Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Sarunas #128
Kurbijkurne forums > Citi temati > Caurais katls
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
kaiva
kā tas ir tu 30 dienas no vietas katru vakaru apm 15 minūtes veltīji paroles izrakšanai no saviem smadzeņu failiem?
:>>

Arī mana draudzene atbrauca no ingliņu zemes un tagad ir laimīga!
Ashly
CITĀTS(kaiva @ 21.11.2019 22:19) *
kā tas ir tu 30 dienas no vietas katru vakaru apm 15 minūtes veltīji paroles izrakšanai no saviem smadzeņu failiem?
:>>


ne gluži. devu uzdevumu smadzenēm pirms ~ mēneša, tad zemapziņa sāka fonā arhīvu skenēšanu, un šodien, kas ir ~ pēc mēneša, atcerējos šo forumu un pēc 15 minūšu 'prātošanas par tēmu' arī parole atausa prātā no smadzeņu arhīva laughing.gif varbūt tas nav tik efektīvi kā Dumidora Domnīca, bet kopumā atmiņa mani reti pieviļ laughing.gif
kaiva
malacīts
mana probl tā ka visās vietās ir viena 3 parolēm un varbūt vel dažādi locījumi. visu atcries bet īstenībā neatceries

jā matiasam taisnība filmas sū*ā

ko tu saki par galertu grendeli?
Hermaine
Laimīgu Jauno gadu! cool.gif
Roviela
Laimīgu Jauno gadu!
Aiva
Laimīgu Jauno gadu un lai nezaudējam viens otru pirms laika
Hermaine
Sveiciens 29. februārī! Šī nu ir tā 1 diena, kura parasti pietrūkst visām citām darīšanām! laughing.gif
Roviela
Tagad ir īstais brīdis īstenot savas 30. un 31. februāra apņemšanās. smile.gif
Aiva
Sveicieni visiem no mājdarbojošā.

Nedēļa apkārt kā sēžu mājās, šodien bija ienācis kaimiņu kaķis aprunāties. grin.gif
Hermaine
Priecājies, ka tev nav mājās 3 mazās zemestrīces. grin.gif Man šķiet, ka pēc šīs mājdarbošanās man vajadzēs jaunas mājas. Brīžiem spēju atšķirt, kuras istabas ir kuras, kad ar lāpstu izmēž taciņu starp bērnu rotaļlietām. laughing.gif
Aiva
Tici man, es to varu nojaust, draugiem ir 4 gabali, no tiem trīs skolas vecumā, ceturtais bērnudārzā. smile.gif Biju ciemos vēl pirms pāris nedēļām, iztīrīt un salabot datorus, tad, kad pirmoreiz paklīda runas ka varētu būt mājas mācības. grin.gif tikko pabeidzu 'karstos suņus' tulkot, jāpārlasa un jāliek iekšā...
Roviela
Es jau ilgāk sēžu mājās. Nu jau būs vairāk par divām nedēļām. Tā kā mēs strādājam no mājām, tad skaitāmies darbā. grin.gif Un tas tā turpināsies, kamēr būs ārkārtas stāvoklis.
Hermaine
Vispār man jau šāds režīms - strādāšana no mājām kopā ar bēbi nav nekas briesmīgi svešs, pagājušo veselu gadu vairāk vai mazāk pavadīju tieši šādi, bet vecākie tad vismaz bija dārziņā. Tagad no rīta skolēniem jāsagatavo uzdevumi, tad jāpaspēj savējiem izpildīt darbiņi, vīram pusdienas, jo ēdnīcas visas slēgtas, tad jāizlabo kaudze ar mājasdarbiem, vakariņas jāpagatavo un diena beigusies. Briesmīgākais ir tas, ka šāds dienas ritms šķiet pat gandrīz patīkams. sorcerer.gif
Aiva
šodien izlasīju vienā joku grupā:

"Skatīties kā dažu pasaules valstu valdības risina Covid-19 problēmas, izsauc asociācijas ar to, kā Maģijas Ministrija mēģināja tikt galā ar Voldemorta atgriešanos."
Mattiass
CITĀTS(Hermaine @ 03.04.2020 23:47) *
Briesmīgākais ir tas, ka šāds dienas ritms šķiet pat gandrīz patīkams. sorcerer.gif

Nu un kas tad tur tik briesmīgs?

Tas ir ideāli, ka daļai cilvēku vairs nav ikdienā jābraukā turp-šurp. Šobrīd ir acīmredzams, ka šajā laikmetā tas jau ir lieki (un tikai liek lieki tērēt laiku un degvielu/elektrību ceļā). Cerams, ka ārkārtas stāvoklis noturēsies pietiekami ilgi, lai ieviestos paliekošas izmaiņas līdzšinējā kārtībā. Teiksim, biroji krietni vien saruktu izmēros.
Hermaine
Briesmīgi ir tas, ka, lai pasaule to saprastu, ir jāuznāk sērgai, kas nofalina tūkstošiem cilvēku.

