Ziņas
Konkursa "Šodiena" rezultāti

Pēc ilgas gaidīšanas un trīšanās pa krēslu tieši novembra vidū ir noslēdzies konkurss „Šodiena”.
Daļa žūrijas iesniegtos darbus vērtēja pēc objektīviem kritērijiem kā atbilstība konkursa prasībām, stils un ortogrāfija, bet bija arī mazāka daļa, kas izteica vairāk subjektīvu vērtējumu.

Līdz ar to mums ir prieks paziņot, ka visai sīvā cīņā pirmo vietu ar vidēji 18 punktiem ir ieguvis Uldis Sēne ar darbu „Eskimosu pagrieziens 84”, cieši aiz sevis atstājot Sintiju Valucku un AnituL, kas attiecīgi saņēma vidēji 17 un 16 punktus.

Uldis savā īpašumā ir ieguvis (vai drīzumā iegūs) „Citrona buču” un iespēju savu darbu publicēt literatūrai veltītajā e-žurnālā „Digitālais Vārds”.


Saite uz oriģinālo rakstu: http://forums.karneola.lv/viewtopic.php?f=3&p=32119#p32119

 

· 23.11.2012 18:37 · 0 Komentāri
Jauno un iesācēju autoru literāro darbu konkurss

Visu vecumu iesācēji autori, kuri raksta dzeju, prozu vai dramaturģiju un vēlas pilnveidoties šajā virzienā, tiek aicināti piedalīties Latvijas Rakstnieku savienības un Literārās izglītības un jaunrades atbalsta centra rīkotajā un LR Kultūras ministrijas finansētajā Jauno un iesācēju autoru literāro darbu konkursā.

20 konkursa uzvarētāji tiks uzaicināti uz 65. Jauno un iesācēju autoru semināru, kas notiks no šā gada 21. līdz 25. janvārim un kura laikā būs iespēja no pieredzējušiem dzejniekiem, prozaiķiem, dramaturgiem, literatūras teorētiķiem dzirdēt savu darbu vērtējumu, klausīties lekcijas par svarīgiem literārā darba jautājumiem, kā arī iepazīties citam ar citu. Pēc semināra autori varēs turpināt darbu valsts apmaksātās literārajās meistardarbnīcās.

Iesniedzamās darbu kopas apjoms:
dzeja 200 līdz 300 rindas,
proza, dramaturģija 25 000 līdz 50 000 zīmes.

Jāiesūta/jāiesniedz:
1. Jūsu darbs datora izdrukā;
2. papildus darba elektroniskā versija (uz e-pastu: ronalds.briedis@inbox.lv);
3. ziņas par sevi (dzimšanas datums, izglītība, nodarbošanās, īsa radošā biogrāfija) un kontaktinformācija (adrese, e-pasts, tālrunis).

Darbu iesniegšanas termiņš: 2012. gada 23. novembris (pasta zīmogs) vai 26. novembris, iesniedzot personiski.

Adrese: Jauno un iesācēju autoru literāro darbu konkursam, Rakstnieku savienība, Ģertrūdes iela 31-15, Rīga, LV-1011

.Latvijas Rakstnieku savienība

Sīkāku informāciju var gūt ronalds.briedis@inbox.lv vai pa tālr. 26774517.

Latvijas Rakstnieku savienība · 06.11.2012 22:45 · 1 Komentāri
Īsstāstu konkurss "Šodiena"

„Kad šorīt pamodos, pirmais ko ieraudzīju bija tumsa. Pilnīgi nopietni, es neredzēju ne tik cik deguns garš. Kad jau pārbijos, ka pēc nakts spilgtā sapņa mani piemeklējis aklums, atklāju, ka līdz ausīm esmu ievīstījies segā. Kad beidzot izpiņķerējos no tās, atklāju, ka diena jau ir sākusies, un pa logu spīd spilgta saule.”

Tas varētu būt arī tava īsstāsta sākums jaunajam konkursam – „Šodiena”. Tomēr šoreiz tas nav noteikums, kas jāievēro.

Lai gan dienas mēdz šķist vienmuļas un bezkrāsainas, tā nebūt nav, tāpēc aicinu piedalīties konkursā „Šodien” un izstāstīt par kādu dienu viena konkrēta tēla mūžā.

