Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Sarunas #128
Kurbijkurne forums > Citi temati > Caurais katls
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
the black rainbow
Es, kā tāds vidusmēra humānis, no Rīgas, bet arī pa pusei no Daugmales- vasarās tur dzīvoju ar ģimeni (man pirms pāris dienām palika 12, nebrīnieties) un pašlaik arī te (Daugmalē) dzīvojos.


Labs ir, jāiet reklamēt kurbenīte.

Tā, kādu penteri uzrakstīju wacalā klasesbiedriem:

Svarīga informācija visiem Harija Potera faniem!!!
*Svarīga informācija visiem Harija Potera faniem!!!*
*Ejiet uz vietni Kurbijkurne.lv un izveidojiet sev profilu! Mēs ļoooooooti gaidām jaunus biedrus!*
Kurbijkurnē var šķist draņķīgi, neomulīgi, var besīt programmatūra. Bet tie biedri, kas vēl arvien aktīvi, ir vienkārši konfektes! Visi esam jauki, saliedēti.
Un ne tikai HP - tas ir, kopumā, visādu fantāzijas un fantastikas darbu forums. Varat lasīt tulkotus fanfikus, stāstus, spēlēt spēles, visu ko. Kā samaksa- jūsu profils un tā aktivitāte.
*TĀTAD- Kurbijkurne.lv !*


Tagad iešu uz tviterī.
Roviela
Vou! Cik jauki redzēt tik daudz tautas. smile.gif

Tad nu tā, par to foruma programmatūru. Ziniet, tā ir paveca. sad.gif Un kā tāda, tā mūsdienās taisa pigorus. Atliek atrast, kā to apiet.

"Pārplūdes kontrole" parādās kad vajag un kad nevajag. Man arī. Apiet var tā:
kad meklē biedra rakstus vai pavedienus, pēc kļūdas paziņojuma saņemšanas pagaida 5 sekundes un pēc tam nospiež F5 (tas ir - pārlādē lapu). Tad parādās vai nu raksti, vai pavedieni, ko nu meklēja.
Man tas strādā.

Ziņojiet, vai jums arī sanāca!

Man 2 vecvecāki ir no Vidzemes (Gulbenes puse), viens no Latgales (Līvānu apvidus), un viens no Kurzemes lībiešiem (no Ventspils puses).
maarts
CITĀTS(zibgaismiņa @ 17.04.2021 23:58) *
Pazīstama pēcpuse grin.gif pims vai pēc kūdras purva? Uz Jūrkalni stopējot cik nav tkilometru tur nostaigāts...

Atkarīgs kura virzienā brauc grin.gif
Viens no Zi Zū Zlē miestiem ir grin.gif
Hermaine
CITĀTS(zibgaismiņa @ 17.04.2021 23:47) *
es te ar'ieklīdu pāris dienas atpakaļ, un... paliku, jo patīkami. Medusdūru dzeltenais mazina trauksmi + patīkamas atmiņas.

Un redz' satiku jaunus cilvēkus happy.gif

No kuras puses kurzemē? Es i' Kuldīdzniec'


Un tieši arī vēl kuldīdziniece? Oho! Es arī i augus kuldīdzniece, tik pastudējos un pastrādājos vairākus gadus Rīgā, bet nu esu atpakaļ (bērniem stipri veselīgāka vide nekā Rīgā). Un vairāk laika dienā, ko sadarīt muļķības, jo nav jāsēž sastrēgumos. cool.gif
zibgaismiņa
Kuldīga bija forša vieta kur uzaugt, bet ja būsim pedantiski, es no Pelčiem grin.gif

Es te nostalkoju, ka esi fizikas skolotāja? Kurā skolā? Es KCV 4eva! smartass.gif

Studēju ar' Rīgā, bet galu galā ceļi aizveduši uz Apvienoto Karalisti.