Šodienas ticējums: ja uz Lieldienām visi ievēros drošības pasākumus, uz Jāņiem Covids varētu izbeigties.
Mattiass
Mirstība mazāka, kā gripai. Jāuzmanās ir, taču notikums pats par sevi nav tik briesmīgs. No otras puses, varbūt uzpūstā ažiotāža piespiedīs cilvēkus attiekties kaut cik nopietni.

Neceri. Tai drazai jau nav iemesla izbeigties. Globalizācija paveica savu (un, ironiskā kārtā, pati sev iegrieza). Līdz efektīvām zālēm un vakcīnām ir savi gadi pusotra, līdz tam atcelt drošības mērus nav nekāda iemesla.

Un labi, ka tā, jo paies laiks, kamēr cilvēkiem pāriestatīsies izpratne par to, kas ir "normāli".
Hermaine
CITĀTS(Mattiass @ 09.04.2020 04:30) *
Mirstība mazāka, kā gripai. Jāuzmanās ir, taču notikums pats par sevi nav tik briesmīgs. No otras puses, varbūt uzpūstā ažiotāža piespiedīs cilvēkus attiekties kaut cik nopietni.

Neceri. Tai drazai jau nav iemesla izbeigties. Globalizācija paveica savu (un, ironiskā kārtā, pati sev iegrieza). Līdz efektīvām zālēm un vakcīnām ir savi gadi pusotra, līdz tam atcelt drošības mērus nav nekāda iemesla.

Un labi, ka tā, jo paies laiks, kamēr cilvēkiem pāriestatīsies izpratne par to, kas ir "normāli".



Kurš teica, ka es ceru? rolleyes_a.gif
Par to jau saku, ka tas ir briesmīgi, ka, tā sēžot mājās, šķiet, ka pasaule iet uz labo pusi (ja vien nebūtu tik daudziem jāmirst) - cilvēkiem beidzot ir iemesls apstāties un padomāt, un vīruss parāda, kas ir kas - kurš ir darba darītājs, un kurš tikai runā muļķības un pieņem vienu lēmumu sliktāku par otru.
Šis laiks pierāda, ka varam strādāt no mājām, būt daudz brīvāki, un mums nav nepieciešams tik briesmīgi piesārņot dabu, lai dzīvotu tālāk.
Un man nav ne mazākās cerības, ka arī tā sērga būs pārgajusi arī pēc tā pusotra gada - vienkārši tad tā visticamāk būs izšūmējusies, liela daļa jau būs izslimojuši un tiem vairs tas nebūs tik bīstami, un TAD tā būs kā parasta gripa.

Bet vispār - priecīgas gaidāmās Lieldienas! cool.gif
Roviela
Priecīgas Lieldienas!
Džea
Priecīgas Lieldienas.
Izdomāju atnākt palasīt vecās LS un pakavēties atmiņās happy.gif
Roviela
Super! Es arī tā daru. grin.gif Vecās LS ir laba lasāmviela.
Aiva
Priecīgas Lieldienas!

Reizēm man arī uznāk nostaļģija un pārlasu vecās LS, kur esmu piedalījies.

Vairāk gan vai nu metos tulkojumos vai vadu LS caur diskordu tagad...
Roviela
Man pietrūkst spēļu.
Džea
Man arī. Man pietrūkst LS ar DMu. Tagad gan to daļēji dabūju ar DnD, bet šis ir savādāk.
Mattiass
Riskējot izklausīties pēc riebekļa: Jums te kas, atmiņu vakars? Nostaļģija? Gaušanās par pagājušiem laikiem svētki? grin.gif

Sadaļa nekur nav pazudusi. Uzblieziet kādu spēli! Šis ir laiks, kad daudzi sēž mājās.
Džea
Kad sēdi mājas, ir īstais laiks kad pačīkstēt ^^ .
Problēma ir tajā: spēlētāji ir daudz, bet ne visi grib un var būt vadītāji
Pūķēns Sāra
Ārprāc, tu vēl dzīva? blink.gif
Džea
Kapēc lai nebūtu?
Sindra
CITĀTS(Mattiass @ 15.04.2020 14:42) *
Uzblieziet kādu spēli! Šis ir laiks, kad daudzi sēž mājās.


Ļoti mānīgs laiks, jā...
Man arī likās, ka spēļu forumi tā kā uzplauks, jo cilvēki sēž mājās un bija cerība, ka rakstīs vairāk.
Taču patiesībā, Covids piebeidza forumus pavisam.

Jo ir taču simts un viena cita interesantāka lieta par rakstīšanu.
laughing.gif
Pūķēns Sāra
CITĀTS(Džea @ 15.04.2020 20:44) *
Kapēc lai nebūtu?