Konkursa noteikumi ir visai vienkārši.
1. Jūsu darbam jāiekļaujas 2,5-3k vārdu robežās (t.i. 2500-3000 vārdi)
2. Džo – galvenais varonis, kura dienu jūs aprakstāt.
3. Darbam jābūt ar humoristisku pieskaņu.
4. Darbs jāiesūta līdz 15. oktobrim 2012. gadā. (ieskaitot)
5. Darbs jānosūta uz (kvvva@inbox.lv)

Balvā – Pirmās vietas ieguvēja darbs tiks publicēt literatūrai veltītajā e-žurnālā „Digitālais Vārds”.

Iesūtot darbus konkursam ar to jūs apliecināt, ka piekrītat publicēšanai uzvaras gadījumā.

Darbus lūgums nosūtīt kā .doc(x) failus, tikai nosaukumā minot savu identitāti. T.i. Pašā darbā lai neparādās jūsu niks vai vārds.

· 03.09.2012 11:37 · 0 Komentāri
Apgāds Zvaigzne ABC izsludina 5. gadskārtējo literāro konkursu

Apgāds Zvaigzne ABC izsludina gadskārtējo literāro konkursu “Zvaigznes grāmata 2012. Latviešu oriģinālliteratūra bērniem un jauniešiem”.

Šis ir jau piektais Apgāda Zvaigzne ABC rīkotais bērnu un jaunatnes oriģinālliteratūras konkurss, kura mērķis ir izdot aktuālas, mākslinieciski augstvērtīgas, interesantas un vizuāli pievilcīgas grāmatas bērniem un jauniešiem. Konkursā aicināti piedalīties gan profesionāli rakstnieki, gan jaunie autori. Tieši jaunajiem rakstniekiem konkurss “Zvaigznes grāmata” jau vairākkārt izrādījies par pirmo soli ceļā uz pirmo publikāciju un profesionālu rakstniecību.

Konkursā paredzētas trīs nominācijas: ilustrētas grāmatas pirmsskolas vecuma bērniem, grāmatas jaunākā skolas vecuma bērniem un grāmatas vidējā skolas vecuma bērniem un jauniešiem.

Darbu iesniegšanas termiņš ir 2012. gada 1. oktobris. Konkursa rezultāti tiks paziņoti līdz 2013. gada janvāra beigām.

Uzmanību! Salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem konkursa nolikumā ir izmaiņas!

Sīkāk lasīt Zvaigzne ABC mājaslapā:
http://www.zvaigzne.lv/lv/apgads-zvaigzne-abc/aktualitates/article.php?id=78086 

Zvaigzne ABC · 06.08.2012 12:59 · 0 Komentāri
"Apgāds Zvaigzne ABC" izsludina latviešu oriģinālliteratūras bērniem un jauniešiem konkursu

Konkursa mērķis ir izdot aktuālas, saprotamas, mākslinieciski augstvērtīgas, jēgpilnas, interesantas un vizuāli pievilcīgas grāmatas bērniem un jauniešiem.

Konkursā aicināti piedalīties gan profesionāli rakstnieki, gan jaunie autori.

Tieši jaunajiem rakstniekiem konkurss "Zvaigznes grāmata" nereti izrādījies pirmais solis ceļā uz pirmo publikāciju un profesionālu rakstniecību.

Konkursā paredzētas trīs nominācijas: ilustrētas grāmatas pirmsskolas vecuma bērniem, grāmatas jaunākā skolas vecuma bērniem un grāmatas vidējā skolas vecuma bērniem vai jauniešiem.

Darbu iesniegšanas termiņš ir 2011.gada 1.oktobris. Konkursa rezultāti tiks paziņoti līdz 2012.gada janvāra beigām. Ar konkursa nolikumu var iepazīties "Apgāda Zvaigzne ABC" mājaslapā http://www.zvaigzne.lv 

no Delfi.lv · 17.06.2011 15:27 · 0 Komentāri
Latviešu fantāzijas, fantastikas un šausmu oriģinālstāstu konkurss “Sapņu laiks“
Apgāds Zvaigzne ABC projekta “F&F grāmatas” ietvaros izsludina latviešu fantāzijas, fantastikas un šausmu oriģinālstāstu konkursu “Sapņu laiks“!
Konkursa devīze: “Sapņo, un tu nebūsi mazs!” (Aleksandrs Čaks)
Labākie darbi tiks publicēti kopējā latviešu autoru fantāzijas, fantastikas un šausmu stāstu krājumā. Trīs labāko stāstu autorus gaida arī balvas!

