Kurbijkurne  · Foruma noteikumi Palīdzība  ·   Meklēt  ·   Biedri  ·   Kalendārs
Kurbijkurne -> Roulingas tīmeklis
Šajā sadaļā tu varēsi iepazīties ar informāciju, ko savā oficiālajā mājas lapā "http://www.JKRowling.com" sniedz pati grāmatu autore Džoanna Ketlīna Roulinga personīgi – ziņas, baumu atspēkojumi, dažādi interesanti fakti par HP grāmatām, autores biogrāfija u.c.

Visa saturiskā informācija, kas turpmāk sniegta šajā Kurbijkurne Roulingas tīmekļa sadaļā, ir tulkoti pašas Roulingas uzrakstītie vārdi.


Ziņas * Baumas * Dienasgrāmata * F.A.Q. - Bieži uzdotie jautājumi * Fanu vietnes * Biogrāfija * Papildinfo * Mēneša burvis * Netraucēt!


Vēl pavisam nesen JKRowling.com bija saraksts ar saitēm uz maniem izdevējiem – garlaicīgi, es domāju, jūs tam piekritīsiet. Tāpēc es iedomājos to mazliet atdzīvināt.

Es pašlaik no faniem saņemu tik daudzus tūkstošus vēstuļu, ka tās visas nav iespējams izlasīt, kur nu vēl uz tām atbildēt! Pienācīga tīmekļa vietne šķiet lielisks veids, kā sazināties tieši ar Harija Potera faniem.

Visu, kas ir šeit, esmu rakstījusi ES, Dž. K. Roulinga. Šeit ir tā vieta, kur es varu jums pastāstīt patiesību par baumām vai ziņām, kur es varu dalīties papildus informācijā, ko neesmu iekļāvusi grāmatās, kur es varu jums dot mājienus un pavedienus par to, kas tālāk notiks ar Hariju, kā arī kur es varu paziņot, kad esmu pabeigusi sesto grāmatu... Un, nē, tas nenotiks tik drīz.

Dažkārt jums parādīsies Tumšā zīme. Tas ir BRĪDINĀJUMS PAR SPOILERI. Tie attiecas tikai uz informāciju, kas paslēpta piektajā grāmatā – Fēniksa ordenī. Ja jūs vēl neesat pabeiguši lasīt pirmās četras, turpiniet paši uz savu atbildību!

Lai nu kā, ceru, ka jums patiks papētīt manu rakstāmgaldu (kas tika speciāli sakārtots jūsu apciemojumam). Lūdzu, neko neapgāziet. Un uzmanieties no Pīvza!

Ar mīlestību no Dž. K. Roulingas
(Jums – Džo)

Šī lapa pēdējoreiz atjaunināta 2006. g. 14. maijā.