Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kraukļanaga izaicinājums II
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
Cauna
Es piesakos Grifindorā. Jo lasot grāmatas es to vislabāk iepazinu un man viņš vislabāk patika
Beppo
Te nu būs viens no pavisam vieglajiem jautājumiem:
Cik okeānu ir uz Zemeslodes?
Hareki
4 - Atlantijas, Klusais, Indijas un Ziemeļu Ledus
Beppo
Nepareizi.
Mākoņkaķis Aurēlija
Antlantijas, Indijas, Klusais, Ziemeļu ledus - tie tiešām ir vienīgie okēani, varbūt bija domātas jūras?
Laululintu
Oriģinālāka atbilde: uz zemes ir tikai viens okeāns - Pasaules okeāns (World Ocean).

Otrs variants: 5 okeāni - visi iepriekš nosauktie + Dienvidu okeāns, kas apskalo Antarktiku.

Nu vienam no abiem jābūt pareizajiem. unsure_a.gif
Aiva
Njā, izrādās, ka 2000 gadā izdalīts tāds "Dienvidu okeāns" - vismaz tā apgalvo Vikipēdija un Okeanogrāfijas zinātņu mājas lapa... Un tapa pieci...

Annitre +0.5 Slīdenim un uzdod nākamo jautājumu.
Laululintu
Kā zināms, lava sastāv no izkausētiem akmeņiem. Tās temperatūra mainās atkarībā no akmeņu veida. Kāda lava ir viskarstākā?
Roviela
Bazalta lava.
irbīte.
Pie Kraukļanagiem. smile.gif
Laululintu
Parreizi.
(Bāc, cerēju, ka atbildēšanas process notiksies daudz lēnāk..)
Roviela
Pārmaiņas pēc, šo te zināju no galvas. "Apvāršņa" sērijā bija vairākas ļoti jaukas grāmatas par vulkanoloģiju. Bet varēja jau arī atbildēt tā - tās, kuru krāsa ir dzelteni oranža. grin.gif Jo dzeltenāka - jo karstāka.

Ceru, Aiva neļaunosies, ja es uzdošu jautājumu tagad, pirms viņš ir apstiprinājis pareizo atbildi.

Tātad - kas ir attēlots uz taro Lielās Arkanas XVIII kārts?
Laululintu
Mēness, divas piramīdas, divi šakāļi, skorpions. Tās nosaukums ir Twilight
Aiva
Rovielai ieskaitīts punkts. +1 Kraukļanagiem.
Piektdienas mīlestība. pievienojas Kraukļanagiem. Ejam pie līderiem. smile.gif

Annitre izsmeļoši pareiza atbilde. +1 Slīdenim.
Roviela
Vienīgi tas, ka kārts saucas "The Moon" silent.gif
Bet tas netika prasīts, tāpēc šim manam paskaidrojumam nav nekādas nozīmes. wink.gif
http://en.wikipedia.org/wiki/Major_arcana
Laululintu
Mjā, uz manis atrastās kārts tomēr bija rakstīts Twilight silent.gif Viņām droši vien var būt nedaudz atšķirīgi nosaukumi.
Nu ko, mans jautājums.
Kurš sporta veids 2005. gadā tika atzīts par populārāko sporta veidu Latvijā?
Kalevale
Futbols?
Roviela
Orientēšanās sports.

Twilight nav kārts nosaukums, tas ir uz kārts uzdrukāts skaidrojums, ko šī kārts nozīmē, pie tam - ne vienīgais iespējamais. Tā teikt, palīgs zīlniekam. Nosaukumi ir tādi, kā vikipēdijā rakstīts.
Laululintu
Rovielai pareizi.

Aha, tagad skaidrs par to kārti. Kārtīgi nepaskatījos.
Hworang666
Jaa Rovielas smadzeņu lielums noteikti ir 3 - 6 reizes lielāks par parasta cilvēka smadzeņu lielumu. Vai arī varbūt viņa vnk māk lasīt domas? Jautātājs parasti zin atbildi. Starp citu es arī varu pieteikties? Jeb esmu jau nokavējis?
Roviela
blink_a.gif āpāc...
Protams, vari pieteikties, tikai izlasi noteikumus - kaut kur pavediena sākumā ir, un pasaki, kuru torni pārstāvi, un lietas darītas!
Aiva
+1 Kraukļanagam. Roviela uzdod nākamo jautājumu
Roviela
Ko nozīmē tik labi pazīstamais vārds "Kodak"?
Sol Invictus
Neko

Ja Roviela prastu lasīt domas wacko_a.gif enīvei - torņa izvēles motivācija arī bija jāpamato
Kalevale
Kodaka sistēmas fotoaparāts. ermm.gif
Aiva
Extrem pareizi - tas vārds patieis neko nenozīmē, vnk Kodak firmas dibinātājām tas iešāvies prātā un iepaticies.

