Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Sarunas #128
Kurbijkurne forums > Citi temati > Caurais katls
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Liesma narnia HP
Priecīgus Ziemassvētkus!
yoboy
Hello girls and boys!
Aiva
Sveiks, sveiks pac! wink.gif
yoboy
Kā iet Aiva, nesalst? Mēs gandrīz vienā brīdī esam pievienojušies kurbijkurnei
Aiva
Krāsni jākurina, tad aju silti. smile.gif Bet jā, gluži pirmie neesam, bet seni kā mūžiba
yoboy
Wow, kur tad Tu dzīvo, ja krāsns? Rīgā reti tādas mājas/dzīvokļi vēl.
Bet nu, skatoties kā manam vectēvam 80 eiro par apkuri, liekas, ka krāsns nav tā sliktākā opcija grin.gif
Hermaine
80 eur, tas jau vēl nav tik traki. Mums te pāri simtiņam iet. (Un es dzīvoju galīgos laukos.)
Aiva
Ne jau visi Rīgā dzīvo. wink.gif et jā, 80 par apkuri nav maz. Malkai citi mīnusi - ar nav lēta, plus tas darbs sagādāt, saskaldīt, je nepērc gatavu lietošanai, izžāvēt, sakratu šķūnī, pēc tam katru dienu nest un kurināt...
yoboy
Priecājies - Tev open space gym. Es te koronas laikā noresnēju sad.gif
Un jā, es neapgalvoju, ka Rīgā, tikai vairāk kā secinājumu - ka Rīgā maz, tātad lielāka iespējamība, ka esi no ārpus-Rīgas grin.gif

Domājat mūsu dzīvē kādreiz vēl būs tāds grāmatu bums kāds bija Harija Potera laikos?


Un Hermaine - kur ir dziļie lauki? smile.gif Tur, kur šonakt bija -29?
Hermaine
Ja jau kāds pamanītos uzrakstīt kaut ko patiesi ģeniālu, kas būtu saprotams un "paņemtu" arī vienkāršo tautu... Nu kas zina. Bieži jau tādas grāmatas negadās.

Nē, mums šorīt tikai -18. smile.gif
Es i no Kurzems puss vairāk. cool.gif Mums te ir piejūras klimats.

Pretresnēšanas pasākumi - pietupieni un palēcieni brīžiem labi līdz. smile.gif
yoboy
Uj, man work from home, vienā telpā ēdu, strādāju, guļu un ja vēl būs gym, vispār saiešu crazy grin.gif Un man vajag vai nu outdoors, lai kustētos (tam par aukstu pašlaik) vai arī zāli - tur es jūtos brīiiiiivi.

Kurzeme forša! Bet nu, man jebkur, kur nav Rīga patīk grin.gif
Hermaine
Nezinu kāpēc, bet pēc tava apgalvojuma radās iespaids, ka dzīvo tieši Rīgā. grin.gif

Es arī tur kādreiz dzīvoju, bet tad pārvācāmies ar ģimeni uz dzimto pusi. Te tīrāks gaiss un mazāk cilvēku. smile.gif

Es arī laukā šogad esmu bijusi labi ja 10 reizes. Drīz pieaugšu pie krēsla.
yoboy
Wow, tā nevar darīt! Jāiet ārā katru dienu, vismaz 15-30 min smile.gif Jākustās, citādi ķermenim nebūs labi. Jau tā tās 15-30min ir maz, bet nu tas ir kā eļļas pilīte riteņa ķēdei - katru dienu nedaudz un ir daudz labāk nekā ja pēc gada lej visu un brīnies kāpēc neiet grin.gif
Aiva
Aga. Mani draugi pierunāja sākt iet uz Mordoru. Žēl tik, ka mans telefons tāds padumjš, soļus neskaita... Tā ka nākas attālumus noietos pašam reģistrēt...
Hermaine
Ir ir tā taisnība, ka jākustas. Man te vienkārši pa laukiem nav nekur daudz, kur iet, un vazāties vienkārši uz riņķi nav interesanti.

Vēl jau var iestāties svara vērotājos un jūsmot, kā pieaug svars! grin.gif
(Pagaidām man bilance nav tik traka; pa visu mājsēdes laiku +2kg, bet nu tas pats jau arī traucē.)
Roviela
Šodien plkst. 11:37 iestājās astronomiskais pavasaris!

