Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Viss par datoriem
Kurbijkurne forums > Citi temati > Caurais katls > Datori un Internets
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Fantomass
Kāds var pateikt, kādēļ dators vairs neatpazīst cieto disku un nevar atrast Boot recordu? blink_a.gif
Vispār baigi sūdi. Arī ar STARTUP disketi nevar caur DOS-Modu atrast cietā diska partīcijas.
Bet kādēļ? Vairāk iespējams, ka tā ir dzelžu vaina, nevis software gļuki, bet nevar zināt.
Sol Invictus
es internetā nevaru apskatīt .pdf failus huh.gif pirms kāda laika vēl varēju, bet tagad kad tiešām vajag... varbūt tā, ka es kaut ko esmu savam tīmekļa pārlūkām netīšām aizliegusi darīt vai tamlīdzīgi ? Es iegāju IE un tur man tai pašā vietā piedāvāja ielādēt failu, bet netscape 8, kuru es parasti lietoju nekas tāds nenotiek
Inx
nu un kāpēc nevari to pdf'u ielādēt pie sevis un skatīties pēc tam? nav jau obligāti onlainā viņš jālasa...

un FAntomas - pa cietu disku vajag uzsist ar kulaku, ja nekas nenotiek, tad vajag vinjam tur aizmuguree to maziitinjo kontaktdakshinju paarspraust par cauruminju taalaak. nezinu kaa tas fljurkjis saucas, bet dazhreiz shii darbiiba paliidz.
Sol Invictus
tāpēc, ka man viņu parasti nepiedāvā ielādēt - šis bija īpaši veiksmīgs gadījums
Nellijs
Fantomas-Paskaties tev zem Baterijas(uz mātes plates atrod apaļu beteriju)(vai pie) jābūt tādām trīs adatiņām un uz divām no tām ir uzmaukts tāds kā puļķīts. Noņem to puļķīti un uzspraud lai viņš stāvētu uz 2,3 adatiņas un tad paturi tā drusku(sekundes 15) un atliec visu atpakaļ.

Protams to visu dari pie izslēgta datora !
Grims
CITĀTS(Inx @ 27.09.2005 11:45)
un FAntomas - pa cietu disku vajag uzsist ar kulaku, ja nekas nenotiek, tad vajag vinjam tur aizmuguree to maziitinjo kontaktdakshinju paarspraust par cauruminju taalaak. nezinu kaa tas fljurkjis saucas, bet dazhreiz shii darbiiba paliidz.
*

Tas fļurķis saucas džamperis, un nosaka to no kura diska bootot. Ja ir divi cietie diski pie viena IDE kabeļa, tad tam uz kura ir windows partīcija vajadzētu būt džamperotam kā master draivam.
Fantomass
Sooo - džamperis nelīdzēja. Ne sūda. Rīt tiks nests pie dzelžu vīriņa.

Uūūn - jautājums nr. 2. Man tagad regulāri uzmācās kaut kāds pop-ups no ad.yieldmanager. Kautkādas reklāmas. Kad es ieslēdzu IE (jā, jā - InternetExploreris), tad uzlec tas tizlais popups un tā diezgan regulāri pēc aizvēršanas viņš atkal parādās. Acīm redzot datorā ir ielaista kaut kāda sūda programma. Bet kā lai to pazīst un iznīcina???
Grims
Nelieto IE. A to - tiksi vaļā no šitā draņķa, pēc trim dienām būs nākamais. Ir pārbaudīts.

Bet vispār var pamēģināt ar http://lavasoft.element5.com/software/adaware/
Sol Invictus
Mans dators ir maziņš brīnumiņš getlost.gif Ekrāns ik pa brīdim nomirgo koši sarkans kā tāds elles sikspārnis, tad vēl ie kaut kāds error guards uzradies (kuru es jau atinstalēju) kurš vadoties no kmanas mātes esot pats tur uzradies (kaut kā neticās) un tad kaut kāda csrss.exe (spriežot pēc task manager) panāca, ka kompis vispār nereaģē un vakar nekas tāds nebija
Fantomass
šitas būtu normāls kompis? ermm.gif

AMD ATHLON 64 3000+ S939 1.8G BOX VENICE

MEMORY DIMM 256MB PC3200 DDR/32MX8 184PIN x 2 gab.

