Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kraukļanaga izaicinājums II
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
Mākoņkaķis Aurēlija
Es no atmiņas, tāpēc. ermm.gif
Nav pareizi? Hmm....
Labs jautājums - minu. Voyager - 1?
Sol Invictus
Mani vienkārši ziņkāre māca - ko es zinu, varbūt arī tāds ir grin.gif Nu, jā - par vēlu uzminēji
Mākoņkaķis Aurēlija
Vai, kas man ar galvu, iepriekšējo vojāgeri viens nemaz nepamanīju. xD Ajajajaj....

*cērīgas actiņas*
Voyager - 3? Kādas visumā nomaldījies astronauts?
Aiva
Annitre pareizi, +1 Slīdenim.

PS. Ek, man laikam jāsāk pierast pārbaudīt šo pavedienu ne tā kā līdz šim.

Labi, jautājums no manis.

Artūrs, Rolands, Zigfrīds. Kas viņiem ir kopīgs, un kas lieliski iederētos te kā ceturtais?
Mākoņkaķis Aurēlija
lāčplēsis - visi mitoloģiski varoņi. Spēkavīri.
Sol Invictus
Viņiem bija nesalaužami zobeni, viņi bija augstdzimušie, pazīstami viduslaiku nostāstu varoņi, ceturtais vārētu būt Beovulfs
P.S. Lāčplēsis nav mitoloģisks varonis, bet, iedvesmojoties no folkloras, radīts literārais varonis
Mākoņkaķis Aurēlija
Varbūt bruņinieki?
Ričards Lauvassirds
Spāņu El'Sids?
Roviela
Svētais Juris! Lai gan neatceros, ka Artūrs būtu cīnījies ar pūķi.
(Tas tā - joka pēc smile.gif )
Aiva
Extrem de inflammabil pareizi, tikai trūkst pēdējā ceturtā šāda varoņa.
+1 Kraukļanagam.

Aura.sizal +0.5 par El'Sidu. Arī kraukļanagam.

Tie visi ir rietumeiroppas viduslaiku bruņinieku romānu varoņi, mītiskā un reālā sajaukums. Un ceturtais tiešām bija domāts El Sids. Lāčplēsis, Svētais Juris un Ričards Lauvassirds gluži viņu kategorijā neiederējās, bet par Beovulfu gan varēja padomāt.
Aiva
Labi, jautājums.

Par spīti tam, ka katrai šīs spēles versijai nosaukums liecina, ka tā būs pēdējā, tā turpina iznākt atkal un atkal. Kas tā par spēli, un kāds ir tās nosaukums?
Beppo
The Last Game?
Aiva
Lai arī oriģināla atbilde, liekas tā tomēr nav pareiza...
Mākoņkaķis Aurēlija
Last Unicorn
Last Christmas
Last Battle
Viens no šiem?
Counterstrike?
Hworang666
Final Fantasy... Kritiķu murgs...
laughing.gif
Sol Invictus
Final Fight (drošvien final fantasy bet mēģināts nav zaudēts)
Aiva
Hworang taisnība. Katra Fantasy esot Final, bet nu jau ir 14 gabalas, neskaitot dažādus portus uz citām platformām. Final Fight tik daudz epizožu laikam nesavāks...

+1 Grifidoram
Hworang666
Tātad, kurš komponists par savu skaitli uzskata 14?

Tiesa gan nu jau miris komponists... Guļ šis 6 pēdas zem zemes jau kādu laiciņu...
Mākoņkaķis Aurēlija
bahs?
Laululintu
Varbūt Vāgners?
Jo pirmos 14 savus dzīves gadus viņš bija pazīstams kā Wilhelm Richard Geyer. Tad uzzinājis, ka viņa īstais tēvs ir bijis cits, un vārdu nomainījis, līdz ar to sākot jaunu dzīvi.
Aiva
Aura.sizal pareizi. J.S. Bahs. Erm, kuram tornim, šobrīd nepateikšu, neesmu pei sava datora ar reķiniem, bet Aura.Sizal var uzdot nākamo jautājumu
Mākoņkaķis Aurēlija
Esmu Kraukļnagā. Un vai var mazliet pagaidīt ar jautājumu? Rīt.
Mākoņkaķis Aurēlija
Atvainojos par dubultpostu (?)