Konkursa noteikumi:

1. Konkurss norisinās no 2011. gada 1. jūnija līdz 31. augustam.
2. Stāsti iesniedzami elektroniskā (.doc, .rtf) formātā, nosūtot uz e-pasta adresi barbala.simsone@zvaigzne.lv ar norādi "F& F konkursam".
3. Stāsta apjoms – no 5000 līdz 40 000 zīmēm, ieskaitot atstarpes.
4. Stāstam jābūt latviešu valodā.
5. Stāstam jābūt rakstītam vienā no šiem žanriem: fantāzija, zinātniskā fantastika, šausmu literatūra.
6. Stāstam jābūt autora oriģināldarbam. Darbi ar plaģiāta iezīmēm tiks diskvalificēti.
7. Stāsts nedrīkst saturēt aicinājumu uz vardarbību, rasu vai dzimumu diskrimināciju, politisko reklāmu, pornogrāfijas elementus.
8. Stāsts drīkst būt agrāk publicēts grāmatā vai presē. Šādā gadījumā tas ir jānorāda vēstulē. Gadījumā, ja stāsts ir ievietots internetā, pirms nosūtīšanas tas no turienes jāizņem.
9. Viena autora iesniegto stāstu skaits nav ierobežots.
10. Nosūtot stāstu, vēstulē jānorāda autora pilns vārds (pēc vēlēšanās – arī pseidonīms),un vecums, kā arī kontaktinformācija.           
Rosie Cotton · 04.06.2011 08:59 · 0 Komentāri
Izdevniecība jaunajiem autoriem

Lai veicinātu jaunās, rakstošās paaudzes izaugsmi un iedrošinātu cilvēkus pievērsties rakstniecībai, 27. augustā ar pirmo grāmatu Likteņa rotaļas tika atklāta izdevniecība "Iespēju grāmata", kas palīdzēs izdot tieši jauno, vēl nepazīstamo autoru oriģināldarbus.

Latvijā ir daudz rakstošu talantu, kuri ļoti labprāt ar saviem darbiem pildītu lasītāju grāmatu plauktus, ja vien tiktu piedāvāta šāda iespēja. Latvijā ir daudz izdevniecību, tomēr jaunie autori bieži neuzdrošinās tās uzrunāt, jo nav gatavi segt ar izdošanu saistītās augstās izmaksas, bet gūt pilnu izdevniecības atbalstu var tikai ļoti spēcīgas grāmatas.

Izdevniecība "Iespēju grāmata" ir veidota tam, lai modinātu jaunajos autoros vēlmi radīt oriģinālliteratūru, iedrošinātu tos izdot savas grāmatas un lauztu stereotipu par to, ka grāmatu izdošana ir dārgs un nereāls process. Autoriem ir iespēja iesaistīties grāmatas izdošanas procesos, būt lietas kursā par visiem izdošanas etapiem, tikt pie profesionāliem māksliniekiem, redaktoriem un korektoriem, kā arī pēc izdošanas piedalīties grāmatas popularizēšanā.

eyedam · 06.09.2010 22:30 · 0 Komentāri
Uzraksti savu stāstu!

Ziema jau kādu laiciņu kā atdevusi pavasarim pienākošos troni, putni pamazām atgriežas mājās, un arī dvēsele tā vien alkst pacelties līdz ar cīruļiem debesu zilgmē, traukties ar čalojošajiem strautiem uz priekšu…

Lai pavasara iedvesma nesēdētu bezdarbībā, Jums tiek piedāvāts jauns stāstu konkurss, par kuru sīkāk lasīt varat Gondoras tīstokļos! Jūsu garadarbus gaidam līdz 30. aprīlim.

Ungaarijas ragaste · 04.04.2010 14:52 · 0 Komentāri
Ieteikums!

Tiem, kas bieži vien apjūk kā pareizi pasniegt tiešo runu un izkārtot to tekstā, Daiļdarbu Pārziņi un Vadītāja, iesaka Gramatikas ekspreskursu.

 

Tie autori, kas pamanījuši vēl kādas biežāk pieļautās kļūdas rakstot, un kuri vēlas palīdzēt citiem, lūdzu nekautrējieties un ielieciet arī savu kapeiciņu citu autoru skološanā un uzrakstiet eseju ar skaidrojumiem!

 

Ar cieņu,

DDP & V

Massacre · 18.05.2009 16:18 · 0 Komentāri
JociņSpociņKonkurss

Sveicināti!