Ja es uzdodu pārāk personīgus jautājumus, varam pārslēgties uz PM, man vnk tik interesanti, kā es palaidu garām, ka manā mūža mīlestībā un apsēstībā bija vēk kāds vietējais! Es tik par Celmiņu(uzvārds) zināju, ne niku, ne vārdu neatceros (Gatis?) bet šams bij vecāks par mani un bija jau prom studēt.
Jā, forumuņš man ir ļoti mīļš un svarīgs un fundamentāls posms man;a attīstībā grin.gif


Hermī-Džinnī-Luna - nice, paldies par reklāmu! Cerēsim uz jaunu biedru pieplūdumu happy.gif

ak vai, jums jau pāri pusnaktij, es tikko no darba pārvilkos... silent.gif Rīt darba laikā saņemšu e-pastus par atbildēm, un atkal tik pēc pusnakts pēc Rīgas laika izlasīšu pardon.gif

P.S. Strādā tavs haks, Roviela! w00t.gif
woot smailijs ir kaut kas, kas man ikdienā pietrūkst jau kopš aizklīdu no forumuņā. Dažreiz pie sevis, kā reakciju uz notikumiem dzīvē, burtiski nodomājiu - woot! grin.gif

Kā ir ar to infrastruktūras uzturēšanu? Cik vispākur esat atlikuši Mohikāņi tehniskajā/admin pusē? Eydam vēl par savu brainchild interesējas?
Es gribu, lai kāds uzņem dokumentālo filmu par Kurbijkurni. "Sākumā, toreiz, tagad"

Post Post Scriptum, mani ļoti interesē, cik Eyedam izmaksāja domain (domēns?(kā tas ir latviski?)
the black rainbow
CITĀTS(zibgaismiņa @ 17.04.2021 17:45) *
piemēram Laura Dreiže, vēl atceros, kā tagad izdoto grāmatu "Laimes monitorings" viņa publicēja Gondoras tīstokļos un mēs komentējām, pēc gadiem, nopirku to grāmatu, lai paskatītos, vai manu postu viņa ir ņēmusi vērā - nebija gan xD.gif


Man tagad ir daži jautājumi.

1. Ko tad tu postoji, Zibgaismiņ?
2. Kur ir atšķirība starp Bulgāriju un Beļģiju.
Hermaine
CITĀTS(zibgaismiņa @ 19.04.2021 00:49) *
Kuldīga bija forša vieta kur uzaugt, bet ja būsim pedantiski, es no Pelčiem grin.gif

Es te nostalkoju, ka esi fizikas skolotāja? Kurā skolā? Es KCV 4eva! smartass.gif

Studēju ar' Rīgā, bet galu galā ceļi aizveduši uz Apvienoto Karalisti.

Ja es uzdodu pārāk personīgus jautājumus, varam pārslēgties uz PM, man vnk tik interesanti, kā es palaidu garām, ka manā mūža mīlestībā un apsēstībā bija vēk kāds vietējais! Es tik par Celmiņu(uzvārds) zināju, ne niku, ne vārdu neatceros (Gatis?) bet šams bij vecāks par mani un bija jau prom studēt.
Jā, forumuņš man ir ļoti mīļš un svarīgs un fundamentāls posms man;a attīstībā grin.gif


Es jau te tāpat kaut kādās sarunās esmu izmuldējusies, ko es daru. grin.gif
Jap, pa KCV rosos, tā arī mana vecā skola. Citā skolā nemaz nebūtu uzdrošinājusies mēģināt strādāt (jo pēc profesijas vispār esmu zinātniece, tā kā skolotāja būšana man tāds galīgi jauns izaicinājums. cool.gif )

Tā jau ir, ka cilvēki slēpjas un kaunas atzīties, ka viņiem kaut kas interesē!
Kurbijkurnē jau arī esmu pavadījusi krietnu savu daļu laika. Visvairāk piesaistīja un joprojām piesaista tieši daiļdarbi. Un tieši forums palīdzēja man atklāt manas radošās spējas, par kurām agrāk biju gandrīz 100% pārliecināta, ka man tādu vispār nepiemīt. Bet kaiva mani tagad pavisam samaitājusi un es pat esmu sākusi zīmēt. w00t.gif
AliceBlack
Kurzeme šeit pārsvarā laikam! Es arī. Šobrīd Liepājā, bet vispār no rajona grin.gif



CITĀTS
2. Kur ir atšķirība starp Bulgāriju un Beļģiju.


Tās ir 2 dažādas valstis. Bulgārija atrodas lejā, tuvāk Grieķijai, kur arī Melnā jūra. Beļģija augstāk un pa kreisi - augšā starp Vāciju un Franciju.
the black rainbow
Ok... Paldies. Tāds dīvains jautājums Vikuča Krūmiņa dēlj
AliceBlack
Meitenei, kura vēlas, lai tiktu uzrunāta precīzi pēc sava nika, dikti patīk izpausties ar grāmatu varoņu vārdiem un to variācijām grin.gif grin.gif grin.gif


Viktors Krums ir no Bulgārijas, taču skola, kura viņš mācījās - Dumštranga - gan tajā valstī neatrodas, tā atrodas kaut kur Eiropas ziemeļos. Zinu, ka tāds nebija jautājums, tā tikai tāda papildus piebilde grin.gif
the black rainbow
A vai tad Ērmjonīne viņu nesauca par Vikuci? *smejas* bet nopietni, es esmu reāla persona, a tie tur tādi izdomāti.

