Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: atrodi bildi
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
ShadowDragon
Attēls
Lūdzu.

Atrodiet man lūdzu ugunsdzēšamo aparātu pērtiķa formā grin.gif
Mis_Stress
taads diiikti stilizeets peertikjiitis...

Attēls

atrodi kaķi-eiropas striipaino...GARSPALVAINO!!!

ja nee tad vnk striipainu maajas kakji..
Sol Invictus
šis ir eiropas īsspalvainais, kā redzams strīpains
Attēls

tāsi
Roviela
Angelfire neļauj tieši norādīt uz savām ievietotajām bildēm! Nav vērts te likt attēlu, tāpat ir redzams tikai uzraksts sad.gif

Attēls
Attēls

Tāss:
Attēls

Atrodiet, lūdzu, fotogrāfiju, kur redzamas visādu krāsu kanoe laiviņas - dzeltenas, zilas, zaļas, sarkanas.
Sol Invictus
Attēls

indiāni, kas stāv ūdenī uz akmens (t.i.ūdenī ir akmens un uz akmeņa indiānis, melnbaltu bildi
Roviela
Ak, man ir drusku iebildumi! Tas, kas bildē redzamas, neviena nav kanoe. smile.gif Tās ir smailītes un kajaki. Kanoe ir vaļēja laiviņa, kuru parasti airē ar vienu airi tupot uz ceļiem, vai viena ceļgala.
Sol Invictus
kanoe ir laiva ko airē ar vienu vienlāpstiņas airi, gluži kā lielāko daļu šai bildē, kajakam ir divlāpstiņu airis, savukārt smailīte, kā rādās, ir kanoe paveids, tu neprasīji laivu ūdenī sporta sacensībās, tāpēc nevar prasīt, lai tajā atrastos cilvēks tevis norādītajā pozā
Roviela
Iz enciklopēdijas - kanoe ir 1) Amerikas indiāņu laiva bez duļļiem, ko airē ar vienlāpstiņas airi un 2) sporta laiva, smailiem galiem, paredzēta kanoe airēšanai
Šeit pilnīgi neviena no redzamajām laivām šim aprakstam neatbilst.
Štrunts par to, vai cilvēks tajā sēž, guļ vai dara kaut ko citu.
Kajakus arī airē ar vienu airi, tikai atšķirībā no kanoe, ar kajaku var apgriezties ūdenī riņķī - tā ir slēgta laiva, kur airētājam ap vidu ir gumija (originālā - āda). Eskimosu medību laiva, vienvārdsakot.
Jā, protams, bet es vispār neprasīju, lai attēlā būtu redzams pat ūdens un lai laivas būtu ūdenī vispār, kur nu vēl sporta sacensības. Un cilvēki attēlā arī nav obligāti pieprasīti. smile.gif

Tiešām grūti atrast kanoe? unsure_a.gif
Sol Invictus
Un kāpēc man tas būtu jādara (ja ņem vērā ka bildes ar laivām četrās prasītajās krāsās nemaz nav tik daudz un mūsu uzskati par to kas ir kanoe atšķiras) - brīvs ceļš citiem spēlētājiem
Roviela
Tāpēc, ka Tu neiesūtīji prasīto attēlu, un spēles noteikumi ir - iesūtīt prasīto. Tāpēc. silent.gif
Es nemaz nepiesienos Tev personīgi, man ir pilnīgi vienalga, kurš to izdara.
Tas nav grūti. Tāds attēls itin nemaz nav viens vienīgs kaut kur interneta dzīlēs.

Ja es vēlos redzēt krāsainas KANOE, tad es vēlos KANOE, nevis citas laiviņas.
Sol Invictus
tas nebija jautājums, tas bija secinājums, ka tas jādara kādam citam
Mis_Stress
nu warbuut sis derees...

Attēls

atrodi aluuxnes karti =)
Roviela
Nea... tās ir smailītes grin.gif
Nu, labi, nemeklējiet vairāk, pati ielikšu:
http://www.osage-canoes.com/images/canoe_c...anoe_colors.JPG

Kanoe ir šāda, ar uzlocītu raksturīgu purnu, vaļēja un ar vienlāpstas airiem:
Attēls

Meklējam tālāk, kas bija prasīts.
Sol Invictus
http://www.aluksne.lv/dome/karte1.html

indiāni, kas stāv ūdenī uz akmens (t.i.ūdenī ir akmens un uz akmeņa indiānis, melnbaltu bildi
Roviela
Es nezinu, vai derēs, bet tas ir indiānis.
Diemžēl, uz šo attēlu saiti likt nav atļauts, bet, ja atver lapu
http://www.nativeradio.com/prints/ecurtis/...tribe=Cahuilla+
un atrod mazo bildīti zem nosaukuma "A smoky day at the Sugar Bowl--Hupa", tad uz tās nospiežot, šo attēlu var ieraudzīt.