Vasara ir beigusies un mūsu apziņa, kas lēnām grimst ziemas miegā, ir mazliet jāuzmundrina un jāpatrenē, smiekliem jāatgādina kā viņi skan, kā arī kuslie pirkstiņi alkst pēc vingrojumiem.

Tāpēc ir sācies jauns, smieklīgs konkurss, kas noritēs laikā no 12.09. - 31.10.
Bet sīkāka informācija: šeit Gondoras Tīstokļos!

· 23.10.2008 02:27 · 0 Komentāri
Aktuālākie konkursi rakstniekiem Latvijā
1.Literārās meistardarbnīcas

Visu vecumu autori, kuri raksta dzeju, prozu, lugas vai scenārijus un vēlas pilnveidoties šajā virzienā, tiek aicināti piedalīties Latvijas Rakstnieku savienības un LU Filoloģijas fakultātes rīkotajos Rakstnieku tālākizglītības kursos „Rakstniecības teorija un prakse”. Kursi norisinās VKKF atbalstītās kultūras programmas „Literārā Akadēmija” ietvaros un meistardarbnīcās uzņemtajiem autoriem tie ir bez maksas.
Rakstnieku tālākizglītības programmu veido 7 lekciju kursi, kas aptver būtiskākos literārajā praksē pielietojamos jautājumus (dzejas, prozas un dramaturģijas teorija, literāro stilu un virzienu vēsture, žanru literatūra, kritikas teorija, valodas kultūra) un meistardarbnīca (dzejas, prozas vai dramaturģijas) Amandas Aizpurietes, Noras Ikstenas vai Hermaņa Paukša vadībā. Kursi norisināsies, sākot ar 2009. gada februāri, sestdienās visa gada garumā (ar pārtraukumu vasaras mēnešos) Rīgā, LU Filoloģijas fakultātes telpās. Kursu noslēgumā dalībnieki izstrādā kursa darbu (literāru darbu savā žanrā). Tā kā meistardarbnīcu dalībnieku skaits ir ierobežots, bet pretendentu vienmēr ir daudz, tiek rīkots konkurss.
Lai pieteiktos kursiem, līdz 2008. gada 5. decembrim jāiesniedz konkursa darbs vienai vai vairākām meistardarbnīcām.
Iesniedzamais darbu apjoms:
dzeja – 200 līdz 300 rindu;
proza, lugas, scenāriji – 25 000 līdz 50 000 zīmju.
Jāiesūta (ar norādi Literāro meistardarbnīcu konkursam, Latvijas Rakstnieku savienība, Kuršu iela 24, Rīga, LV-1006):
1. jūsu darbs datora izdrukā;
2. kā arī darba elektroniskā versija (uz e-pastu: ronalds.briedis@inbox.lv);
3. jāpievieno ziņas par sevi (dzimšanas datums, izglītība, nodarbošanās, īsa radošā biogrāfija) un kontaktinformācija (adrese, e-pasts, telefons).
Izdrukas var iesniegt arī personīgi darba dienās no 11:00-17:00.
Kandidatūras izvērtēs meistardarbnīcu vadītāji. Autorus, kas kļūs par meistardarbnīcu dalībniekiem, informēsim personiski. Sīkākas ziņas pieejamas pa tālr. 26774517 (Ronalds Briedis, programmas „Literārā Akadēmija” vadītājs).


2.Vēstuļu un stāstu konkurss "Neprāta cena"

Mēs samaksājam par visu: par baudu, par mantām, par niekiem, par siltumu, mīļiem vārdiem, par to, kas mums būtisks. Mēs esam gatavi maksāt arī ar savu neprātu. Kāda varētu būt tava cena par dienu, kad tu vari visu? Kad tu drīksti izlaist brīvībā to, kas ir dzimis brīvs un laimīgs. Uzraksti to! Sev un mums.

Balvā "Atver un dziedi" — labas dziesmas labiem cilvēkiem — plus honorārs.