*roulinga: noģībst
AliceBlack
Man liekas, ka tas bija Rons, kurš prasīja Hermionei, kāpēc viņa Viktoru nesauc par Vikuci grin.gif Vai kaut kā tā. Neatceros grin.gif grin.gif Angliski, liekas, "Vicky" grin.gif
the black rainbow
ā, pareizi! bet kā jums pašiem liekas viņi būtu labs pārītis?
zibgaismiņa
Ir potenciāls tam pārītim, tik nesatikās pareizajā laikā un vietā.

Par manu komentāru Laurai - grāmatā ir vieta, kiur galvenajai varonei sametas nelaba dūša sēžot ātri manevrējoša busiņa aizmugurē, un kad kāds apjautājas, vai viņai viss ok viņa atbild: "Tulīt būšu kārtībā."

Tas "Tulīt būšu kārtībā"man kā cilvēkam ar jūrasslimību neliekas, kas tāds, ko teiktu brīdī, kad nezini vai vemsi vai nē. Tad parasti sakož zobus un koncentrējas uz siekalu rīšanu un elpošanu, visticamāt tad var tik pamāt ar galvu, vai izspiest īsu: "Būs labi." vai ko tamlīdzīgi.


Hermaine, kura gada absolvente? Es no 2010. Prātoju, vai varbūt pat esam tikušās.

Un man prieks, ka Alma Mater ir jauna fizikas skolotāja. Man nepaveicās ar Mrs.B (vārdu un uzvārdu negribas publiski rakstīt). Labs cilvēks, bet nekādas struktūras, un bija smagas aizdomas par alkohola lietošanu darba laikā, bet tas studentu baumu līmenī un personīgie novērojumi, man diemžēl no fizikas maz kas palicis galvā. Tagad grauž, jo gribas studēt ģeoloģiju
Hermaine
Es esmu 2008. gada izlaidums. Ak, tad Tu esi no tiem "mazajiem". grin.gif
Tad gan jau skolā kaut kur esam tikušās. Tad gan man nebija sarkani mati. laughing.gif

Kuldīga ir maza un visi visus pazīst, tāpēc vārdus, protams, nemaz nav nepieciešams minēt. wink.gif

Starp citu šobrīd es tieši nodarbojos ar sava vidusskolas fizikas kursa rakstīšanu (kas IEVĒROJAMI traucē nodarboties ar tulkošanu grin.gif). Ja ir vēlēšanās mācīties fiziku, esmu atvērta visiem trakajiem.

//

He, he, es teiktu, ka Krums Hermionei piestāv daudz labāk nekā Rons. rolleyes_a.gif
the black rainbow
nu par to vispar jau var diskutēt... es pati nezinu.

Un tad tev really sarkani mati? forshi.
the black rainbow
es parēķināju, man vajag vēl kādus ~30 rakstus līdz trīs rētām/zibeņiem smile.gif
Hermaine
Jap, apmēram tikpat sarkani, cik bildē. cool.gif (Nu varbūt dienas gaismā ne gluži tik koši.)

Man tikai liekas, ka Rona tēls ir tāds galīgi samuļļāts. Viņam varēja HP sērijā būt daudz lielāka jēga. Tagad viņš tikai tāds ņuņņaks vien beigās bija. Ja viņam nebūtu Hermione, kuras dēļ censties, tad vispār būtu nolīdis kaut kur malā pārlaist karu kā pēdējais gļēvulis.
AliceBlack
Kādam "parastam cilvēkam" laikam šajās grāmatās arī bija jābūt! grin.gif

Rons stāstā ienesa Harijam lielas, mīlošas ģimenes sajūtu, kas visu dzīvi bija trūcis, kā arī labākā drauga lojalitāti (lielākajā stāsta daļā).

Viņš atgādina Ronu no Kim Possible, bija tāds Ron Stoppable? It kā labs side-kick, bet tāda sajūta, ka viņš tur gadījās nejauši.

