Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Pēdējais "Fantastisko būtņu" trešās filmas reklāmrullītis
Iesūtījis/usi eyedam – 11.04.2022 22:32 – 1 komentāri


Nupat vēl pirms pašas filmas gandrīz paspējis iznākt pēdējais "Fantastisko būtņu: Dumidora noslēpumu" reklāmrullītis. Tritons Skamanders turpina cīnīties pret katrā filmā seju mainošo Grindelvaldu, un viņam palīdz Dumidors un citi. Redzam Dumidoru pusdienojam ar Grindelvaldu, ar izslēdzi ievilkam (izvelkam?) Krīdensu spoguļpasaulē, Grindelvaldu izkopējam (vai izgriežam?) atmiņas, vientiesi Jēkabu iegūstam zizli (un maģiju?), dažādas fantastiskas būtnes palīdzam Tritonam u.c.

"Apollo Kino" filmu sāk rādīt 14. aprīlī ar īpašajiem seansiem ar uzkodām, dāvanām un erudīcijas spēlēm. Savukārt "Forum Cinemas" kinoteātros, lai atsvaidzinātu atmiņu, bez trešās daļas piedāvā noskatīties arī iepriekšējās divas.

Pasaulē filma uz ekrāniem lielākoties iznāk 15. aprīlī, lai gan dažās valstīs, piemēram, Lielbritānijā, to var redzēt jau no 7. 8. aprīļa, tātad vēl pirms iznācis pēdējais reklāmrullītis.
Lasīts 1 544 reizes – jaunāko komentāru iesūtījis/usi BrandonBenson   

> Ruperts Grints intervijā nodevē Dž.k. Roulingu par 'tanti'
Iesūtījis/usi Aiva – 18.01.2022 18:16 – 0 komentāri
Par spīti Dž.K.Roulingas pretrunīgi vērtētajiem uzskatiem par dzimummaiņas jautājumiem, Harija Potera filmu zvaigzne Ruperts Grints joprojām uzskata viņu par 'gluži kā manu ģimeni'.

"Es domāju par viņu kā par tanti," Grints atzinās intervijā UK Times. "Es ne vienmēr piekrītu visam, ko saka tante, bet viņa tomēr ir mana tante. Tas ir... sarežģiti."

Grints, šobrīd 33 gadus vecs, tēloja Ronu Vīzliju visās astoņās poteriādes filmās, bāzētās Dž.K.Roulingas ļoti populārā grāmatu sērijā.

Roulinga nokļuva fanu krustugunīs 2020. gadā, kad viņu apsūdzēja transfobismā.

Vis iesākās ar norādi Tviterī uz Devex rakstu “Creating a more equal post-COVID-19 world for people who menstruate.”

‘People who menstruate.’ I’m sure there used to be a word for those people. Someone help me out. Wumben? Wimpund? Woomud? Roulinga toreiz piezīmēja.

Vairāk lasām šeit:
https://pagesix.com/2022/01/17/rupert-grint...ie-j-k-rowling/
Lasīts 1 464 reizes – iesūtīt komentāru   

> Atpakaļ Cūkkārpā
Iesūtījis/usi Aiva – 01.01.2022 23:17 – 5 komentāri
Sky Televīzijas speciālā programma, veltīta Poteriādes 8 filmām, ir saaicinājusi kopā aktierus un radošo komandu. Pirmizrāde notika Londonā, 2022.g 1 janvārī.

Jau no pirmajiem kadriem tiek radīta tā maģiskā atmosfēra, kas gan lielos gan mazos piesaistīja Potera pasaulei. Platforma 9 un 3/4, Cūkkārpas zāles, intervijas rekvizītu ielenkumā, Ziemsvētku balle - tas viss liek atcerēties maģisko ceļojumu astoņu filmu garumā.

Īpaši aizkustinoša ir mūžībā aizgājušo Poteriādes aktieru pieminēšana. Gan Alans Rikmans (Severuss Strups) un Helēna Makrorija (Narcissa Malfoja), gan Ričards Griffits (Vernons Dērslijs), kā arī Džons Hērts (Olivanders) un Ričards Hariss (Dumidors 1 un 2 filmās).

