Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: DC++
Kurbijkurne forums > Citi temati > Caurais katls > Datori un Internets
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Švilpaste
izklausas laba lieta,manam bralim ir,bet tagad jau ari es gribu tadu. silent.gif Tieši kā var dabut uz datora,jo lieku to www.hub.lv rādās
CITĀTS
The page cannot be displayed...
getlost.gif
Siri
CITĀTS(Švilpaste @ 22.10.2005 20:12)
izklausas laba lieta,manam bralim ir,bet tagad jau ari es gribu tadu.  silent.gif Tieši kā var dabut uz datora,jo lieku to www.hub.lv rādās  getlost.gif
*


Kur var dabūt DC++ huh.gif ir rakstīts šī pavediena pašā pirmajā rakstā.
Švilpaste
blush.gif silent.gif paldies,nebiju pamanijusi
nitro
Es visu laiku passive un nekadu problemu - esmu hakerii nez labs hubs man dakjim mazs cietais disks ljoti labos hubos netieku bet hakeris arii labs wink.gif
monster
es zinu vienu labaaku (vismaz man vinja labaak patiik) programmu pa DC++!

BitComet

#iesleedz programmu ieej http://thepiratebay.org/ un sameklee vienalga kaadu torrentu (filmas, mp3 utt. failinjus) uzspied un programa saaks vinju laadeet! aatrums lielaaks nekaa DC++! (vismaz man!)#
Cilvēks
Pēc pārinstalēšanas DC++ ,protams,tika izmests.Cietais disks bija piedzīts tik pilns,ka jau atvēršana vien prasīja 10min un kāda tur vairs šārēšana!.. Pašlaik kačāju no BitTorrent, un jāsaka,ka tas man patīk pat labāk.
Sol Invictus
Mēģināju novilkt uguns biķera filmu, taču tie faili ko novilku visi kad viņus atver (wmp) sāk kaut kur konektēties, uzkar datoru (turklāt pamatīgi) un pēc tam nav izdzēšami, starp citu man atsūtīja PZ cits biedrs un stāstīja, ka viņam esot tas pats... Komentāri ?
Simple Girl
emm okey visi settingi man sataisiti.. bet ar tiem hubiem.. ka var kada no vinjiem "pievonieties"? kur labak? un njaa kā...
Erasmus
Spied Ctrl+Q vai izvēlies File-Quick Connect un raksti iekšā huba adresi. Mazai šārei labs bija UO, vari pamēģināt - hub.uo.lv.
Simple Girl
lai ari kada huba adresi es tur ierakstu (pec tam akd nospiezhu Crtl+Q) man raksta --- connection timeout --- kas? nez nevar pieslegties nepieviena...
Erasmus
Eeeee, varbūt firewalls vai vēl kkas bloķē DC?
Simple Girl
okey viss ir varu tikt hubos, bet nu tad ir jautajums,

- vai ta parasti ir ka ieejot no jauna dc++ visi hubi kuros tu biji pazud?
- ja tu neesi pabeidzis vilkt kaut kadu failu, nakamreiz ieejot vinja tur vairs nav un atkal jasak no jauna?
Erasmus
Ja tev šie hubi nav pie Favorites un nav uzlikts Auto-Connect, tad katru reizi no jauna jāiet viņos, kad ieiet no jauna DC.
Ja kāds fails nav beidzis vilkties, tad ieejot nākamreiz viņam vajadzētu turpināt vilkties. Jābut gan tai pašā hubā caur kur viņš vilkts, un useram no kura velk ar jābūt online'ā.
Namejs
Kāds lūdzu nevarētu paskaidrot ko nozīmā tas, ka tad kad es konektējos hubam klāt viņš man saka:"Connection refused by target machine"? Tār mana vai viņu vaina?
Siri
Tā huba uzturētāju vaina. Hubs nestrādā or smthn.
Simple Girl
labi vēl pēdējais jautājums smile.gif
es vēlos tikt piemēram betas hubā vai hacker hubā, bet katru reizi kad cenšos tikt šie mani izmet, jo šie hubi ir paredzēti tikai latviešu lietotājiem... ko lai es daru... es nedzīvoju Latvijā, bet tas nenozīme, ka neesmu latviete... vai ir kāda iespēja tikt šādos hubos, lai arī nedzīvoju LV?
Scorpse
Nee, tas nenoziimee, ka tu neesi latviete. Noziimee vien to, ka hubs paredzeets lietotaajiem, kas teritoriaali atrodas Latvijaa - tb ar LV IP. Man jau shkjiet, ka tev nesanaaks ieiet. Var jau, protams, uzlikt citu IP, bet tad caur visaadiem saitiem jaavazaajas vai proga jaaliek. Iisaak sakot, nezinu, kaa tev paliidzeet.
Simple Girl
nee nu es saprotu ka tas ir tamdelj ka vienkarshi neatrodos LV... man jau bija doma kaut ka ar adminiem parunat, bet es pat netieku tik talu, izmet 1 sekundee.. ir ari kads forums, bet tur atkal jaregistrejas ta ka sanak baigais chakars... nez laikam jau tur netikt...
CHO CHANG
Ja es iedziļinātos, tad jau k-ko saprastu..., bet kāpēc viss ir tik sarežģīti???...
resella
CITĀTS(CHO CHANG @ 31.12.2005 16:33) *
Ja es iedziļinātos, tad jau k-ko saprastu..., bet kāpēc viss ir tik sarežģīti???...