Ko Hermione viņā atrada? Nezinu. Ari Roulinga esot izteikusies, ka Harijam ar Hermioni labāk sapasētu. Pieļauju, ka ar Viktoru arī Hermionei bija patīkami runāt, jo viņš, manuprāt, bija arī inteliģents, ne tikai sportisks.
the black rainbow
starp citu, ko jūs domājat par kurbenes apdreem/skiniem? man vislabāk patīk klasiskais un medusdūres. lai gan medusdūres pirmajā brīdī liekas tādas spilgtas, kad pierodas, tad kļūst nomierinošas (zibgaismiņai taisnība smile.gif )
Hermaine
CITĀTS(AliceBlack @ 20.04.2021 15:29) *
Kādam "parastam cilvēkam" laikam šajās grāmatās arī bija jābūt! grin.gif

Rons stāstā ienesa Harijam lielas, mīlošas ģimenes sajūtu, kas visu dzīvi bija trūcis, kā arī labākā drauga lojalitāti (lielākajā stāsta daļā).

Viņš atgādina Ronu no Kim Possible, bija tāds Ron Stoppable? It kā labs side-kick, bet tāda sajūta, ka viņš tur gadījās nejauši.

Ko Hermione viņā atrada? Nezinu. Ari Roulinga esot izteikusies, ka Harijam ar Hermioni labāk sapasētu. Pieļauju, ka ar Viktoru arī Hermionei bija patīkami runāt, jo viņš, manuprāt, bija arī inteliģents, ne tikai sportisks.


Jā, jā, protams, par to nav šaubu, Rons bija tāds, kādu Roulinga viņu redzēja un tādam viņam tur arī bija jābūt. Mums tikai viņš var patikt vai nepatikt. cool.gif

Un tomēr lielais jautājums "Ko Hermione viņā atrada?" paliek - viņi izskatās mākslīgi salīmēti kopā, it kā citu cilvēku pasaulē nebūtu (un tieši tā kā tu saki - viņš atgādina "parasto" cilvēku tipu, nevis varoni, tāpēc ļoti šaubos, ka Hermione izvēlētos kādu parastu), un tieši šis ir tas fakts, par ko es te gribu papukstēt. Man vispār liekas, ka Hermionei vēl labāk piestāvētu kāds no Kraukļanaga, teiksim, Terijs. laughing.gif Ja parasts, tad lai vismaz ir gudrs.
zibgaismiņa
Tik daudz ko gribētos atbildēt un piebilst, bet es esmu nogurusi, darbā bija traki.

Hermaine pati nemaz tik liela nav kā izliekas tongue.gif

Sirmostas ir labs skins, ja gribas ko neuzkrītošu, piemēram slepus forumā sēžot darbā/lekcijās.

ok, izbeidzās baterija, man jūs visi patīkat, dodoz pie mie.....ZzzzzZZZZ

zibgaismiņa
nogurums tāds, ka acis neturs vaļā, bet ciet arī ne. Nrzinu, kā lai apklusina prātu.
Hermaine
CITĀTS
Hermaine pati nemaz tik liela nav kā izliekas


grin.gif Hā, es tikai esmu tipiska fiziķe. Visi fiziķi izliekas daudz dižāki nekā ir patiesībā! (Jo reizēm gadās, ka kāds tam tiešām notic! Īsāk sakot, dzīvi jau vajag padarīt arī mazliet jautru. wink.gif )

A kādi jums vasaras plāni?
the black rainbow
Dzīvot laukos, peldēties piecreiz dienā un pārtikt no frī kartupeļiem, saldējuma un limonādes.
Hermaine
Izklausās superjauks plāns! cool.gif

Es arī pilnīgi noteikti plānoju doties pēc iespējas biežāk peldēties Ventas rumbā.
the black rainbow
o, forši! es tur pirms pāris gadiem biju, tik peldēties netiku.

un vēl kas- kāpēc medusdūrēs rakstus ''labo'' bet ''kurbijkurnē'' rediģē? (runa ir par skiniem)
Aiva
CITĀTS(Hermī-Džinnī-Luna @ 21.04.2021 12:18) *
o, forši! es tur pirms pāris gadiem biju, tik peldēties netiku.

un vēl kas- kāpēc medusdūrēs rakstus ''labo'' bet ''kurbijkurnē'' rediģē? (runa ir par skiniem)


Pogas ir iekļautas apdarē, un mainās atkarībā no izvēlētās apdares. Kā nu kurš izstrādātājs bija pārtulkojis angliskos nosaukumus smile.gif
zibgaismiņa
CITĀTS(Hermaine @ 21.04.2021 09:17) *
grin.gif Hā, es tikai esmu tipiska fiziķe. Visi fiziķi izliekas daudz dižāki nekā ir patiesībā! (Jo reizēm gadās, ka kāds tam tiešām notic! Īsāk sakot, dzīvi jau vajag padarīt arī mazliet jautru. wink.gif )

A kādi jums vasaras plāni?



