem. Tad gan noder pieminētā tīrīšana.
Sol Invictus
Saproti, es neesmu vienīgā, kas lieto šo kompi un manai mammai piemīt spēja uztaisīt BAIGO bardaku - nesaprotu kā viņa vispār spēj atrast vajadzīgos failus... anyway viņa neko neļauj dzēst - saka ka izdzēsīšot pati, bet nedzēš. Es esmu dzirdējusi, ka lai palielinātu atmiņu jāliek klāt mikročipi (vai kā viņus sauc), bet vai tas atbilst patiesībai ? Jo ir taču vairāki atmiņas paveidi, ja es pareizi esmu sapratusi un varbūt tā atmiņa kurai jāliek klāt čipi ir cita atmiņa nevis tā ko vaig palielināt
Romija
CITĀTS(saule @ 03.03.2005 13:11)
Saproti, es neesmu vienīgā, kas lieto šo kompi un manai mammai piemīt spēja uztaisīt BAIGO bardaku - nesaprotu kā viņa vispār spēj atrast vajadzīgos failus... anyway viņa neko neļauj dzēst - saka ka izdzēsīšot pati, bet nedzēš. Es esmu dzirdējusi, ka lai palielinātu atmiņu jāliek klāt mikročipi (vai kā viņus sauc), bet vai tas atbilst patiesībai ? Jo ir taču vairāki atmiņas paveidi, ja es pareizi esmu sapratusi un varbūt tā atmiņa kurai jāliek klāt čipi ir cita atmiņa nevis tā ko vaig palielināt
*


Saprotu, saprotu! smile.gif Bet ne jau failu bardaks aizņem atmiņu. Cieto disku, jā, bet tas tik ļoti nebremzē datoru. Parasti pietrūkst operatīvā atmiņa, ko palielināt var tīri fiziski - piepērkot atmiņas moduļus (čipus). Bet arī tie atšķiras ne tikai pēc ietilpības, bet arī pēc tipa. Otrs variants ir procesu aizvākšana. Tas notiek softa līmenī.
Lai varētu precīzāk pateikt, jāzina, cik RAM tev jau ir (64, 128, 256, 512...) un kādu operētājsistēmu lieto (Win98, Win2000, WinXP...).
Sol Invictus
Un tad kad es to precīzi zināšu, kas man jādara ? Es zinu, ka operētājsistēma ir XP, bet par RAM es nezinu (varētu būt ap 256) nav kur paskatīties
Romija
XP ar 256 vajadzētu iet daudz maz normāli. Ja netiek laistas vienlaicīgi kādas 7 programmas tongue.gif. Paskatīties var pie Contol Panel - System - General. Apakšā pie Computer būtu jābūt rakstītam, cik tad īsti Tev tas RAMs ir.
Sol Invictus
yup, 256, bet viņš man rāda visādas zīmes, ka viņam atmiņā par maz vietas huh.gif nav jau tā, ka viņš vispār nekustas, bet šo un to viņš dara neiedomājami lēni un beigās uzkar (uz ekrāna nekas nekustās un lai normāli kaut ko atkal varētu darīt jāpārstartē kompis)
Romija
Vai Tev gadījumā nav uzliktas ļoti daudz visādas lietiņas, kas startējas sākumā un visu laiku kaut ko darās? Tās baigi rij atmiņu. Bet, ja ir paziņojumi par atmiņas trūkumu, tad tā varētu būt pavisam cita lieta. Tad jāzina, tieši kādi paziņojumi.
Pie pārāk maz RAMa tā ir, ka kompis sabremzējas un nekustās. Pati esmu laidusi PS uz 32 MB RAMa (Win98). Ziniet, ar vairāk atmiņas tomēr patīkamāk wink.gif tongue.gif!
Sol Invictus
Nope, man kaut kad bija tādi sūdi kā screenmates, bet tie jau sen ir izdzēsti, vienīgais man ir programma datora ekrāna paskata mainīšanai huh.gif man rāda paziņojumu, ka datoram ''virtual memory too low'' un mana mamma nesen gribēja defragmentēt disku un teica, ka viņai rādīts paziņojums, ka lai normāli defragmentētu disku nepietiekot vietas.
Romija
Uhh, ekrāna paskata mainīšanas programmas arī mēdz savākt daudz. Ne vienmēr, bet gadās. Bet Virtual memory problēma nav gluži tisināma ar dzelžu palīdzību. Man šķiet, ka kaut kur tepat jau bija šī problēma apskatīta.
Niamh
Nez. Zvanīju uz apollo un jautāju - šie pateica, ka līnija esot nenormāli noslogota un no mūsu puses nemitīgi sūta kaut kādu informāciju..
Lussy
Es atgriežos pie visas tās interneta lapu taisīšanas būšanas. Nu piemēram es uzraxtu visu notepad, vai kas man tur ir un viss it kā būtu gatavs. Bet kā to dabūt internetā...ofic jāmaksā par normālu adresi..? Nu es te samurgoju, bet cerams, ka domu sapratāt...
Shadowstalker
CITĀTS(Lussy @ 03.03.2005 17:51)
Es atgriežos pie visas tās interneta lapu taisīšanas būšanas. Nu piemēram es uzraxtu visu notepad, vai kas man tur ir un viss it kā būtu gatavs. Bet kā to dabūt internetā...ofic jāmaksā par normālu adresi..? Nu es te samurgoju, bet cerams, ka domu sapratāt...
Tāda kā "www.manskrutalapa.lv" - nāksies piķot un šo to zināt.
"www.babazenja.eclub.lv" varam dabūt pa brīvu. Bet "mans````nesaprotamaisip" uz sava datora var turēt vēl vienkāršāk.

