Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Sarunas #128
Kurbijkurne forums > Citi temati > Caurais katls
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Roviela
Ir gan bijušas arī vēl trakākas dienas - kad ledus kārta visur no rīta ir apmēram centimetru bieza un vēl grubuļaina piedevām. Tā bija kaut kad ap 1980. gadu. Tramvaji nespēja uzrāpties tiltos, un vilcieni - apstāties pieturās normāli. Cilvēki slidinājās un krita, un apmēram 90% nokavēja darbu. Mums pirmā nodarbība Universitātē bija angļu valoda. No 25 studentiem bijām ieradušies 4. Tolaik nodarbības bija obligātas, ja nu kas.
AliceBlack
Traki jums tur! Mums Liepājā gan viss vairāk vai mazāk ir šķidrā veidā. Stāvlaukumos un uz netīrītām ietvēm vistrakāk. Peļķes arī daudz!

Atceros, ka gāju uz pamatskolu, bija zemes ceļš caur mežu - un dzīvais ledus! Visi gāja kā pīles! grin.gif
Roviela
grin.gif Aptuveni tā! Bet pret kalnu - nekādi! Šodien mājās bridu pa sniegu, pa kupenu malām.
Ungaarijas ragaste
CITĀTS(AliceBlack @ 14.12.2021 20:50) *
Traki jums tur! Mums Liepājā gan viss vairāk vai mazāk ir šķidrā veidā. Stāvlaukumos un uz netīrītām ietvēm vistrakāk. Peļķes arī daudz!

Atceros, ka gāju uz pamatskolu, bija zemes ceļš caur mežu - un dzīvais ledus! Visi gāja kā pīles! grin.gif

Ā, tie laiki, kad ej uz autobusa pieturu pa ledū kalto ceļu un klusībā ceri, ka autobuss atkalas dēļ nekursēs un varēsi iet atpakaļ mājās. xD.gif
AliceBlack
Ak jūs laimīgie, kam kursēja autobuss, man vēl nebija, bija 2 km kājiņām jāiet grin.gif Laukos un bērnībā 2 km liekas garāki nekā pilsētā grin.gif
Pūķēns Sāra
Bērnībā viss likās tālu. Atceros, ka, aizbraucot uz pilsētu ar mammu, divi kvartāli [no Merķeļa ielas līdz Dzirnavu ielai] likās briesmīgi tālu, bet Bērnu pasaule no centra sasniedzama tikai ar tramvaju grin.gif
Roviela
Oi, jā! Es, kad biju maziņa, lepojos ar to, ka zināju, kā Rīgā no stacijas aiziet līdz cirkam vai līdz Leļļu teātrim. grin.gif
Ungaarijas ragaste
CITĀTS(AliceBlack @ 14.12.2021 22:54) *
Ak jūs laimīgie, kam kursēja autobuss, man vēl nebija, bija 2 km kājiņām jāiet grin.gif Laukos un bērnībā 2 km liekas garāki nekā pilsētā grin.gif


Man pamatskolā autobuss bija tikai no rīta, pēc stundām 3 km ar kājiņām mājās. tongue.gif

Vidusskolā gan tikai 1,5 km līdz autobusa pieturai un atpakaļ (ar autobusu līdz vidusskolai kādi 15 km).

Izskatās mums pēc mērošanās ar kilometriem. xD.gif
AliceBlack
Nu, mana ome no meža vidus gāja 11 kilometrus uz skolu ar kājām grin.gif

Pūķēns Sāra
Man gan skola bija 10min mierīga gājiena attālumā. Un es vienmēr kavēju pirmo stundu grin.gif
Ungaarijas ragaste
Ai, bet tie gājieni bija forši. Vērot kā daba mainās gada laikā, norūdīt garu un gribas spēku, katru darba dienu soļojot uz skolu un atpakaļ, neatkarīgi no tā, vai lietus snieg, sniegs līst, vai vēl kas notiek... =D
Roviela
Sveicieni Ziemīšos! Vai arī mazliet novēloti - ziemas saulgriežos. smile.gif

Ko labu darāt? Mēs uzcepām kūku ar ogām un klausāmies 3 tenorus. Tos, slavenos. Viņi spēj paņemt sirdi.
AliceBlack
Šodien jau sāku taisīt kaut ko no ēdamā - uztaisīju 2 veidu salātus.

Rīt pie mammas uz laukiem - bet nesatraucaties, mēs praktiski viena mājsaimniecība grin.gif

Pati kūku necepu, nopirku torti Umka un ēdu jau trešo dienu! grin.gif
Roviela
Mums ir kāpostu tīteņi. Vēl 3 dienām. grin.gif Ja taisa, tad taisa.

Kūciņa bija no Dobeles ātrās kūkas maisījuma, un ogas no saldētavas. Viens, divi - gatavs. Garrršīgi.

