Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Lielā Izrēķināšanās Mazajā Ciematā. 2. spēle
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
Lapas: 1, 2, 3
Sigfa
hahaha, savu vaardu balsojumaa neredzu, un arii pie nebalsotaajiem ne laughing.gif
Shatered
Sigfa, iepreikšējā balsojumā tu nedrīkstēji piedalīties (mirušais neitrālais nevar balsot), bet tewi atdzīvināja.. tā kā nākamās dienas balsojumā tu piedalīsies.... tew uz iepriekšējo nebija pienākums, ak atdzīvinātā grandmaaa..... tongue.gif
Northwatch
shiry taada aizdomiiga izskataas peec taas asinnainaas filmas...ka tik ne arii taa....saskatiijusies taadas filminnas, sagribeeja arii dziivee asintinnas ieraudziit...
tralalaa
shiry - pēc Kristus ciešanām i ne tas vien notiek
shiry
*žoklis atkaras pilnīgā un vispārējā šokā*

What the...? Es?! ohmy.gif Mani apsūdz šajās zvērīgajās slepkavībās?? Par ko jūs mani uzskatāt? Par kādu mežoni un nezvēru? Ja kādam pēc Kristus ciešanām uznāk kādas maniakālas tieksmes, tad, piedodiet, vajag ārstēties. Bet... nē, nu man trūkst vārdu... Vai kāds vispār pēc tādas filmas noskatīšanās var izstrādāt kaut ko tik nežēlīgu? Un tagad, es tā skatos, vairs pat nevarēs uz kino aiziet, lai cilvēkam neuzbruktu ar pārmetumiem...
Northwatch
Njaa, es gan nedzirdu tevi sakaam a tu tiessaam nebuutu vainiiga....vienkaarssa murksskkeessana zem deguna par to ka uz kino nevajadzeetu/nevareetu iet.... silent.gif
Nimloth
Nu, ja jūs man jautājat, es savu balsi atdodu par tumsas feju...Viņai tāda vampīriski mirdzoša aura, uuu, pat no ekrāna otras puses var just! Gan jau ka pa ceļam no tā izlaiduma būs iegriezusies mazliet...padzerties. Jā, pret viņu shiry man atgādina īsu eņģelīti.
Tinuviel
Mana balss krīt pār shiry. Tās Kristus ciešanas var liecināt par visu ko, un cilvēks pēc tam var kļūt par sazin ko...

P.S. Beidzot es mierīgi varu pasēdēt pie kompja!!! w00t.gif
saules1
es arii saku shiry,manliekas ka uzbruceejs liidzinaajaas vinjai.
Dvēselīte
nu nee... es nau tada kaut ari nu esmu beigta huh.gif... ````t zemenes, ````t suņus un visu ko es teicu tongue.gif... naferam laughing.gif... es sacišu tikai vienu - Nimhlot (joprojam izmisigi turos pie tam zemenem :blink: )
shiry
Balsoju par tumsas feju.
tumsīgā
Es??! ar sarkanu? man likās es te vismiermīlīgākā ermm.gif es nevienam pāri nedaru! pat sabļāvusi neesmu crying.gif mjā vienīgi nezinu no kāda tu tur tumša bara tu esi getlost.gif droši vien vilkate vai vampīrs. tapē tu ar te mani vaino *izlikas ka tas namaz nesāpina un neveiksmīgi cenšas izskatīties lepna* un vai es pa tādu balsošu? na! Shiry
Calipso
Shiry .....NO COOMENT Piedod!!!!
Nimue
Sakarā ar gana daudz gājienu trūkumu, vairāku spēlētāju īpašiem lūgumiem, nacionālajiem svētkiem un, iespējams, lieki norādītām vēl nākamās dienas beigām, ko, daži laikam pārprata kā šī gājiena beigas -

diena tiek pagarināta līdz Piektdienai 19:00.

Liels paldies tiem, kas iesūtīja laicīgi.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
tumsīgā
un es ar bailēm gaidīju nakti! ohmy.gif tagad nakts atlikta un es varēšu pabaidīties vēl ilgāk! unsure.gif ja šitādi mošķi salīduši mazajā ciemā, kā lai nebaidās getlost.gif
eXciter
ev , ev , es ari gribu speleet... =] ............. Ja nav pa veelu .. ? atkal ... ?
Case
es šodien mazrunīgs, tāpēc: Tinuviel
Tinuviel
labi, ka visu, visu sasuutiiju laiciigi, bet kad laiks ir veel pagarinaats, tad vispaar labaa labsajuuta. Bet tad viens njem un nobalso par mani... getlost.gif Nekas! smile.gif

P.S. eXciter, ir gan par veelu, bet laikam buus arii naakamaa speele (es iisti droshi nezinu)
Nimue
Diena #4
Balsojums:

Nimloth: tumsas feja
Sigfa: -
Goldberry: -
Beebiic:- (zaudee tiesiibas balsot)
shiry: tumsas feja
Case: Tinuviel
Darkans (0.5) Goldberry
tralalaa shiry
Mastero Jazz -
Dvēselīte(0,5) Nimloth
saules1 (0,5) shiry
Bezceriiba -
Calipso - shiry
Tinuviel - shiry
Northwatch - shiry
tumsas feja - shiry
------------------------------
shiry - 4.5. Vilkacis #3

Atgādinājums: par nebalsošanu divas dienas pēc kārtas, spēlētājs tiek atskaitīts. Spēlētāji, kas nav iesūtījuši alibi, nedrīkstēs balsot. LŪDZU lasiet spēles noteikumus rūpīgāk.
Jā. Tas nozīmē, ka ja jūs neisūtat alibi UN nenobalsojat vienā dienā, Jūs tiekat atskaitīti no spēles. Ja jūs iepriekš zinat, ka uz vienu gājienu netiksiet pie datora, lūdzu – laicīgi iesūtiet alibi uz priekšu.