Man ir radusies sajūta, ka te dzīvo tikai Aiva un Roviela grin.gif


CITĀTS(Sindra @ 16.04.2020 11:18) *
Taču patiesībā, Covids piebeidza forumus pavisam.


Ekstraverti skrien pa sienām, domā iemeslus, lai tiktu ārā, vai arī sēž video čatos, kamēr introverti laimīgi ignorē elektroiekārtas, lasa grāmatas, guļ un izbauda, ka nevajag meklēt attaisnojumus, lai nekur nebūtu jāiet grin.gif
Aiva
Ilgu laiku jau tā bezmaz bija, bet tagad te ir vel pāris uzcītīgi autori kā Hermaine un Akacis wink.gif
Pūķēns Sāra
Tagad modē discords. Viss caur to notiek, kamēr to nenopirks Facebook vai Alfabēts.
Džea
CITĀTS(Pūķēns Sāra @ 16.04.2020 19:09) *
Man ir radusies sajūta, ka te dzīvo tikai Aiva un Roviela grin.gif


ā nu es ik pa laikam te ieskrienu un pakavējos jaukās atmiņās.
Šoreiz mani uz šejieni atveda FF7 Remake, kas noveda pie LS kur piedalījos, kas noveda pie pārējām LS.

Čau grin.gif
Mattiass
Pati tu čau. grin.gif
Aiva
"Laulību likums" aka "Marriage law" https://fanlore.org/wiki/Marriage_Law_Challenge

Īsāk, likums, kas stājas spēka un spiež uz jauktām laulībām - tīrasiņi ar vietiešu ģimenēs dzimušiem burvjiem. Parasti pēc uzvaras pār Voldemortu, lai gan ir varianti arī pēc Voldemorta uzvaras ( atceroties, ka pats viņš bija jauktenis, viņš ne pušplēsta graša patiesībā nedeva par ģimeņu tīrasinību, tā visa bija politika un varas spēles). Oriģinālā tika apspēlēts pāris Strups-Hermione.
Dibināts tika 2003 gadā, 2005. gadā, kad Jauktasiņu Princī atklājās, ka Strups pats ir jauktenis, tas zaudēja asumu un vairāk tika spiests uz Drako-Hermione vai Lūcijs-Hermione pāri.
Roviela
Man pietrūkst šī foruma spēļu. Varu tikai čīkstēt, jo pat spēlētājs es neesmu labs, kur nu vēl GM.

Caur discordu taisos spēlēt Zvaigžņu Karus, jo klātienē sanākt nevar. Bet nu jā. Man vairāk patīk vietas, kur var padomāt, tad rakstīt, nevis čati, lai kādi tie arī advancēti nebūtu.
Roviela
Sveicieni māmiņdienā!
Aiva
Vecs (1998.-2002.g.) bet labs gabals "The Things We Wish For…" http://florestica.com/dbsommer/wish/index.htm

CITĀTS
"Actually, I didn’t kiss anyone. I jus’ lost my balance since the room’s spinning so much," Kachiko explained as she slid down Ranma and all but pooled onto the floor at his feet. "I feel dizzy and nauseous. I think I’m suffering from the side effects of time travel."

"You’re suffering from the side effects of pounding down a whole bottle of sake," Nabiki stated coolly.

Kachiko snorted, "Ha! I’ll have you know I’ve drank entire bottles of sake before and been perfectly fine. Observe." The young girl rose effortlessly to her feet and stood as rigidly as a tree. Nabiki walked over and tapped a single finger against her mother’s chest. Kachiko proceeded to fall over and land with a thud, just like a tree that had been chopped down.

"Didn’t drink any of them all at once, did you?" she said to the girl on the floor.

"A minor detail that escaped my notish," Kachiko slurred. "Ranma, help me to my bed, would you?"

Seeing what terrible shape the girl was in, Ranma did as he was requested by picking her up in his arms. "Um, which bed are you sleeping in?"

"Yours will do," she said groggily.

"And where do I sleep?"

"Don’t be shilly. It’s your bed. You’ll be sleeping in it too,"

"She’ll be sleeping in my room," Akane said in no uncertain terms. "I’m responsible for her being here, so it’s the least I can do until we get things sorted out."
the black rainbow
Jautājums AliseBlack:

paklau, kad tu īsti pievienojies kurbijkurnei?
AliceBlack
HermioneRaipala

Ar šo profilu piereģistrējos tad, kad rakstīts manā profilā.

Bet vispār man kādreiz bija cits profils, kuram tagad vairs nevaru atcerēties paroli vai oriģinālo lietotājvārdu. To es reģistrēju 12.07.2006. un lietoju līdz 2012. gadam.

