Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Lielā Izrēķināšanās Mazajā Ciematā. 2. spēle
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
Lapas: 1, 2, 3
Shatered
Heh happy.gif.. es gan esmu stipri vien apmierināta ar 2 nakšu darbiņu - 3 zaķi nošauti un piedalījos viena nolikšanā (nobalsoju kā cītīgs vvilkaču nīdējs grin.gif) pietam - no tiem veseli 2 bija vilkači. Mācās mani padotie, mācās. Protams žēl būs gan šķirties no jums... bet fakts ka vampīri paliek bez vecajā jums, vilkači, mierīgie un neitrālie, neko nedos tongue.gif


Nu bet kad tas MANIAKS ieradīsies pie mums aizsaulē es šamam pārkodīšu rīkli par to, ka mani aizvadīja pie dieviem tik agri. getlost.gif grin.gif

UN mums aizsaules radījumiem taču jāturās kopā - piedod kvint, ka tewi noslaktēju un pakāru aiz bmx pie balkona, piedod Grim, ka piedalījos izšķirošās balss došanā, pēc kuras tewi arī piebeidza grin.gif... mums jāturas kopā, puiši - atcerieties to rolleyes_a.gif.. es tak esmu vienīgā meitene kas nosprāga.. esiet saudzīgi pinch.gif *aizsedz seju ar rokām baidīdamies no sitieniem*
Grims
*sakrusto rokas uz krūtīm un cēli uzgriež muguru*
Atlanta
Tā nogalinātais slepkava un nolinčotais slepkava apspriežas par to cik slikti tika darīts ka nogalināja slepkava slepkavu....

Njā... lai kā man gribētos sērot par diviem miermīlīgajiem es to nespēju jo staroju par beigtajiem slepkavām.... zinu dzīvība paliek dzīvība un tomēr.... arī slepkavas paliek slepkavas... nju jā... tagad jāmeklē vainīgais... man nav īsti variantu, kas ko ir izdarījis... varbūt kādam citam ir...
Nimloth
*kauc aizvilkdamās* Tik daudz nevainīgu upuru - pat veco lāga omīti novākuši!!! Un kurš būtu domājis, ka 2bad, ar kuru es regulāri kopā skvošu spēlēju, izrādīsies vampīru karaliene? Nē, man tas ir par daudz...Ja neiznīdēsim ļaunumu, atkal jau būs par vēlu...Jācer, ka likuma garā roka laicīgi sasniegs tumsas radījumus ^^
Calipso
Man arii nekas nenaak praataa par to, kursh, ko izdariijis, ja nu vieniigi par tiem, kas jau ir atzinushies...Vispaar men nekad nekas nenaak praataa...
Vispaar kaada jeega dziivot shajaa pilseetaa, ja tev ir taada sajuuta, ka tevi tuuliit nomushiis!!! crying.gif crying.gif
Nu, labi man jau vienalga, lai jau mani galina nost...Galu galaa agri vai veelu... innocent.gif Driiz jau katrs no mums pievienosies paareejiem nomushiitajiem...
Dvēselīte
Mežoņi crying.gif nu kā šitā var? Manu naba dātzu apspert? varetu padomat ka tur ir tonnam zemenju... Kaut jus vilkacis nokostu getlost.gif... eh... Aizdomigi te tas lietas risinās... mani nabadziti jau gribeja par vainigo apsudzet... es taks esmu cieteja - mani aptirija crying.gif laughing.gif... pagāni tādi ka uzlaidīšu savu suni ta jūs man redzēs shifty_a.gif...
Sigfa
HAA! mirushie runaa! uzklausiet [manu-vecmaaminjas] sapraata balsi! NIMLOTH[!] ir vilkate!

Sorry, mastero, ka paraavu tevi liidzi kapaa laughing.gif kaa pelmenji? laughing.gif
Atlanta
Jaaaaaa.... ka tik ne tā.... nimloth...? slepkava...? muahahaha... kuru tu te centies apmānīt Sigfa? sevi vai mūs pārējos... un Sigfa tu ne kā vecmāmiņa nekā emm...kas cits nekad neesi bijis īpaši saprātīgs... mirušie var arī melot, jo kāda starpība otreiz jau neviens šiem neķersies pie rīkles...
Dvēselīte
ka tad getlost.gif ta jau vinji visi doma... ka tikai manas zemenes noest getlost.gif... un Nimhlot jau te tada aizdomiga bija jau sen uz manam zemenem ciereja laughing.gif ka zi gribeja ari mani pasu novakt huh.gif no cilvekiem neko nevar zināt
Atlanta
Njā... cik es atceros tad Mastero bija mierīgais Dvēselīt un tad jau ja šī būtu ļaunā sen būtu mastero piereizes apēdusi galu galā reizē zemenes zaga... vai ko tur... labi tas tā...
Dvēselīte
ha vinji jau visi ir viltigi... bet nu lai butu... kamer mani ar dunci sirdi neatradis tikmer neko pieradit nevares laughing.gif... lai jau lai...
Shatered
Nimy... tāpēc jau tewi vel neatrod ar pārkostu rīkli happy.gif... Man patika mūsu kroketa spēles un sarunas, Es par saviem biedriem gan nezinu vai viņi pret tevi būs tik žēlīgi tongue.gif
saules1
Es sakuNimloth
1)zog dveeseliites zemenes.
2)Nebija maajaas, kaut ko sadariit vareeja.
Mastero Jazz
Nimloth. Es uzticos vecmāmiņas spriedumam.
Nemesida
Vampiiri paziist vampiirus & vilkachi vilkachus....kaapeec Atlanta aizstaav Nimolth?