Linča tiesa

=====================================================
Bende sēdēja zem izkārtnes "Konsultācijas" un sarunājās ar bālu jaunekli.
- ...Giljotīna, elektriskais krēsls, prokrusta gulta... O, zoba izraušana caur aizmugurējo izeju!
- Ne-e, tas ir par ilgu. Es dzirdēju, ka adatas var zem nagiem sadzīt...
- Tā jau ir vēsture, mūsdienās zem nagiem dzen gludekļu-u-us...
- Vai! - iekliedzās bālais jauneklis un aizskrēja tualetes virzienā. Istabā ienāca kāds vīrs.
- Jūs esat vajadzīgs Impērijai...
- Mans cirvis ir vienmēr gatavs darbam, kurš ir upuris?
- Cirvis nebūs vajadzīgs, striķis, ziepes - lūk mūsu izvēle.
- KO, un nekādas jautrības??
- Jautrība mums tieši nav vajadzīga.
- Ņu, ja striķis, tad striķis. Es viņu katru dienu asinu. Pusotra minūte un viss - mocības galā, pats esmu laiku uzņēmis. Kas ir upuris?
- Kāda vārdā shi-ry. Teica, ka jākar viņa.
- Pakārsim. Nāciet rīt, ap 12 uz ciema laukumu. Kas tautas bū-ū-ūs...
- Jā-a-a, tautai patīk pakāršanas... - Domīgi noteica vīrs. Neviens pat nepamanīja, kā no tualetes iznāca bālais jaunēklis.
- Bet ar cirvi gan nevar salīdzināt. Galva lido, asssssssinis uz visām pusēm. Galva ripo publikas virzienā... - bālais jaunēklis ar prusaka veiklību ielēca atpakaļ tualetē, no turienes varēja saklausīt vemšanas troksni...
- Labi, es tad iešu. Rīt 12? Iegaumēju. Uz redzi...
- Uz redzi. - teica bende un drūmi pasmaidīja caur melno masku...
Tika pakārts Vilkacis shiry.

Vecmāmiņas [Sigfa] gājiens
Shonakt ciemos ieluudzu kādu personu ar vienu meerkji- noskaidrot patiesiibu par savu un citu liidzcilveeku naavi. Uzzinaajusi, ka nogalinaati abi likuma sargi, izleemu pati kjerties veersim pie ragiem. Izprashnjaaju jauno meiteni vik vien mani vecie zhoklji atljaava vienaa vakaraa un, apmierinaata ar rezultaatu, piedaavaaju meiteenam naktsgulju savaa maajaa. Kas par nakti... mani vecie kauli jau taa bija nomociiti, un veel peec atdziivoshanaas zaudeeju tik daudz pieredzes punktu, ka gandriiz liimeni zaudeeju...

post scriptum: Labaak taa mazaa meitene, nekromante buutu veikusi nevis atdziivinaashanas rituaalu bet reinkarnaacijas... vienmeer esmu gribeejusi buut vaavere...

Vampīru gājiens
Es pamodos. Neciešami sāpēja vēders!!! Au, kādas sāpes! Un sāpošs vēders nozīmē tikai vienu: vajag ēst! Tā nu es piecēlos un paķēru no naktsgaldiņa savu mazo žileti, kura reizēm lieti noder. Tad es izgāju no mājas un devos taisnā ceļā uz sava izvēlētā upura māju. Redzu, aizmārša atkal aizmirsis aizvērt durvis un vārtiņus! Ielavos mājā. Es pielienu pie gultas un izņemu no kabatas žileti. Un tagad sākās jautrība! Protams, tikai man. Es ar žileti riktīgi saskrāpēju sava upura kaklu. Kad tas sēcošs pamostas, es atveru muti un nobeidzu sava upura ciešanas, pie viena dzerot asinis, lai gan iekšēji man gribās vēl paskatīties upura mocības. Tad dzirdu, ka kāds rībinās mājā. Man vienalga, kas tas ir, un es aizlaižos prom. kad esmu tikusi atpakaļ gultā saprotu, ka šādas maltītes ir ļoti garšīgas... Ar nepacietību gaidu nākamās medības...
Vampīri uzbruka jau mirušajam Nemirstīgajam saules1. Nez, pēc maniaka tur vēl daudz bija palicis?