Ir labi, ja ir, kur aizbraukt. smile.gif Bet sola pamatīgu sniegu! Cerams, ka neiesnigsiet.
AliceBlack
Man te laukā šobrīd līst, tā kā šonakt putenis nedraud! grin.gif +2 grādi!

Ņamm, kāpostu tīteņi, es arī sataisu vairāk un salieku saldētavā pusfabrikātus!
Roviela
Es tā vairāk uz valsts vidu, man pie loga rāda -2. Un sola sniegu. Dators ik pa laikam saka, ka snieg, tad, ka tūlīt beigs snigt, tad, ka snieg, tad, ka plūdi. Vārdu sakot, viņam ir sarežģīti. grin.gif Bet īstenībā vēl nesnieg, un mūsu galā plūdu nav.

Es piesautēju pilnu pīli, un tad ar visu glabāju ledusskapī, līdz apēdas.
AliceBlack
Es savējos parasti apcepu uz pannas, un tad traukā, kur saldā krējuma + tomātu mērces + piena + krējuma mērce, un 40 min cepeškrāsnī. Tad tāda forša mērcīte sanāk klāt. Bet citreiz arī vienkārši sautēju uz pannas smile.gif smile.gif

Sakārdinājos, būs jāuztaisa atkal grin.gif

Man patīk windfinder.com - diezgan tuvu patiesībai. Lai gan tur pārsliņas bija uzzīmētas Liepājā, vajadzēja lietus lāsītēm būt pie +2 grin.gif
Roviela
Tas, kas man te uztraukumus rāda, ir kaut kāds, ko Cortana automātiski piedāvā. Pat nezinu, kas tieši. Kaut kas no msn.
Man tīri labi patīk Norvēģu meteo dienests:
https://www.yr.no/en
Vismaz šobrīd viņu teiktais atbilst patiesībai.

Apskatījos Tavu ieteikto. Ar to vēl jāsaprot, kā uzstādīt to, ko gribi tur redzēt. grin.gif Jauka vietne, jāsaka. Vizualizēta.
Aiva
Sveicieni ziemsvētkos

Vakardien tapa siļķe kažokā. Un ne gluži kā "ну и где эта селедка шляется? шуба уже здесь"
Roviela
Paldies, Aiva! Tev tāpat!

Cerams, kaķītim siļķe garšoja. grin.gif
AliceBlack
Cik burvīgs kažoks!!!

My favorite kind grin.gif
Ungaarijas ragaste
Ļoti sniegains sveiciens Ziemassvētkos no manas dzīvesvietas.

Vakar mans lineāls rādīja, ka kopumā, kopš pēdējā atkušņa, piesniguši 28 cm, šodien tas jau pilnībā pazudis zem sniega. laughing.gif
Roviela
Tev sveiciens pretī!

Mums tik daudz nav, bet jātīra gan bija daudz. Jārok. grin.gif
Ungaarijas ragaste
Es aizvakar notīrīju sniegu, tad pa nakti un dienu sasniga tā, ka izskatījās, ka es vispār neko neesmu tīrījusi. Tad es vakarā notīrīju atkal un tad šorīt atkal uzsniga, bet mazāk. Un tad es izlīdu beidzot arī piemājas ielu notīrīt.

Sunim un kaķim vistrakāk, abi mazi, sniegs pāri ausīm un nekur nav kur aiziet kārtīgi čupiņu uztaisīt. xD.gif
Roviela
Mums tad, kad Rīgā sniga, uzsniga tikai kādi 2 centimetri sniega, tāpēc vienu reizi tīrīšanai varēja izlaist. Citādi gluži tāpat! Kaimiņu kaķim problēma - sniegs dziļš, ikdienas apgaitu tā kā vajadzētu iet, bet nesanāk. jaa.gif
AliceBlack
Es arī dabūju savā lauku krajā sniedziņu patīrīt.

Vakar bija sasniguši kādi... 15 cm, šodien tas pats klāt vai pat vairāk. Bet vislabākais ir lielais vējš, kurš to sniegu sadzen kupenās un velk pāri ceļam.

Vismaz ceļš bija druksu labāks - tas, kas bija notīrīts. Pa citiem sanāca drusku pabraukt tā, ka mašīnai vēderu glaudīja.
Roviela
Vareni! Tur labas riepas vajag, un augstu mašīnu. Tās, kuras ar vēderu pa zemi velkas, nebūs tās piemērotākās pašlaik. Ar tām var sanākt rakt vairāk nekā gribētos.
Roviela
the black rainbow, Laimīgu Jauno gadu!

Kur Tavs avatārs? Vai arī tikai es to neredzu?
AliceBlack
Es arī to neredzu smile.gif
Roviela
Tad varbūt avatāra nemaz nav. Man slinkums pieslēgties administratora vadībai, lai to pārbaudītu. grin.gif
Ungaarijas ragaste
Visiem lielisku, ražīgu un labām lietām pilnu nākamo gadu! grin.gif
AliceBlack
Paldies! No manis arī visiem tie labākie vēlējumi jaunajā gadā! 🍾
Aiva
Laimīgu visiem Jauno gadu!