FDD 3.5" 1,44Mb

CASE MIDITOWER ATX 300W P4

120GB 7200RPM ATA133 8MB CASH (disks ātrs, kvalitatīvs)

DVD+-RW DL 16X BULK W/O S/W

ASROCK S939 ALI1689 8CH SATA RAID LAN

GF 6200A 128M 32BIT TV DVI AGP (Cena Ls 48.00)
Romija
Prieksh kam? Wordam un Excelim? Vai tomeer kam krutaakam?

CITĀTS(Fantomass @ 03.10.2005 21:20)
CASE MIDITOWER ATX 300W P4

Nedomaaju vis, ja vien nefano par degoshas plastmasas smaku...

CITĀTS(Fantomass @ 03.10.2005 21:20)
ASROCK S939 ALI1689 8CH SATA RAID LAN

A kam tev RAIDs, ja Cietais nav SATA? Un tikai viens? Vai es kaut ko palaidu garaam?
Fantomass
Pat nemēģināju saprast pēdējo rindiņu blink_a.gif
Un jā - vecais kompis vnk smaržoja pēc kūstošas plastmasas happy.gif
-------------
Tad jau būs labs happy.gif
Romija
CITĀTS(Fantomass @ 03.10.2005 22:11)
Pat nemēģināju saprast pēdējo rindiņu blink_a.gif
*

Njaa, shis netikums piemiit daudziem - sapirkties lietas, kas nemaz nav vajadziigas, izgaazt naudu par to, ko nelieto un nesaprot. Vieniigais, ar ko tad var lepoties, ir izgaaztaas naudas summa, kas parasti ir gana liela. Bet jeegas - tik, cik melns aiz naga.

Ja pareizi noprotu, taa ir domaata maates plate, ne taa? Protams, no standarta komplekta aaraa nerausi, bet es taadu neliktu. wacko_a.gif
Shadowstalker
Kas tas par ````u datoru? AMD 64 bitu procis un 2x 256 RAMS. Bez 1 GB tur nav ko sākt.
Fantomass
Tāāad jau pieliks klāt. happy.gif
Nellijs
ASROCK nepērc noteikti! Mēsls pēdējais.
Un iesaku piemeklēt 400 W barokli.
Fantomass
Jaunumi sakarā ar manu HDD, kura daķis neatpazina. Ja to piesprauž pie kāda cita PC, tad tas PC paliek pie Intel Motherboard bildes un vispār Windowsu nepalaiž.
Moskjis
CITĀTS(Fantomass @ 08.10.2005 17:11)
Jaunumi sakarā ar manu HDD, kura daķis neatpazina. Ja to piesprauž pie kāda cita PC, tad tas PC paliek pie Intel Motherboard bildes un vispār Windowsu nepalaiž.
*

Tu to HDD pielikti kā master vai slave? Blakus 'kāda cita PC' cietajam vai tā vietā?

Pārbaudot jāliek blakus īstajam HDD un jānokonfigurē kā slave (džamperīši diska sānos)... Tādā gadījumā, attiecīgi BIOS'ā norādot, ka eksisē vēl viens HDD, uz otra PC var pārbaudīt: disks strādā vai nestrādā.
Sol Invictus
Man ir viena problēma - datoram ik pa brīdim kaut kas sakrās un galvenā pazīme tur ir tāda, ka viņš pēķšņi izdot tādu vibrējošu skaņu (tuvākais salīdzinājums varētu būt, ja kādu hipotētisku taustiņu nospiežot ir kaut kāda skaņa tad šitāda varētu rasties uzguļoties attiecīgajam taustiņam) un viņam joprojām ekrāns šad tad nomirgo sarkans. Tas jau sāk mani biedēt huh.gif
Romija
CITĀTS(saule @ 17.10.2005 01:51)
Man ir viena problēma - datoram ik pa brīdim kaut kas sakrās un galvenā pazīme tur ir tāda, ka viņš pēķšņi izdot tādu vibrējošu skaņu (tuvākais salīdzinājums varētu būt, ja kādu hipotētisku taustiņu nospiežot ir kaut kāda skaņa tad šitāda varētu rasties uzguļoties attiecīgajam taustiņam) un viņam joprojām ekrāns šad tad nomirgo sarkans. Tas jau sāk mani biedēt huh.gif
*

Par ekrānu: vai esi mēģinājusi pārinstalēt monitoru un videokarti?