Viela paardomaam innocent.gif
Calipso
Kaa saka - tie klusaakie uudenji ir tie dziljaakie shifty_a.gif He, he!
Taa jaapadomaa kuri mums te taadi klusaaki... Darkans, vareetu buut viens no vinjiem!
Nemesida
Iisteniibaa jaa...jaapadomaa gan smile.gif
Nimue
CITĀTS(Bezceriiba @ 19.06.2004 11:24)
Vampiiri paziist vampiirus & vilkachi vilkachus....kaapeec Atlanta aizstaav Nimolth?
Viela paardomaam  innocent.gif

Nē, vispār vampīri vilkačus nepazīst un vilkači vampīrus nepazīst. Ja vien spēles gaitā viens otru neatklāj un neiepazīstas.


Bezcerība: vai tas tiešām bija tavs balsojums? Tā to tagad ieskaitīs - bet prātīgi jūs tur ar sarkano krāsu.
Dvēselīte
ne jau vienmer tie klusakie ir vainigi shifty_a.gif... nu nez nu nez... cerams ka mani tiesam neatradis ar parkostu rikli laughing.gif... bet domas sa vai ta sliecas uz Nimhlot pusi. nu nez Calipso jau ar tada aizdomiga whistling.gif... ceresim uz cilveku patiesumu un noticesim Atlantai... lai tad iet Calipso
Nimloth
Oh God, es tiešām sāku zaudēt sava nevainīgā jēriņa imidžu crying.gif Vecā lāga ome (lai tev vieglas smiltis, Sigf happy.gif) apsūdz mani vilkatībā...Šausmas...Mastero vairs neko neozīmē mūsu kopīgā pagātne tumsas apvītajās zemeņdobēs...Pat mana mīļotā Bezceriiba mani sāk turēt aizdomās...Ziniet, ja lietas šādi izkārtojas, tad skaidrs, ka sabiedrībā iestājies pagrimums...Bet nekas, nekas...Tad, kad mani iestūķēs milzu toverī un dzīvu izvārīs kopā ar pieciem centneriem zemeņu un trīs centneriem cukura, pēc tam sapildīs mazās puslitra burciņās un izpārdos RIMI veikalu ķēdei, lai ciematiņā varētu uzbūvēt kaut kādu tur, piedodiet, striptīzbāru, then you'll be sorry!!! : raud:

P.S. Balsoju par Darkanu - viņu es pazīstu gandrīz vissliktāk, ar viņu man ir vismazāk saistību...Ja nu vienīgi tas, ka dažkārt satieku šo totalizatorā...Viņam bieži laimējas, vispār...
Goldberry
Atkal sleplkavibas un tagad arii zaadziibas. Mana hipija dveesele mirkst asaraas.

Jautaajums, kaapeec Dveeseliite nepamaniija, ka kaads raapaajas pa vinjas daarzu shnjakareejas? Ak tad viesiibinjas maajaas tureeji ja? Un tomeer, kad visi logi valjaa un viins iedzerts vis kuat ko var sadariit. VArbuut nepamaniija taapeec, ka nebija maajaas? Ka slakteeja miermiiliigas vecmaaminjas ar vinju ehem visai nevainiigajiem teejas dzeeraajiem?

Un tik daudzi joprojaam shii masu slakteeshana nesatrauc, varbuut joprojaam gulj, peec nakts pastaigaam ar videeji interesantaam izklaideem. Tie klusie uudenji tie dziljaakie, zieniet... Kas ir shis Darkans? Kursh pat atziist ka ir PLOSIIJIES... Vai shaadi gadiijumaa nenogalina Vilkachi? uzsveru ljaunie-vilkchi-slepkava-dveeselju kurjeri uz debesiim?

Shausminoshi... Gar Sigfas Mirushas vecmaaminjas logiem dazhi te daudziijaas... PIEDEVAAM viena no vinjiem bija lielais vamps... Vai tas kaut ko NELIECINA. mmm 3 no tiem kas tur atradaas ir beigti uzsveru 3 no5. Nezinu kaa jums bet man tas liekas ACIIMREDZAMI.

Piedod mana sirdsmiiljotaa kaiminjiene tralalaaa un smilshukastes biedrene North bet shkjiet es juus vairs nepaziistu.
Nemesida
Hey, Nimolth degunu gaisaa! Draudziiba ir draudziiba, bet striptiizbaaru vaig happy.gif

Nim, jap tas bija mans balsojums. cool.gif Un es neteicu, ka vampiiri paziist vilkachus & otraadaak...es teicu, ka vampiiri paziist vampiirus & vilkachi paziist vilkachus...
Dvēselīte
nu nee...es neesmu tada silent.gif... neiesu taks rokas smeret gar to tur... nu vecmaminju... ha... vai tad pec balles ir obligati kads jaslepkavo? var jau visu ko sadariit whistling.gif... un vel ja nem vera to ka ta nebija nekada mazaa balle ar paris pudelem viina un 2 ciemnjiem... bet par to darzu... es biju labakas domas par viniem... sitaa nemt un apest manu gara darbu getlost.gif... ta ir bezkauniba silent.gif
Goldberry
Ak tad Tu rokas nesmeereetu, bet neshkjiet ka tev buutu zheel nabadziites vecmaaminjas, varbuut paluudzi kaadam citam izdariit melno darbu. Jautaajums: Cik labi Tu paziisti savus cieminjus? Kaut vai to pashu Darkanu... Vinjsh varen labi juties pie tevis... Varbut izklaizhu shamam par maz... Un TAD vinjsh devies projaam taa paatraak lai kaadu mmm miilji pakostu?
Dvēselīte
nu tada gadijuma vinam bija pa pilnam baribas turpat uz vietas jo puse viesu jau pec pusnakts guleja apkodushies kur nu pagadijās... es jau neteicu ka amn vinas nav zel, vienk es neciesu kepaties ar veciem cilvekiem, ja iespejams es izvairos no kontakta ar viniem... un to cik labi es pazistu savus viesus bus gruti noskaidrot jo vairs neatceros kas tur bija
Nemesida
Hmm, bet te dazhi spriezh tieshaam logjiski...ir jaaskataas kursh kuru paziist. Ar ko tur ietuseeja muusu Vampiiru karaliene? Ar Nimolth pareizi? Tad kas tur veel ar vinjiem bija barinjaa...bet skat, mums ir divi barinji, kuros visi viens otru paziist. Vampiiri un vilkachi...bija veel viens barinjsh savaacies pie Dveeseliites. Taadejaadi vinji viens otram nodroshinaaja alibi smile.gif vai nav jauki?
Goldberry
Vispaar NEE nav pareizi, ar vampiiru karalieni tuseeja NW un tralalaa...

