Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: DC++
Kurbijkurne forums > Citi temati > Caurais katls > Datori un Internets
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6
postal
Te varam runāt par programmu DC ++ (Direct Connect - Programma failu savstārpējai apmaiņai internetā), tās paveidiem, problēmām ar tās pieskaņošanu, kā arī ieteikt dažādus hubus!

Tie, kas nesaprot kas ir DC++ , hubs, nemāk ar šo lietu vispār darboties, vispirms izlasa [links] šo te DC ++ manuāli smile.gif .

Download linki:Iechekojiet sho jauno hubu
maniacx.no-ip.com:415

~~~~
! Visbiežāk manītas DC problēmas:

1.
CITĀTS(Ko darīt?)
Nu jā, viss jau OK, ir man tas DC++, bet viena problēma - es gribu kaut ko atrast, uzrakstu ko tieši, nospiežu Search, bet man nemeklē! Kāds var kaut kā palīdzēt?


Atrisinām:

Ieejam Settings, un sameklējam opciju Active/Passive. Īsāk sakot, ja tev ir ķeksis pie Active, tad uzliec Passive. Ja pie Passive, uzliec Active grin.gif . Tad spied OK, izej ārā no programmas, ieej atpakaļ un pamēģini kaut ko pameklēt wink.gif . 99.9 % gadījumu it helps.

~~~~

Noderīgas adreses:
hublist.org
dcpp.net

~~~

[Sapludināti pavedieni par hubiem un DC ++]
trobelius
nu neteikshu ka kaut kas ljoooti reaals....
es veeljoprojaam pieturos pie paarbaudiitaam veertiibaam.....
unlimited... vai hacker...
rence
Caurule ir laps tongue.gif
postal
Nu šito vajag pareklamēt šis būs labs tā būs pārbaudīta vērtība tikai nav vēl reklamēts un ir atvērts pirms pāris dienām.

smile.gif
harry
labāk hub.uo.lv un hub.hacker.lv:4012
postal
Tie jau abi noiets etaps veci(karoche standarts)
bet šis svaigs kurš vēl atīstas.
Huts
Lūdzu paskaidrojiet darbošanos ar to jo es neko no tā nejēdzu! blush.gif crying.gif

Un pasakiet, lūdzu, kādus hubus!
~zuziite~
es arii nee, bet mans braalis gan visu saprot.
trobelius
taaks.... nu te buutu ilgi un dikti jaaskaidro.
bet buutibaa taa ir failu apmainjas programma. tur var dabuut visas jaunaakaas filmas muuziku.. jebko.
bet saakuma konfiguraacijas ir diezgan sarezhgjiiti uzlikt. hm.. zin. es iesaku tew pamekleet googlaa. tur ir taads dc++ manuaalis kur viss ir izskaidrots
Yume
A ko tu iisti gribi zinaat?
YdooM
Nu vopshem, kad tu ieej DC, tad nospied File (man liekas) Settings, tur kur ir sharing vari uzreiz nepildiit. Tad izveelies folderi kuraa nokachaatos failus atrast. Tad ok. Tad jaabuut apakshaa new u.t.t. nospied uz new un tur tev atveersies jauns logs. tajaa ievadi kaada huba adresi (pie adress) piemeeram- divx.club.lv vai arii hub.uo.lv u.t.t. pati atradiisi kaadu. tad nospied search podzinju un ievadi ti kas tev jaamekle.
zero
Ko tu iisti gribi zinaat? ja tev vajag kaadu hubu tad noteikti ej leader tur ir visvairaak cilveeku huh.gif
·spid·
wainu tiehsaam taa uzstelleeshana i tik gruuta? huh.gif tur jau nekaa iisti gruuta nau unsure.gif
YdooM
Man shobriid visvairaak chuvaku ir vienaa hubaa ar IP... parasti tur ir ap 3000
Yume
O...izveersham teemu, par hubiem...
YdooM, kas tas par hubu kas minteets peedeejaa postaa? huh.gif Un cik tur sheeru vajag?