Par skaņu: īsti nestādos priekšā, tieši kāda ir tā skaņa. Un cik ilgi, jo, ja taustiņam uzguļas, tad parasti nekādas skaņas nav. Ja Tu domā tādu kā tarkšķēšanu, vai tas nav tā, ka uz to brīdi viss apstājas, bet pēc tam atkal iet? Vai Winamps arī tajā laikā iet (un skan)?
Sol Invictus
Man nav winamps, bet tā skaņa tas pat īsti nav taustiņiem vienk es konkrētajā brīdī neatceros piemēru unsure.gif ir kaut kam tāda skaņa īsi sakot itkā visu laiku atkārtojas viens un tas pats un nekas cits neskan pa lielākajai daļai vispār nekas vairs nekustās un jārestartē kompis varbūt, ja labu laiku gaida viņam pāriet es nez
Shadowstalker
Cik reizes tu esi klausījusi vērtīgajam padomam aiznest visu speciālistiem?

Man vispār vibrējoša skaņa no datora saistās ar to, kas nāk no CD/DVD aparātiem, kad jamie aktīvi griežas. Bet tu jau lāga neminēji avotu.

Nu un ja tas tev biedē, tad šis tevi biedēs ne mazāk.
Sol Invictus
Ne tā skaņa šitā skaņa varētu būt līdzīga lines spēlītei un kas attiecas uz nešanu pie meistara, tas ir jāsaskaņo ar manu pārgudro māti, bet ja to saskaņo ar māti dators uz trim mēnešiem pazūd, lai vēlāk atgrieztos joprojām čakarēdamies un šinī gadījumā man liekas, ka varbūt skaņai kaut kas nepareizi sainstalēts vai citādi sačakarējies, jo man kaut kas līdzīgs bija kad es biju ieinstalējusi vienu disku emulatoru (alcahol laikam) tikai tad dators vienkārši izdeva šādu skaņu un izslēdzās
Romija
Vai tā skaņa nāk no tumbām vai no paša datora?
Shadowstalker
Jā, skaņa sainstalējas nepareizi, instalējot CD emulatoru.
Simple Girl
cerams ka kāds no jums zinās, kā var samazināt bildei pikseļu skaitu? ir kāda programma? kā?
ļoti ceru ka varēsiet izpalīdzēt wink.gif
Romija
CITĀTS(gride @ 17.10.2005 21:46)
cerams ka kāds no jums zinās, kā var samazināt bildei pikseļu skaitu? ir kāda programma? kā?
ļoti ceru ka varēsiet izpalīdzēt wink.gif
*

Jebkurā attēlu apstrādes programmā, jo pikseļu saitu var samazināt, samazinot bildes izmēru.
_BijušaisPareģis
Paint'ā. [nekonkrēts jautājums, nekonkrēta atbilde]

Saule, tak ņem un pārinstalē visu Win, pie reizes visus draiverus, un pie reizes arī iztīri no mēsliem. Nav tur ko baidīties. Tu šajā pavedienā tik bieži raksti, ka tā vien gribās aiziet pie tevīm un vienkārši sakārtot tavu datoru.
Sol Invictus
No tumbām
SS, viņš toreiz kaut ko prasīja par kaut kādu draiveri
Erty, es jau teicu, ka man tas pa lielākajai daļai netraucē dzīvi tāpēc arī es to nedaru/bez tam es nezinu kā to dara
Romija
CITĀTS(saule @ 17.10.2005 23:24)
No tumbām

Kaut kā nespēju iedomāties to skaņu. Ja vēl pati saki, ka īsti neatceries, tad varbūt nav ko lieki cilāt. Ja tā ir atkal citreiz, tad centies piefiksēt vairāk ko - kas? kad? pēc kā? kas notika?
_BijušaisPareģis
Win XP ir viens CD, to instalēt vieglāk par jebkuru spēli. Ar draiveriem vispār nevajadzētu būt problēmām.
Romija
CITĀTS(erty @ 17.10.2005 23:27)
Win XP ir viens CD, to instalēt vieglāk par jebkuru spēli. Ar draiveriem vispār nevajadzētu būt problēmām.
*

Atļaušos nepiekrist! Jā, WinXP ir salīdzinoši viegli instalēt, bet tikai tādam, kas to jau ir darījis, vai ir gana drosmīgs, lai riskētu, jo tiem, kas nekad sistēmu nav pārinstalējuši, tas šķiet kā lielais bubulis, no kā tikt vaļā laikam var tikai tad, ja tiek dota iespēja sēdēt blakus un skatīties, kā kāds pieredzējušāks to visu izdara.