dzive visa ir sarezhgjita... silent.gif
nja, man ar shausmigi jaiedziljinas, bet tagad jau vienu soliti uzpriekshu esmu tikusi.
visi shito padarishanu ta slaveja, ka nekas cits neatlika. wink.gif
krizanova
man diemžēl nerādās procenti, cik daudz faila nokačāts. ar bildēm vienkārši bet filmas iligi jaagaida kameer nokačājas un es nezinu, cik ilgi jaagaida. kaa var izdariit, lai procenti raadiitos?
YeenY
Wo DC++ tas i murgS....
Lapi, māku atrast ko man vajag, bet nemāku nokačāt... silent.gif
Visu laiku rāda conecting, a prikola nekāda viss stāv uz vietas un nekas neko nekur nelādē...
Memoria
Taatad DC es saprotu, nokachaat maaku, settingus sataisiit jaunaakajaam versijaam ar, taa kaa, ja kaadam ir k-kaadi jautaajumi, tad varat griezties pie manis smile.gif

Ja mākat labi apieties ar google, tad uzlieciet latviešu lapās meklēt DC++, ja nemaldos tad pirmais atrastais bija DC manuaalis teejkannaam - pati reiz lasiiju, ljoti paliidzeja smile.gif

CITĀTS
Kāds lūdzu nevarētu paskaidrot ko nozīmā tas, ka tad kad es konektējos hubam klāt viņš man saka:"Connection refused by target machine"? Tār mana vai viņu vaina?


Tava. nevaru atbildēt viennozīmīgi, bet ja tā ir ar daudziem hubiem, kā piemēram ar Hakeri, tad tā ir tava vaina. Viena no manām pirmajām problēmām bija tāda, ka mans kompis bija pilns ar trojaaniem, kas starp citu traucē DC, iesaku palaist antivirusu, iespējams daudzi domā, ka tas neko nelīdz, bet no personīgās pieredzes varu teikt, ka līdz gan wink.gif
kvadrātsakne no priedes
1.Vai var ieiet kaada DC hubaa pirms 18:00 ja aarzemju maajaslapas iet tikai no 18:00...???
2.Un vai kaads vareetu ieteikt kaadu hubu kur var dabuut jaunaakaas filmas! smile.gif
3. Un vai ir jaaraxta adrese vnk vergs.apollo.lv vai tur kaut kam jaabuut priekshaa??
4. Ko noziimee ja man paraadaas connection timeout?
de_ed
Labākakjs Hubs ir dchub.hacker.lv:4012 tur var ieeiet līdz 18:00 Tur nevajag lielu (sharing- tas ir ziedot no sava datora lai citi var kau ko dabūt no tava datora tas ir filmas, bildes, spēles u.t.t.) Man liekas ka tur bija visas HP filmas.
YeenY


Kāds var man pateikt, ko nozīmē, tas, kas ir redzams shaja attelaa?
Uzreiz paradas verot valja DC++...
Cerbera pavēlniece
Man bija Strong DC++ un tas negāja, kaurt kāds čakars - nevarēja neko saprast, tad pārgāju atpakaļ uz parasto DC++, bet tikai tam bija jaunākā versija. Un.. tagad iet viss štokos.