Pēc nelielas apdomāšanās esmu nākusi pie prāta, Hermaine ir diža! Hermaine ir varena! Hemaine ir fizikas dieviete, kurai esmu gatava uztaisīt templi!


Forši plāni visiem happy.gif man gan cītīgi jāpelna naudiņa, lai rudenī varētu izvākties no lielpilsētas. Ļoti ceru, ka sanāks beidzot apciemot dzimteni, ģimeni, draugus, zobārstu, un beidzot apprecēties xD.gif Te dārgi papīrus kārtot.
Hermaine
CITĀTS
Pēc nelielas apdomāšanās esmu nākusi pie prāta, Hermaine ir diža! Hermaine ir varena! Hemaine ir fizikas dieviete, kurai esmu gatava uztaisīt templi!


laughing.gif Oj, saslavēsi par daudz, palikšu iedomīga!

Un apprecēties arī plāno! Nu šis noteikti ir dižākais vasaras plāns, kāds dzirdēts! cool.gif Veiksmi un laimi Tev un Jums! (Tas ir, es ceru, ka skaidri jau zini, ar ko velies precēties?)
zibgaismiņa
mazāk dižs, kā gribētos, tik papīrus nokārtosim, lielā ballīte būs jāatliek vēl vismaz uz gadu, bija izplānots jau 2020, bet mēs jau visi zinām, kā tas beidzās x)

jā, par laimi precību kandidāts ir informēts un spējīgs dod piekrišanu grin.gif

Atceros peldēšanu pie Rumbas, bija tik forši pasēdēt taisni zem ūdenskrituma, muguras masāža par brīvu velti un lielisku ainavu happy.gif

sarunas kustināšanas nolūkos - ko interesantu esat padarījuši vai uzzinājuši šodien?
Es beidzot apguvu darba jauno sistēmu, kur uz maiņām jāpiesakas lietojot aplikāciju telefonā, jo papīra maiņu saraksti drīz vairs netiks lietoti.
the black rainbow
Es... Nūuu... Uzrakstīju dzejoli daiļdarbos. Gan atradīsiet wink.gif (◠‿◕). ๑๑๑๑๑.
AliceBlack
Kas jauns šodien? Nez. ~30 gadu vecumā apsveru bik uzlikt zobu breketes grin.gif
Hermaine
Hermī-Džinnī-Luna, Tev labi sanāk dzejoļi! Man patiešām ir interesanti tos lasīt!

Aha, viss top elektroniski.

Es uzrakstīju savu kārtējo fizikas materiālu par Lorenca spēku. Rīt spīdzināšu 11. klasi. Muhaha.
Ceru vakarā pieķerties pie tulkošanas. Vai sliktākajā gadījumā - paturpināt kādu no iesāktajiem zīmējumiem.
the black rainbow
mīžīt*, tu zīmē, Hermain?

*jaunākais lamuvārds. reizēm lietoju arī ''mī un žē bez 'un' un 'ē' ''



paskatījos to materiālu... teju noģību. Vai nezināji, ka ''Mokum'' ir aizliegtais lāsts?
Aiva
CITĀTS(Hermaine @ 21.04.2021 16:59) *
Es uzrakstīju savu kārtējo fizikas materiālu par Lorenca spēku. Rīt spīdzināšu 11. klasi. Muhaha.


Klau, par Šredingera kaķi, Laplasa dēmonu un cēloņseku laika cilpām jau nav vidusskolas viela?
Roviela
Uzreiz atcerējos slavenās The Feynman Lectures on Physics! grin.gif Kaut kur pat uz datora bija, tikai neatceros, kur.
zibgaismiņa
Ak vai, es no Hermaines fizikas materiāla tik maz sapratu unsure_a.gif bet cerams, mans izpratnes līmenis drīz mainīsies happy.gif

Breketes-kapēc gan ne, ja pašam liekas, tas uzlabos dzīvi - uz priekšu! 30 vēl nav tik vēlu, labāk tagad nekā nekad silent.gif

Hermaine
CITĀTS(Roviela @ 21.04.2021 20:15) *
Uzreiz atcerējos slavenās The Feynman Lectures on Physics! grin.gif Kaut kur pat uz datora bija, tikai neatceros, kur.


