Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: DC++
Kurbijkurne forums > Citi temati > Caurais katls > Datori un Internets
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Ragana
Weed, nevis Delete ir zāles, bet uninstall fails!!!
Delete ir kā aspirīns pret smadzeņu vēzi.
Patriote.
CITĀTS

Weed! KAS TAS PAR JAUKUMINU? w00t.gif Tas LimeWire? w00t.gif

Jā tas ir LimeWire ērti, ātri un izdevīgi. tongue.gif
ieej googlē un novelc Javaruntaime un pēc tam LimeWire. Ak kā es mīlu šo programu. Mēs pat varētu iet kopā vannā! w00t.gif

Ragana dubultposts tongue.gif

CITĀTS

Lūdzu, jūs zināt kādu hubu, kurā būtu filmas lielākoties angļu valodā???

laikam jau būtu muļķīgi piemimnēt LimeWire, kur var uzķerties tikai uz vācu val. vai itāļu vai nu ko tur. Galvenais, ka es vēl ne reizi neesmu iegrābusies. rolleyes_a.gif

Nē nē Delete, tad ir labāka sajūta. wink.gif
Ragana
Nu, bet ar DC es arī neesmu iegrābusies, izmantojot labo peles pogu, un Search for Alternates.
Bec, RevConnect nevaru ieinstalēt, laikam vecā datora, dēļ, bet DC++ ir tik lēēns...
Un tad man LimeWare neder...
Un Delete der muļķiem...
Kerli
Kaads var man pateikt ar ko atskjiras RevconnecT no StrongDC?
KursH labaaks?
betty
dēcis (dc++) normāli gāja un viss. bet šodien vairs pēkšņi nav ne favorite hubs, ne favorite users. nekā nav! psc. kā atgūt nū visus sarakstus. jeb arī man tagad būs jāskraida pa visādām lapām un jāķer hubu addreses? (hubu tur bija patiešām daudz ermm.gif )

iets iekšā tiek ar RevConnect, bet nezinu vai tas ir svarīgi.
Sviests
beidziet dzivot akemns laikmeta un metiet DC++ pie malas ... Viss jaunais un ari PAT vecais apgrozas trackeros... ! silent.gif
kmn
eu, ja jau Dc ++ tik slikts tad KAS TAs ir -
CITĀTS
Viss jaunais un ari PAT vecais apgrozas trackeros


vari paskaidrot un arii varbuut noraadiit llinku??
Erasmus
ņehuja. Vecu mantu trakeros grūtāk atrast. Un mazas lietas, dziesmas pa vienam utt. trackeros parasti nav.
Sviests
nu oke erasmus varbut ja es gribu novilkt 1 tizlu vecu dziesmli tad jaa oke piekritu DC++ izdevigak...

Za to trackeros parasti paradas visi jaunie albumi utt...speles.progas,filmas...u.c fishkas !!! smile.gif

www.bithack.lv labakais LV trackeris ... (pec manam domam)
Demigod.
S.O.S.


Hei, plīīz, kāds var sniegt palīdzību?! Tik tiešām - izskatīšu visus variantus. crying.gif

Māte pārlika visu manu dc++ programmu/mapi uz D disku, jo C bija pilns. Un nu man pats dc++ nesaglabā ne manu šāri [ap 9 Gb], ne arī iestatījumus! Kā ieeju iekšā, pēc minūtes viņš ir totāli atslēdzies, parasti, kad tik tikko ielieku savu šāri - vnk bultiņas vietā parādās tas tjip smilšu pulkstenītis, un es tur varu gaidīt kaut divas dienas, bet viņš nepazudīs.. Augšmalā parādās uzraksts - Not Responding.

Hubos arī mani vairs nelaiž iekšā - nu nav man tas 1Gb, jo nekas nesaglabājas. Ciest to nevaru. getlost.gif

Kad mēģināju vispār izdzēst dc++ no sava datora, viņš to nemaz netaisījās darīt, jo rādīja, ka kaut kur es viņu vēl izmantoju. Download-us es varu pārlikt uz C disku, bet tāpat man nedzēšas laukā.
Piebilde - cenšos dc++ izdzēst, jo tad varbūt es novilktu citu dc un atkal viss būtu okei. Grr.

Nu, kāds man varētu mazliet palīdzēt šajā jautājumā, ja jau te tādi profi? Es bez mūzikas & filmām nespēju dzīvot, un manā PC tagad ir tikai 1,5 Gb mūzikas. unsure_a.gif
Siri
CITĀTS(lilZii @ 20.08.2006 17:47) [snapback]1024739[/snapback]
S.O.S.