UZ vietas? Tur tak visi vinju redzeetu. Vinjsh zinaaja, ka puse ciematinja saldi dus baltu peliishu miegaa, un taadeelj droshu sirdi vareeja doties prom neviena nemaniits.

Es balsoju par Darkanu
Dvēselīte
nu nekur shams negaja... ka saka... tas vilkaas visu nakti... es taks butu pamanijusi
Goldberry
Pat teici, ka pat neatceries kas tur ir bijis, kas ne. Ka visi bija ee kaa saciit jaasaka "iereibushi", droshvien pati saimniece arii, piedevaam vinji ir visai shmaukiigi.
Dvēselīte
iespejams.. viss ir iespejams... bet es neticu ka Darkans butu zobains... nu nee... pat pie labakas gribas nesanak
Goldberry
Tu jau vari neticeet, bet tad naakamnakt man kaads paargrauziis riikli es uz paklaaja atstaashu Tev ziimiiti - YOU WERE WRONG... TAD Tu sapratiisi savu kljuudu, TAD... crying.gif
tralalaa
Darkans
no comments
Darkans
Nu ko visi uzmetās man virsū, a? Man nav nekāda sakara ar to visu. Tas kas notika Dvēselītes viesībās vispār nav jūsu darīšana!!!

Savu balsi atdošu par Nimloth
Dvēselīte
nu sams jau tagad tiek pataisiits par manjakalo slepkavu Hanibalu Lekteru... nu pec tada jau nu neizskatas unsure.gif... man domat ka tev Gold neviens riikli negriezis... vismaz pagaidam...
Calipso
Oho, Dveeseliit! Es tev liekos aizdomiiga?! Nu, jaaa... innocent.gif innocent.gif
Nu, ko ta es....Bet jaaatziist ir, ka tu arii neesi enjeliits ar spaarninjiem...Padomaasim...Kaapeec tik viegli tika aptiiriits tavs daarzs? Varbuut taapeec, ka tu tanii briidii neatradies maajaas!? devil.gif
Dvēselīte
nu nee... es neesmu tada... sitaa tema jau ir apspeleta... es neesmu nekada pa naktim apkartklistosa manjakala slepkava tongue.gif... nekas jumsim nesanaks... amnam bija tadi pohmelji ka noluzu un nika nedzirdeju
Calipso
Bet vai mees varam buut tik paarliecinaati par to? Es shaubos!
Dvēselīte
tu saubies nevietaa silent.gif... es tiesam ir engels laughing.gif... nu katra gadiena es negalinu cilvekus un nezogu getlost.gif... laughing.gif... man ir alibi uz god ta ka nekaa tongue.gif
Goldberry
Ak tad Tev Darkan nav nekaada sakra at to visu? Protams, protams... Taa jau vinji visi saka... Un tieshi kas tad ir tas viss? Mazu beernu ratinju laushana? Tajaa Tevi arii neviens nevaino. Arii mistiskajaa zemenju lasiishanaa neviens Tevi nevaino, lai gan margrietinjas manas liecinieces, Tu pa to daarzu visai aizdomiigi chabinaajies...

Nav muusu dariishana? Kas tad tur TAADS notika? Mazu meiteniishu savanjgjoshana? VArbuut slepenais plosiitaaju saietinjsh? Kaapeec tik nosleepumaini? Mees visi shitajaa elles midzenii dziivojam.

Dveshy kaa Tu vari buut tik paarliecinaata? Tev ir sakari noziedziigajaa pasaulee? Sarunaasi lai mani paglabaa veelaakam laikam?
Nemesida
Diemzheel nevareeshu turpinaat speeli liidz galam, jo shodien braucu prom uz ilgaaku laiku. Esmu nobalsoju & iesuutiijusi alibi...taa kaa mana sirdsapzinja ir tiira wink.gif
tumsīgā
darkana avs izskatās tik briesmīgs... unsure.gif varbūt ir zobains tomēr? Nimloth varbūt tomēr? vemāmiņa saka ka šī vampīrs? eh *atmet ar roku* tam ir pavisam vienkāršs risinājums... enik benik sikel sā... Nimloth! Redz kas sanāca ohmy.gif , tagad vismaz zināsim vai mirušie melo vai ne... huh.gif
shiry
Balsoju par Darkanu.
Atlanta
Balsoju par Darkanu... kāpēc? tāpēc ka uzskatu ka vainīgs ir viņš... kamdēļ tad vēl... phe...
Case
par saules1 šoreiz balsošu, dikti (ne)pamatoti visi viņa balsojumi ira, savādi šķiet tas..
Nimue
Diena #3
Balsojums:
Nimloth: saules1 Mastero Bezcerība Darkans tumsas feja =4.5
Darkans: Calipso Nimloth Gold tralalaa shiry Atlanta =6
Calipso: Dvēselīte =1
saules1: Case =1

Nebalsoja: ilzeskundze, Beebiic, Northwatch. Atkārtotas nebalsošanas gadījumā no spēles šie spēlētāji tiks izslēgti. Ilzeskundze nav iesūtījusi alibi, tādēļ arī nevar balsot – spēlē skaitās tikai līdz nākamajam gājienam.