"Laimi visiem, lai nevienam nav jāaiziet tukšā!" © Strugacki
Hermaine
Un jums arī Jaunu Laimīgo gadu! laughing.gif
Roviela
"Ko Tu gaidi no nākošā gada? -- Ziedus. -- Tas ir kā? -- Es tos iestādīju."

Laimīgu Jauno gadu!
echo3
Laimīgu Jauno gadu!
Aiva
Pūķēns Sāra
nu nez... gultā ātri vien parādīsies izgulējumi, atsperes vārīgajā puncītī utt.
Ungaarijas ragaste
Aha, aha, naudas kaudze ir daudz parocīgāka, ideāli ieņem vajadzīgās ķermeņa formas, labāk pat par tiem supermatračiem.
Pūķēns Sāra
Tieši tā! Kā arī tumsā nerada problēmas, bet pietiek ar nelielu gaismas avotu, lai skaisti apgaismotu telpu. Ir skaidri saprotams, ka to komiksu ir radījis alkatīgs, neizglītots cilvēces pārstāvis.
AliceBlack
Nevajag raustīt mūsu pūķīšus aiz astes un ņemt nost viņu zeltu grin.gif
Ungaarijas ragaste
Jā, un tā tam būs būt!
Pūķēns Sāra
Man sagribējās padalīties ar jums ar vienu bildīti:


Vai piekrītat?
Roviela
Nu jau gan!

Jauns biedrs (tas ir - bots) ar pretKrievisku vārdu pieteicies. Ar Krievijas Ārlietu ministrijas e-pastu un Maskavas IP adresi! Kiberpasākumi tiešām pamatīgi, ja jau pat forumos jāpiesakās. Dumjš bots - neprata apiet apstiprināšanos.
Ziņkāre gan ir - ko šis te gribēja rakstīt vai darīt, bet labāk nē. Ieliku šo pie Pazemjiem.
AliceBlack
Tā rodas daži tie komentētāji - atbalstītāji vai pēlēji grin.gif Kā vajag tajā brīdī.

Automātiski piereģistrējas visur, kur var, un tad tik aiziet.

Varbūt taisās likt saites uz kaut kurieni, kādiem fake video, un tālāk tad mēs, pārējie, izdarām darbu viņu vietā, stāstot citiem - re, ko es internetā redzēju!

Tu tik turi rajonu! grin.gif
Roviela
Aha. Tieši tā!

Visu laiku boti centās kaut ko reklamēt, parakstos saites un tamlīdzīgi, bet šis jau pēc politikas izskatās. Jaunums pa visiem šiem gadiem, kopš es tos ķeru.

Ja būtu skaidrs, ka tas ir reāla persona, tad būtu savādāk, bet šis noteikti bija bots.

Vispār pašlaik ar visādiem e-pastiem un klikšķināšanu uz ieteiktām adresēm ir jāuzmanās. Kiberuzbrukumi ir pamatīgi.
Pūķēns Sāra
Jā. CERT.lv jau krietnu laiku brīdina par kiberuzbrukumiem un ir publicējuši ieteikumus kā sevi pasargāt.

Tas nav noslēpums, ka kibertelpā sācies trešais pasaules karš. mellow.gif
Aiva
Karš ritēja visu laiku, vienkārši šobrīd reāli palicis 'karstāks'. Tiek aktivēts viss agrāk uzlauztais un čakarēts ko vien var.
AliceBlack
Man patika, ka bija uzlauzti kremļa telefona numuri grin.gif Mazie prieki. Sīkums, bet patīkami grin.gif Varēja uzzvanīt kremļa zīlniekam!

Mēs dzīvojam tādā laikā, kad nevar īsti ticēt nekam. Karā katra puse stāsta savējai, cik viņai labi iet, cik pretiniekam slikti. Krievijā droši vien stāsta vienu, mums pavisam citu. Es, protams, ceru, ka tas, ko stāsta mums, ir patiesība - Ukraina spēj sevi aizstāvēt, krievu armijai slikti tur iet, krievu divīzijas pamet savu tehniku utt. Bet, zinot to politiku, sazin kā tur ir īstenībā. Tas tā, atkāpe no kiber.
Pūķēns Sāra
Man ir aktīvi kontakti ar cilvēkiem, kas dzīvo Krievijā. Dažos gadījumos ir pa dienām jūtama propagandas nasta. Ja iepriekš vienu teica, tad nākamā dienā piekrīt tam, ko uzskatīja par pilnīgu fufeli, nespējot un negribot paskaidrot kādēļ tādas izmaiņas. Drūmi

Aiva, tev karsti iet darbā, ja?
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.