Fanfikā Racionālās domāšanas metodes pat pirmajā nodaļā ir saite uz Feinmana lekcijām. grin.gif

CITĀTS
Klau, par Šredingera kaķi, Laplasa dēmonu un cēloņseku laika cilpām jau nav vidusskolas viela?


Nav gan, bet par Šrēdingera kaķi esam runājuši stundā. cool.gif
Es jau te Kaivai minēju ideju, ka vispār katra no šīm zinātnes tēmām būtu pelnījusi tādu kā stāstu, kurus visus varētu apvienot kaut kādā vienā kompleksā stāstu sērijā. Tā, lai jaunajai paaudzei būtu ko lasīt. laughing.gif

CITĀTS
mīžīt*, tu zīmē, Hermain?

*jaunākais lamuvārds. reizēm lietoju arī ''mī un žē bez 'un' un 'ē' ''

paskatījos to materiālu... teju noģību. Vai nezināji, ka ''Mokum'' ir aizliegtais lāsts?


He, he, tā, mīlīt, saucas vidusskola! tongue.gif
Jap, kopš šiem Ziemassvētkiem. Viens no pēdējiem, ko esmu uzšvīkājusi. Pilnīgi un galīgi izdomāts tēls izdomātā pasaulē - šis ir labākais draugs galvenajam tēlam.
zibgaismiņa
Tas Kārlis interesants- kad skatās uz anatomiski labo aci, izskatās priecīgs, kad uz kreiso - skumjš. To apvienojot sanāk sejas izteiksme, kas vērta simtiem vārdu
Aiva
Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai - tur bija interesanti apspēlētas šīs idejas. Tāpēc arī pajautāju. Vispār tur interesantā formā dažādi šie jautājumi apstāstīti tapa.
zibgaismiņa
Got meself new duds cool.gif

Heh, kur tie laiki, kad man bija vesela avataru kolekcija, tikko saņēmu ziņu, ka photobucket vairs neļauj hostot(lai gan man viņu CS apstiprināja, ka viņi nevar noteikt kas tiek hostots, tikai faktu, ka tiek. Un tā kā es godīgi atzinos, ka hostoju, bet nezinu kur, jo tas darīts 10 gadus iepriekš, mani izņēma no tracking list)

Vispār bija čakars atgūt photobucket paroli, jo drošības jautājumi bija kaut kādi sviestaini izvēlēti. Pirmā vīra vārds? Ko pie velna 14 gadus vecā es ar to domāju? O.o
Bet bija tā vērts, tik interesantas bildes atradās!
Hermaine
CITĀTS(zibgaismiņa @ 21.04.2021 23:13) *
Tas Kārlis interesants- kad skatās uz anatomiski labo aci, izskatās priecīgs, kad uz kreiso - skumjš. To apvienojot sanāk sejas izteiksme, kas vērta simtiem vārdu


Paldies par ārkārtīgi milzīgo komplimentu! laughing.gif
(It īpaši ņemot vērā to, ka pirms pusgada VISPĀR nemācēju zīmēt.)

Aiva - nē, interesantās lietas tikai augstskolā sākas. grin.gif
Atceros, ka man patika arī Lorenca taureņi no haosa teorijas.
Roviela
Man prātā iešāvās algoritmu teorija un tās teorēmas. Piemēram, tā, par kaķiem būros. Bija jāpierāda, ka, ja ir n būri un ir n+1 kaķis, un katrā būrī ir vismaz viens kaķis, tad vienā būrī noteikti ir 2 kaķi. Un tas bija jāpierāda!
Tad vēl tur bija teorēma par lietām, kam nevar uzrakstīt algoritmu. To precīzi neatceros, bet, šķiet, tikai pats profesors to saprata, kas un kāpēc tur sanāk. grin.gif Tā esot dikti noderīga, ja programmētājam priekšnieks pēkšņi liek uzrakstīt programmu tādai principā neizdarāmai lietai. Kas tās par lietām bija, to gan neatceros. Nekad nebija vajadzības neko tādu programmēt. Tagad atceros tikai, ka tādas lietas vispār ir.
zibgaismiņa
Es jau tik teicu, ko domāju, mazliet samulsu par pateicību blush.gif
un lūk tas ir iedvesmojoši! gada laikā tik labi attīstīta spēja happy.gif riktīgs malacis! Ir kas tāds, kas tev arī nepadodas? laughing.gif