Vilkaču gājiens
Uz Ciematu sāka nolaisties krēsla. Zem mašīnas riteņiem čabēja svaigi klātais asfalts. Es jau sen nebiju bijis šajā pagalmā. Kā viss ir izmainījies...
Noparkoju mašīnu tā patālāk no aizdomīgiem skatieniem, izgāju uz ielas un aplūkoju māju. Parasta, uzmanību nepiesaistoša māja, ciema attālākajā rajonā. ja vien nebūtu viens, BET... Trešajā stāvā dzīvoja kāds cilvēks, kuram liktenis bija nolēmis izbeigt eksistēšanu. Dažus gadus atpakaļ, kad viss tikai vēl sākās, es paredzēju arī šādu iznākumu. Bet Viņa, acīmredzot, nē... Tādēļ, nesteidzīgi uzspiedis kodu pie sētas vārtiņiem, es iegāju pagalmā. Pagalmā nekas nebija mainījies. Es izvilku no kabatas atslēgas dublikātu, cimdi mazliet traucēja procesu. Bet durvis atvērās bez problēmām. Mājā bija jūtams labas tējas aromāts. Neieslēdzot gaismu, es aizslēdzu durvis un iegāju viesistabā. Pat mantas bija palikušas vecajās vietās. Milzīgs ādas dīvāns, minimums mēbeļu un lieliska stereo sistēma. Tumsa vēl nebija līdz galam apsēdusi pilsētu, pagaidām redzēju visus istabā esošos priekšmetus. Virtuvē paņemu konjaka pudeli, glāzi un tumšās šokolādes tāfelīti. Šajā jautājumā mūsu gaumes sakrita. Pagāja kāds laiks, pudele kļuva tukšāka par trešdaļu. sadzirdēju troksni pie ieejas durvīm. Sagatavoju savus zobus uzbrukumam. Klusi nočīkstējās durvis, atvērās un aizvērās. Viņa ir atnākusi... Iededza gaismu koridorā un nesteidzīgi ienāca istabā. Ieslēdza gaismu un ieraudzīja mani.
- Es zināju un jutu... - teica Viņa.
- Zināji, un vienalga atnāci. Muļķīgi.
Viņa nosēdās man pretī, un atsvieda galvu atpakaļ.
- Tavs pēdējais izgājiens lika mums... - Šajā brīdī vīņa izvilka pistoli no dīvāna iekšējā stūra. Man pretī raudzījās "nāves skatiens". Taču iznākums jau bija izlemts.
Viņas pistole noklikšķināja - viens, -divi, -trīs... manā sejā parādījās smīns.
- Kļume, Dārgā, - Es atkailināju savus zobus.
- Piedod, Dārgā, - Zobi iecirtās kaklā.
- Pati vien esi vainīga, Dargā...
Vilkači nogalināja Vampīru tumsas feja.

ĀRSTA GĀJIENS
Divaina miega zalu mamija, kas nelaga karta beidzas ar tris Dieva radibu navi, izkodusi lielu robu gan aptiekas arsenala, gan apmekleetaaju saraksta. Acimreot pedejo dienu notikumi ir tik briesmigi, ka lielaka dala ciematina iedzivotaju ir aizmirsusi, ko nozime mieriga nakts. Nabadzini...
Sodien ap 5 no rita sanemu kartejo izsaukumu. Nelauj pat no rita pagulet. Nejedzigie klienti, ta it ka man nevajadzetu naktis gulet,ta jau caurs miegs a tagad pat miega zales nevar dabut. Lai nu ka zvanitajs bija kads vajasanas manijas apsesta persona, kas uzskatija, ka aptiekars von Bauena kungs alskst vinu nogalet. Burviigi, ta ka man savu problemu nebutu. Slikti, ka ciemata psihologu, gimenes arstu, nekralogu un visus parejos iespejamos medicinas darbiniekus aizstaj viena persona.

MANIAKA GĀJIENS
Vu-hu-hū, jau trešā nakts, un joprojām esmu uz pekām! Un joprojām esmu...radošu ideju pilns, BWAHAHAHAHAAA! Dāmas un kungi, šīs nakts programmā ietilpst - viens nojūdzies slepkava *paklanās*, viena drausmi vieplīga klauna maska *uzvelk*, viens pamatīgs šaujamais (Beretta M3P. 12-gauge shotgun - dabūju pagājušajos Ziemassvētkos) un veca leijerkaste. Mērķis - code name "Mājiņa Uz Vistas Kājiņas". Aidā! Tikko biju izspēris durvis, iegriezu savu muzikālo apārātu, kas ļoti skaļi un čērkstoši sāka spēlet tradicionālo cirka melodiju - TA TAAM TA RA RA RAA RA TAM TAA RAM - un klauniņš devās augšup pa kāpnītēm, manikāli smiedamies un raidīdams brīdinājuma šavienus griestos. Otrās durvis pa kreisi - pāris šāvienu slēdzenītē un hop! Enter stage right. Kamēr beidzot istabā sazīmēju upuri (bāc, vajadzēja lielākus acu caurumus tai maskā izgriezt!), tas bija pamanījies izlīst no gultas un jau bizoja prom pa gaiteni. O-HO-HO-HOO! Izskrēju no istabas un raidīju pakaļ piecus diezgan draņķīgi tēmētus šāvienus - BAH BA BAH BA BAH. Tad atmetu jebkādu domu par tēmēšanu un vienkārši dzinos šim pakaļ, bliezdams pa dullo, ik pa laikam pats ieskriedams sienā vai stāvlampā. Kad beidzot man izbeidzās patronas un leijerkaste apklusa, es novilku masku un apskatījos uz savu darbiņu. Nabaga cilvēks gulēja uz grīdas, atgādinādams Holandes sieru, taču joprojām spirinājās. Nekādu problēmu - pāris sitienu ar šautenes laidi. Klauns pamet arēnu, paldies, dāmas un kungi, jūs bijāt brīnišķīga publika!
Maniaks nogalināja Nekromantu Bezcerība

Dzīvie cieminieki savās dienasgrāmatās rūpīgi pierakstīja visu naktī darīto, lai varētu droši pierādīt, ka viņi nav vainigi pie šausminošajām slepkavībām.

