Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: DC++
Kurbijkurne forums > Citi temati > Caurais katls > Datori un Internets
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Scorpse
CITĀTS(Miss Apoka Lipse @ 18.02.2007 16:03) [snapback]1105908[/snapback]

cerams ka kāds iebrauks tajā ko es te saskricelēju un pateiks ko tad es daru nepareizi?


Nu, izskatās, ka es nepazīstu to DC versiju, ko tu lieto, tāpēc laikam nevarēšu palīdzēt.
Bet jebkurā gadījumā - es vienmēr Connection Settings lieku Passive, jo IP man vienmēr ir bijusi vai nu ar citiem juuzeriem kopā vai arī tāda, kas neder. smile.gif Passive man vienmēr ir ļāvis normaali lietot DC. Jebšu manā gadījumā RevConnect.

CITĀTS(Extrem de inflamabil @ 18.02.2007 18:41) [snapback]1106004[/snapback]

Man nerāda download queue


Kā nerāda? Vai nav tā, ka vairs ieslēdzot apakšā neparādās? Arī uzspiežot View/Download Queue neparādās?
JusticeKid
A kur var dabūt to IP? silent.gif
Shadowstalker
Te.
jumpy
hey. esmu noladejusi sims2 visus 4cd (winrar formaa). ko man tagad dariit,lai palaistu speeli?
Demigod.
CITĀTS(jumpy @ 24.02.2007 21:43) [snapback]1109010[/snapback]

hey. esmu noladejusi sims2 visus 4cd (winrar formaa). ko man tagad dariit,lai palaistu speeli?

vienkārši ekstraktē failus un atradīsi spēles instalācijas failu/s. huh.gif

un, nu mana problēma - man publiskos hubus vairs nerāda. vienkārši never vaļā, kad uzslēdzu. no sākuma viss gāja normāli, bet pārgāju uz jaunāko DC++ versiju un nu vairs publiskos nerāda.
Sol Invictus
viss kārtībā - es pati savā stulbumā nebiju cvienu lietu pamanījusi
jumpy
nu tik vienkārši viss nav.. tagad caur kkadu deamon tools pievienoju tjipa katru cd (nezinu,kaa pareiz). un tad atkal vajag kko,kas saucas "cracks"
jumpy
nu jau iet uz priekšu.
bet kko laikam neizdariju. jo kad caur my comp. gribu ieinstalet 1cd, tad man izmet logu,ka jaievieto instalacijas cd,vai kas taads. nu karoch,neinstalee.
Viesis_Roberts_*
Eu kads zin HUBU "JURMALA" ? un ja zin kaa tur pieregistreties?

[/spoiler-g]asdasdasdasdasd[spoiler-g]
Soleisa

CITĀTS
un, nu mana problēma - man publiskos hubus vairs nerāda. vienkārši never vaļā, kad uzslēdzu. no sākuma viss gāja normāli, bet pārgāju uz jaunāko DC++ versiju un nu vairs publiskos nerāda.



man arī tā pati problēma..
nezinu ,ko darīt un kāpēc tā ir
Demigod.
man ir jauna problēma (to vienmēr daudz). šoreiz runājot par RevConnect - manējais atrod failus, tomēr, kad lieku novilkties, viņš neko nedara. nekas nevelkas (attēlā redzams tas, kas parādās, kad velku failu listi).
un settingus saglabāt nav iespājams - katru reizi, kad pārmainu, un atveru pa jaunam, nekas nav mainījies. silent.gif
Attēls
Sarkanais Krūšturis.
vakar mamma izlasīja avīzē 5 minūtes, ka no dc++ vairs nevarēšot neko kačāt.. nelegāla mūzikas izplatīšana, bet šodien vēl man viss novelkas bez aizķeršanās.. ermm.gif ko jūs sakat - var ticēt, ka dc ir beigas klāt?..
Skalds
Pēc idejas ( kuru kaut kur dzirdēju) dcc++ ir failu apmaiņas programa ta kā terētiski tā nav zagšana, bet cik tur patiesības nezinu, jo viņi var mēģināt dcc++ apkarot, bet pilnībā to apkarot tā vai tā neizdosies.
Lianjuks
DC++??? Tas ir maksas???
Sarkanais Krūšturis.
vispār jau pietiek to nokačāt vai arī kā man [dabūt jau tad, kad pirku kompi].
Demigod.
LOL.
dc++ neviens nav aizliedzis, tas nav slēgts. Latvijā ir aktivizējušies cilvēki, kas slēdz latviešu torrent trakerus un dc++ latviešu hubus, piemēram, UniNet vairs nestrādā.
Un tādēļ jau tā saucas "failu apmaiņas programma", jo tur ar failiem apmainās - tāpat kā tu savam draugam aizdod savu CD disku, ko pats pirki.
Un te ir info.
Darka
man ir viens muļķīgs jautājums par kādu Hubu. Nu, respektīvi, kuru hubu Jūs ieteiktu, kur varētu novilkt jaunās Japāņu filmas, jo meklēju pa saviem favoritiem, bet tur ne ko neatrada, pilnigi ne ko. Bet filmas ir vienkārši satriecošas.
Demigod.
es vispār, ieteiktu meklēt to torrentos. un Googles tante arī kaut ko priekšā gan jau pateiks.
Darka
torrentos??? Kas pie??? Kas tas tāds ir ^^
Shadowstalker
CITĀTS(Emo.tional. @ 31.05.2007 12:07) [snapback]1147760[/snapback]
vakar mamma izlasīja avīzē 5 minūtes, ka no dc++ vairs nevarēšot neko kačāt.. nelegāla mūzikas izplatīšana, bet šodien vēl man viss novelkas bez aizķeršanās.. ermm.gif ko jūs sakat - var ticēt, ka dc ir beigas klāt?..
Jā, protams, pamās ar burvju nūjiņu un - čiks! - neko neviens vairs nevarēs nokačāt.