Tas, ko Roviela stāsta, izklausās potenciāli ļoti interesanti un pat jautri, cerams kādreiz sapratīšu grin.gif

oi, smaga, smaga diena darbā, stumju māgā aukstu kīšu no pakas un mēģināšu lacīgi aizmigt, rīt svarīgs jauns sākums happy.gif
Hermaine
CITĀTS(Roviela @ 22.04.2021 19:57) *
Man prātā iešāvās algoritmu teorija un tās teorēmas. Piemēram, tā, par kaķiem būros. Bija jāpierāda, ka, ja ir n būri un ir n+1 kaķis, un katrā būrī ir vismaz viens kaķis, tad vienā būrī noteikti ir 2 kaķi. Un tas bija jāpierāda!
Tad vēl tur bija teorēma par lietām, kam nevar uzrakstīt algoritmu. To precīzi neatceros, bet, šķiet, tikai pats profesors to saprata, kas un kāpēc tur sanāk. grin.gif Tā esot dikti noderīga, ja programmētājam priekšnieks pēkšņi liek uzrakstīt programmu tādai principā neizdarāmai lietai. Kas tās par lietām bija, to gan neatceros. Nekad nebija vajadzības neko tādu programmēt. Tagad atceros tikai, ka tādas lietas vispār ir.


O, es, man šķiet, tieši par šo tagad lasu grāmatā "Gēdelis, Ešers, Bahs". Esmu sajūsmā par šo grāmatu. Tā ir Gēdeļa teorēma, ka nav iespējams nodefinēt tādu aksiomu sistēmu, kas spētu pati ar savām aksiomām pierādīt, ka tā ir pilnīga. Īsāk sakot, tikai no malas kāds var pateikt, kā tad tās lietas īstenībā izskatās.
A nē, tas, ko tu teici, tomēr vairāk izklausās pēc Tjūringa mašīnas algoritma - ja to nevar izdarīt Tjūringa mašīna, tad to nevar uzprogrammēt nevienā datorā, un nav vērts pat sākt mēģināt. smile.gif

CITĀTS
un lūk tas ir iedvesmojoši! gada laikā tik labi attīstīta spēja riktīgs malacis! Ir kas tāds, kas tev arī nepadodas?

Vēlreiz liels paldies! smile.gif Un tas tikai pateicoties tam, ka man ir izcila mākslas skolotāja - kaiva. Viņa man lika zīmēt arī visādas lodītes un gultņus. grin.gif Principā šī ir kāda 10. seja, ko mēģināju zīmēt. Tā kā vēl jau ir daudz kas jātrenē. Ēnošana vēl ne pārāk labi sanāk.

Dabīgi, ka ir tādas lietas, kas man nepadodas. laughing.gif
Es galīgi neko nejēdzu no mūzikas - ir cilvēki, kuriem ir absolūtā dzirde, tad ir cilvēki, kuriem ir relatīvā dzirde, un tad esmu es. Un sports arī man ir tumša bilde. (Kādreiz spēlēju šahu, bet lielākoties cilvēki jau šahu neuzskata par nekādu sportu. grin.gif )
the black rainbow
Hehe, es varbūt sajēgtu vairāk no mūzikas, ja tā būtu mūsdienu. A skolā- senās dejas! Vēmiens nāk. Es pat angliski dziedāt protu- bet nē, skolā tautasdziesmas, bahs un Bēthovens.
Arī anglenes učene mūs underrato. Mēs esam piektā klasē, ne pirmīši. Es jau vakar pabeidzu Pirmo Poteru lasīt angliski, šodien sākšu kambari angliski, un kā jau teicu, varu pat angliski padziedāt- tas ir tik automātiski.
A viņa- "appearance pateikt ir missšon imposible!"
Kā jau teicu, vēmiens nāk.
Sports gan man padodas wink.gif futbols, florbols, arī šahu protu.
AliceBlack
Būtu ļoti interesanti, ja mūzikā mācītu to, kas šobrīd notiek pasaulē - viss Billboard top 100 būtu jāzina grin.gif grin.gif

Mūzika tāpat kā vēsture, pamati nemainās, visur māca vienu to pašu, lai ir izpratne par klasiku grin.gif

Tas arī ir fakts, ka liela daļa mūsdienu jaunatne brīvi angliski jau runā bērnudārzā grin.gif Manai krustmeitiņai 5- 6 gadi, jau sarunājas ar mani angliski! Un nav viņai radi Anglijā vai kaut kā tā. Viss no youtube, spēlēm, tv.