01 Nimloth
Atzīstos, šonakt mani bija pārņēmis nemiers. Galu galā, cik ilgi tad var izturēt ciematiņā, kur katru nakti tiek novākti kādi trīs, četri cilvēki! Lai nervi galīgi nesaietu čupā, izvilku no skapīša konjaka karafi un līdz pusnaktij jau biju tādā ķēmā, ka nesapratu, kur grīda, kur griesti. Atslēdzos turpat uz viesistabas paklāja un nogulēju līdz plkst.12.35.

02 Sigfa [Vecmāmiņa][Ak šie ļaunie vampīri][atdzīvināts, atkal piedalās spēlē]

03 Goldberry

Pa dienu iegaadaajos vienu zhurnaalu, nevajadzeeja. Tajaa viena briesmiigi smuka tantinja bija iegjeerbtas dieviigaakajaa kletiaa kaadu biju redzeejusi, nelaagaa kaartaa lielu dalju nakts pavadiiju taisot skices un meegjinot uzshuut sev shitaadu kleitinju. Jau otro nakti peec kaartas neesu kaartiigi guleejusi, neveseliigi. Bet mans upuris bija taa veerts, kleita ir ideaala.

04 Beebiic [vilkaču sakostais][kļuva par vilkaču mielastu][balošanā piedalās ar ½ balsi]

05 shiry
Uzreiz pēc pusdienām aizgāju uz bibliotēku, lai paņemtu kādu no jaunākajiem CD un varbūt arī ko lasāmu, lai garās naktis paīsinātu. Savācos čupiņu ar svaigākajiem ierakstiem un pēkšņi ieraudzīju kādu grāmatu, kas ar pievilcīgo apvākojumu uzreiz piesaistīja manu uzmanību. Tā nu paķēru arī to (Edgara Allana Po stāsti) un laimīga devos mājup. Laikam gan tā nebija tā labākā ideja, jo, tos palasījusies, kļuvu diezgan bailīga un visu nakti pavadīju zem segas, saraujoties no katra mazākā troksnīša.
[Vilkacis #3][Cieminieki, cieminieki...]

06 Case
Pēc ilgtošām negulētajām naktīm, beidzot aizmigu - tā notiek, ja ļauj bailēm ņemt virsroku un cenšas āizbēgt no tām. Bezgalīgi gaidīt savu nāvi nav iespējam, nevari būt gatavs tai ikvienu dzīves mirkli. nodomāju, ka pat ja arī miršu, tad darīšu šonakt to klusi, miegā. bet sapņoju es par jaukie'm mākonīšiem un logiem, un lieliem peļu izgraustiem caurumiem sienās ap logiem, dīvaini, jo vēlak izrādījās, ka apkārt logiem sienu nemaz nav, tikai gaiss un zili zili mākonīši.

07 2bad4you [vecais vampīrs][pēc zādzībām viņu nogalinātāja maniaks]

08 Darkans [seržants] [nogalināja cieminieki]

09 tralalaa
Stulbie idiotu ````i šonakt atkal atgriezās, kā par nelaimi vecmāmiņas metode nelīdzēja sad.gif
Nakti pavadīju dzerot 2.0%īgo Rasas kefīru ar baltmaizi!

10 ilzeskundze [mierīgais] [izsūtīta par nepiedalīšanos]

11 Atlanta(Vampīrs #2)(Šerifs tomēr tika viņai klāti)

12 Mastero Jazz (mierīgais) (nogalināja, kamēr ciemojās pie vecmāmiņas)

13 Dvēselīte [šerifs] [vilkači tomēr tika klāt] [balsošanā turpmāk piedalās ar ½ balsi]
esmu atkal uzrikojusi vienu balliti grin.gif... soreiz mielasts nebija jasarupe, jo viesi sa vai ta needa laughing.gif... un muzika tika pagadata no ķēžu žvadziņas un kaulu čīkstoņas... skeletuss gaja pilna sparā... un protams visi savacās manā zarkā getlost.gif... laužņi tadi it ka man tur butu kads airadroms...

14 Good ol' Grim[Vilkacis #2] [Cieminieki, cieminieki….]

15 saules1[Nemirstīgais][Maniaks nogalināja]

16 Bezceriiba[Nekromants][Maniaka upuris]

17 Calipso

Es biju aizgaajusi paraudziities uz Aty kapavietinju, jo shii taada laba draudzene bija. Kaa es vareeju zinaat, ka shii ir vampirelli. Riktiigi izraudaajusi, kaut visas iekshas, devos apraudziit arii visus citus. Zjeel to nabadzinju. Bet nu ko...Tad devos taisnaa celjaa uz paartiju, jo klusais laiks manaa dziivee bija beidzies! Jipiii! Riktiigi izdejojusies tur pat uz vietas arii noguleeju visu nakti!