Torrenti. Nokačā un uzliec. Tālāk meklē kādu trakeri, piemēram, Pirātu līci, meklē vajadzīgo, novelc .torrent failu un palaid.
Sviests
shadowstalker laikam neesi informēt's/a bet DC++ un Torrenti drīz latvijā vairs nebūs. Bet uzsveru vārdu latvijā, jo arzemēs vēl viņu būs un nav jau nekādu problēmu kačāt visu no ārzemēm ja protams ir kaut cik sakarīgs internets.
Shadowstalker
Urrrā, veiksmi [s]Lampai darbā! Tu tici, ka tas izdosies? smile.gif
Demigod.
Ahh, come on! Un, reāli āds tagad nāks un pārbaudīs visus Latvijas bezrūpīgos iedzīvotājus (t.i. - interneta lietotājus), lai atrastu kādu nelikumīgu failu? Or, vēl vienkāršāk - pārbaudīs, vai OS ir legāla? Par daudz darba un izmaksu, heh. Labi, lai viņi slēdz tos hubus un trakerus, bet ārzemes paliek. Un tās slēgt viņi nevar.
Sviests
Nu tas prasīs lielas pūles, naudu utt. Un tā ilgāk padomājot tomēr neticu gan. laughing.gif Lai gan ko var zināt... silent.gif
Taa pati.
Cik esmu dzirdējusi, dažiem(daudziem) cilvēkiem DC++ vairs nedarbojas. Man gan joprojām iet ideāli, ātrums arī labs. Bet izskatās, ka liela daļa sāk pāriet uz torrentiem, ko, pēc manām domām, likvidēt būs krietni vien sarežģītāk. Tomēr, ņemot vērā ASV pieredzi, uzskatu, ka Lampa var darīt ko grib, bet arī pēc 2 gadiem vairāk kā 80% no pašreizējiem DC++, Torrent, Kazaa utt. lietotājiem joprojām laimīgi kačās savas dziesmiņas, filmas &co.

Ja tiks mēģināts, apvākt visus serverus, tā būs pilnīga izgāšanās, ja mēģinās noteikt jūzerus, varbūt viņi dabūs pārīti ciet, bet ja tiks izstrādāta programma, kas nepieļauj failu vilkšanu... Nē, tik advancēti viņi nebūs. whistling.gif

Lai nu kā, es laimīgi sēžu savā DC un, kad sagribās kādu Walkeru, tad torrenti nāk talkā.
Švilpaste
Tikko novilku DC pa otram lagam. Nu,par cik man ir jaunaka versija neka ta,kas bija mineta "manuali tejkannam",tad vai kads var izskaidrot,kas tur viss ir jaizdara,lai DC ietu? Nu,viss par hubiem un tada gara.
dairulis
sveiki.. nu man piemēram ir tā, ka esmu uzinstalējusi pilnīgi visu, pārbaudījusi vairķa kā 10 reižu un pat beigās salīdzināju ar pamacību netā, un man sakrita viss ar pamācību, bet... kad ievadu hubus, un uzspiežu connect, man vienīgi izlec, ka tā ir Unknown address.. ko tādu daru nepareizi,.. sad.gif
Shadowstalker
Moš tie hubi sen kā miruši?
dairulis
pamēģinaju aptuveni 10, bet viņi visi no vienas vietas,ai, pamēģināšu citus.. veeell..
Arbūzgalva
man arī tā bija.
paskaties vai tiešām adrese ir pareiza bet nekādām atstarpēm utt. vai arī tāda adrese, kā Shadowstalker teica, šādi hubi vairs nepastāv.
Viesis
Alfa un Omega jau labu laiku ar veco adresi neiet. Kāda ir jaunā?
ansisjumiss
Kādas ir jaunās Alfa un Omega adreses? Vecās (alfa.hub.lv:3412 alfa.hub.lv:5412) acīmredzami nestrādā.
Viesis_Rudolfs188_*
Iesaku drīzāk Bittorentos lādēt jo šādi ir daudz ātrāk lādēju Harija potera filmas mazāk neka 2 stundās!!
_W_
Tas ir atkariigs no trakera.
-sanchux-
a kur var atrast to Active/Passive tajā Settings?? blink_a.gif
lai varētu ieslēgt...nu man nestrādā..
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.