Apsveicu visus.
yahoo_a.gif
Hermaine
O jā! Pavasarīgi sviecieni! sorcerer.gif
Liesma narnia HP
Sveiciens arī no ļoti pavasarīgās Milānas! grin.gif
zibgaismiņa
Hermaine, mēs no vienas pilsētas!(apkaimes)^^ līdz šim nevienu citu nezināju
Tagad gan pa Londonu peros.

Uff, jāiet matus žāvēt un uz darbu...


Starp citu, es paredzu, ka drīzumā atkal atskries bariņš pabrīnīties, ka te visi vēl dzīvi grin.gif twitterī pieminēju, ka šogad laikam KBKN sasniedz pilngadību
Hermaine
O, izrādās te ir arī vēl kāds kurzemnieks! smile.gif

Jap, aktivitāte Kurbijkurnē ir jauka lieta. cool.gif

A vispār - šķiet, ka drīz pavasaris beidzot būs atnācis! sorcerer.gif
the black rainbow
Kas šitais vispār par pavedienu? Čats? K-kas līdzīgs kaucekļiem?
Roviela
Nē. Tās ir sarunas. grin.gif Te paredzēts rakstīt kaut ko garāku par "Čau! Kā tev iet?", un ir paredzēts, ka sarunās var piedalīties visi. Tās nav privātas.
Kaucekļi ir čats, bet es pat nezinu, vai kāds tajos vēl kaut ko raksta.
zibgaismiņa
Hermī, man ir tik interesanti, ka tev šeit ir interesanti. Es tevi iztēlojos kā fantāzijas stāsta varoni, kas staigā pa senas civilizācijas drupām un sastop dažus vēl dzīvos vietējos, lasa senas hronikas, un cenšas izprast sen pagaisušas kultūras dīvainības smile.gif

Kas tev liekas līdz šim vissaistošākais kurbijkurnē, un foršākais atklājums? Mani sākotnēji pievilka tulkotie un oriģinālie fanstāsti, līdz iemācījos lasīt angliski.



the black rainbow
Pirmkārt- neesmu "Hermī". Esmu Hermī-Džinnī-Luna, HDŽL. Tavs rakstiņš bija diezgan, hmmm... Tēlains. Sapratu tikai ar trešo reizi. Bet nu jā... Kāpēc esmu kurbenē... Hmmm. reģistrācijas iemesls droši vien bija HP, bet kādu gadu neko te nesapratu, biju aizmirsusi paroli un lietotājvārdu, bet pa to gadu mana patika pret HP kļuva lielāka, un es saņēmis atjaunot profilu. Tagad esmu vienā no tiem dažiem, kas kurbijkurnē vēl rosās. Smags zaudējums, visi tie vecie, lielie, biedri, kas bija atrodami teju katrā pavedienā. A tagad... Tikai daži.
zibgaismiņa
Atvainojos!

Hermī-Džinnī-Luna, man vakar bija tāds dīvains, tēlains noskaņojums, tas tad arī izlīda ārā rakstot to dīvaino postu, neņem vērā, pašai mazliet neērti, kāds patoss sanāca smile.gif

Dažreiz ienāk prātā, ka derētu popularizēt forumu pusaudžiem, lai sākas jauna ēra, ir pietiekami daudz par HP fanojošu jauniešu, manu māsasmeitu ieskaitot, bet nezinu kā. Turklāt ir jau tik daudz dažādi sociālie mediji pieejami, nezinu vai foruma formāts tavai paaudzei vispār šķiet saistošs


the black rainbow
nu, tas gan... tādā ziņā, šis forums ir superīgi foršs (tikai to labāko smile.gif smile.gif smile.gif ) bet problēma tajā ka vārgs- pr spīti tam, ka te regulāri ienāk tikai daži cilvēki, ir meklēšanas pārplūdes kontrole utt. bet vispār, es reizēm brīnos, kā agrāk, kad te apgroziijaas vairāk raganu un burvju, forums neuzsprāga.


būs jāiesaka klasesbiedriem šitejiene. varbūt, ka kāds...

starpcitu, vai drīkstu reklamēt kurbeni tviterii?


un vēl- reālais slinkums meklēt, bet ar cik rakstiem es dabūshu 3 zibentiņus/rētas?
zibgaismiņa
Agrāk šādu pārplūdes problēmu nebija, vakar pati nobrīnījos un padomāju, ka jānoziņo Rovielai, bet izrādās, ka tas tagad normāli?
Nu, formums ir jau diezgan vecs, 18 gadi teju būs, un iespējams serveris vai kā to sauc uz kā tas balstās, nav gājis līdzi jaunākajai tehnoloģijai. Vai kaut kā tā vismaz man teorija. Vai arī boti taisa problēmas.
Isti nezinu, neesmu ne mods ne admins ne tehniskais guru.