Atgādinājums: par nebalsošanu divas dienas pēc kārtas, spēlētājs tiek atskaitīts. Spēlētāji, kas nav iesūtījuši alibi, nedrīkstēs balsot. LŪDZU lasiet spēles noteikumus rūpīgāk.
Jā. Tas nozīmē, ka ja jūs neisūtat alibi UN nenobalsojat vienā dienā, Jūs tiekat atskaitīti no spēles. Ja jūs iepriekš zinat, ka uz vienu gājienu netiksiet pie datora, lūdzu – laicīgi iesūtiet alibi uz priekšu.


Linča tiesa
Līdzekļi sāka beigties, un uz ciemata vadību visi blenza ar aizdomām. Parāds nav brālis. Tamdēļ ciemata vecajais palūdza savam jaunajam dēlam - kapracim (bij tāds frīks, kapus raka no 17 gadu vecuma) izdarīt visu pēc saviem ieskatiem. Izdarīja šamais ar. Starp citu, šovs uz goda.
Uzvilka savas melnā lateksa drānas un, nospēris māsai skropstu tušu, uzkrāsoja mellus plankumus ap acīm (nepārtraukti ieskatoties grāmatā "Merilins Mensons. Aizkulises."). Uzvilka pentagrammu. Tas ir - zvaigznīti iekš rimbuļa. Iestiepa vidū X. Un ka blieza ar savu lāpstu pa galvu! Viss. Apraka.
Pēc brīža no jaunās kopiņas izcēlās vaidi. It kā kāds runātu apakšā ar pilnu muti. Neviens īsti nesaprata, pasauca dēlu. Dēls pabakstīja nedaudz ar lāpstu un aizgāja. Lieta slēgta.
Tādi nu ir tie ciemata vecākā dēli.
===========================================================
Tika nogalināts Seržants Darkans.



Nekromanta gājiens
======================================================
Uzzinaaju par nakts slepkaviibu un biju shokaa. w00t.gif Tik zveernieciski! Man kljuva tik ljoti zheel nabaga vecaas kundzes ( laughing.gif ), ka noleemu izmantot senu magjiju, ko man bija samaacijusi vecmaaminja, lai vinju atdziivinaatu. cool.gif Aizlaviijos ap 20:00 uz ciematinja morgu. Tur kaa vienmeer tik divi liikji (tie pashi vecie no pagaajushaa gada, kad biju peedeejoreiz tieshi vinjus redzeeju) un nezheeliiga zivju smaka (???) ak jaa...un arii puveklji. Ko gan var gribeet no morga? Izlozhnjaaju abus liikju skapiishus, bet vajadziigo liikji neatradu! Ko nu? Taa ir, kad pilseetinjaa tikai viens morga darbinieks un tas pats 105 gadus vecs... Nu aizkedoju liidz vienam smukam, netiiram graaviitim un, protams, tur tas liikjis arii bija. Kaa vinjsh tur gadiijaas? To nu vairs neviens neuzzinas...Ap 21:00 liikji atvilku maajas. Man zem pagrabinja bija taada maza melna istabinja ar luuku griestos innocent.gif , lai vareetu dabuut iekshaa rituaalam nepiecieshamo meenesgaismu. Rituaals bija jaaveic ne aatrak kaa 23:30, lai menesgaisma iespidetu tieshi 24:00 (iisteniibaa, lai es paspeetu paeest vakarinjas un iznest miskasti). Atstaaju liikji tur pat un aizvilkos liidz virtuvei. Iznjeemu nopirkto vistinju un ieliku kraasnii, lai apcepas. Uzliku modinaataaju, lai peec divaam stundaam uzpiikstina, ka vistinja gatava. Aizgaaju nokaavu vael vienu vistinju no kaiminja kuuts un izspiedu no taas visas asinis. Fee...pie reizes gandriiz ieveemu tanii bljodaa. Nu jav, nu jav. Nokaapu lejaa uz melno istabinju un aizvilku aizkarus. No savas pentogrammu piekarinju kolekcijas izveeleejos vissmukaako un uzliku liikjim uz kakla. Veelvienu pentargrammu uzzimeeju aplja iekshpusee. Taada pashkjiiba sanaaca. Laikam kriits taads pavecs hmm....
Uzliku uz pentagramas vidus apgriestu krustu un liikji un nu biju pavisam apmierinaata ar sevi. Nopiiksteeja kraasns modinaataajs. Pavakarinjoju & tad panjeemu gandriiz-apvemto trauku ar vistas asiniim un atkal gandriiz izveemos. Apmeercu savu labaako rituaalu naziiti asiniis un jutos gatava (vemt sick.gif ) uzsaakt ritualu. Apkaisiiju liikji ar rozhu dzelksniem (un lapinjaam arii, lai buutu smukaak wub.gif ). Un ar nazha asmeni novilku uz liikja sejas divas asinjainas striipas. Tad noleemu nemuljkjoties un uzleeju tam visas vistas asinis. cool.gif Liikjis noraustijas. Nabadzinjsh, es nodomaaju, es vinju lieliski saprotu...Aizkaatoju liidz luukai un atveeru to. Spozhs meeness stars iespiideeja tieshi tur, kur buutu jaaatrodas liikja sirdij. Aatri noskaitiiju buramvaardus no recepshu graamatinjas cool.gif un ar asiniis apmeerktu nazi uztveeru staru un saaku virziit vajadziigajos virzienos, joprojaam skaitot buramvardus. Liikjis raustiijaas kaa negudrs, taapeec vajadzeeja aatraak nobeigt rituaalu. Beidzot es to sajutu. Es sajutu karstumu. Vecmaaminja staastiija, ka taa esot cilveeka energija, kas atgriezhas mirushajaa kjermenii (mulchiibas happy.gif ). Tas atveera acis un saka elpot... =============================================================
Nekromants uzcēla no miroņiem Vecmāmiņu Sigfa