Hei, plīīz, kāds var sniegt palīdzību?! Tik tiešām - izskatīšu visus variantus. crying.gif

Māte pārlika visu manu dc++ programmu/mapi uz D disku, jo C bija pilns. Un nu man pats dc++ nesaglabā ne manu šāri [ap 9 Gb], ne arī iestatījumus! Kā ieeju iekšā, pēc minūtes viņš ir totāli atslēdzies, parasti, kad tik tikko ielieku savu šāri - vnk bultiņas vietā parādās tas tjip smilšu pulkstenītis, un es tur varu gaidīt kaut divas dienas, bet viņš nepazudīs.. Augšmalā parādās uzraksts - Not Responding.

Hubos arī mani vairs nelaiž iekšā - nu nav man tas 1Gb, jo nekas nesaglabājas. Ciest to nevaru. getlost.gif

Kad mēģināju vispār izdzēst dc++ no sava datora, viņš to nemaz netaisījās darīt, jo rādīja, ka kaut kur es viņu vēl izmantoju. Download-us es varu pārlikt uz C disku, bet tāpat man nedzēšas laukā.
Piebilde - cenšos dc++ izdzēst, jo tad varbūt es novilktu citu dc un atkal viss būtu okei. Grr.

Nu, kāds man varētu mazliet palīdzēt šajā jautājumā, ja jau te tādi profi? Es bez mūzikas & filmām nespēju dzīvot, un manā PC tagad ir tikai 1,5 Gb mūzikas. unsure_a.gif


A tu nevis izdzēst, bet Uninstalēt mēģini. No Add/Remove programs (iekš Control Panel).
Demigod.
CITĀTS(Siri @ 20.08.2006 17:50) [snapback]1024741[/snapback]

A tu nevis izdzēst, bet Uninstalēt mēģini. No Add/Remove programs (iekš Control Panel).


Āām, nu Okei. Pamēģināšu. Kas man dc++ no jauna novilksies, vai?! huh.gif

Nekad neesmu to darījusi ar citām programmām.

Bet man būs arī jāliek iekšā jauns lietotājvārds, šāre, visi tie iestatījumi?! Man, piemēram, PC uzrāda, ka jau no 2 dc++ programmām ir noņēmis Windows Firewall. Nu būs trešais.

Bet pamēģināšu - paldies. happy.gif

Vēl kas...

Ja man dc++ vispār nav instalēts pie programmām, bet failiem, ko tad? Es tač teicu, ka man tagad dc++ stāv D diskā - un tur nav programmas. Man atkal jāpārvieto?
Siri
Jā, labāk būs ja tu pārvietosi atpakaļ uz C://Programmu failu mapi, tad iesi uz ControlPanel - Add/Remove Programs - atradīsisarakstā DC un tam blakām būs Remove (sistēma pati izdzēsīs to no tava datora).

A pa jauno novilksi no neta tu jau pati, un tad instalējot norādīsi to folderi, kurā gribi lai DC atrodas. Jā, viss būs jānorāda pa jauno.
Vispār jau visām programmām jāatrodas Program Files mapē, cik nu tas DC sver? Kkādus 38 mb.
Šāri/downloadus var uzglabāt citos diskos, a programmu... nav ieteicams.
Shadowstalker
Kāda starpība, kur programma? Programmai vienalga par to, ka jamā atrodas iekš "G:\Aasdferwf\fdsfasyh\hdsjafh\DC\".
Siri
Nez, man vienkārši reiz teica, ka programmām labāk patīk atrasties iekš P/f. Dunno, varbūt arī vienalga.
Demigod.
Hmm. Man tagad bail pārvietot. Taisnība, pati programma nav nemaz tik liela - kaut kādi daži Mb tur i.

Bet atklāju, ka man tas `uninstall` ir izdzēsts. Nesen, kad vēl nekas nedarbojās [tagad caur administratoru tieku klāt vienā mierā] man uznāca besis un dzēsu no dc mapes laukā visu, kas dzēsās.. happy.gif

Tagad, kad man gribās kko nolādēt, man jāiet iekš administratora, lai dc++ vispār ieslēgtos. Latviešu valoda ar ir atpakaļ! happy.gif

Bet man tik tiešām dikti bail pārvietot to uz `program files`, jo varbūt pazudīs arī latviešu valoda, kurai ieteicams atrasties pie paša dc++. Turklāt - ja tas viss vēl dublēsies.. ermm.gif nebūs labi.