Vairāk lasām 'The Independent' - https://www.independent.co.uk/topic/return-to-hogwarts
Lasīts 2 559 reizes – jaunāko komentāru iesūtījis/usi yoboy   

> "Fantastiskās būtnes 3 : Dumidora noslēpumi"
Iesūtījis/usi Aiva – 24.09.2021 11:50 – 4 komentāri


Atgriešanās Burvju Pasaulē uz lielā ekrāna notiks agrāk nekā bija paredzēts.

Nākamā 'Fantastisko būtņu' filma, kurai tikko tika apstiprināts oficiālais nosaukums "Dumidora noslēpumi" (The Secrets of Dumbledore) iznāks uz ekrāniem jau nākamā gada 15. aprīlī. (Agrāk pirmaizrade tika plānota 15 jūlijā)

Vairāk informācijas šeit:
https://variety.com/2021/film/news/fantasti...tle-1235071252/
Lasīts 2 668 reizes – jaunāko komentāru iesūtījis/usi Roviela   

> Cūkkārpas mantojums
Iesūtījis/usi ils – 19.07.2021 14:26 – 0 komentāri
Cūkkārpas Mantojums

Potera fani nav aizmirsti. Iznāk jauna datorspēle "Cūkkārpa. Mantojums".

Par pirmajiem iespaidiem var pārliecināties spēles reklāmas rullītī.

Cūkkārpas mantojums ir gaidāmā darbības lomu spēles videospēle, kas izveidota 1800. gadu beigu Wizarding World, kuru izstrādājusi Avalanche Software un kuru izdevis Warner Bros. Interactive Entertainment ar savu Portkey Games etiķeti. Spēle tiks izlaista Microsoft Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One un Xbox Series X / S 2022. gadā.

Sižets. "Cūkkārpas mantojums" tiks izveidots laikā 1800. gadu beigās, sekojot kādam studentam Cūkkārpā. Spēlētājam būs atļauts izvēlēties savu Cūkkārpas namu un apmeklēt nodarbības Cūkkārpas burvestību un burvju skolā, kā arī izpētīt atvērto pasauli, kas sastāv no vietām, ieskaitot Aizliegto mežu un Cūkmiestiņa ciematu. Spēlē spēlētāja varonis iemācīsies darīt dažādas burvjestības, vārīt dziras, pieradināt maģiskos zvērus un apgūt citas kaujas spējas. Šajā spēlē loma būs morāles sistēmai. Spēlētāji varēs arī pielāgot sava varoņa balsi, ķermeņa tipu un to, vai viņi ir ragana vai burvis.

Attīstība. Spēli pašlaik izstrādā Avalanche Software, kuru Warner Bros. Interactive Entertainment no Disneja iegādājās 2017. gada janvārī. Tajā pašā gadā Warner Bros. nodibināja jaunu izdevniecības marku Portkey Games, kas bija veltīta Wizarding World vadībai. Pēc Warner Bros. teiktā, franšīzes radītāja Dž. Roulinga nav tieši iesaistīta spēles attīstībā.
"Cūkkārpas mantojums" tika paziņots PlayStation 5 pasākumā 2020. gada septembrī, plānojot to veidot Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One un Xbox Series X / S 2021. gadā. Tomēr 2021. gada 13. janvārī tika paziņots, ka spēle aizkavējas līdz 2022. gadam
Spēle tiek veidota, izmantojot Unreal Engine. Spēļu videomateriāli bija noplūduši 2018. gadā.
https://en.wikipedia.org/wiki/Hogwarts_Legacy
Lasīts 2 111 reizes – iesūtīt komentāru   

> Sēru vēsts. Mirusi aktrise Helēna Makrorija
Iesūtījis/usi Aiva – 17.04.2021 11:11 – 2 komentāri
Helēna Makrorija (dz. 1968. g. 17. augustā , mir. 2021. g. 16 aprīlī)

Britu aktrise, spēlējusi daudzās Šekspīra lugās Londonas teātros. Vairākkārtīgi ieguvusi gada balvu kā labākā aktrise. Slavenākās kinolomas bija Čerija Bleira filmās 'Karaliene' (2006) un 'Īpašās attiecības' (2010) , Fransuāza filmā 'Šarlote Greja' (2001), Narcissa Malfoja trīs pēdējās Harija Potera filmās - 'Jauktasiņu Princī' un abās 'Nāves Dāvestu' daļās, māte Džeina Martina Skorsēzes filmā 'Hugo' (2011), Klaira Dovāra bondiānas filmā 'Skaifell' (2012) , Pollija Greja seriālā 'Peaky Blinders' (2013-2019) un citās.