Vampīru gājiens
======================================================
Mani jau kādu laiku tirdīja doma, ka sen nebiju nogalinājis nevienu dzīvu būtni. Jā, man pēdējā laikā bija iestājusies rutīna, bet šodien mana maniakāli slepkavnieciskā asinskāre bija atgriezusies un palaist to vējā es netaisījos.
Tā nu, es devos savos asiņainajos sirojumus. Gaiss bija tik skaidrs, ka spēju sajust dzīvību jau kilometra attālumā. Bet, tad man prātā iešāvās ideja, kuru tūlīt metos īstenot.
Taisnā ceļā devos pa galveno ielu līdz nonācu pie viņas mājas. Izlēmu vienreiz par visām reizēm viņai atriebties par to, ka viņas suns bija izkodis gabalu no manas pēcpuses. Lai, kā man kārojās izrobot kāda cita kaklu, tomēr savaldīju savu vēlmi, kamēr nebūs padarīts netīrais darbiņš devil.gif!!!
Uzlidoju uz jumta un mēģināju nolaisties pa skursteni, jo durvis un logi bija aizbultēti, bet troksni taisīt negribējās. Skurstenī nokvēpu melns, bet, kāda starpība, galvenais visu izdarīt ātri un bez scēnām. Gāju taisnā ceļā uz viņas guļamistabu, jo biju pilnīgi pārliecināts, ka viņa būs tur. Un man, protams, bija taisnība. Viņa sēdēja uz gultas malas un skatījās...Velns, es pat nezinu, kur viņa skatījās, jo mani, tas neinterisēja! Galvenais, ka viņa nemaz nepamanīja, ka esmu ienācis, jo sēdēja ar muguru pret mani. Tā nu es klusu piegāju tai klāt un, lai nebūtu īpaši jāsmērē rokas, pārlauzu sprandu. Protams, es varēju mierīgi turpināt savus sirojumus, bet apzinājos, ja es neko neatstāšu par piemiņu, tie nemaz nebūs tik mierīgi. Ilgi nedomādams es, kā suvenīru, izvēlējos viņas sirdi un nevilkdams laiku, izrāvu to no viņas krūtīm. Man pār roku notecēja patīkama asiņu straume un sirds, manā asiņainajā rokā bija iegremdēta. Tā nu darbs bija paveikts un iebāzis sirdi kabatā devos prom.
Kad biju jau piegājis pie loga, atbultēju to un gatavojos izlidot, bet, tad pie manis, nikni rūkdams, pieskrēja viņas suns. Nespēdams noturēties un atriebības mākts izšķaidīju šim purnu pa visu sienu, tik žokļi palika karājoties pie kakla. Skaists darbs bija paveikts. Izmetos no mājas un devos savos turpmākajos sirojumos.
=============================================================
Vampīri uzbruka Northwatch, tomēr viņu nogalināt neizdevās


Vilkaču gājiens
======================================================

Kad beidzot izlēmu doties savās naksnīgajās gaitās, nakts jau bija gandrīz pusē, un mēness spožs slīdēja vasaras debesīs. Atbilstoša atmosfēra maniem nolūkiem. Ātri vien pārvērtos savā vilkača izskatā, jo cik tālu uz tādām divām kājelēm tiksi? Aizcilpoju līdz savas šīs nakts maltītes mājoklim un nedaudz izlūkoju apkārtni. Viss kluss un mierīgs, šonakt pat pa zemeņu dārzu neviens neložņāja. Jo labāk man. Pēc tam varbūt kādu ogu atradīšu desertam. Un tad vairs neviens nevarēs čīkstēt - uzlaidīšu suni, uzlaidīšu suni. Ha, tāds jau nu gan man kaut ko varēs nodarīt... Ka tik ne arī... Pārliecinājies, ka mani neviens neredz, pārvērtos atkal pieklājīga cilvēka paskatā. Nebūtu labi savas vakariņas pārbiedēt pirms nāves, visiem taču zināms, ka bailes padara gaļiņu sīkstu. Un to mēs noteikti negribētu... Kā kārtīgai personai pieklājas, pieklauvēju pie parādes durvīm un gaidīju, kad laipnā saimniece pamodīsies, lai mani ielaistu. Drīz vien jau viņa parādījās, bija, protams, nedaudz pārsteigta par manu vēlo vizīti, bet ielaida mani iekšā un pagriezās, lai aizvestu līdz viesistabai. Tālu gan netika, nabadzīte, viena aša kustība, viens paskaļš krakšķis un viens lauzts kakls, un mājasmāte jau guļ bez jebkādām dzīvības pazīmēm. Pacēlu ļengano rumpīti un izstiepu ārpusē, tādu jauku un kārtīgu mājiņu grēks būtu piesmērēt. Tālu nebija jānes, turpat pie mājas tāda jauka birztaliņa, kurā arī noturēju savas nelielās dzīres. Nekas tik labi neveicina apetīti kā svaigs gaiss.. =============================================================
Vilkači nogalināja šerifu Dvēselīte.