18 Tinuviel
Izlasiet manu ieprieksheejo alibi un sapratiisit. Shii ir tieshi taada pati nakts.

19 quintessential_rogue[Vilkacis #1] [Vecais vampīrs neveiksmīgi inscenēja viņa pašnāvību]

20 Northwatch

21 tumsas feja
gulēju, vai vēl maz kas jāpaskaidro? ko ta citu normāli ļautiņi pa naktīm dara?[vampīrs #5][Vilkaču mielasts]

Lomas:
Vecais Vampīrs(2bad4you)
Vampīrs 2 (Atlanta)
Vampīrs 3
Vampīrs4
Vampīrs 5 tumsas feja
Vampīrs 6
Vilkacis 1(quintessential_rogue)
Vilkacis 2(Good ol’Grim)
Vilkacis 3 (shiry)
Vilkacis 4
Vilkacis 5
Sakostais (beebiic)
Vecmāmiņa (Sigfa) (atdzīvināts)
Ārsts
Maniaks
Šerifs (Dvēselīte)
Seržants (Darkans)
Nekromants Bezcerība
Nemirstīgais saules1
Mierīgais (Mastero)
Mierīgaisilzeskundze
------------------------------------------
Šobrīd spēlē: Mierīgie - vairs nav. uzvarēt nevar. Taču katram joprojām ir 1/4 balss
Vilkači: 2 gab (vilkaci #5, lūdzu iesūti gājienu) - uzvar, ja panāk, ka no spēles tiek izslēgti visi vampīri. Ja paliek neitrālie un kaut viens vilkacis, uzvar vilkači
Vampīri: 3 gab (vampīr #6, lūdzuiesūti gājienu, vampīrs #5 jau ir miris) - uzvar, ja no spēles tiek izslēgti visi vilkači. Ja paliek neitrālie un kaut viens vampīrs, uzvar vampīri
Neitrālie: 3gab Uzvar tikai un vienīgi tad, ja tiek nogalināti gan visi vampīri gan visi vilkači. Dzīva vecmāmiņa, ārsts un maniaks neliedz uzvarēt vilkačiem vai vampīriem.

diena beigsies Pirmdien, 19:00
Goldberry
Vampiiriish gan mumsiim ir tik apkjeriigi tik apkjeriigi.... Vienmeer visu izlasa, jauki jauki. Vismaz vairaak dziivajo palika...

Labaa zinja Vilkachi nogalina vampiirus un otraadi - miilji no vinju puses.

ATchkjiriibaa no pasha saakum, kad slepkavoshana tik tikko bija saakuses tagad vairs zheumu pret vampiiriem un vilkzchiem neizjuutu (nolaadeeties slepkavas vinji)...
Jautaajums.. ko vainot. Taa kaa mieriigo vairs nav, vecmaaminja ir vispaar zinaama un doktores kundzi ariidzen es esu redzeejusi, balsot var par jebkuru- vis vinij neheeliigi slakteetaaji...

Tinuviel? Ko tad mees taadu saprastiisim? KA TU IR SLEPKAVNIECISKA NEZHEELIIGA LJAUNDARE? KAS EED CILVEEKUS? arii shonakt piedeedi pilnu veederu ar va[iiru galju?

MAn jau buutiibaa ir visai vienalga ka vilkachi apeed vapiirus, tomeer ja nu vinjiem vapiiru un vilkachu aptruukstas vinji var saakt kjerties pie manis. Un nomirt luuk man galiigi negribaas, iedevaam veel no tik zemsku radiijumu rokas kaadi ir shie.
Nimloth
Vai, mumsīm drīz atkal būs jāpārceļas, vai ne? crying.gif kapsētā tagad vairāk iedzīvotāju nekā pašā ciematiņā...Un nabaga saules1 pat pēc nāves neliek miera. Es pat nespēju iedomāties, kurš pie šīm zvērībām varētu būt vainīgs...Atdodu balsi par Case - kaut gan tikpat labi tas varētu būt jebkurš...*apsedzas ar sedziņu un ielien stūrītī*
Calipso
Njaa...Es jau ar vairs, kopsh vakardienas daudz nerunaaju un iisi izsaku savu spriedumu................Case
saules1
Casemanupraat ir vainiiga.
Case
Jaaa, kā jūs mani tik viegli atkodāt.. Es tieshaam es ļaunā eeeeeeeeee, komisāre, tfu, nee, maniace, arii nee, a, atcerējos - es esmu ļaunā Vecmāmiņa... nu ko, arī neticiet? nu labi labi, atzīšos šoreiz pavisam godīgi - esmu ļaunā Ārste :), a, nu kāda starpība, ja te vienam otram pat problēmas noteikt dzimumu, kur nu vēl piederību kādam grupējumam. :)
*dēmoniski smiekliņi augšējā reģistrā *
Tinuviel
Mans pamodās 10.45 un šodien tāds mazliet nerunīgs. Tā nu es atdodu savu balsi par Case, jo posts izskatījās šausmīgs... Piekrītat? Protams, ka piekrītat! Kā tad savādāk...
Dvēselīte
es jau nu zinu gan shifty_a.gif.... bet lai tas nesaktu skist aizdomigi balsosu par Case
Case
ak jūs, visi ļaunie, mani - vienīgo labo taisaties pakārt... *šņukst*
ko, ko? eeee, te man ausī čukst, ka labie, redz nemaz neesot vairs atlikuši... aa, un vēl man saka, ka te karojot divi ļauni grupējumi... un, ka vecmāmiņa un ārsts jau esot visiem zināmi...
tad, ko, jūs gribat teikt, ka es arī esmu ļaunais??? eee, nu nē, tas nebūs būt labi - vot iešu izlekšu ārā pa logu aiz bēdām.. aha, un vēl vēnas ar žileti lidojumā pārgriezīshu, ja pagūšu, un vēl miega zāles pirms tam tā riktīgi sadzeršos... :( un vēl, lidojumā, tad kad būšu pārgriezis vēnas ar savu super puper mega duper aso žileti, nobļaušos: "Tinuviellllllllllllllllllllllllllllll"

vot taa..... :(
tralalaa
Case
kārtējā maniakāli novirzīta persona
Sigfa
/juutaas nedaudz iereibis/usi peec jaanju dzerstinja) *hic!* CASE *hic!* heh... whatever...
Goldberry
Kapeec case? Bet lai nu paliek, manupraat juusu izveele ir nepamatota.