CITĀTS
Nope, man kaut kad bija tādi sūdi kā screenmates, bet tie jau sen ir izdzēsti, vienīgais man ir programma datora ekrāna paskata mainīšanai huh.gif man rāda paziņojumu, ka datoram ''virtual memory too low'' un mana mamma nesen gribēja defragmentēt disku un teica, ka viņai rādīts paziņojums, ka lai normāli defragmentētu disku nepietiekot vietas.
Virtuālās atmiņas apjoms: Control Panel -> System -> Advanced -> Performance Settings -> Advanced -> Virtual Memory Change

Rādās paziņojums, ka par maz vietas uz cietā diska - tātad par maz vietas uz cietā diska. Neesi mīkstā, izdzēs visus sūdus, kas nav vajadzīgi. Atver Control Panel -> Folder Options -> View -> Hidden files and foldes -> Show. Tālāk: My Computer -> C: -> Documents and Settings -> <te vajag katra usera mapi paņemt> -> Local Settings ( hidden ) -> Temp. Tur dzēš ārā visu, ko vien ļauj.
Sol Invictus
CITĀTS(Shadowstalker @ 03.03.2005 18:47)
Virtuālās atmiņas apjoms: Control Panel -> System -> Advanced -> Performance Settings -> Advanced -> Virtual Memory Change

A kas man tur jādara ? Varat aplūkot bildi, ja gribat zināt kā tur tagad izskatās
Shadowstalker
A varbūt uzliec lielāku?
Sol Invictus
A varbūt pateiksi, kuru vietu tur jāliek lielāku ?
Shadowstalker
Da tur laikam daudz variantu, ka grūti izvēlēties. "Paging file size" - nez kas tas tāds? Ko ēd? "Initial size", "Maximum size" - tādi paši dīvaiņi vien ir. Pārtiek no megabaitiem un dzīvo cietajā diskā.
Sol Invictus
naivais, tu tiešām domā, ka es zinu ko tie cietā diskja dīvainīši ziemā ēd ? silent.gif OKZ nomainīju, redzēsim, kas tagad būs.
Sol Invictus
Man neverās vaļā viena programma, jo esot pazudis kaut kāds fails, kā kai to failu dabū atpakaļ un kā var izvairīties no tā pazušanas nākotnē ? (plīz, es jau vienreiz šito stāstīju, bet tagad man to progu ļoti vajag)
Romija
CITĀTS(saule @ 04.03.2005 15:40)
Man neverās vaļā viena programma, jo esot pazudis kaut kāds fails, kā kai to failu dabū atpakaļ un kā var izvairīties no tā pazušanas nākotnē ? (plīz, es jau vienreiz šito stāstīju, bet tagad man to progu ļoti vajag)
*


