Tev ir pieteikties, lai iesūtītu atsauksmi.
Aiva

Jā, Harijs bija cerējis paķert Strupu uz muļķa, bet neizdevās.

Es nez, bet vēl prasītos uzsvērt , kas patiesībā bija tas Spoks, kura vienas uzacs paraušanu Harijs apskauda. Leonards Nimojs tomēr ir nepārspēts.
https://youtu.be/upjJFEpf-pc

Autora atbilde: Varbūt jāpieliek tavs ieteiktais video autora piezīmēs?

  • Nodaļa 18 (1. daļa): Dominances hierarhija
  • 14.05.2020 21:32
Aiva

"Harijs atbildēja ar vienādi ledainu skatienu. „Es sāku apšaubīt, vai jūs, Dumidora kungs, esat piemērots mana Gendalfa lomai. Boromirs vismaz bija visai ticama kļūda. Bet ko šis te nazguls dara manā brālībā?"

Minervai šis tagad bija tumša bilde. Viņa palūkojās uz Severusu, gribēdama zināt, vai viņš saprot, par ko ir runa, un ieraudzīja, ka Severuss bija aizgriezis seju prom tā, lai Harijs nevarētu viņu novērot, un smaidīja pie sevis."

Kā jauktasinis, Strups tīri ticami varēja būt lasījis Gredzenu Pavēlnieku vēl pirmizdevumā :D super pārtulkots, kā vienmēr!Autora atbilde:

Aha, šo es arī ievēroju. Pie tam pamanīji, ar kādu nevērību Strups atbildēja, ka zina, ka C atomam ārējā čaulā ir 4 elektroni? Viņš droši vien bija iegrimis ne tikai tumšajās zintīs, bet arī vientiešu ķīmijā.

Un šķiet, ka šis fiks mani īpaši izglīto zinātniskās fantastikas vēsturē. Domāju, ka būs jāizlasa Triplanetārs, lai uzzinātu ko vairāk par Zabriskas fontēmu.

Un super paldies par atzinību par tulkojumu. Gribās jau iztulkot perfekti, bet oriģinālam šur tur redzu aizrādījumus, ka valoda ne vienmēr ir literāri precīza vai arī kļūst zinātniski smagnēja, tad šur tur atļaujos pa kādai vaļībai. :)

  • Nodaļa 18 (1. daļa): Dominances hierarhija
  • 14.05.2020 18:31
  • starstarstarstarstar
Tev ir pieteikties, lai iesūtītu atsauksmi.