Kas iet bez kājām un nenāk atpakaļ?
Laululintu
Laiks.
Mākoņkaķis Aurēlija
Pareizi. smile.gif
Aiva
+1 slīdenim. Annitre uzdod nākamo jautājumu.
Aiva
Rakstot gadskaitļus, tiem reizēm pievieno burtus AD. Ko tie nozīmē, un no kurienes cēlušies?
Roviela
A.D. = anno Domini. Latīniski. Nozīmē - mūsu ērā.
Ného
varētu arī drīzāk tulkot, kā otru versiju - pēc kristus vai kunga (Domini-saimnieks, kungs)
CITĀTS(Wikipedia)
"AD" redirects here. For other uses, see AD (disambiguation).

Anno Domini (Latin: "In the year of (Our) Lord"[1]), abbreviated as AD, defines an epoch based on the traditionally-reckoned year of the conception or birth of Jesus of Nazareth. Similarly, Before Christ (from the Ancient Greek "Christos" or "Anointed One", referring to Jesus), abbreviated as BC, is used in the English language to denote years before the start of this epoch. Some prefer the alternatives 'CE' and 'BCE', arguing that they are more neutral terms (see below).

The designation is used to number years in the Christian Era, conventionally used with the Julian and Gregorian calendars. More fully, years may be also specified as Anno Domini Nostri Iesu Christi ("In the Year of Our Lord Jesus Christ"). 'Anno Domini' dating was first calculated in 525 and began to be adopted in Western Europe during the eighth century.

The numbering of years per the Christian era is currently dominant in many places around the world, in both commercial and scientific use. For decades, it has been the global standard, recognized by international institutions such as the United Nations and the Universal Postal Union. This is due to the prevalence of Christianity in the Western world, the great influence of the Western world on science, technology and commerce, as well as the fact that the solar Gregorian calendar has, for a long time, been considered to be astronomically correct.[2]

Traditionally English copies Latin usage by placing the abbreviation before the year number for AD, but after the year number for BC; for example: 64 BC, but AD 2006. However, the placing of the AD after the year number (as in 2006 AD) is now also common, while, analogous to the use of BC, the abbreviation is also widely used after the number of a century or millennium, as in 4th century AD or 2nd millennium AD, despite the inappropriate literal combination in this case ("in the 4th century in the year of Our Lord").
Roviela
Jā, latviski to parasti tulko - "tā Kunga tādā-un-tādā gadā". Vismaz lugās. smile.gif
Aiva
Rovielai pareizi. +1 Kraukļanagam.

Paldies Noveau par papildinājumu un precizējumu. +0.5 Grifidoriem.

Roviela uzdod jaunu jautājumu
Aiva
Labi, nekā prātīga galvā nenāk....

Kur pirmo reizi ( dzīvajā nevis elektroniski sazinoties) sanāca kopā LFFB dibinātāji?
Ného
Ē, tas jau ir neinteresanti, kā lai to zin ierindas pilsonis, kas vēl nav ar šamiem sasējies ? tongue.gif
Aiva, es biju pie elšpūša
Hareki
Hmm- tais senajos gados manis tur nebija, tālab minēšu - Latvijas Akadēmiskajā bibliotēkā?
Roviela
Es arī nebiju silent.gif
Bet varētu būt tā, kā Hareki saka.
Pirmais krogs, kurā notika iknedēļas pasēdēšanas, bija, laikam, "Labais krasts", vai apmēram tā. Tāda vairs nav, pat nepaspēju ne reizi tur parādīties.
Aiva
Nē, nebija bibliotēka, un "Labais Krasts" bija trešais pēc kārtas, kurā LFFB tusēja.