Vot stulbums ar ātrumu - dažos habos tas ir savādāks, citreiz vispār čakars ar teim ātrumiem, tagad jau otro mēnesi iet 250Mib/s - tas laikam skaitās ātri. Īsti enjēdzu.. tongue.gif
de_ed
Lejuplādes ātrums ir atkarīgs no tava i-neta pieslēguma, un no tā no kura tu lejuplādē(cerams saprati???) Jo ātrāks nets, jo atrāk lejuplādē.
Cerbera pavēlniece
ou. skaidrs. tad manējais ātrums skaitās ātrs - ja? lēni apjēdzu pašlaik... grin.gif
kvadrātsakne no priedes
Man viss DC++ laadeejaas ar 1-5KiB/s citreiz pat tikai 300b/s Kapeec taa? Un kaa lai es dabuuju aatraak? sad.gif
Memoria
CITĀTS(Potter_Girl @ 10.02.2006 10:52) *
Man viss DC++ laadeejaas ar 1-5KiB/s citreiz pat tikai 300b/s Kapeec taa? Un kaa lai es dabuuju aatraak? sad.gif


Nekā. Tu vari vienlaikus pamēģināt vilkt mazāk failus, tb, ja tev ir ātri vajadzīga kāda filma, vai k-kas tāds, tad nevelc neko citu. Otrkārt, paskaties kāds Connection type ir konkrētajam jūzerim, no kā velc wink.gif
kvadrātsakne no priedes
CITĀTS(!Harpy! @ 10.02.2006 12:02) *
Otrkārt, paskaties kāds Connection type ir konkrētajam jūzerim, no kā velc ;)

Un kāda atšķirība ir tam Connection type? Lielākajai daļai juuzeru ir DSL...tas ir labi vai slikti?

CITĀTS(X-girl @ 04.02.2006 15:45) *
tagad jau otro mēnesi iet 250Mib/s - tas laikam skaitās ātri. Īsti enjēdzu.. tongue.gif

tu tiešām domāji MiB??
nu ja taa tad manuprāt tas ir ļoti ātri...
Namejs
Nu bāc, lietojiet Revconnect un aizmirstiet par problēmām ar ātrumu.
kvadrātsakne no priedes
CITĀTS(Namejs @ 11.02.2006 11:30) *
Nu bāc, lietojiet Revconnect un aizmirstiet par problēmām ar ātrumu.

Tur ir aatraak vai kaa???
Memoria
Tik tiešām ir atšķirība starp connection type, DSL ir tīri okey, bet man liekas, ka LAN ir labāks. Vēl viena problēma ir tāda, ka daži (daudzi) sajauc savus connection types un tad gan viss nojūk.

Namej, tās ir muļķības tongue.gif
Revconnects protams ir labāks, bet ja būs mazs ātrums, nebūs liela nozīme vai tu lieto revconnectu vai ko citu tongue.gif
kimile
Kas man var vairaak paskaidrot?Es daaleeji jau saprotu, bet nesaprotu, ja tu piedalies dc++, vai manaa datoraa arii liidiis citi? :(
Džea
emm.. kāds varētu paskaidrot ko nozīmē šiī lieta?
CITĀTS
Connection refused by target machine
jefeniite
Ja pirms gada man kaads teiktu, ka DC++ vairs nelietoshu, neticeetu. Bet nu jau kaadu laiku izmantoju torentus un tieshaam aatrums ir daudz lielaaks un tur ljoti aatri paraadaas jaunie seriaali. Ja kaadreiz iegriezhos DC++ ar tiem shaaree, cilveekiem uzreiz vinjus vajag, jo ieksh dc var atrast vairaak vecas lietas.
un arii pirms kaada laika, kad veel lietoju, visaam versijaam nez kas bija noticis un vinjas kaaraas un iisti laagaa nedarbojas. vai taa notiek veelaizvien?
Demiurgs
Man kad es uzlieku lai parāda failus kurus var novilkt no citiem, kompis brīdi padomā un tad DC uzkarās rādās Not responding, vai kāds var pateikt kāpēc tā un kā to novērst.
spitzbube
ielādēju jaunāku versiju dc. viss ok iet. bet kā aiztaisu ciet, veru vaļa par jaunu un man liek visu instalēt no jauna -- hubus, sharingu visu visu. kādēļ? ermm.gif
Haunting dream
CITĀTS(Demiurgs @ 15.03.2006 22:40) [snapback]580053[/snapback]

Man kad es uzlieku lai parāda failus kurus var novilkt no citiem, kompis brīdi padomā un tad DC uzkarās rādās Not responding, vai kāds var pateikt kāpēc tā un kā to novērst.