ŠERIFA UN SERŽANTA GĀJIENS
======================================================

(Nakamais riits pēc viesībām) Roka ir smaga. Nu jopcikinj ku smaga!!! Un galva? Jā pagaidām vēl ir uz vietas. Paldies Dievam! Šitāds pasākums nenoved pie laba gala, īpši ja nākamājā dienā ir pirmoreiz jāierodas darbā. Un ar ko tad mums šis rīts sākas? Papīri, papīri mapes, mapes... ak nē! Man nemaz nepatīk šitā mape. Nu nemaz nepatīk. Nekas jau cits neatliek, skatamies, kas ir iekšā... nu nē... mrv... ak vai... kur ir bļoda?!?!?!... BĻODU!!!... Tas bija pretīgi... nu gan sagādājuši man "patīkamu" darbiņu. Seržant! Seržant, kur jūs esat?! NU velns parāvis... SERŽANT!!! Ellē ratā akal kautkur nolīdis. Jau vakar viesībās maz šamo manīju. Eh... nu labi, būs vien jāiet sameklēt ledus uz savu roku. Ledus. Kur tas varētu būt? Varētu padomāt, ka visi ir pret mani sazvērējušies. Šitādas pohas, slepkavība, galva bez kuras labāk varētu iztikt... nelieši... atsūtīja mani uz kautkādu posta zemi... nevar iztikt ar mazo huligānismu, nu labi var jau arī laupīt... bet nu slepkavības... Nē tas ir kaukas safabricēts. Viņi visi mani ienīst. Viņi mani ienīst. Viņi mani IENĪST!!! Panika. Man sākas panika. Un kā tad ne? Vakar dārzu arī aplaupīja. Mani te galīgi neciena. Es ar labu a šie... fu... trīsreiz ieelpojam... mhuu... mhuu... mhuu... eh laikam jau palika labāk. Pavei nu! Ledu atradu. Laikam jau pasaule nav pavisam pazudusi. Bet tās slepkavības. Tās liek aizdomāties... Jau vakar kad ierados uz mani tā dīvaini skatījās. Ko nu, balle visi bija pārāk apdzērušies, lai vispār jel ko pamanītu... Bet tā seja. Heh, dīvaini... visnotaļ dīvaini... Vilkači. Ko vēl ne! Phe, kas te vampīri ar varbūt parādīsies? Labak nepieminēt ļaunu. Lietiskie pierādījumi? Ir. Kas pie velnas tas ir? Seržant! Jūs vienreiz nāksiet? Man ir nepieciešama jūsu konsultācija sakarā ar šo... šo... lietisko pierādījumu... Ja to tā vispār var nosaukt.

Nu tā. akal paranoja, kurai pievienojas pecballes sindroms. par tiem pieradijumiem neiznu, ja nav tad to var svitrot.
=============================================================
Šerifs ar visu savu varu vērsās pret iepriekšējās naktī pārbaudīto vampīru Atlantu

ĀRSTA GĀJIENS
======================================================
Nekad naktīs nevar kārtīgi izgulēties. Zvanās te visādi. Tā it kā būtu gripas epidēmija. Smags darbs Hipokrāta zvēresta vergiem. Šonakt saņēmu izsaukumu no kādas mājas, kas protams atradās otrā ciemata pusē. Zvanīja kāda sieviņa vai varbuut vīriņš - pēc balss īsti nevarēja noteikt, katrā gadījumā visai sena parsona, kura visžēlīgi paziņoja, ka viņas kaimiņu mājā kādam ir malārija. Protams es devos glābt nabadziņu, bet kad nonācu tur secināju, ka pavecā dāma vai sirmais onkulītis mani ir visai nopietni apmānījis. Malārijas tur nebija. =============================================================



MANIAKA GĀJIENS
======================================================
Hehehēēē, šonakt mazliet kavējos - kamēr izkļuvu no baltā krekliņa un izlauzos no polsterētās istabiņas, nakts jau vilkās uz rīta pusi...Nu ko, izgāzu visu sava šausmu kambarīša arsenālu uz gultas un ilgi nespēju izšķirties starp ķēžu komplektu un pātagu...Beigās tomēr izvēlējos savu mazo favorītu "dadzīti" - tādu, kas atgādina milzu spriguli ar lielu, dzelkšņainu bumbuli galā. Tā, vicinādams savu vareno dadzi (man tas padodas itin labi, jo esmu izbijis čempiņš vesermešanā), devos uz kaimiņu māju. Bladākš, bladākš - ar pāris vēzieniem durtiņās izlidoja no eņģēm, ka prieks! Mājiņas iemītnieks stāvēja kāpņu laukumiņā ar ūdens glāzi rokā, bāls kā krīts. "Esmu mājās, saldumiņ!" es noaurojos un metos nabagam virsū. KRAKŠ - trāpīju kokgriezumiem rotātajās kāpņu margās. Mans upuris neveikli noripoja pa trepēm un laidās uz viesistabu. Es lenām viņam sekoju, ik pa laikam ieprovēdams savus sitienus - druskās sadalījās vecvecmāmiņas bufete, pilna ar Kuzņecova porcelānu, no griestiem nogāzās un izšķīda kristāla lustra (jedritvaikociņ, kurš vasarnīcā tur lustru?), pulverī pārvērtās glīts marmora torss...Pieliku soli, atvēzējos un ievilku skrienošajam upurim pa potīti - šis nolikas visā garumā uz grīdas. "Vai, mīļumiņ, tu sasities? Ļauj, es tev...PALĪDZĒŠU, MUHAHAHAHAHA!" Joprojām smiedamies savu jauko smiekliņu, iegriezu dadzi virs galvas un ... CENZŪRA CENZŪRA CENZŪRA. Savācis sava upura, mmm, atliekas (cik no var no grīdas noskrāpēt), sabēru tās miskastes maisā un iestūķēju paša pastakstītē. You've got mail, sweetheart!

=============================================================
Maniaks nogalināja Nemirstīgo saules1

Dzīvie cieminieki savās dienasgrāmatās rūpīgi pierakstīja visu naktī darīto, lai varētu droši pierādīt, ka viņi nav vainigi pie šausminošajām slepkavībām.