Drīkst reklamēt! un facbook un TikTok un Reddit un kur nu vēl ienāk prātā, lai tik cilvēki nāk! KBKN ir pat savs tivera kanāls, bet nav kas uztur, droši vien esi redzējis/-usi sākumlapā.

Par zibentiņiem neatceros, bet pašai palika interesanti, kādi bija un būs visi tituli, ja noskaidro kur redzēt, pasaki man arī!
Man šķiet, ka es kādreiz zināju...bet neatceros.

the black rainbow
CITĀTS(zibgaismiņa @ 17.04.2021 15:35) *
Man šķiet, ka es kādreiz zināju...bet neatceros.



man toč tāpat. starp citu, vai te ir kāds ''maģistrijas'' fans?

CITĀTS(zibgaismiņa @ 17.04.2021 15:35) *
droši vien esi redzējis/-usi sākumlapā.


turpmāk drošil ieto ''redzējusi'' smile.gif
zibgaismiņa
CITĀTS(Roviela @ 29.04.2008 15:26) *
Toties tur bija rakstīts, ka tas ir maziņš noslēpums - nekur nav pieejami saraksti, kuros būtu uzskaitīti visi tituli pēc kārtas, tāpat kā tas, cik rakstus vajag, lai dabūtu nākošo titulu.
Tas tāpēc, lai būtu interesantāk! tongue.gif

Un, galu galā, vai tad tas vispār ir svarīgi? silent.gif


Atradu šo info&jautājumu forumā.



Kas ir Maģistrija?
the black rainbow
hollija bleka, kasandra klēra (laimīgā hollija, tik kruts uzvārds buras.gif ) ir autores

nu kjipa 12 gadu vecumaa tie magjiskie beerni dodas uz dzelzs pārbaudījumu, kur vinjus nuu... paarbauda un tad meistari izvēlas kurus njems sev kā mācekjlus. un tad tas puisis kols, galvenais varonis, sadraudzeejas ar aaronu un tamaaru un tad vinjiem ir visaadi piedziivojumi. magjistrijaa buras ar stihijaam, liela to izmantoshana nogurdina, uun stihijas ir uguns, uudens, zeme, gaiss un haoss.
zibgaismiņa
Izklausās interesanti, paskatīšos, kad izbeigsies ko lasīt, man pāris sēriju vēl rindā stāv
the black rainbow
klau, starpcitu.

kaapeec šajā forumā kā tāds simbols ir arbūzs? ko tas nozīmē? un kāpēc tieši arbuuzs? gribu zināt visu par Arbūza vēsturi.
zibgaismiņa
Arbūzs jau bija simbols, kad ierados es, tā pirmssākumus nezinu, bet bija tradīcija ik gadu Oktobrī forumiešiem savākties uz tikšanos dzīvē, atzīmējot dibināšanas gadadienu, un tad tika pirkts liels arbūzs un parkā dalīts un ēsts. Varbūt kūkas vietā, jo lētāk un salīdzinoši vieglāk sadalīt?

Tas no praktiskās puses, par arbūza folkloru nemācēšu paskaidrot

the black rainbow
wou, interesanti. izklausās forši. mani gan mamma nelaistu sad.gif
zibgaismiņa
jā, ja tā padomā diezgan šaubīgi bija toreiz iet uz kaut kādu pasākumu, ar baru cilvēkiem, kas tikai internetā satikti. To jau katrs bērns tagad zina, ka tā nav droši!

Mēs vēl paspējām saorganizēties, laikā pirms vecāki apzinājās kādas šausmas var internetā atrast.



Palasīju goodreads lapā par maģistriju, izrādās viena no autorēm sāka rakstīt un kļuva populāra kā HP fanstāstu autore happy.gif interesanti!