Ēm, tev gadījumā dators pārāk daudz nerij RAM? Respektīvi, brīdī, kad darbojas DC++ nav palaistas vairākas programmas. Es tev ieteiktu, vispirms, nospiest CTRL+Alt+Delete, tad uzklikšķināt uz sadaļu Processes - tur atvērsies dažādu programmu saraksts, kas pašlaik darbojas tavā datorā, lejā vajadzētu rādīties CPU usage, būtu labi, ja šis procentu skaits ir mazāks par 50. Ja tik un tā lielākā daļa visu "rijīgo progu" ir aizvērtas un tik un tā izmetas Not Responding, ieteiktu pārskenēt datoru ar kādu no Ad-ware spiegu ķērāju programmām. Dažkārt palīdz.
Darka
Palīdziet!!! Ko nozīmē
CITĀTS
No connection could be made because the target machine actively refused it.
Floriāna
Man ari vajadzeetu palidziibu...
Es uzinsteleju DC++ , izdariiju visu ko vajadzeeja...
Pustundu man gaja perfect..un tad viss. vairaak neiet neviens hubs. Izdzesu veco, insteleeju pa jaunam, bet nekadu rezultaatu.
Meib' kads profs man paskaidros, kadelj ta??!!
Švilpaste
CITĀTS
Ieejam Settings, un sameklējam opciju Active/Passive. Īsāk sakot, ja tev ir ķeksis pie Active, tad uzliec Passive. Ja pie Passive, uzliec Active . Tad spied OK, izej ārā no programmas, ieej atpakaļ un pamēģini kaut ko pameklēt . 99.9 % gadījumu it helps.


Tad jau man būs 1%,kad nekas nenotiek-tāpat nevaru lietot "search" huh.gif

Un vēl kas-kā varu ielikt savas personigas filmas un dziesmas?
Patriote.
Un tagad es kā šarlotāns ielaužas DC pasaulītē un atzīstos savos grēkos.

Es biju ļauna. Es to atzīstu. Es izmantoju Search, lai atrastu savā datorā visu, kas saistīts ar DC++, iezīmēju visu atrasto un bez jebkādas žēlastības nospiedu ''delete''. Tāds saviļņojums pārņēma manu miesu, es jutos varena. Es jutos tik spēcīga. Es jutos kā hubu karaliene! happy.gif

Un tad es teciņiem aizskrēju uz googli un novilku LimeWire w00t.gif tagad mēs abi dzīvojam saskaņā un mīlestībā.

The end!
Švilpaste
Weed,ja reiz tik labi to visu zinaji,vari man atbildet uz iepriekšējā posta izmisīgo jautājumu? laughing.gif silent.gif
Patriote.
Vai tad es jau neatbildēju ar savu izsmeļojošu un garīgo postu, kas aprakstīja manas dziļākās jūtas pret šīm pirātiskajām programām? Delete ir tikai vienas zāles, pret šo mīklaino mēra veidīgo sērgu, kas izplosa mūsu dzīves crying.gif
Švilpaste
Nē. Tu mani tikai sakaitināji,kas šajā situācijā man absolūti man vajadzīgs.

Vai te tiešām nav neviena zinoša būtne? laughing.gif sad.gif
Floriāna
Es jau saprotu ka man neviens netaisaas paliidzeet, bet varbut tomeer? ermm.gif

Man neiet neviens hubs.

pilniba neviens.
pustundas laika saads ieraksts:
*** Connection timeout
*** Connecting to hub.uo.lv...
*** Connection timeout
*** Connecting to hub.uo.lv...
*** Connection timeout
*** Connecting to hub.uo.lv...
*** Connection timeout
*** Connecting to hub.uo.lv...
*** Connection timeout
*** Connecting to hub.uo.lv...
*** Connection timeout
*** Connecting to hub.uo.lv...

Nu ja tomer nekas nav lidzams, tad...
Weed! KAS TAS PAR JAUKUMINU? w00t.gif Tas LimeWire? w00t.gif
Ragana
Lūdzu, jūs zināt kādu hubu, kurā būtu filmas lielākoties angļu valodā???
Es krieviski nemāku, bet visos hubos filmas ir tikai rus.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!