01 Nimloth


Mani ļoti apbēdināja manu biedru cieminieku (gan dzīvo, gan ne vairs tik dzīvo) bargie vārdi. Kā viņi mani var turēt aizdomās, nu kā? Mana sirdsapziņa taču ir kristāltīra, tāpat kā mans delux virtuves nažu komplekts! Taču es lieliski apzinājos, ka, iespējams, šoreiz kaķis nelēks uz manu pusi. Visu nakti sēdēju, ierakusies segās un spilvenos, šņukstēdama sveces gaismā rakstīju testamentu (hmmm, kam lai es atstāju savu banzai kociņu kolekciju?). Tikai rīta pusē izdzēru tasīti baldriāņu tējiņas, mazliet uzprišinājos un sēdēju, gaidīdama, vai neatskanēs liktenīgais zvans pie durvīm...


02 Sigfa[Vecmāmiņa][Ak šie ļaunie vampīri][atdzīvināts, atkal piedalās spēlē]


03 Goldberry

Izsenis esu paziistama kaa insektu selekcionaare varat palsiit manas publikaacijas ik-divu-meeneshu izdevumaa "Insektomaans". Visu nakti centos nokjert iipashi reto Lutericios Mukrosilis, iipashi retu naktstaurinju ar maigi ziliem spaarninjiem. Nav viegli ar taadiem, ljoti atri lido zinieties. Bet beigu beigaas nokjereu shito makanu. Taads izcili skaists eksemplaars ziniet. Interesenti var atnaakt uz manu maaju un apluukot, Avenju iela 4

04 Beebiic [vilkaču sakostais][kļuva par vilkaču mielastu][balošanā piedalās ar ½ balsi]


05 shiry

Ap pusdienlaiku man piezvanīja draugs no kaimiņciema un uzaicināja uz kino, uz Kristus ciešanām. Kā gan es varēju atteikt? Tādējādi visu dienu pavadīju kaimiņciemā un mājās atgriezos tikai tad, kad metās jau tumšs. Iesteidzos mājā cik vien ātri iespējams, jo nekad nevar būt drošs, kādi radījumi pa ielām blandās. Gulēt bija bail iet, kas zina, no rīta vēl nepamodīšos, tāpēc savārīju lielus daudzumus melnās tējas, paņēmu klēpī grāmatu un uz rīta pusi tā jau bija pabeigta.

06 Case


.. diemžēl, arī šonakt nekā interesanta - visu nakti dzēru zaļo tēju ar sausiņiem, pa rokai turot savu īpašo kaujas peli un klavieri ar uzasinātajām malām...


07 2bad4you [vecais vampīrs][pēc zādzībām viņu nogalinātāja maniaks]


08 Darkans [seržants] [nogalināja cieminieki]
Balsot šodien nedrīkst. Sekojošās dienās viņam ir pusbalss.


09 tralalaa

Šonakt mani mocīja savāds bezmiegs. Piecēlos, padzēru..Laukā sāka dauzīties dzērāji, vai vēl nez kas...Tāda sajūta itkā ciematu būtu apsēdis liels idiotu bars. Izskrēju ārā ar slotu, un sāku dauzīt vienu pēc otra. Njāāā..vecvecmāmiņas metodes vienmēr iedarbojas. Tālako nakts daļu pavadīju guļot gultā.

10 ilzeskundze Balsot šodien nedrīkst!. No spēles tiek izslēgta ar nākamo gājienu

11 Atlanta

Njā... ko tad es šonakt darīju? Jūs jautāsiet... un es atbildēšu.... gulēju.... man kā zināms ir spēcīgs bezmiegs un tomēr šonakts par brīnumu tas bija izgaisis un es laimīga likos gulēt bez īpašām grūtībām... zinu grūti noticēt es pati tam nevarēju noticēt, bet tā nu tas ir...
(Vampīrs #2)(Šerifs tomēr tika viņai klāti)

12 Mastero Jazz (mierīgais) (nogalināja, kamēr ciemojās pie vecmāmiņas)
Miroņiem alibi nevajag. Ja vajag (HEHEHEE) - gulēju KAPĀ! [balsošanā piedalās ar ½ balsi]


13 Dvēselīte

Neticami, ka diena ir galā. Vienkārši neticami! Mājas, mīļās mājas! Gulta, miegs, sapņi. Vai manu die... visu dienu sapņoju par šo brīdi. Nomazgājamies, saģērbjamies un gultā iekšā - tagad tik gaidam miega peli... Nju... Labi sākams kaitīt atais - 1.. 2.. 3.. 4.. 5.. 56.. velns ar to skaitīsānu nekad nav veicies. Pie seši mūždien sajūk. Nu bet es negribu atkal dzert tās miega zāles. Tā jau var saslimt. Labi vēlreiz mēģinam skaitīt aitas - 1.. 2.. 4.. 3.. 5.. 4.. Dritvai kociņ... jāmet mierā savādāk smadzenes vēl samežģīsies un šitādus sarežģītus vārdus ar nevajag lietot, savadak miegs slikti nāk. Kur palika tā pudelīte? Te jau ir. Nu cik ņemsim - kādas 2? Ai lai iet visas 5, šodien bija grūta diena. Mute pilna ar tabletēm, bet ūdens nav. Paradoksāli. Nu nebūs atkš man jādzer no mutes bļodas? Nekas cits neatliek... Vē, tas ūdens bija manāmi negaršīgs. Nezin gan kāpēc? Nju, miegs nāc!!! Sākam aaahh... skaitiit ai...ai...tasssss....

un tad nu es aizmiegu un no rita nokaveju darbu, cerams ka tas ir pienacigs alibi - pardzerties miega zales. [šerifs] [nez kā ar tām miega zālēm, bet vilkači tomēr tika klāt] [balsošanā turpmāk piedalās ar ½ balsi]