Noveau - punktu tabulā puspunkts ieskaitīts pareiz, nez kāpēc šeit gan greizi uzrakstīts...
Ného
Nu jā nezin kādēļ grin.gif
Šāviens uz dullo - nav pagrabiņš uz Valdemāra un Aspazijas stūra? Laikam preses bārs?
Aiva
Presesbārs parādījās liekas 2005/2006 gada ziemā...
Sol Invictus
Piecas stundas ir pagājušas w00t.gif laika noilgums w00t.gif nākamais jautājums

Un šis jautājums ir neadekvāts - atbildi uz to cilvēks no malas nevar uzzināt, jo ne jūsu iestādījuma mājas lapa, ne arī dažas publikācijas par jūsu veidojumu, kuras man izdevās atrast, atbildi uz to nesniedz. Patiesībā, tas pat ir negodīgi uzdot šādu jautājumu spēlē, kur daži no šīs biedrības biedriem piedalās, ja citi spēlētāji savukārt nav iesaistījušies šajā biedrībā - biedri uz šādu jautājumu atbildēs drīzāk.
Aiva
"Pelēkās māsas" 1999. gada vasarā

Starp citu. Informācija bija internetā atrodama ...

Man nav ideju nākamajam jautājumam šobrīd...

Ja kāds vēlas, uzdodiet...
Ného
Drīkst?

Labi, ja ne kas nav pretī tongue.gif , tad:

Kas bija anasazi un kā ir tulkojams šis vārds?
Beppo
Indiāņu cilts. Dzīvoja klinšu alās.
Vēl ir tādas anasazi pupas.
Kalevale
Un anasazi nozīmē antīkie cilvēki, arīdzan.
Sol Invictus
Kolorado, Jūtā, Ņūmeksikā un Arizonā ap 100 g.m.ē. dzīvojusi cilts, pueblo cilšu senči. Anasazi kultūru iedala grozpinēju un pueblo fāzēs, pueblo fāzei raksturīgi klintīs būvēti mājokļi, labi attīstītas podniecības un aušanas tehnikas. Nosaukums cēlies no Navahu valodas vārda anaasází, kas atvasināts no salikteņa anaa’ bizází - anaa’ - ienaidnieks, bizází - senči, tātad tas nozīmē ienaidnieku senči

Ného
Nu ko lai ar jums visiem dara?
Nu pareizias visas 3atbildes, kas viena otru papildina.
Beppo
Es ātrāk atbildēju! [lasi: man ir jautājums, gribu uzdot jautājumu!]
Sol Invictus
izliksimies, ka es neatbildēju, ka Mazā prinča atbilde bija visai neprecīza un, lai Aiva iet pupās ar vēlmi apstiprināt atbildi, ja viņam tāda vispār ir - jautā devil.gif
Roviela
Antaress nevar uzdot jautājumu. Atbilde neatbilst spēles noteikumiem - tā ir rediģēta! Aiva to neieskaitīs, es zinu. tongue.gif
Sol Invictus
Ak, velns, kas mani raustīja [spoiler](t.i. uzrakstīt garumgarus noteikumus ar mērķi, lai šī spēle kustētos uz priekšu ātri un bez tielēšanās) [/spoiler] pinch.gif tādā gadījumā - man jau nedēļas divas ir vairāki jautājumi, kas jau sāk aizmirsties un Mazā prinča atbilde ir neprecīza, jo to parasti netulko kā "antīkie cilvēki" un vispār nav minēts, ka tā ir indiāņu cilts
Aiva
Anasazi bija aizvēsturiska zemkopju tauta no m.ē. 800. līdz 1600. gadam. Tā dzīvoja Kolorādo plakankalnē Un Riograndez Z-daļā.
Vārdu sakot anasazi ir indiāņi.
Un ansazi tulkojumā nozīmē "senie cilvēki" vai "ienaidnieka sencis", vai "sena pueblo tauta". Tas ir angliskots navahu cilts vārds


Antaresa atbilde pareize, bet raksts rediģēts. Neieskiatīts.
Mazajam princim un Extrem de Inflamabil pa puspunktam par papildinājumiem un precizējumiem pie Antaresa atbildes.

Antares stunda laika uzdot jautājumu, pēc tam kurš pirmais brauc, tas maļ. tongue.gif

Tekošā punktu situācija:

Kraukļanags 70
Grifindors 40
Slīdenis 31
Elšpūtis 13.5
Sol Invictus
Maļu. Pirmie ķīmiskie elementi, kas radās pēc lielā sprādziena pēc zinātnieku domām bija:
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!