Man skolā angļu valoda nepatika. Bet tas mainījās. Es arī angļu valodu iemīļoju tieši lasot daiļliteratūru. Manā gadījumā - sāku te, kurbijkurnē, ar tulkotajiem daiļdarbiem - tad, kad nevarēju sagaidīt turpinājumu, jo darbs bija pamests vai kaut kā tā, meklēju oriģinālu un lasīju tālāk!

Lielākais darbs, ko sāku lasīt bija Resonase by greengecko. Milzīga triloģija, bet ļoti interesanti. Te ir maza daļiņa iztulkota. Tur Strups 6.gada beigās adoptēja Hariju. Un Harijam bija ļoti interesantas spējas, kas attīstījās ļoti pakāpeniski - nebija tā, ka uzreiz, bams, pēkšņi ir varens burvis. Bet, nu, bija iemesls saukt Hariju par varenu burvi.
zibgaismiņa
Skolā tā vienmēr būs, dažreiz jāmācās lēnāk, kā spēj, dažreiz pat kaut ko galīgi neinteresējošu, bet skaistais tajā visā ir tas, ka ja ritms ir lēnāks, tev ir vairāk laiks sekot savām interesēm, jo skolas vielu esi jau apguvusi.

Par lietām kas galīgi neinteresē, bet jāmācās - lieliski atceros savu attieksmi, tāda pati bija, bet joks jau tāds- ja kaut kas interesē, tad nebūs problēmu pašai apgūt. Ja neinteresē- tad ir labi, ka kāds no malas "iedzen", tad vismaz rodas plašāka izpratne par pasauli, un tu nekad nevari zināt, kad tas neinteresantais noderēs lai iesaistītos sarunā, vai 10 gadus vēlāk sāks interesēt un tad zināsi kur ko meklēt lai apgūtu wink.gif

Nenoderīgu zināšanu nav, ņem visu ko dod! Savām interesēm ar pilnu tvaiku varēsi pievērsties visu pieaugušo dzīvi. Pieeja mācībām un skolotājiem par brīvu tev būs vēl tikai 6 gadiņus. Varbūt 10, ja tiec budžeta grupā un varbūt 13/13, ja tiksi budžetā maģistrā, ja vispār vēlies studēt akadēmiju. Tā ir niecīga dzīves daļa!

Vēl es pateikšu, ka dziļi nožēloju, ka tomēr neaizgāju uz arodskolu, par tām nav ko smīkņāt, dažreiz augstskola nav īstais ceļš, jo sevišķi tikai tapēc, ka mamma tā saka grin.gif

Par sportu, baigi labi! Ar to jānodarbojas, kamēr vēl locītavas nečīkst grin.gif pēc skolas par sporta zāli būs jāmaksā, izbaudi pieeju zālei un inventāram happy.gif

O, paldies par jaunu fiku,taisni tikko piebeidzu Firebird's song ,meklēju ko jaunu.

Riktīgi interesants AU koncepts, un ir 3 pabeigtas daļas. Citroni bija mazliet uz nerviem krītoši, bet tos var skipot daudz nezaudējot sižetam nepieciešamo informāciju
AliceBlack
Mana mamma tieši otrādi - lika (jeb ieteica) iet uz arodskolu, nevis parasto vidusskolu vai augstskolu - papīrs tas pats, kas vidusskolai, bet klāt vēl papildus profesija grin.gif Saimniecībā noder! grin.gif

Ja zina, kas padodas un ko gribētu turpināt attīstīt, tad arodskola ir liels pluss. Un vairs jau nav tā, ka arodskola ir kaut kas mazāk prestižs. Kādreiz gan tā nedaudz likās grin.gif Pārsvarā pilsētas bērni bija tie, kas gāja vidusskolā, bet laucinieki izvēlējās šīs arodskolas. Tipa parastie vidusskolnieki krutāki. Bet dzīvē tomēr tas "krutums" nāk no tevis paša, nevis no tās skolas, kur esi mācījies grin.gif Neviens manā vecumā vairs neprasa - a kura skolā tu mācījies - un tad izdara baigos secinājumus. Cilvēki izdara secinājumus par šībrīža situāciju.

Tāds garš runājiens sanāca grin.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.