Pie tam ar draiveriem arī mēdz rasties problēmas. It īpaši tad, ja nav orģinālo mātes plates, videokartes, monitora, peles un visādu citu perifērijas iekārtu instalācijas disku (kam nu vispār tādiem būtu jābūt). Nepieredzējis cilvēks var arī nezināt, kā internetā atrast īstās mātes plates īstā modeļa īstos draiverus, it īpaši tad, ja draiveris pietrūkst tīkla kartei. Pati zinu, ka vienmēr jāatceras laicīgi sameklēt mātes plates draiveri, lai varētu tos vienkārši no cietā paņemt, lai pieinstalētu, savādāk tīkls neiet.

Ja Tev, erty, nav problēmu ar draiveriem, tad priecājies, jo ne visiem ir tik viegli. smile.gif
_BijušaisPareģis
CITĀTS(Etasi @ 17.10.2005 23:36)
Atļaušos nepiekrist! Jā, WinXP ir salīdzinoši viegli instalēt, bet tikai tādam, kas to jau ir darījis, vai ir gana drosmīgs, lai riskētu, jo tiem, kas nekad sistēmu nav pārinstalējuši, tas šķiet kā lielais bubulis, no kā tikt vaļā laikam var tikai tad, ja tiek dota iespēja sēdēt blakus un skatīties, kā kāds pieredzējušāks to visu izdara.
*
Šitā var ilgi mīcīties uz vietas. Lai tik liek disku rom'ā un viss, nekas slikts nenotiks.

CITĀTS(Etasi @ 17.10.2005 23:36)
Ja Tev, erty, nav problēmu ar draiveriem, tad priecājies, jo ne visiem ir tik viegli. smile.gif
*
Priecājos. smile.gif
Shadowstalker
Jā, instalē CD emulatoru un saka par skaņas draiveri...
Sol Invictus
Un info nepazudīs ? Ir kaut kāds veids kā nokpēt visus failus ?

Es neatceros konkrētos skaņu, kur viņa citā vietā parādās tas ir kaut kas starp vibrēšanu un dīkšanu viņam šitas uznāk diezgan regulāri teiksim reizes divas nedēļā unsure_a.gif tas ar to alckahol emulatoru bija pirmā reize viņš man uzstādot prasīja kaut ko par draiveriem un it kā arī teica, ka kaut kas var saiet dēlī
Shadowstalker
Un kur tu rāvi, ka tas "kaut kas" ir skaņa?

Protams, ka ir. Ctrl + A; Ctrl + C; Ctrl + V.
Romija
CITĀTS(saule @ 17.10.2005 23:53)
Un info nepazudīs ? Ir kaut kāds veids kā nokpēt visus failus ?

Pārinstalējot var pazust Program Files un My Documents. Pārējais nē, ja neformatē cieto disku. Lai arī tas ir labs paņēmiens, lai tiktu vaļā no visādiem gļukiem, iepriekš nākas padomāt vai nu par svarīgā rakstīšanu diskos vai noglabāšanu pavisam kur citur.
CITĀTS
Šitā var ilgi mīcīties uz vietas. Lai tik liek disku rom'ā un viss, nekas slikts nenotiks.

Zinu, es tikai brīdinu, lai nav tā, ka nu tik liks, nu tik darīs, bet beigās ne par ko nav padomāts un ir pazaudēts daudz kas svarīgs. Un dators vienalga jāved uz servisu. blink_a.gif
Simple Girl
lab, es vēl jorpojām esmu iesprūdusi ar tiem pikseļiem... tatad ja man bilde ir 700*500 pikselji bet es vinju gribu samazinat piemeram uz 400*300 kā lai to izdara ja man uz datora nav bilzhu apstrades prog. (vien vienigais imaging un paints, kas ir tik primitivs cik var but) ... vai var to ka izdarit? + ja bilde ir JPEG formata
Sol Invictus
Zini, ja tu neko noderīgu nevari pateikt tad iezīmē sevi, nokopē un ielīmē sevi kaut kur patālāk no datora

