Piezīmes: Tulkojums
Atlase

Daiļdarbi
Aiva
XCOM - Ārpuszemes iebrucēju apkarošanas vienība.
(Izvilkums no "Ārpuszemes iebrucēju apkarošanas vienības kājnieku korpusa apmācības rokasgrāmata 1026-7A")
Seila
Ante lucem


Īss stāsts priekš tiem, kam ir depresija vai vienkārši skumji ap sirdi. Smeldzīgs un savāds stāsts par to kā var mīlēt.


Aiva
Pekles nakts
"Pekles nakts"

 

Ieroču kaķenīšu īsstāsts
Aiva
Briesmīgais Asais Zobens Pirmā daļa - Trīsvienība
Baismīgais Asais Zobens aprakstītie notikumi risinās aptuveni sešdesmit gadus pirms notikumiem, kas aprakstīti "Saber Marionette J Again". Šajā stāstā neparādās neviens no minētās sērijas varoņiem, lai gan ir pieminētas atsauces uz vienu no tiem -- Jaunās Teksasas prezidentu Džoju; tāpat neparādās arī neviena no sērijās izmantotajām lokācijām. Visi stāsta notikumi risinās Jaunajā Teksasā, un visas lokācijas un personāži Jaunajā Teksasā ir oriģināli, izņemot Džoju, kurš pats šeit neparādās.
Aiva
Laiks
Harijs Poters nekad nav tā īsti sapratis kas ir Laiks. Luna pārliecina viņu, ka tas nemaz arī nav vajadzīgs
helbaffy
Sensenos laikos

Kad Džeimss Poters nevar iemidzināt mazo Hariju, viņš viņam pastāsta stāstu par kādu zēnu un meiteni...

Fijusska
Pirms bērēm

„Jauktasiņu Prinča” 30. nodaļas laikā. Ir bēru diena. Kad Hermione gatavojas grūtajai dienai, viņa saņem atbalstu no Rona. Vienā nodaļā Rona/Hermiones „kopā saiešanas” pazudušais fragments.
Aiva
Atdzimšana
Vairākus gadus pēc tam kad ir miruši gan Voldemorts gan Dumidors, un visi pārējie jau sen aizmirsti, Hermione Grendžera atgriežas Cūkkārpā, lai atrastu tur reiz pamesto mīlestību. Tikai, vai viņš vēl to atceras??
Aiva
Drošība
Pēc notikumiem 'Azkabanas Gūsteknī' Hermione atdeva atpakaļ Laikgriezi. Tomēr tikai tagad mēs uzzinām, kāpēc viņa tā izlēma...
Aiva
Mīlestība ir...
Divi īsi nesaistīti gabaliņi par Hariju un Hermioni.
Sākumā šie darbi tapa kā ieraksti manā Tiešsaistes Dienasgrāmatā, bet tad es nolēmu tos apvienot un publicēt FA.
Abi šie īsstāsti ir veltīti Lissanne, bet es ceru, ka arī citiem H/Hr pāra cienītājiem tie patiks.
Atsauces kā vienmēr, ir laipni gaidītas.
Aiva
Atklāts
Pamatā, kas notiek mirklī, kad Strupa leģenda sabrūk telpā, kas pilna ar viņa kompanjoniem Nāvēžiem. Uzbudinoši! Notiek īsi pirms mana stāsta „Harijs Poters un atgriešanās Ridlu mājā” sākuma. (Nav obligāta jāizlasa HP&RttRH, bet dažas nianses paliks neievērotas).
Aiva
Kulināriskā katastrofa
Gadžita pūlējās nejusties tā, it kā dotos uz ešafotu kur viņu gaida peļuslazds-giljotīna, kad viņa aizvilkās uz virtuvi un rūpīgi aizvēra aiz sevis durvis. Viņa labu brīdi skatījās uz postažu visapkārt, nezinot no kura gala ķerties tai klāt.
Aiva
Pamācība mīlestībā
Likās, tas bija tik sen, kad sākās šis stāsts par viņiem. Jauna izspūrusi brūnace meitene, un taukmatains, līkdegunains vīrs, gadus divdesmit vecāks par viņu…
Aiva
Lunas dziesma
Neviens to nesaprata. Viņi visi zināja, ka viņa bija mēģinājusi palīdzēt viņam šajā kaujā, un ka viņu bija satriekusi viņa aiziešana. Bet tas bija tik ironiski, ka slimība, ko viņa tā ienīda, galu galā paņēma arī viņu pašu. Neviens jau nezināja viņas sāpes. Neviens jau nezināja viņas sirdsapziņas mokas.
Fijusska
Viena zilā līnija
Freds, Džordžs un Rons papīrgrozā atrod vientiešu grūtniecības testu…un Džinnija jau dažas dienas jūtas slima…kāda saistība?
Aiva
Lidmašīnu katastrofas un citas problēmas ceļojot
Uz ceturtā skrejceļa rāmi piezemējās Lidojums 5XC2. Tas nolaidās izmantojot antigravu ģeneratorus, un tad sāka virzīties uz termināla pusi, lai izlādētu divus tūkstošus pasažieru un kravu.
Viss noritēja perfekti. Vienīgais, uz ko pilots nebija gatavs, bija sieviete ar milzīgu plazmas šaujamo, kas iegāzās pilota kabīnē, sašāva bortinženieri un pavēlēja noslēgt visas izejas.
Aiva
Profesors kļūdījās
Es domāju ka gandrīz katrs no mums, skatoties "Zvaigžņu Karu" epizodes, ir izjutis neapvaldāmu vēlēšanos traktēt tās kā vēsturisku dokumentu. To spilgtums, ticamības ilūzija un piesātinājums ar vispārzināmiem notikumiem padara šo vēlmi teju vai nepārvaramu. Tomēr nopietns pētnieks nedrīkst tik nekritiski attiekties pret mākslas un lielā mērā arī izklaidējošas propagandas objektu... Ar šo pētījumu es tomēr vēlos šo situāciju mazliet labot.
Aiva
Zaļā krāsa

Un viņa cer, ka viņš beidzot sapratīs, ko tas nozīmē, un sapratīs viņas dzīvi – pavadītu zem zaļās krāsas.

Aiva
X-Com : Eli
"Mēs tikām pārsteigti nesagatavoti," Eli nodomāja, "Mēs viņus novērtējām par zemu. Ne tikai tas nelaimīgais vads, visa Iebrukuma Flote pārrēķinājās. Un tagad mēs par to maksājam..."
Aiva
Čūska zālē

Tu esi Severuss Strups, un tev ir jāizdara izvēle...

Stāsts rakstīts otrajā personā.