Var jau mēģināt.. Iepriekš, dc++ bija ielikts manos failos - nu mapē, un ideāli gāja. Bet man ar to pašu teica, ka D diskā liek tos failus, kurus jāsaglabā, nevis programmas, kurām būtu jābūt `program files` iekš C diska. Hmm.

Totālas bailes, ka viņu vispār pēc tam izdzēst nevarēs.
betty
PALĪGĀ! :|

ieejot DC++ [caur rev.. kā viņu tur]
itkā uzraksta connecting to .. tāds un tāds hubs, bet tad parāda unknown adress
nu kā tā var?! ><
Siri
huba adrese nomainiijaas/nepareiza? paarbaudi.
Hula
nman arī tā dažreiz gadās. izslēdz un ieslēdz, moš paņems tevi hubā.. vnk gļuks tas kkāds.. (varētu būt)
betty
CITĀTS
huba adrese nomainiijaas/nepareiza? paarbaudi.


Visiem hubiem? 0_o

Pamēģināšu.
Shadowstalker
Nav kāds firewalls tev uzradies?
betty
lai arī, kas tas nebūtu. blink.gif
betty
jā, tagad iet.
firewall ir off.
Švilpaste
Jauki. Izdaru visu,kā pamācībā teikts:uzlieku adresi,ielieku kaut kādus failus no sevis[padaudz]. Tiešām izdaru visu,kā vajag,bet man tik un tā,tas search neiet! huh.gif
Demigod.
CITĀTS(Švilpaste @ 05.11.2006 19:30) [snapback]1059648[/snapback]

Jauki. Izdaru visu,kā pamācībā teikts:uzlieku adresi,ielieku kaut kādus failus no sevis[padaudz]. Tiešām izdaru visu,kā vajag,bet man tik un tā,tas search neiet! huh.gif


vnk nobloķē firewall. pašā sākumā, kad man bija dc++ man arī negāja search, bet es vnk firewall uzliku uz off.

un nu man dc++ vispār nav. getlost.gif
ēm. ja instalē jaunu dc++ var pie jaunā queue pielikt veco queue [šķiet, tā ir nenovilkto failu rinda]? es vnk netīši atinstalēju dc++ un man pazuda pati programma, ne queue. man jau tā PC ir maz atmiņas, jo savilkts daudz un dikti, tomēr dc++ man ir vajadzīgs. turklāt slinkums to visu atkal meklēt ar jauno programmu. visi hubi pa jaunam jāmeklē un tā. nevar to visu vnk apvienot?
Švilpaste
Kur es varu nobloķēt firewall?


Starp citu,man stāv pasive...
Seila
Hmmmm...mājās viss ir uzinstalēts un iet. Tagad kad mēģinu uzinstalēt DC brālim nekas nesanāk. Lieta ir tāda, ka man kad viss bija izdarīts nospiežot ieiet parādījās vesela kaudze pasaules hubu, bet te nekādi nevaru to uzlikt. moška kāds var palīdzēt?
Romija
"Pasaules" hubi gan parsti parādās paši (ja ir lēns internets, tad nedaudz jāpagaida). Ja nē, tad var internetā sameklēt kādu hublisti un pie settingiem viņu norādīt. Tad arī hubiem būtu jāparādās.
Kira m.emo.ria
nu tā.. mana problēma..

man bija uztaisīts viss dc++ jauki, forši.. gāja... tagad, kad pārinstelēja datoru vnk tagad es atkal taisu to dc++ lai darbotos, bet nedarboj\as!!...

it kā hubi ir..

sharing arī ir..

nu it kā visam kam jābūt ir.. bet nemeklē.. nekā >.<
Tassadar
Skrīnšotu, mļin, iedod, lai nav jāzīlē. Mož FW bloķē DC (ieliec izņēmumu listē jamo), mož nēesi pielikusi ķeksi pi "Open hublist at startup". Kā jau teicu - skrīnšotu no settingiem studijā!
Kira m.emo.ria
kuru tieši? silent.gif

1 2 3
Tassadar
Parādi kas atrodas iekš Downloads -> Settings -> Public hublist -> Configure
Antons Ego
Man ir jautājums:

visu laiku līdz šim man bija iespējams skatīties/klausīties arī pusnodaunlādētos failus - līdz tai vietai, cik tālu nu tie ir. tagad es kaut ko tur pārinstalēju un čuš - dziesma vispār parādās tikai tad, kad novilkusies līdz galam. Kā to var labot?
Tassadar
CITĀTS(hram @ 29.12.2006 19:16) [snapback]1081712[/snapback]
Kā to var labot?
Pirmkārt jau - NEZOGOT.