Pat, ja es ierakstu visu diskos ir divas lietas - mana māte reizēm sūdzas, ka ja ņem no darba līdzi vajadzīgo info diskos reizēm nekas nav ierakstījies (mulsinoši) un pat ja program files nokopē programmas drošvien nedarbosies, un ja tās nedarbosies tās vajadzēs instalēt, bet man nav visu kompī esošo programmu instalācijas disku/failu

Arī paintā to var, bet es īsti nezinu kā iesaku šo pajautāt Valionorā gaismas ielejas pamācību pavedienā
Shadowstalker
Paintā Image -> Stretch/Skew

Tajos diskos, kurus nes uz mājām nekas nav ierakstījies? Tā nav tava datora problēma.
Romija
CITĀTS(saule @ 18.10.2005 18:47)
Pat, ja es ierakstu visu diskos ir divas lietas - mana māte reizēm sūdzas, ka ja ņem no darba līdzi vajadzīgo info diskos reizēm nekas nav ierakstījies (mulsinoši)
*

Jā, tā mēdz gadīties, tāpēc uzreiz pēc rakstīšanas vienkārši vajag pārbaudīt, vai tie faili tur ir.

CITĀTS(saule @ 18.10.2005 18:47)
un pat ja program files nokopē programmas drošvien nedarbosies, un ja tās nedarbosies tās vajadzēs instalēt, bet man nav visu kompī esošo programmu instalācijas disku/failu
*

Nē, Program Files nevajag rakstīt diskā, jo programmas tiešām nedarbosies. Bet spēļu saves, My Documents un vēl šo to vajag gan.
Simple Girl
CITĀTS(Shadowstalker @ 18.10.2005 17:51)
Paintā Image -> Stretch/Skew
*

viss butu labi, vinsh pataisa mazak pikseljus, bet... kad velos saglabat bildika GIF vinsh zaude krasu, bet JPEG vispar neeksite tur.. ka var "parveidot" failu lai vinsh būtu JPEG vai GIF bet nezaude krasu...
Shadowstalker
MUAHAHAHA! GIF tieši uz to arī darbojas, ka pazaudē krāsu. Normālās programmās, protams, ir iespējams tās maksimāli pieļaujamās 256 krāsas padarīt atbilstošas bildes saturam un neko daudz nezaudēt. Bet Paints seivo kaut kādā Windowsa defaultajā paletē. Un ja tev nerāda iespēju saglabāt kā JPG, tad paņem kādu bildi, kas ir JPEG formātā un ar "Open with..." atver ar Paintu. Pēc tam Paintā vajadzētu būt iespējai to darīt.
Romija
CITĀTS(gride @ 18.10.2005 19:12)
viss butu labi, vinsh pataisa mazak pikseljus, bet... kad velos saglabat bildika GIF vinsh zaude krasu, bet JPEG vispar neeksite tur.. ka var "parveidot" failu lai vinsh būtu JPEG vai GIF bet nezaude krasu...
*

Ļauj minēt - Tu vēlies apstrādāt attēlus bez attēlu apstrādes programmām? huh.gif Ja Tev nav nekādu speciālu programmu, tad vienīgais variants būs MS Paint vai MS PhotoEditor (ja ir pieinstalēts). Ar Wordu to neizdarīt... unsure_a.gif
Sol Invictus
Pamēģini sev pameklēt kaut ko prātīgāku man liekas, ka ir viena bezmaksas programma (gimp vai kā viņu tur) kas esot līdzīga photoshop un ja tad kad tu to attēlu nevari noseivot brīdī kad viņš vēl nav sačakarējies pamēģini uzrakstīt vajadzīgo paplašinājumu pati
Shadowstalker
Pārvēršam MP3 failu par filmu nomainot ekstensiju ( .mp3-> .avi )?
_BijušaisPareģis
gride, ja tev ir instalēts MS Office 2003, tad tajā ir ietverta jauka, elementāra attēlu apstrādes programma ar visu nepieciešamāko - MS Office Picture Manager.
Simple Girl
erty, nee man nav instalets MS Oficce 2003.... taka shis elemntaras prog. man ari nav... bet nu gan jau kaut kadu es dabushu... getlost.gif
Sol Invictus
Ir atsevišķi faili kuriem var uzrakstīt paplašinājumu (domājams, ja seivojot var izvēlēties all files tajā sarakstā) es neteicu, ka ar attēliem tā noteikti būs ielīmējies
Sol Invictus
Stulbs jautājums - man no desktopa pazudusi miskaste - kā lai es viņu dabūju atpakaļ ? huh.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.