Virsraksti
A Ā B C Č D E Ē F G Ģ H I Ī J K Ķ L Ļ M N Ņ O P R S Š T U Ū V Z Ž Citi
Atlase

Daiļdarbi
Aiva
Pa cik mīlestība?
Par spīti jūtām pret Ranmu, Nabiki atkal paslīd kāja. Viņa pārdod Ukijo randiņu ar Ranmu. Bet... Vai pieci tūkstoši jēnu būs tā vērti?
Aiva
Kandinska Pūķis un Pasauļu Sagrāvējs (Stāsts par mīlestību)

Pagājuši gandrīz astoņpadsmit gadi kopš Akanes nāves traģiskā un bezjēdzīgā negadījumā, kas pilnībā sagrāva un iznīcināja Ranmas esošo dzīvi. Apglabājis mīļoto, Ranma palika, cīnoties ar arvien jauniem izaicinājumiem un vilšanām, un pamazām iekārtoja savu dzīvi no jauna. Tomēr liktenīga satikšanās kafejnīcā otrpus pasaulei no Tokijas tikai dažus mēnešus pirms pandēmijas sākuma draud atkal visu sagriezt kājām gaisā...

Aiva
Taņa un Princis

Stāsts sākas kaut kur Ziemeļāfrikā, sešas nedēļas pēc Taņas runas pēc-titru ainā seriāla noslēdzošajā pirmās sezonas epizodē.

Kas gan varētu caursist Taņas necaururbjamo ādu?

Ļaunums un nežēlība jau bija izmēģināti un izgāzās. Kā būtu... pamēģināt kaut ko personiskāku... un pilnīgi negaidītu?

Aiva
KO viņa izdarīja?!

Impērija zaudēja karu un tika iznīcināta, un, kaut arī Ģermāniju un pārējās valstis-mantinieces plosīja revolūcijas, hiperinflācija un bezdarbs, Taņa prātīgi turējās pa gabalu no kārdinājuma iejaukties. Par nelaimi, vēsturi apturēt nav iespējams, negaidīti kārdinājums pieklauvēja pie Taņas dzīvokļa durvīm un tagad sēž pie tējas galdiņa viņas darbistabā. Un ir skaidrs, lai vai kas tālāk nenotiktu, labi tas nebeigsies...

Hermaine
Harijs Poters un Racionālās domāšanas metodes

Petūnija ir apprecējusi bioķīmiķi, tāpēc Harijs uzaug, bērnībā lasīdams grāmatas par zinātni un zinātnisko fantastiku. Tad pienāk vēstule no Cūkkārpas, kas paver jaunu pasauli ar neskaitāmām iespējām to izpētīt. Un rodas jauni draugi kā Hermione Grendžera, profesore Maksūra un profesors Drebelis...

Aiva
Mīla vai nauda
Nabiki nolemj atkārtot saderināšanos ar Ranmu, lai vairāk nopelnītu, tikai... vai beigās viņa neiegūs kaut ko pavisam citu, kā naudu?
Aiva
Pārvērtību problēma, jeb Sīkaudža neveiksme

Praktiskais darbs pārvērtībās bija pārvērst žurkas par tējas tasītēm… Bija tikai viena sīka problēma - Rona Vīzlija žurka Kašķis patiesībā bija zvēromags - kas bija nopietna problēma gan burvestībai, gan Pīteram Sīkaudzim, gan Tumsas pavēlnieka izredzēm atdzimt, bet savukārt lieliskas izredzes Minervas Maksūras reputācijai augt augumā.