Bet ja jau zodz, tad apgādajies ar atbilstošiem tūļiem - piem. VLC media pleijeri - ar to var lūrēt praktiski visu, neskatoties uz to vai ir novilkts vai nav. Btw - der ievērot ka ja izmanto RevConnect tad gan nekas nesanāks - jamais velk no multiple jūzeriem un fails ir fragmentēts.
ropciks2006
vienkaaarsi nokacaa DC++ uzrakstot google download DC++ nokacaa un uzinstelee visu . silent.gif


Ļipa
Huh, es pat izlasiju visu pavedienu.

Man jau kādu trešo dienu notiek brīnums, kas saucas:

Ieslēdzu dc, nu labi revconnect (atšķirību sevišķi lieu gan neredzu, bet nu tas tā...) un smuki sāku vilkt attiecīgo filmu. Izslēdzu DC un nākamā dienā ieslēdzu atkal, lai turpinātu vilkt. Tikai viņš nevelk. Vakar domāju, ka tas ir tikai normāli un nolēmu novilkt ko citu, lai šitais paguļ. Vilkās lieliski (izņemot iepriekšējo filmu), bet man atkal nebija laika novilkt līdz galam un diemžēl nācās slēgt laukā dc. Šorīt atkal ieslēdzu dc un skatos... Nē, protams, tagad jau man nevelkas veselas divas filmas, kas iepriekšējos rītos tā kā bija vilkušās (līdz tai nelaimīgajai dc izslēgšanai). Prikola pēc nolēmu šorīt novilkt vienu dziesmu. Tā, protams, novilkās, bet pārējais neatdzīvojās.
āaa... un vēl man velk tikai pa vienam failam, vairākus reizē vilkt nezinu kāpēc, bet mans dc vairs neatbalsta.

Kāpēc tā? Vai man tiešām būs jāiet uz veikalu pirkt tā viena lētā amēriķāņu filma??? tongue.gif

Labprāt pajautātu brālim, bet viņš jau pirms laba laika paziņoja, ka dc man nevajag vispār. grin.gif
Nu, bet man patīk klasika... smile.gif
Lapsēns
! faila lieta - paskaties, cik vienlaicīgi download tev atļauti - iespējams, ka tikai 1 atstāts (brālis pajokojis).

Par to kas vairs nevelkas - nu, gadās ka visi ir aizņemti, pameklē to failu vēlreiz, tiesi to vienu failu ar TTH (vai kā nu to unikālo atslēgu saukā) - pie citiem lietotājiem
Antons Ego
CITĀTS(Tassadar @ 02.01.2007 21:32) [snapback]1084434[/snapback]

Pirmkārt jau - NEZOGOT.

Bet ja jau zodz, tad apgādajies ar atbilstošiem tūļiem - piem. VLC media pleijeri - ar to var lūrēt praktiski visu, neskatoties uz to vai ir novilkts vai nav. Btw - der ievērot ka ja izmanto RevConnect tad gan nekas nesanāks - jamais velk no multiple jūzeriem un fails ir fragmentēts.


es visu skatos ar vlc un man ir dc++ ja nemaldos kaut kāds 0.698
Ezja kazjocinjsh
Ibio - ja velk no VIENA cilveeka tad arii var skatiities, bet ja velk no 10 tad fails kljuust fragmenteets un vinju normaali paskatiities nevar!

P.S. tev vispaar ir sajeega par atshkiriibaam starp DC un RevConnect?..
Antons Ego
nē, man nav nekādu sajēgu.

fails nekļūst fragmentārs, fails vispār nekļūst. tā ikona starp novilktajiem failiem parādās tikai tad, kad tas jau ir novilkts līdz galam.
ezja kazjocinsh joptvaj
JOPTVAJ.. Ar tevi toch kaa ar sienu runaat.
Paskaties tak opcijaas - ir divi path'i - viens NOVILKTAJIEM un viens NENOVILKTAJIEM failiem.
Viesis
Nu kaa! Shajaa lietaa veel neko nesaprotu, taapeec luudzu
*Es iegaaju googlee, uzspiedu, lai meklee dc++
*Kad samekleeja, tad nospiedu download.
*Tad tas dc++ tika nolaadeets.
*Citaa adresee, kur bija noraadiits, kaa tas viss jaauzstaada. Nu uzstaadiiju tur pie Settings!
* A kas man taalaak jaadara, lai vareetu kko saakt kachaat?
Siri
Viesim:

CITĀTS(postal @ 12.04.2004 18:18) [snapback]186554[/snapback]


Tie, kas nesaprot kas ir DC++ , hubs, nemāk ar šo lietu vispār darboties, vispirms izlasa [links] šo te DC ++ manuāli smile.gif .