Darbi jāsūta līdz 1. decembrim uz SIA "Izdevniecība Rīgas Viļņi", Lāčplēša iela 20a, Rīga, LV-1011
vai laima.muktupavela@rigasvilni.lv
ar norādi "Vēstuļu konkursam "Neprāta cena"".
· 23.10.2008 02:25 · 1 Komentāri
Aktuālākie konkursi rakstniekiem Latvijā
[b]1.Literārās meistardarbnīcas[/b]

Visu vecumu autori, kuri raksta dzeju, prozu, lugas vai scenārijus un vēlas pilnveidoties šajā virzienā, tiek aicināti piedalīties Latvijas Rakstnieku savienības un LU Filoloģijas fakultātes rīkotajos Rakstnieku tālākizglītības kursos „Rakstniecības teorija un prakse”. Kursi norisinās VKKF atbalstītās kultūras programmas „Literārā Akadēmija” ietvaros un meistardarbnīcās uzņemtajiem autoriem tie ir bez maksas.
Rakstnieku tālākizglītības programmu veido 7 lekciju kursi, kas aptver būtiskākos literārajā praksē pielietojamos jautājumus (dzejas, prozas un dramaturģijas teorija, literāro stilu un virzienu vēsture, žanru literatūra, kritikas teorija, valodas kultūra) un meistardarbnīca (dzejas, prozas vai dramaturģijas) Amandas Aizpurietes, Noras Ikstenas vai Hermaņa Paukša vadībā. Kursi norisināsies, sākot ar 2009. gada februāri, sestdienās visa gada garumā (ar pārtraukumu vasaras mēnešos) Rīgā, LU Filoloģijas fakultātes telpās. Kursu noslēgumā dalībnieki izstrādā kursa darbu (literāru darbu savā žanrā). Tā kā meistardarbnīcu dalībnieku skaits ir ierobežots, bet pretendentu vienmēr ir daudz, tiek rīkots konkurss.
Lai pieteiktos kursiem, līdz 2008. gada 5. decembrim jāiesniedz konkursa darbs vienai vai vairākām meistardarbnīcām.
Iesniedzamais darbu apjoms:
dzeja – 200 līdz 300 rindu;
proza, lugas, scenāriji – 25 000 līdz 50 000 zīmju.
Jāiesūta (ar norādi Literāro meistardarbnīcu konkursam, Latvijas Rakstnieku savienība, Kuršu iela 24, Rīga, LV-1006):
1. jūsu darbs datora izdrukā;
2. kā arī darba elektroniskā versija (uz e-pastu: ronalds.briedis@inbox.lv);
3. jāpievieno ziņas par sevi (dzimšanas datums, izglītība, nodarbošanās, īsa radošā biogrāfija) un kontaktinformācija (adrese, e-pasts, telefons).
Izdrukas var iesniegt arī personīgi darba dienās no 11:00-17:00.
Kandidatūras izvērtēs meistardarbnīcu vadītāji. Autorus, kas kļūs par meistardarbnīcu dalībniekiem, informēsim personiski. Sīkākas ziņas pieejamas pa tālr. 26774517 (Ronalds Briedis, programmas „Literārā Akadēmija” vadītājs).

[b]
2.Vēstuļu un stāstu konkurss "Neprāta cena"[/b]

Mēs samaksājam par visu: par baudu, par mantām, par niekiem, par siltumu, mīļiem vārdiem, par to, kas mums būtisks. Mēs esam gatavi maksāt arī ar savu neprātu. Kāda varētu būt tava cena par dienu, kad tu vari visu? Kad tu drīksti izlaist brīvībā to, kas ir dzimis brīvs un laimīgs. Uzraksti to! Sev un mums.

Balvā "Atver un dziedi" — labas dziesmas labiem cilvēkiem — plus honorārs.

Darbi jāsūta līdz 1. decembrim uz SIA "Izdevniecība Rīgas Viļņi", Lāčplēša iela 20a, Rīga, LV-1011
vai laima.muktupavela@rigasvilni.lv
ar norādi "Vēstuļu konkursam "Neprāta cena"".
· 23.10.2008 02:21 · 0 Komentāri
JociņSpociņKonkurss

Sveicināti!

Vasara ir beigusies un mūsu apziņa, kas lēnām grimst ziemas miegā, ir mazliet jāuzmundrina un jāpatrenē, smiekliem jāatgādina kā viņi skan, kā arī kuslie pirkstiņi alkst pēc vingrojumiem.

Tāpēc ir sācies jauns, smieklīgs konkurss, kas noritēs laikā no 12.09. - 31.10.
Bet sīkāka informācija: šeit Gondoras Tīstokļos!