Aiva
Atriebes asaras
Nerimā ir spēkā nerakstīts likums: "Lai ko tu darītu, neaiztiec Ranmas ģimeni un draugus." Uz Furinkanu pārnākušais Džiro šo likumu apgūs ļoti smagā veidā...
Aiva
Ā bē cē dē, kaķis kala smēdē
Drīz pēc ierašanās Tendo dojo, Ranma neapdomīgi izrunājas, un tas kardināli visu izmaina...
Aiva
Pagātne atgriežas
Mēģinājums apskatīties kā būtu, ‘Ja nu Nabiki satiktu Ranmu agrāk’.
Aiva
Inde

Akane, ģimenes un Japānas kultūras ietekmē, pieņem lēmumu par savām attiecībām ar Ranmu. Tomēr galīgais lēmums pieder tikai un vienīgi viņai.

Aiva
Nabiki dienasgrāmata vienam vakaram

Šis ir dokuments, par kā satura uzzināšanu daudzi būtu gatavi atdot dzīvību. Šī ir mana dienasgrāmata, un mana grēksūdze. Jo ir lietas, par kurām tu nevari parunāt ne ar vienu uz pasaules, kuras tu vienkārši nespēj izteikt skaļi.

Aiva
Tiksimies zvaigžņu gaismā
Kādu dienu Genma Saotome ierodas Tendo mājās kopā ar savu dēlu. Par spīti Ranmas lāstam un māsas brīdinājumiem, Akanei viņš iepatīkas. Un tad Ranmam seko viņa veco ienaidnieku parāde...

Brīdinājums - šis ir darbs ir drūms, nežēlīgs, un satur vardarbības ainas. Lasītāji ir brīdināti apdomāt, vai vēlas turpināt lasīt.

https://www.atlasobscura.com/places/gubkanjima-island

Aiva
Pirmā aizraušanās

Kad nomira viņas māte, Nabiki sajutās tā, itkā visa pasaule būtu pret viņu sazvērējusies. Bet varbūt, ka nejauša satikšanās, atpūšoties kopā ar ģimeni Okinavā, tomēr izglābs viņu no likteņa kļūt par Furinkanas Ledus Karalieni?

Aiva
Briesmīgs bērns

“Garais Džons nolaupīja mani, kad es vēl biju pavisam maza, jo mani vecāki bija ļoti bagāti. Viņš bija cerējis pieprasīt par mani izpirkuma maksu, tikai nesanāca. Stāsta, es biju tik briesmīgs bērns, ka vecāki bija tikai priecīgi tikt no manis vaļā. Tā ka Džons dabūja galīgi ne to, ko bija cerējis…”

Džeinai šis stāsts vienmēr paliks par vienīgo zināmo viņas izcelšanās avotu

Aiva
Gambīts

Rons spēlē šahu ar Hariju, vienlaikus apsverot nežēlīgu uzvēli.

Aiva
Nabiki - ‘cīņā der it viss’ mākslas meistare

Ranma noslēdzis vēl vienas derības ar Nabiki? Vai tad ar iepriekšējiem zaudējumiem viņam nepietika? Nu, vismaz šoreiz, derības ir par panākumiem cīniņā ‘cīņas mākslā der it viss’ stilā starp Ranmu un Nabiki. Mūsu neuzvaramais čempions taču spēs uzvarēt parastu meiteni? Vai tiešām pirmo reizi Furinkanas Ledus Karaliene zaudēs derības?

Aiva
Migla un māņi

Rjuouga ierodas Tendo dojo ar nejauku ievainojumu plecā. Vai viņa cīņas ar Ranmu būtu palikušas dzīvībai bīstamas? Un tad kādā saulainā rītā, precīzi pulksten 9.30 viss pārmainās, un Kasumi Tendo pasaule vienkārši sabrūk...

Kasumi Tendo nākas mesties ceļojumā cauri laikam un telpai, lai izglābtu tos, kas viņai ir dārgi...

Brīdinājums. Pēkšņie pārtraukumi vēstījumā ir speciāli tā paredzēti, un nav mana kļūda, vai jūsu datora vai interneta darbības pārtraukumu rezultāts.

the black rainbow
Mirkļa domas / Varavīksne
Mirkļa domas 23.04.2021. 18:30-19:00
the black rainbow
Nav ko teikt
Nav ko teikt