Tavā gadījumā jāskatās "Kā sākt darbu ar DC?" un "Kā lai uzzinu hubu adreses?"
Pārējo arī nekaitēs apskatīties.
SilverDove
Vai no DC++ var novilkt spēles? Man gribētos Sims, bet tas, kas ielādējās ir kaudkādi dokumenti, nevis pati spēle. Vai kāds nezina vai un kā var dabūt to spēli tā, lai varētu spēlēt.
Sol Invictus
Tev jālādē iso faili (vai cue un bin) un pēc tam tev vajadzēs daemon tools vai arī sadzīt diskā to visu, lai varētu ieinstalēt (kā pareizi ierakstīt disku un citi jautājumi, kas tevi varētu interesēt ir skaidroti citur, piemēram, pavedienā par sims)
eža kažociņš, bļin..
CITĀTS(Selina @ 03.02.2007 14:19) [snapback]1099687[/snapback]
[..] Vai kāds nezina vai un kā var dabūt to spēli tā, lai varētu spēlēt.
Nopērkot VEIKALĀ par 10 ar kapeikām latvju naudiņām... Psc. getlost.gif
JusticeKid
Tā-izlasīju visu to manuāli, tjipa iebraucu visā tajā padarīšanā, sadarīju tur visu ar tiem setingiem, šārēm un hubu adreses sarakstīju, bet šis tik vislaik rāda -downloding public hub- bet kā nelādē tā nelādē mad.gif , vai arī ka savienojums nav noticis vai tml, ohmy.gif vai nu es esmu baigā tejkanna vai arī tas dc ir baigais sviests kaut dzirdēju labas atsauksmes, turklāt viens pat ieteica . Ā un jā, a vajag obligāti to IP adresi sev, vai tas ir tikai tad ja taisa pats savu hubu, vai arī kad es kautko ielieku tajā šārē tas jau takā ir mans hubs, ai nojaušu ka jau gvelžu muļķības, ai vienkārši pasakiet kā tak tajos hubos tikt normāli iekšā bez čakarēšanās un bremzēšanas un normāli nokačāt kko? sad.gif
Scorpse
Ja es pareizi sapratu, tad visdrīzāk tev uzradies kkāds čakars ar Public hub list. Vai nu atrodi citu Public hub list vai arī vienk manuāli piekonektējies hubiem, kur gribi tikt iekšā. Nu, ok, man ir šitā hubliste - http://dbc.boot.lv/dc/hublist.dbc
Iekopē to iekš DC - Public Hubs (pirmā ikoniņa zem File, nu, tur augšā, tāds maziņš kompītis), apakšā Configured Public Hub Lists, tālāk Configure, iekopē adresi, Add, izvēlies to un Ok. Es tā spriežu, ja man iet, tad tev arī ies.
Tad iesaku, pirmoreiz ieejot hubos, kuros tu arī gribi palikt, pievienot tos favorītiem un ieķeksēt, tad nākamreiz nebūs jāiet atkal.
Ak jā, varbūt es vispār nepareizi diagnosticēju problēmu. smile.gif
JusticeKid
paldies, protams par padomu, bet es tākā tu teici izdarījos simtām reižu un tikuntā nekas nenotiek, tapēc man uzradās vēlviens jautājumiņš ermm.gif -redzi pie conection settings, tur kur ir Incoming settings es uzliku firewall passive, es pareizi izdarīju?
jo man sākuma bija atzīmēts direct conection, bet tad vajadzēja aizpildīt to IP lodziņu kas man palika tukšs jo nezināju kur to IP raut, bet pie outgoing connection atkal man paliek tas direct conection atzīmēts un tur vairs neko citu neprasa arī, cerams ka kāds iebrauks tajā ko es te saskricelēju un pateiks ko tad es daru nepareizi? sad.gif Šārs ir aptuveni 5Gb liels
Sol Invictus
Man nerāda download queue huh.gif (sc - pēc tam kad to pamanīju pirmoreiz ieinstalēju jaunāku versiju - vienalga nekā)
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!