52 gadu vecumā viņa aizgāja mūžībā pēc smagas cīņas ar vēzi.
Lasīts 3 225 reizes – jaunāko komentāru iesūtījis/usi eyedam   

> Mēnestiņa akadēmija, trešā tikšanās
Iesūtījis/usi Aiva – 15.01.2020 08:29 – 0 komentāri
Nākamās Mēnestiņa akadēmijas tikšanās tēma: LABVĒLĪBA
lasīsim grāmatas Harijs Poters un Uguns biķeris
četrpadsmito nodaļu Nepieļaujamie lāsti.

Trešajā tikšanās reizē analizēsim, kā grāmatas Harijs Poters un Uguns biķeris četrpadsmitajā nodaļā (Nepieļaujamie lāsti) parādās LABVĒLĪBA/GOODWILL.

✨ Uz tikšanos izlasi nodaļu un sameklē vietas, kur redzi LABVĒLĪBU.
✨ Atlasi vienu LABVĒLĪBAS gadījumu, par kuru labprāt parunātu grupā.
🙏 Izvēlies vienu tēlu no nodaļas, kuru vēlies svētīt – apsveikt ar viņa rīcību nodaļā, paslavēt, pažēlot vai maigi aicināt rīkoties citādi.

Tikšanās vieta: Coffee Academy kafejnīca grāmatnīcas GLOBUSS 2. stāvā, Vaļņu iela 26, Rīga
Tikšanās laiks: 14.02.2020. 18:30
Pasākumā var piedalīties bez maksas
Lasīts 4 436 reizes – iesūtīt komentāru   

> Mēnestiņa akadēmija: otrā tikšanās
Iesūtījis/usi Aiva – 02.01.2020 08:10 – 0 komentāri
Visiem Harija Potera faniem atgādinājums.

Lote no Veikals MUMS un Grāmatnīca "Globuss" kopīgi aicina uz otro Harija Potera fanu tikšanos un diskusiju "Izgāšanās nekad nav izskatījusies tik labi!" piektdien 3. janvārī 18.30 Grāmatnīcā "Globuss" Rīgā Vaļņu ielā 26, otrajā stāvā.
CITĀTS(Lote atgādina)
Maģisku jums visiem jauno gadu!

Neaizmirstiet šodien vai rīt atrast aptuveni 20 minūtes, lai izlasītu "Harijs Poters un Noslēpumu kambaris" sesto nodaļu!

✨ Izlasiet nodaļu un sameklējiet vietas, kur redziet IZGĀŠANOS.
✨ Atlasiet vismaz vienu IZGĀŠANĀS gadījumu, par kuru labprāt parunātu grupā.
🙏 Izvēlieties vienu tēlu no nodaļas, kuru vēlies svētīt – apsveikt ar viņa rīcību nodaļā, paslavēt, pažēlot vai maigi aicināt rīkoties citādi.

Atcerieties arī, ka pēc pasākuma meklēsim vietu, kur pasēdēt un parunāties (iespējams Aleponijā?) bez moderatora - pievienoties var visi!

Nevaru sagaidīt, kad atkal ar jums visiem tikšos! ✨


Lasīts 4 102 reizes – iesūtīt komentāru   

Grāmatas Lasāmkārumi

Mišela Peivere. Krokodilu kapenes (Michelle Paver. The Crocodile Tomb)
Zvaigzne ABC, 2017
270 lpp., tulkojusi Ieva Elsberga

Sērijas "Dievi un karotāji" 4. grāmata.

Anotācija: Koronosa duncis, kura meklējumos Hīlass un Pirra ir nonākuši Ēģiptē un kuru par katru cenu alkst iegūt arī Telamons, Vārnu vadonis, atrodas vietā, kas mirstīgajiem nav pieejama. Varoņiem būs jānokāpj pašā Nāves valstībā.

"Gods and Warriors" sērija: #1 Gods and Warriors/The Outsiders (Dievi un karotāji) ; #2 The Burning Shadow (Uguns sala) ; #3 Eye Of The Falcon (Piekūna acs) ; #4 The Crocodile Tomb (Krokodilu kapenes) ; #5 ...
Agrāki grāmatu jaunumi
RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 07.10.2022 18:40