· 12.09.2008 10:03 · 0 Komentāri
Rudens leģendas


attēlsRudens gaisam iegūstot vajadzīgo temperatūru un smaržu, DD izsludina leģendu konkursu. Tās mēs uzpērkam vairumā, galvenais - lai būtu praksē izmantojamas, balstot un paskaidrojot vai sīkāk ilustrējot to pasauli, kas jūsu domās, stāstos vai lomu spēlēs. Neprasām daudz, bet gribam zināt :)Vairāk par konkursu lasiet šeit Gondorā


browncat · 26.10.2007 08:38 · 2 Komentāri
Reitingi


Sveiciens!Tā kā mūsu mīļie varasvīri Tur Augšā šķiet beidzot izdomājuši Latvijā lietojamu filmu klasifikāciju, arī šeit Daiļdarbos tiek pievienots tik sen jau iztrūkušais reitings PG-16. Daiļdarbu iesūtīšanas ceļvedis tiks papildināts tuvākajā laikā, taču precīzāku informāciju šobrīd iespējams iegūt šeit (skat. pielikumu).


browncat · 14.09.2007 22:23 · 1 Komentāri
Zvaigzne ABC izsludina konkursu


Izdevniecība "Zvaigzne ABC" 2007. gadu pasludinājusi par bērnu un jauniešu literatūras gadu un ir izsludinājusi konkursu 2 jomās - bērnu literatūra (krāsojamās grāmatiņas, pasakas, stāsti utml.) un skolas vecuma/jauniešu literatūra (stāsti, romāni).Konkursa prasības nešķiet neiespējamas, toties prēmija ir 2000,- Ls...   Vairāk lasiet forumā.Paldies par informāciju colorless wind!


browncat · 29.07.2007 21:36 · 0 Komentāri
Vasaras Eseja


attēlsTāpat kā pērn, jūnijā Daiļdarbi aicina jūs izteikt savas domas esejas formā par pāris citātiem:


• "Labajam jābūt ar dūrēm."

• "Visu var tumsā pazaudēt, bet sevi tikai atrast."

• "Ja tev ir draugi, un tomēr tu visu zaudē, tātad vainīgi ir draugi: par to, ko izdarīja, par to, ko neizdarīja, par to, ka nezināja, ko darīt."

• "Kādreiz sievietes mācēja cept ābolkūciņas, bet viņām nācās viltot orgasmu. Tagad orgasms kļuvis vadāms, bet jāvilto maizītes. Un to mēs saucam par progresu."


Mēs tač zinām, ka jūs varat. Pierādiet arī citiem :)Vairāk lasiet šeit forumā 


browncat · 01.06.2007 23:49 · 0 Komentāri
Fantāzijas un fantastikas darbu konkurss
Latvijas Fantāzijas un Fantastikas biedrība LatCon 2007 ietvaros izsludina literāro darbu konkursu.Darbu tematika – viss, kas saistīts ar fantāziju un fantastiku jebkurā tās izpausmē.Prasības: stāstiem - 20 000 līdz 35 000 rakstu zīmes (ieskaitot atstarpes);

dzejoļiem – no 8 rindiņām.Darbi tiks vērtēti dažādās nominācijās, bet to iesūtīšanas termiņš ir 2007. g. 4. maijs.Vairāk par konkursu, prasībām un iesūtīšanas kārtību lasiet forumā vai LFFB mājaslapā.
Lia'angia · 23.04.2007 23:34 · 0 Komentāri
Pasaku viktorīna


Sakarā ar pavasari, sauli acīs un vēju galvā Daiļdarbu sadaļa organizē Pasaku viktorīnu. Ko atceramies, ko ne? Kādas patiesībā bija varoņu attiecības? Kas piemirsies aiz vispārinājumiem un Disneja glancētajām versijām?Pārbaudiet! ;).Vairāk lasīt Gondorā.Sācies arī radošās runas konkurss "Jokainā pasaule". Vairāk - tam veltītajā pavedienā.


browncat · 01.04.2007 04:35 · 0 Komentāri
Dzimšanas diena!
Daiļdarbu sadaļai nu ir apritējis tieši viens GADIŅŠ.

Mums ir 370 darbi, no kuriem 130 ir HP fanstāsti, gan tulkoti (97), gan pašu rakstīti (33), kā arī 4 GP darbiņi, no kuriem 1 ir pašu rakstīts. Kur nu vēl tie 122 oriģinālstāsti, 10 raksti par rakstīšanu un 77 dzejas darbi.


Bet iesākumā nebija nekā.


Nezinu, kā jūs, bet es jūtos sasodīti lepna!


Daudz laimes dzimšanas dienā mums!


browncat · 11.03.2007 02:59 · 4 Komentāri