YdooM
nu man pasham tagad laikam maz ir kaadi 4 gb un man iet... un es tagad negribu iet dc, kad ieieshu pateikshu adresi... dchub.hacker.lv vai kaut kas tamliidziigas arii ir labs...
Yume
hmmm...hacker... nez vai tur ir kautkas noderiigs.
Es parasti seeshu UO, tas ir riktiigi labs...un sheeru arii tikai 4GB prasa. Es no sava kompja vairaak par 6 nevaru izspiest, jaasak buus DVD sheereet, tad veel 7GB naaks klaat. tongue.gif
·spid·
dchub.hacker.lv i iesaaaceeejiem wink.gif ar to s arii saaaku.. sawaacu sew kompii dauc ko & tad jau wareeju tikt iexaa citos hubos.... tur laikam wareeja buut noshaarota kaut tikai wiena dziesma wink.gif
closs...
Man jau tas cietais no DC++ paaraak pilns, buus laikam jaaiztiira un tikai tad atkal vareeshu iet taalaakos mekleejumos dziljaak iekshaa! wink.gif Bet starp citu mans miiljaakais hubs ir water.live.lv:2412. Starp citu veel vairaak ljauzju nekaa UO
·spid·
jaa.. ats arii labs hubs wink.gif

a s kkaa nekaa newareeju tikt iex matrix huab huh.gif (taga s toch nekur neteiku getlost.gif )
tur ikaa priexaa nikam jaaraxta [LV] wai kkas taac :blink: bet man nekaadiigi tur nesanaaca tikt ... pinch.gif
Hermione
DC++ normļa lietiņa, ieej Caurulē parunā ar latviešiem utt!
postal
81.198.155.133

jauns hubs pats tagad tur seezhu tieshaam labs jau njemot veeraa ka tikai shodien atveeraaas.....

maniacx.no-ip.com:415

Vislabaakais ar vislabaakajiem....
_BijušaisPareģis
Kas par hubiem? :blink:
postal
Kaa kas par hubiem vislabaakie un viss jaunaakie........
earnella
Nē, erty un, atklāti sakot, arī man, nav skaidrs, ko tu saproti ar jēdzienu "hubs". getlost.gif
postal
Kaa juus nezinat kas ir hubs???
eXciter
Mnja. Postal ... VINJI nezin , kas ir HUBS grin.gif grin.gif grin.gif ..... hehe....



Lab... vnk Nelieto PC tik biezhi , kamer saproti , kas ir hubs smile.gif ...


Postal , Uztaisiisi pa admin ? grin.gif ...
Silmarien
Nu, labi, nav ko braukt augumā, DC-profiņi! wink.gif Hubs ir tas,ko izmanto DC ++ sēdošie, lai tiktu pie failiem... nu, tā no, neprofiņa viedokļa apskaidrojot!
postal
Uz to pusi jau ir..... wink.gif
trobelius
nu te ir bijushi visadi pavedieni par dc++.. nu., un ta me izdomaaja ka ieliks sawa huba adresi. ja nu kaads te arii dziivojas pa dc++

adrese: trobelius.valsts.lv vai 81.198.162.15
atkaartoju. grin.gif trobelius.valsts.lv vai 81.198.162.15
_BijušaisPareģis
Nu baigi vajag... getlost.gif
Es taapat pa dc++ nedziivoju jo vinjam liidzi naak 100000 viirusu.... getlost.gif
Siri
hmm..tu šito pats taisīji? rolleyes_a.gif
vienalga man patīk tikai uo grin.gif
trobelius
uo ir norm. bet ir arii citi kruti...
Raine
CITĀTS(erty @ 15.05.2004 10:34)
Nu baigi vajag... getlost.gif
Es taapat pa dc++ nedziivoju jo vinjam liidzi naak 100000 viirusu.... getlost.gif


No DC vīrusus nevar saķert, izņemot tos gadījumus, kad tu pats atvelc inficētus failus.
Piekrītu tiem, kas atbalsta UO.
saules1
eu, es iisti nesaprotu kaa kaut ko dabuut no Dc++, kaads nevar paliidzeet?