14 Good ol' Grim[Vilkacis #2] [Cieminieki, cieminieki….]


15 saules1

Shonakt nevareeju guleet, saapeeja visas malinjas. meeginaaju visu skaitiiju aitas, dzeru pienu utt. Veelaak izdzeeru pus paku ar miegazaaleem un aizmigu.
[Nemirstīgais][Maniaks nogalināja][balsošanā turpmāk piedalās ar ½ balsi]



16 Bezceriiba

Es shonakt biju aizbraukusi pie savas mammas, lai atdotu vinjai vinjas rozaa dzhemperiiti, ko vinja bija pie manis aizmirsusi. Autobuss uz vinjas pilseetinju brauc tikai naktii. Atbraucu atpakalj tikai shodien ap pusdienlaiku. & kad es uzzinaaju, kas sheit pa nakti bija noticies w00t.gif ...es biju aarkaartiiiiigi laimiiga, ka manis shiten nebija... tongue.gif


17 Calipso

Man bija klusuma laiks iestaajies un shajos laikos es seezju maajaas. Es tikai mediteeju no saullekta liidz saulrietam, no saulrieta liidz saulleektam utt. utjp. Biju iesliigusi transaa. Es tikai mediteeju un mediteeju, ne eedu, ne dzeeru, ne guleeju, ne pat uz toleti gaaju. Attapshanas briidis nebija no patiikamaakajiem.


18 Tinuviel


A kāpēc man šonakt vajadzētu kādu nogalināt? Es esmu pieēdusies gaļu ka nu tikai, bet kāds veģetārs ēdiens gan nebūtu slikts... Ja man kāds dotu ēst gaļu, tad diez ko labi nebūtu ne viņam, ne man. Šonakt vispār bija skaists laiks, un tāpēc es gribēju drusciņ pastaigāties. Man ir diezgan dīvaina lieta. Ik pēc kāda laika uznāk nakts, kad man nekā negribas. Nekā negribas ne spīdzināt, ne ko citu pretīgu darīt. Un šī ir viena tāda nakts.


19 quintessential_rogue[Vilkacis #1] [Vecais vampīrs neveiksmīgi inscenēja viņa pašnāvību]


20 Northwatch

Gāju vakar gar ezeru un tur satiku tralalaa, pie kā arī pavadīju nakti

21 tumsas feja

pa dienu biju kaimiņu ciemā, tur izlaidums. kārtīgi nosvinēju. Un vēl jautājums ko naktī darīju? gulēju protams! vai ta tur maz vārdam vietas? es taču pamatīgi svinēju!


Lomas:
Vecais Vampīrs(2bad4you)
Vampīrs 2 (Atlanta)
Vampīrs 3
Vampīrs4
Vampīrs 5
Vampīrs 6
Vilkacis 1(quintessential_rogue)
Vilkacis 2(Good ol’Grim)
Vilkacis 3
Vilkacis 4
Vilkacis 5
Sakostais (beebiic)
Vecmāmiņa (Sigfa) (atdzīvināts)
Ārsts
Maniaks
Šerifs (Dvēselīte)
Seržants (Darkans)
Nekromants
Nemirstīgais saules1
Mierīgais (Mastero)
Mierīgais

3. Diena beigsies: Otrdien, 22. jūnijā 21.00
(4. diena beigsies Piektdien, 25. jūnijā, laiks tiks precizēts. – varat iesūtīt gājienus un alibi uz priekšu, ja vajadzīgs)
lūdzu ievērot šo termiņu!!!!!!!
Līdz tam gājienus iesūtīt: Vilkacim #4, Vampīram #4, Maniakam, Ārstam, Vecmāmiņai
Nekromantam: pēc izvēles.
Pārējiem vilkačiem un vampīriem – rezerves gājienu iesūtīšana pēc izvēles
Visiem spēlētājiem – nāvessoda apraksta iesūtīšana pēc izvēles.

Visiem vēl dzīvajiem, ieskaitot augstākminētos: nodrošināt sev alibi par nākamo nakti, alibi aprakstu iesūtīt man.

Šodien drīkst balsot visi (un arī jābalso visiem), izņemot quintessential_rogue, 2bad4you, Good ol’Grim, Atlanta, ilzeskundze
Beebiic un Mastero, Dvēselīte, Darkans, saules1 katram ir 0.5 balsis.
Case
baisi, abi likumsargi vienā naktī... nu vismaz arī šerifs savu nāvi atriebt paguva, bet tikai savu...
Dvēselīte
nu nee... butu tie vampi labak vegeterieshi bijushi un apedushi tas nelaimigas zemenes getlost.gif... nu bet labs darbs kas padariits grin.gif... vismaz no viena vampa izdevas tikt valja... bet nu sitaa es atkodishu kurs bija vainigs shifty_a.gif... nepatika ka es savas zemenes sargaju? he hee... tad es sargashu to laiku kad tu nonaksi debesiis devil.gif
Darkans
Jums jāsāk uzticēties cilvēkiem. Es teicu, ka neesmu vainīgs, tātad neesmu. Mans lāsts nāks pār Goldberry
Atlanta
Njā... dīz kas naf, dīz kas naf.... paņēmāt un mani nomušijāt tomēr - Jūs likumsargi, bet nekas...arī juš esat beigti...muaha... un es pat nevienu vēl nebiju paspējusi apēst..... crying.gif skāde.... Nju nekas... dzīve ir dzīve... atdodu godu saviem biedriem vampiem.... un paslavēju arī pašus ciematniekus un vilkačus par veiksmīgām likumu sargu medībām...xe...
Shatered
Re kaa amna daargaa biedre, Aty... Wampi shobriid palikushi wiswairaak happy.gif.. bet negribeetos kaut ko prognozeet par aatru pinch.gif... war slikti beigties....

nu bet turaas pareejie !!!..

un man nezkaapee ir aizdomas ka eNWee wareetu arii nebuut miermiiliigais (just a weak tip ppl wink.gif)
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!