Hmm, parasti šīs problēmas risina ar programmas pārinstalēšanu vai vismaz repair. No turpmākas pazušanas var izvairīties, ja manuāli neko nedzēš no Program Files.
Sol Invictus
Es neko nedzēsu no programm files getlost.gif tāpēc es nesaprotu kā tas fails varēja pazust
Romija
Grūti pateikt. Tas var būt jebkas, sākot no programmu nesaderības, beidzot ar cietā diska problēmām. Ja tas neatkārtojas, tad vēl nekas. Ja tā ir regulāri, tad jāmeklē dziļāk, kur tas suns aprakts.
Sol Invictus
OK, es pārinstalēju, bet vispār huh.gif mana māsīca (kura ir mazliet vecāka par mani un par datoriem zin mazliet vairāk par mani) man reiz kaut ko stāstīja, ka .dll failu pazušana ir izplatīta problēma
Romija
CITĀTS(saule @ 04.03.2005 16:59)
OK, es pārinstalēju, bet vispār huh.gif mana māsīca (kura ir mazliet vecāka par mani un par datoriem zin mazliet vairāk par mani) man reiz kaut ko stāstīja, ka .dll failu pazušana ir izplatīta problēma
*


Hmm, nu, nez, nez, man kaut kā tā negadās! tongue.gif Varbūt man vienkārši veicas! rolleyes_a.gif whistling.gif Bet galvenais, ka tagad viss iet! Iet taču, vai ne? huh.gif
Sol Invictus
Es nez - itkā tāpēc, ka vairākām programmām esot vienādi nosaukti faili huh.gif Vispār nav svarīgi - tagad iet happy.gif
Shadowstalker
CITĀTS(saule @ 04.03.2005 19:48)
Es nez - itkā tāpēc, ka vairākām programmām esot vienādi nosaukti faili huh.gif Vispār nav svarīgi - tagad  iet happy.gif
BS
Idril
Kāds gadījumā nezin, ko darīt, ja nočakarē clicdev forumā koda pogas.. ( nu ķipa slīpraksti, bold utt utjp) un tie nedarbojas? Personīgi es nezinu kā es to varēju dabūt gatavu..
Un pie viena būtu jauki, aj jūs pateiktu, kā iestatīt rakstu garumu!
Iepriekš pateicos!
Shadowstalker
CITĀTS(bruīna @ 05.03.2005 16:21)
Kāds gadījumā nezin, ko darīt, ja nočakarē clicdev forumā koda pogas.. ( nu ķipa slīpraksti, bold utt utjp) un tie nedarbojas? Personīgi es nezinu kā es to varēju dabūt gatavu..
Un pie viena būtu jauki, aj jūs pateiktu, kā iestatīt rakstu garumu!
Iepriekš pateicos!
Ja es nezinu, ko tu domā ar "nočakarētas pogas", tad es neko nevaru līdzēt.
Idril
Tas nozīmē, ka piemmēram, ja grib uzlikt slīprakstu, īezīmē, nospiež I un tas uzsitās, bet iesūtot postu tas tāds rī paliek.. Teksts nepaliek slīpāks un tie [I] vnk karājās.. Un tā ar visām posta koda pogām!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.