Grims
wacko_a.gif
Ieinstalēji? Vajadzētu būt visai vienkārši.
Ieej file->settings un saliec tur visu, ko prasa. Galvenais ir sharing, tur jāliek mapes ar failiem, kas kādam varētu būt noderīgi (mūzika, filmas, spēles...), ja sharing nebūs pietiekami liels, tad neko pasākt nevarēs.
Kad esi nošārējis vismaz 1Gb, spied uz pogas, uz kuras ir monitora attēls (atrodas uz leju un pa kreisi no izvēlnes "file")
Atrodi aili ar nosaukumu "manual connect adress" un raksti tajā - hub.uo.lv, tad spied turpat blakus uz pogas "connect".
Tad atrodi jauko krāsaino podziņu rindā tādu kā palielināmu stiklu (pogu kur ir tikai palielināmais stikls) un spied virsū. Paveras visai vienkāršs meklēšanas logs, ar kuru problēmām nevajadzētu rasties, ja ir kaut mazākā nojēga par angļu valodu. Lai nokačātu atrasto failu spied uz tā labo pogu un tad "download"

Iespējams, ka stāstījums ir visai nesakarīgs, bet tam vajadzētu palīdzēt. Ir grūti uzrakstīt sakarīgu atbildi uz tik vispārīgu jautājumu. Būtu labi, ja tu uzrakstītu, kāda tieši problēma tev radās.
saules1
Paldies par paliidziibu Grim smile.gif Thanks, sposiba ,Danke paldies smile.gif

eu, mani no taas vietas disconektee,saka kaut ko par upload slotiem min 3
spitzbube
man arii ir DC++ Bet es esmu zaabax un itka vis ir bet neiet!
Grims
File -> settings
loga apakšā, virs pogas "OK" būs vārdi "upload slots", tiem blakus iespēja izvēlēties to skaitu. Uzliec vismaz 3(labāk kādus 10) un viss būs OK.
saules1
File settings, bet tur nekas taads nav..., kur jaaskataas, general advanced vai kaa?
Killian
kaada tev ir DC versija?
Case
grrrrrr, vai tieshaam jaunatne mūsdienās vairs nemāk lietot meklētājus..?

ir taču vairākas smalkas pamācības latviešu valodā par DC++ lietošanu.
Viena no tām atrodas šeit: http://radio.ema.lv/manualis/index.html

pēc tās izlasīšanas visam vajadzētu būt skaidram un saprotamam, imho..
Grims
ups
file->settings-> sharing
Chou
jā vajaga atrast kādu pamācību tejkannām, man tādu iedeva un viss aizgāja, diezgan viegli saprast to visu, kas un kā notiekas.....


P.S. kas varētu pateikt pareizu Omegas adresi please.........
Case
par ALFA, OMEGA un BETA visa informācija atrodama oficiālajā saitā (vietnē??smile.gif ) http://www.hub.lv
Chou
es arī biju tā teikt neaptēsta visā šajā jautājumā, tagad kaut ko saprotu no tā visa, bet tas viss nāk ar laiku......un patsāvīgu praksi visā šajā......

paldies par info......... wink.gif
She_Elf
Kas ir Dc++?????? rolleyes_a.gif whistling.gif laughing.gif laughing.gif
Chou
DC++ ir failu apmaiņas programma, ar kuras palīdzību var nokacāt vis kaut ko - mūziku, porgrammas, referātus, spēles, nu jeb ko , tikai j'būt pietiekami lielaim šārei(tiem failiem, ko tu atvēli citiem) un uz priekšu pa hubiem (adreses, kur to visu sameklēt).........
Raine
Eu tauta - tikai dažus habus pazīstat? :blink:
Ir taču tāda iespēja kā habu liste.
Shadowstalker
Kurš tad sēž visos? Man 3 ir un labi tāpat. UO nemaz neņēma ja ir vairāk kā 3 vaļā. tongue.gif Un viņus normāli cilvēku par hubiem sauc, nevis habien kaut kādiem.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!