Forumiešu skaitā arī ir publicēti autori, piemēram Laura Dreiže, vēl atceros, kā tagad izdoto grāmatu "Laimes monitorings" viņa publicēja Gondoras tīstokļos un mēs komentējām, pēc gadiem, nopirku to grāmatu, lai paskatītos, vai manu postu viņa ir ņēmusi vērā - nebija gan xD.gif
the black rainbow
vari iemest linku? gribu apstīties grin.gif
zibgaismiņa
Linku uz ko? Goodreads, vai Laimes monitoringu?
the black rainbow
goodreadu zinu, to laimes monitoringu. vnk gribu apskatīties, ko ta dreiže raksta.
zibgaismiņa
Hmm, izskatīju cauriGondoras tīstokļus, neatradu, varētu būt, ka izdzēsts autortiesību apsvērumu dēļ... ja nemaldos autores lietotājvārds bija Kagura, bet varbūt maldos
the black rainbow
paldiesās smile.gif nu labi, šovakar diez vai vairāk rakstīšu smile.gif ja nu vienīgi aizskaiti līdz miljonam
Aiva
Daudzviet, lai tevi ņemtu un izdotu, jāparaksta, ka nekas no tevis sarakstītā nav ielikts un publicēts internetā. Tā ne tikai Dreiže, bet vēl pāris jaunie un ne tikai autori bija spiesti izdarīt. (Pašķielē uz UngārijasRagasti un viņas 'Mušu stāstiem')
zibgaismiņa
CITĀTS(Aiva @ 17.04.2021 20:33) *
Daudzviet, lai tevi ņemtu un izdotu, jāparaksta, ka nekas no tevis sarakstītā nav ielikts un publicēts internetā. Tā ne tikai Dreiže, bet vēl pāris jaunie un ne tikai autori bija spiesti izdarīt. (Pašķielē uz UngārijasRagasti un viņas 'Mušu stāstiem')


Pastāsti vairāk, lūdzu! Ragaste ir publicējusi grāmatu? Kas ir Mušu stāsti? Google neko neatrod...
Aiva
Zinu, ka Dagmārai ir izdota, bet pats neesmu redzējis.
maarts
CITĀTS(Hermaine @ 15.04.2021 16:20) *
O, izrādās te ir arī vēl kāds kurzemnieks! smile.gif

Jap, aktivitāte Kurbijkurnē ir jauka lieta. cool.gif

A vispār - šķiet, ka drīz pavasaris beidzot būs atnācis! sorcerer.gif

Ir ir te kurzemniek šiten ^^
Aiva
Diez, tie, kam vecāki no Kurzemes aizceļoja uz Vidzemi, ar skaitās?

Un jau trešo reizi pārskatu 'Seishun Buta Yarou wa Siscon Idol no Yume wo Minai" jeb "Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai" jeb 'tas nelga no ķēma, kas nesapņo par meiteni-zaķīti'....
zibgaismiņa
neskaitās tongue.gif jūs vidzemnieki savus zieda laikus foruma kvorumā piedzīvojāt. Rise Courland!!!! w00t.gif
maarts
CITĀTS(zibgaismiņa @ 17.04.2021 23:29) *
neskaitās tongue.gif jūs vidzemnieki savus zieda laikus foruma kvorumā piedzīvojāt. Rise Courland!!!! w00t.gif

Ta viš i

Ko notiek?
Nebiju šeit ienācis kopš... 2018. gada? Izrādās, ka te nav pilnīgs izmirums. Nošokējos, kad ieraudzīju atnākušo e-pastu par jaunām atbildēm garšo/negaršo pavedienā.
zibgaismiņa
es te ar'ieklīdu pāris dienas atpakaļ, un... paliku, jo patīkami. Medusdūru dzeltenais mazina trauksmi + patīkamas atmiņas.

Un redz' satiku jaunus cilvēkus happy.gif

No kuras puses kurzemē? Es i' Kuldīdzniec'
maarts
Es no no *irsas vid, pa ceļ no Ventspil uz Kuldž

zibgaismiņa
Pazīstama pēcpuse grin.gif pims vai pēc kūdras purva? Uz Jūrkalni stopējot cik nav tkilometru tur nostaigāts...

Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.