Es saku Tinuviel.

kaut gan vispaar VISI JUUS SLEPKAVAS!!!
Nimue
SPĒLE BEIGUSIES
Balsojums:
Nimloth: Case (1)
Calipso: Case (2)
saules1: Case (2.25)
Tinuviel: Case (3.25)
Dvēselīte: Case (3.5)
Case: Tinuviel (1)
tralalaa: Case (4.5)
Sigfa: Case (5.5)
Goldberry: Tinuviel (2)
Linča tiesa
Jau nezin kuro reizi Mazajā Ciematiņā tika izpildīts nāvessods - ciematniekiem sāka jau pietrūkt izdomas. Tad nu darīja tā - notiesātajam lika ielīst lielā koka mucā. Kad bija uzlikts vāks, pie darba ķērās Ciematiņa kalējs - līdz sarkankvēlei nokaitējis 200 garās naglas, viņš tās lēnām sadzina mucā. Lieki piebilst, cik sirdi plosoši bija mucā iespundētā agonijas kliedzieni un cik atviegloti jutās ciematnieki, kad beidzot ar skaļu klaudzienu tika iedzīta 200.nagla (varbūt tā bija tikai 199., neviens jau neskaitīja...) Arī mucu neviens neuzdrošinājās atvērt. Too scary...
Mucā tika ievietots Vilkacis #4 Case . Starp citu, neprasiet, kas tur tā bļāva, viņš jau bija vampīru piebeigts.

VAMPĪRU GĀJIENS
======================================================
Izlaviijos aaraa no maajas. Debesis bija melnas, taadeelj neredzeeju nedz meeness, nedz arii zvaigzhnju. Pajeemu taksi un devos braukaaties pa pilseetu. Pieshaavu klaat kaadam veikjim ezera krastaa. Sagribeejaas rijamaa. Peekshnji ezera krastaa ieraudziiju cilveeka eenu. Pielaviijos no mugurpuse, taa kaa pie rokas bija tikai baltmaize ieshaavu ar to pa galvu. Shitais nogaazaas garshljaukus, iebelzu veel reiz shis gar zemi. Es jau no beernu gadiem pieradu eest tikai aukstu. Pajeemu rijamo, un iebaazu ledusskapii. Peec paaris stundaam noleemu kjerties pie maltiites - kaa par nelaimi rumpis paarsala. Noleemu nemociities un iemetu shito ezeraa.

=============================================================
Vampīri nogalināja Vilkaci #4 Case

VILKAČU GĀJIENS
ok, es vakarpusee izgaaju aaraa paskatiities uz meenesi, man vienmeer rodas veeleessanaas paskatiities uz meenesi, it sevisskki kad tas klluust aizvien pilnaaks un apallaaks

es gaaju un ieraudziiju kaadu maaju, kuraa dega gaisma

piegaaju tai klaat un paraustiiju klusinnaam durvju rokturi

taas nebija aizsleegtas

taapeec es iegaaju iekssaa un aizveeru durvis aiz sevis

kaut kur no virtuves puses pluuda jauka smarzza, taapeec es devos turp

un tur staaveeja vinnss - apseejis priekssautu, pa virtuvi darbojaas Sigfa

un es piegaaju vinnam klaat un uzliekot roku uz pleca pabikstiiju vinnu

vinnss ssausmaas iekliedzaas un saaka skraidiit apkaart pa virtuvi, bllaudams nelabaa balsii un...nu, iisteniibaa spiegdams

es ieniistu taadas spiedzossas skannas, taas mani uzkurinaaja un es metos vinnam virsuu

mani zobi, kas vienmeer pilnmeeness laikaa ir spozzi un asi, iecirtaas vinna miesaa

kauli un aada, taccu asinis....mmmm...ssiis asinis....

taa nu es ssamo saplosiiju

asinis no zemes uzlaiziiju, kaulus apgrauzu

ai cik garssiigi bija.......

Vilkači nogalināja Vecmāmiņu Sigfa
Vilkači nogalināja Vampīru #3 Calipso

ĀRSTA GĀJIENS
Man riebjas buut aarstam-pataloganatomam. Nezheeliigi... Shitie slepkavas, kas vinjii par aarsteim arii maz padomaa? Tik njem un tik shkjeerd veederinjus un peeti atstaatos cauruminjus uz klakliem vai nu to kas palicis paari peec vilkachiem.

Peecpudienaa mani no mana visnotalj uzmundirnoshaa darba pie peedeejaa liikja atraava telefona zvans (memo fpr myself - atsleegt telefonu). Vienam no dziivajiem pilseetniekiem (ak vai vinju mums te taa pamaz palicis) bija iesaapeejusies labaas kaajas treshaa pirksts. Laikam skabarga. Saakumaa apsveeru liidz panjemt cirviiti, bet tad atcereejos ka es vieniigais visaa ciemaa neesu slepkava un piedevaam paaris gadinjus atpaklja devu zveerestu cilveekiem paliidzeet nevis vinjus nogaleet.

VECMĀMIŅAS GĀJIENS
shonakt, shkjietami, man ir pilniigi vienalga kas notiks, bet bez teejas un pelmenjiem dziivot nevaru... ne shaadaa laikaa... lai vai kaa, gribeetu ieluugt Calipso pie seviim uz vakara teeju... naave vai dziive, kaada vairs starpiiba, shii robezha shkjietami izzuud. Vismaz kaadu kompaaniju...