+1 Kraukļanagam.
Sol Invictus
Ko mēdz dēvēt par meatware ?
Roviela
Cilvēkus, kas strādā ar datoru, pretstatā "dzelžiem". Bieži - humoristiskā nozīmē.
No vikipēdijas:
"Wetware, also known as liveware or meatware, is a term generally used to refer to a person operating a computer. It refers to human beings (programmers, operators, administrators) attached to a computer system, as opposed to the system's hardware or software. The term is frequently used in humorous contexts; for example, in the frequently wry humour of technical support staff, a wetware-related problem is a (semi)polite euphemism for user error."
Aiva
+1 kraukļanagam smile.gif
Roviela
Ko senajā Ķīnā sauca par Pi vai Bi disku? Var atbildēt arī ar attēlu vai vairākiem.
Sol Invictus
Nefrīta diski, ar kuru palīdzību, ja sapratu pareizi paredzēts sazināties ar debesīm
Beppo
Bi disku oriģinālā funkcija nav zināma (ja pareizi sapratu), un izskatās tie šitā:
Attēls
Attēls

Mākoņkaķis Aurēlija
Varbūt kaujas ierocis?
Hworang666
Ok, es laikam būšu Grifindorā, jo uz naviena cita torņa īpašībām tā īsti nevelk.
Aiva
Antaresa atbilde precīzāk atbilda iesniegtā jautājuma atbildei.

+1 slīdenim.

Hworang666 pieskaitīts slīdeņiem.
Roviela
Bet viņš grib Grifidorā... grin.gif
Sol Invictus
spriežot pēc rediģētā teksta viņš pārdomāja rolleyes_a.gif (spēles noteikumi - jūs drīkstat rediģēt atbildi uz jautājumu, kurā tornī gribat, tikai ceriet, ka spēles vadītājs to pamanīs laughing.gif)
atkal es netieku pie savas mīļākākās nodarbes šai spēlē crying.gif
P.S. Starp citu kāds patlaban ir rezultāts ?
Beppo
Nepatīk man jautājumus domāt...
Kā sauc grāmatu, kuras otrajai daļai epigrāfs ir dzejolis, no kurā ir šādas rindas:

Un putenī baisīgā šajā, kas, liekas, no aizlaikiem vird,
Dzird dvašas no elsošām krūtīm un komandas saucienus dzird.


Sol Invictus
Man gan patīk grin.gif

Nakts parāde kā redzu nav pareizi, bet ir arī romāns ar tādu nosaukumu
Beppo
Jautājums nav, kā sauc dzejoli!
Hworang666
A.Čaks "Mūžības skartie"?
Beppo
Nebūs gan.
Aiva
Laiks.

Aleksandrs Grīns, "Dvēseļu putenis"
Un dzejolis, protams, "Nakts Parāde" (Edvarts Virza).
Ā, un vēl: epigrāfā nav pilnīgi viss dzejolis, apmēram puse.

Hwoarang pareizi bija grifidoros, laikam man rakstot to rakstu, antaresa punkts sajauca galvu, jo failā es piereģistrēju viņu pareizi. blush.gif

Labi, nākamais jautājums no GM:

Kas svarīgs ir noticis 6ajā janvārī un ko todien atzīmē?
irbīte.
Atzīmē Zvaigznes dienu, katoļi to vairāk sauc par Trejkungu dienu. Kristīgajā tradīijā tiek pieņemts, 6. janvārī ir atnākuši 3 gudrie pie Kristus bērniņa.


P.S. - Kas ir GM.? grin.gif
Beppo
Eh, tauta obligāto literatūru nelasa...

Vesels lērums svarīgu notikumu bijuši. Un svētkus arīdzan svin vairākus, kā to var lasīt šeit.
irbīte.
Tu man to.?
Beppo
Nē takš, par savu jautājumu. Iepriekšējo.
Aiva
Zvaigznes diena ir pareizi.
Piektdienas mīlestība. nopelna +1 kraukļanagam.

PS. Diskusijas lūdzu pa PZ, nepiesārņojiet pavedienu.

irbīte.
Man tagad ir jājautā.? unsure_a.gif


Ja jā:

Jautājums no Seno Grieķu gudrībām:

Kas ir Klīmena.?
Sol Invictus
1 Daughter of the Titan Oceanus. The wife of Iapetus, she bore him Atlas, Prometheus, Epimetheus, and Menoetius.

2 Nymph, wife of Helios and mother of Phaëthon.

vai nu Nimfa vai arī titāna okeāna meita Prometeja m';ate
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.