Žanri: Piedzīvojumi
Atlase

Daiļdarbi
sister september
Ņujorka. Mazliet sapratnes.

Oriģināldarbs. Mūsdienu Ņujorka [kuru gan es pārāk nepazīstu] un kādas meitenes liktenis. Sliktas attiecības ģimenē un mīlestības trūkums. Pie kā tas noved?

Aiva
Kosmosa Brīnumputns 2772
"Daudzi grib notvert brīnumputnu, bet tikai dažs to sastop, retais ierauga, vēl retāk atpazīst un vēl retāk satver. Un pavisam reti kāds pēc tam var par to pastāstīt... Šis stāsts ir par cilvēku, kas to spēja. Spēja, par spīti visam, kas stājās viņam ceļā..."
Aiva
Saprašanās planēta
"Les aventuriers de l'espace"
"Piedzīvojumu meklētāji kosmosā"

Japāņu multiplikācijas filmu seriāls.
Eiropeizēts Francijā.
Parādīts Latvijā KS-VIDEO komerckanālā 1991. gadā.
Andza
Sānas Hronikas otrā daļa
Pirmās daļas turpinājums.
Andza
Sānas Hronikas
Jaunais Heidoks pamet savu apspiesto zemi, lai atklātu pasauli pāri kalniem, kurā var pieredzēt savādo, tikai pasakās dzirdēto un kur viņš neizbēgami tiek ierauts notikumu virpulī.
Kagura
Pūķa dziesma

Labā mūžīgā cīņa ar Ļauno turpinās, tikai šoreiz tā ir ieguvusi jaunu veidolu. Stāsts par draudzību, uzticību un drosmi, izaugsmi un zaudējumu. Pasaule vairs nekad nebūs tāda kā agrāk.

"Viņa plosījās līdz spēku izsīkumam, taču dzelzs riņķi sienā nepakustējās ne par mata tiesu. Beigu beigās viņa pusnemaņā noslīga uz vēsās, mitrās un nelīdzenās grīdas un ļāva ķēdēm novilkt rokas zemē. Pār viņas vaigiem ritēja sviedri un asaras – izmisuma un bezpalīdzības asaras, tik sāļas kā jūras ūdens. Viņa nekad vairs neredzēs saules gaismu, nedzirdēs putnu priekpilnās, skanīgās himnas pavasarim un nejutīs maigo, spirgto maija vējiņu rotaļājamies matos un skūpstām vaigus. Viņa nekad neies pa balto, putekļaino celiņu uz mājām un neiebridīs upē, lai noskalotu smagumu no dienas darbos nogurušajām kājām. Viņa nekad neaizmigs un nepamodīsies. Nekad, nekad vairs. Loks bija noslēdzies."


Alfirin
Lūsis
Stāsts par to, kā lūsis izmainīja kāda cilvēka dzīvi.
Lia'angia
Pasaka
Fantastisks garstāsts
ils
Kad mirušie putni dzied
– Pēc trīs dienām būs Ziemassvētki, – viņa sacīja. Datums kalendārā. Svētku etimoloģija bija pagaisusi, tomēr Vīzliju ģimene katru gadu svinēja tos. Tāpat kā miljoniem citu ģimeņu. Bez šaubām, uzkrājējos bija saglabāta informācija, bet pagaidām – vienkārši jāpriecājas par skuju rūgto smaržu, par sen izmirušā koka ar durstīgajām, lipīgajām lapām, ko rādīja hologramma, par spīdumu un mirgu. Un par sniegpārsliņām.
lil`skater
Hagrida mīluļi
Kādus tik Hagrids mīluļus nebija audzējis? Interesanti zināt? Nu tad uz priekšu!
Severina
Kad Voldemorta vairs nav
Voldemorts nav bijis tas lielākais ļaunums. Vai Harijam ir viegli būt varonim? Ko iesākt bez Dumidora? Kurā pusē ir Strups? Viss plūst un mainās, arī Cūkkārpai jāatjaunojas... Kurš to izdarīs?
eyedam
Nesaņemtā vēstule
Tu klusībā domā, ka tev patiešām būtu vajadzējis mācīties Cūkkārpā. Tu sapņo, ka esi tāds pats burvis kā Harijs, Rons vai Hermione. Taču tu ne mirkli neuztver šos sapņus nopietni. Bet vajadzētu.
Vinky
untitled...
Siriuss Bleks, 21 gadu vecs vīrietis, ienācis istabā ieslēdza gaismu. Skatam pavērās diezgan iespaidīgs skats. Māja bija milzīga un pilna ar visādām dīvainām lietām. Dažas aizdomīgi izskatījās pēc kaut kā tāda, kas tevi pieķer, ja gribi darīt kaut ko dikti nelāgu. Bet dažās vietās varēja atrast arī normālākas lietas, kā piemēram izlietne, kura... nu, protams! Pati mazgāja traukus. Bet vispār istabā valdīja diezgan liels juceklis. Izskatījās, ka tur dzīvojošajai personai nav bijis laika daudz maz sakārtot vismaz kaut ko. Nav bijis laika pavicināt zizli?