MANIAKA GĀJIENS
Fūūū, šonakt biju tiiik noguris...nav jau viegli visu laiku šitā strādāt. Šai reizei biju pataupījis kādu psiholoģiski smalkāku paņēmienu. Ielauzies sava upura mītnē, kā parasti, uzmeklēju viņa guļamtelpu. Ielavījos iekšā. Hehe, guļ kā suķis! Uzmanīgi piesēju šim rokas un kājas pie gultas stabiem. Izvilcis no savas ļoooti apjomīgās somas vairākas trīslitru burkas, pilnas ar melnu, ņudzošu masu, es atskrūvēju to vāciņus un vienu pēc otras iztukšoju uz guļamistabas grīdas. Tad uz pirkstgaliem iztipināju pa durvīm un piesedzu apakšējo šķirbu ar savu mēteli. Pagaidīju desmit minūtes un trīs reizes skaļi pasaucu sava upura vārdu. Kuru katru mirkli...Mājas klusumu pāršķēla griezīgs kliedziens. Arahnofobija smagā pakāpē. Nebiju kļūdījies, hehehe! Iebrāzos istabā un sev par lielu prieku ieraudzīju bezpalīdzīgo cilvēku, kura augumu no galvas līdz kājām klāja rāpojoši zirnekļi. Šķiet, nabagam bija bail pat kliegt - ja nu kāds ielien mutē, HAHAHAHAHA!!! "Neuztraucies, saulīt, šie te nav indīgi," es nosmīkņāju, "Es tavā vietā vairāk uztrauktos par ŠIEM!" Tajā brīdī izvilku pēdējo burku un izkratīju to virs viņa sejas. Latrodectus mactans - melnās atraitnes...Mērkaķa ātrumā izmeties pa durvīm, nolēkšoju pa trepēm un pametu zirnekļu pārņemto māju.
Maniaks nogalināja Vilkaci #5 Northwatch

SPĒLĒ PAŠLAIK

01 Nimloth

Alibi - Ai, man goda vārds apnicis, ka man katru dienu jātaisnojās, ko es daru naktīs Vakar vakarā es biju uz videonomu un noīrēju visus japāņu šausmenes "Ringu" sīkvelus. Visu nakti nosēdēju pie TV. No rīta biju tik ļoti sastresojusies, ka nespēju savu auzu tumi ieēst - karote pārāk stipri kratījās

---------------------------------------
Maniaks Nimloth veiksmīgi izdzīvoja līdz pat spēles beigām

02 Sigfai

zgriezums no testamenta:

visu atstaaju peedeejam dziivi palikushajam ciematniekam, lai vai kas tas arii buutu, peec visas shiis slepkavokoshanas un asinspirts...

[nav notaara apstiprinaats][šoreiz nogalināja vilkači][Vecmāmiņa]

03 Goldberry

Vaacu lapas teejai, taa kaa peedeejaa laikaa iznaak pamaz guleet, un tadejaadi mani visnotalj mizliigie melnaas teejas kraajumi ir visai i iztukshoti un muusu aptiekaa kas jorojaam nav atkopusies no miega zaalju kriizes ariidzen teeja varis nav nopeerkama, man neatlika nekas cits kaa doties uz mezhu vaakt priezhu pumpurus un mezhroziishu augljus. Protams doma, ka atpaklaj vareetu arii neatgriezties visam piedeva tikai papildus adrenaliinu. Iesaku intersentiem - teejas vaakshana ar iespeejamu letaalu iznaakumu.

----------------------------------------------------

Ārsts Goldberry veiksmīgi izdzīvoja līdz pat spēles beigām

04 Beebiic [vilkaču sakostais][kļuva par vilkaču mielastu]

05 shiry [Vilkacis #3] [Nogalināja cieminieki]

06 Case

Nu tāāāāā. Guļu es tātad kapā, jau pakārts, un domāju.... ko gan man shonakt nomušit uz atvadām... kuram galvu nogriezt. Labi man, vairs jau neko nejūtu. Guļu, atpūšos. Vot atnāks nakts, izrakšos no kapa, un sākšu nodarboties ar saviem ļaunajiem darbīem. Un tā katru nakti, kāmēr ciematā vairs neatliks neviena ...ehm... cilveeks (?) ar galvu uz pleciem.Nu lūk, atnāca nakts, es piecēlos.... un konstatēju ka tagad spēju lidot... un, ko gan es redzu - uz kapa guļ skaista balta roze. Sīkums, bet patīkami... Laiks lidot uz pilsētu, meklēt kārtējo upuri. Bet tā puķe man pamatīgi uzlaboja noskaņojumu, un es nolēmu visu izdarīt bez lieka trokšņa... Ielidoju pa logu.. (ielidoju, jūs spējat to iedomāties visu dzīvi apskaudu vampīrus par spēju lidot ) un nocirtu savam upurim galvu.

[Vilkacis #4] [Nogalināja vampīri, pēc tam vēl cieminieki papūlējās, lai viss būtu kā nākas]

07 2bad4you[vecais vampīrs][Maniaka upuris]

08 Darkans [Seržants] [Nogalināja cieminieki]

09 tralalaaVisu nakti dzēru 0.5%īgo Rasas pienu un ēdu melnmaizi, kā arī adīju zeķi, un skatījos Panorāmu.