Diezgan nesen atkal atcerējos par šo vietni un piereģistrējos pa jaunu.
Aiva
CITĀTS
К слову, как-то так получилось, что уже через день вся школа считала, что именно я убил трисраного тролля, причем ходило аккурат три версии, кои я даже дифференцировал по цветам: красная считала, что я, преисполненный отваги, священной ярости и благих побуждений, бросился защищать Грейнджер, синяя подразумевала, что я испытывал свои силы Темного лорда™ на несчастном животном, а зеленая полушутя приписывала мне желание заявить о себе как о Новом Темном лорде™. Глупость какая, ей богу. Это же… тролль, а не ученик или профессор.


Super labs fanfiks kas apvieno X-COM ar Hariju Poteru (xcom 2012, nevis 1995)
https://ficbook.net/readfic/6097589/15891057
kaiva
Krīt sniegs un Ziemassvātku dāvanas ir klāt!!!
Pasaulslevenais fanfiks Racionālās domāšanas metodes- tagad arī ē grāmatā!

Hermaine ir 10 reizes nopulējusi katru teikumu, papildinājusi komentārus.
Lieki piebilst ka tādā Krievijā šo tulkojumu veic 100 cilvēku komanda un visās Baltijas valstīs neviens to nav darījis. Gan jau ka Baltkrievijā arī ne un diez vai vispār Rietumeiropā. Viņiem drošvien vairs nav prasību pret savu valodu. Tapēc ELLE JĀ- leposimies ar savējiem!
:>>>
Liesma narnia HP
CITĀTS(Pūķēns Sāra @ 16.04.2020 19:30) *
Tagad modē discords. Viss caur to notiek, kamēr to nenopirks Facebook vai Alfabēts.

Kas te ir domāts ar Alfabētu? Kas tas ir?
Hermaine
CITĀTS(kaiva @ 14.12.2020 11:02) *
Krīt sniegs un Ziemassvātku dāvanas ir klāt!!!
Pasaulslevenais fanfiks Racionālās domāšanas metodes- tagad arī ē grāmatā!

Hermaine ir 10 reizes nopulējusi katru teikumu, papildinājusi komentārus.
Lieki piebilst ka tādā Krievijā šo tulkojumu veic 100 cilvēku komanda un visās Baltijas valstīs neviens to nav darījis. Gan jau ka Baltkrievijā arī ne un diez vai vispār Rietumeiropā. Viņiem drošvien vairs nav prasību pret savu valodu. Tapēc ELLE JĀ- leposimies ar savējiem!
:>>>


Un tu pilnībā aizmirsi piebilst, ka galvenā redaktore esi Tu! wink.gif Bez tevis jau tik cītīgi nebūtu pulējusi šo pdf vai epub.
Un Aiva daudz palīdzēja ar padomiem par to, kā tulkot visdažādākās atsauces uz zinātniskās fantastikas klasiskajiem darbiem.
Tāpēc es atļaušos mazliet nosarkt. blush.gif

Un visiem priecīgus Ziemassvētkus! sorcerer.gif
echo3
Liels paldies par tādu Ziemassvētku dāvanu! Tūlīt ķeršos klāt.
Hermaine
CITĀTS(echo3 @ 15.12.2020 18:49) *
Liels paldies par tādu Ziemassvētku dāvanu! Tūlīt ķeršos klāt.


Prieks, ka Tev prieks! cool.gif

Un citēju kaivas atbildi uz Tavu paldies:
CITĀTS
!!!!!!!!!!!!!!!! TĀĀDS SMAILS :>>>>>>>>>
Roviela
Cik lieliski! Malači visi, kas piedalījās. smile.gif
kaiva
OOO lai jums visiem lasīšanas bauda ieslēdzas uz maksimālo!
Mēs vnk gribam pārņemt varu pasaulē tāpēc pirmie publiskie paldies ritīgi priecē!
kaut arī kā daudziem zināms šis fiks (un vēl vairāk Hermaines pašas Kraukļanagas diadēma) jau ir pamatīgi iecienīts. Viņi tikai nav atklājušies kas ir tie lasītāji. kautrīgie latvieši.
lai nu kā katram ir unikāla iespēja piedalīties šai programmā padodot tālāk sejasgrāmatā.

bet ja nopietni
sākums protams ir drusku par daudz pārspīlēts bet ar katru nodaļu paliek arvien labāk. un galvenais ir tas ka šis fiks tiešām uzspridzina prātu! katrā nodaļā atklājas miljons iespējamības kā varētu uzšaut gaisā hp maģiju. un protams Judkovskis nečubinās ar sava varoņa paštēlu kā mazo princi.

un vispār- kā jums abām (un visiem citiem kas neredzami šo lasa) klājas ar fikiem? ir gadījies tulkot vai rakstīt? varbūt kaut ko var uzrakt no senvēstures? aizņemties no nākotnes?
Roviela
Priecīgus Ziemišus visiem!
Aiva
Priecīgus!

Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.