---------------------------------------

Sestais Vampīrs, tralalaa, veiksmīgi izdzīvoja līdz spēles beigām, nodrošinot vampīru uzvaru

10 ilzeskundze [Mierīgais iedzīvotājs] [Izsūtīts par noteikumu neievērošanu]

11 Atlanta [Vampīrs #3] [Šerifa upuris]

12 Mastero Jazz [Mierīgais iedzīvotājs][Vampīri nogalināja kopā ar vecmāmiņu]

13 Dvēselīte [Šerifs] [vilkaču upuris]

14 Good ol' Grim [Vilkacis #2] [Nogalināja Cieminieki]

15 saules1 [Nemirstīgais] [Maniaka upuris]

16 Bezceriiba [Nekromants] [Maniaka upuris]

17 Calipso [Vampīrs #3] [Vilkači nogalināja kopā ar vecmāmiņu]

18 Tinuviel

------------------------------------------

Trešais vampīrs, Tinuviel, veiksmīgi izdzīvoja līdz spēles beigām, nodrošinot vampīru uzvaru

19 quintessential_rogue[Vilkacis #1] [Vampīru upuris]

20 Northwatch[Vilkacis #5] [Maniaka upuris]

21 tumsas feja [Vampīrs #5] [Vilkaču upuris]

Lomas spēlēja
1 Vampīrs 1 2bad4you
2 Vampīrs 2 Atlanta
3 Vampīrs 3 Calipso
4 Vampīrs4 Tinuviel
5 Vampīrs 5 tumsas feja
6 Vampīrs 6 tralalaa
7 Vilkacis 1 quintessential
8 Vilkacis 2 good'ol'grim
9 Vilkacis 3 shiry
10 Vilkacis 4 Case
11 Vilkacis 5 Northwatch
12 Vilkacis 6 Beebiic
13 Vecmāmiņa Sigfa
14 Ārsts Goldberry
15 Maniaks Nimloth
16 Šerifs Dvēselīte
17 Seržants Darkans
18 Nekromants Bezcerība
19 Nemirstīgais saules1
20 Mierīgais MasteroJazz
21 Mierīgais ilzeskundze

--------------------------------------------------------------

Paldies visiem par spēli!

Īpašās pateicības par izmantotajiem linča tiesu aprakstiem: Mastero, Nimloth, Case, kā arī saules1 par iesūtīto, bet neizmantoto aprakstu.
Sigfa
nevaig jau paarspiileet, es bljaudams pa izstabu neskraidu...
Shatered
Ak, Nimy.. kaa tu wareeji.. mana ilggadeejaa golfa partnere Nima mani nogalinaaja pie pirmaas izdewiibas crying.gif.. nu wismaz es zinaashu ko nobeigt naakamreiz shifty_a.gif grin.gif...

Bet anyway ... YEEY !!!!... Maneejais jau otro reizi iedziivojaas winneru teamaa grin.gif.... Wiiii !!!.. Vampiiri uzvareeja !!! happy.gif.. yeey happy.gif
Atlanta
Mūsu rase izdzīvoja.... muahaha.... apsveicu dzīvos...emm... tas ir nedzīvos staigājošos vampīrus ar uzvaru pār ciematiņu..... grin.gif
Nimloth
2bad, mīļā, atzīstos....Kārdinājums bija milzīgs...Es jau nevaldu pār sevi...mn tabletītes pazuda, BWA-HA-HA-HAAAA! (Btw, paldies mīļajam randomiser par šo dievīgo lomu - I've always blieved I wus a lunatic!)
Northwatch
Vai Sigfa ir apvainojies? grin.gif
Sigfa
nee, ko tu... /metas NW pie riikles.../

j/k
saules1
stulbie vampiiri mad.gif angry.gif mace.gif
Beachboy
ja pastāv tāda doma, un arī otra tad varbū: uztaisiet vēlvienu spēli, un nenogaliniet mani arī pirmajā gājienā, pat ja kāds ļoti kāro mani saplosīt, nomocīt vai kā savādāk.. -es gribu vismaz alibi pagūt iesūtīt. Man sākumā likās -ooo, baigi feini, varēs reāli uzspēlē, pat uzaicina, un še tev -striķis ap kaklu un pa logu ārā.. un nē, ar to nepietiek -riteni arī piesien.. un es tā vēlējos uzspēlēt, iesūtīt vairāk par vienu PZ.. ehh.... ermm.gif *qr, sakārto somu uz pleciem, aizsprauž karabīni aiz troses un atmuguriski iekrīt tumšajā tunelī aiz sevis atstājot tikai troses švīkstoņu....*
tralalaa
ak es grin.gif
muahahahahahaaaaaa
Calipso
Vampiiri UZVAREEJA!!! NO COMMENT, tas visu izsaka! Paldies Vecmaaminj bija jauka ciemoshanaas! laughing.gif
Nemesida
Apsveicu ar veiksmiigaam speeles beigaam wink.gif

Es nebiju aapeec nezinu kaa mani noslakteeja :/ vaicees palasiit tongue.gif
Tinuviel
Super! Vampiņi uzvarēja... happy.gif Un es paliku pēdējā... Super... happy.gif Būs jānosvin... wink.gif Calipso, protams, ka vampi uzvarēja! Par to nevar būt runas! wink.gif Vienalga, apsveicu visus spēlētājus ar laimīgām beigām! wink.gif
tumsīgā
vampiiri uzvareeja!!! super! grin.gif zjeel, ka nebiju klaat, tikai tagad uzzinaaju rezultaatu. unsure.gif Taa, un kursh mani nomushiija? mad.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.