Ja šis der, tad atrodiet, lūdzu, kādu Ziemeļamerikas indiāņu fetišu - dzīvnieka figūriņu no dārgakmens vai pusdārgakmens, vienalga, kādu.
Sol Invictus
hmm, tieši to bildi es arī domāj, lai gan cerēju ka ir kāda cita līdzīga
http://www.davidcookfineamericanart.com/Big/10996.JPG
http://www.hp.uab.edu/image_archive/up/effigy01-th.jpg
Roviela
Un ko meklēt nākamo? smile.gif
Sol Invictus
eh, sorry, anyway... kaut ko ko vien tu vēlies parādīt citiem
Roviela
Indiāniete uz akmens. Skaists zīmējums.
Attēls

Atrodiet, lūdzu, pānflautu.
Sol Invictus
Attēls

mežu pamalē
Roviela
Attēls

Moduza procris milonia smile.gif
(Tikai, lūdzu, atcerieties, ka angelfire neļauj uz sevi likt linkus)
Sol Invictus
ja pareizi sapratu runa ir par šo taureni
Attēls

visuma kuģotāja (plašāk pazīstams kā kosmonauts) parastā ietērpa (plašāk pazīstams kā skafandrs) zābaku
Roviela
Jā, pareizi! smile.gif Skaists taurenis, vai ne?

Te ir zābaks. Šausmīgi dārgs! $2,160.00
Attēls

Atrodiet, lūdzu, lielziedu margrietiņu.
Sol Invictus
Jā, burvīgs taurenis smile.gif
Attēls

kriteni
Roviela
Attēls

Es ceru, Tu nedomāji kritalas? Viens no "kriteņa" sinonīmiem ir "kritala".

Atrodiet, lūdzu, smalku kabatlakatiņu ar pēc iespējas greznāku mežģīņu maliņu.
Sol Invictus
Attēls
ja ir gana grezns, es gribu Rīgas panorāmu (baznīcu torņi+Daugava) saullēktā /kas, starp citu, ir superīgs skats/
Mis_Stress
sii bilde paraadiijaas gan kaa saulleekts gan kaa saulriets... bet man nezeeliigi patiik...

Attēls
Attēls
Attēls

atrodiet atteelu, kuraa redzama Ukrainas, (Aizkarpatu) augstākā virsotne... (Goverla)

Sol Invictus
Attēls
Tas ir saullēkts, lai visi par to pārliecinātos, man lūdzu saulrietu ar Daugavu Rīgā - arī dievīgs skats, bet gluži loģiski redzams skatoties otrā virzienā tāpēc klasiskā Rīgas panorāma nebūs redzama
Mis_Stress
bet............... kur palika mana prasiitaa bilde??? sad.gif
Roviela
Saulriets. Bet maziņa bildīte.
Attēls

Atrodiet, lūdzu, kādu zemūdens skatu no Marmora jūras. Kādu jūraszvaigzni, ar ko šī jūra ir slavena.
dreamer
laikam būs šī:
Attēls Attēls

atrodiet baltu poniju.


Sol Invictus
Attēls

Ļeņina profilu, melnu, reljefu (neatceros kā to sauc īsti, laikam bareljefs unsure.gif )
Roviela
Tāds atrodas Kubā:
Attēls

Atrodiet, lūdzu, veclaicīgu saules pulksteni, kas domāts to novietot laukumā uz pjedestāla. Ja var, tad būtu vēlams, lai pjedestāls izskatītos pēc koka stumbra.
Puķu elfs
Šim vajadzētu derēt.
Atrodiet tējas plantācijas, kurās vairāki strādnieki ievāc kārtējo ražu.
Roviela
Attēls

Attēls

Atrodiet, lūdzu, kokosriekstu plantāciju ar daudz kokospalmām.
Puķu elfs
Attēls
Ļoti kārtīga un akurāta.
Tagad - pļavu ar margrietiņām
Roviela
Attēls

Un šis ir eļļas zīmējums:
Attēls

Atrodiet, lūdzu, infuzoriju zīmējumu, jo viņu tur būs vairāk, jo labāk.
Meitene no Priekšpilsētas

Attēls
atrodiet plese bildīti ar ziedošu apelsīnu koku. wink.gif
Puķu elfs
Attēls
Attēls
Lūk abi.
Tagad: Flokšu ziedus tuvplānā.
Sol Invictus
Tas nav profils getlost.gif
apelsīns un flokši:
AttēlsAttēls

atrodiet tātad to Ļeņinu profilā, melnu un reljefu
Roviela
Ak, jā, taisnība gan! blush.gif Bet tas ir ļoti melns un patiešām māksliniecisks bareljefs. Par profilu galīgi piemirsās! Tūlīt būs, lai gan tieši šitā cilvēka attēlus meklēt kaut kā ļoti negribas. Pārāk jau atskatīti tad, kad tādi pie visām sienām karājās! silent.gif

http://gazeta.newtown.ru/gallery/big/foto090.jpg

Atrodiet, lūdzu, tā ap 1910.gada sieviešu peldkostīmu.
Sol Invictus
1. links neiet 2. sameklēju šīs bildes saglabāto versiju google, tas arī nav profils - profilā var redzēt tikai vienu aci
Roviela
Neiet? Vēl vakar gāja! Un izskatījās, ka tur ir tikai viena acs.

Nu nē, es jau teicu, ka man šīs personas portreti vai profili, vai bareljefi, vai ciļņi, vārdu sakot, attēli, sagādā vienu vienīgu riebumu. silent.gif Man vairāk nav vēlēšanās uz viņu skatīties, pietiekami dzīvē esmu atskatījusies piespiedu kārtā. Gan uz baltiem, gan krāsainiem.

Tāds ir Somijā, Tamperes Ļeņina muzeja plāksnes augšpusē. Ceru, šo attēlu ieliks kāds, kam viņš patīk labāk nekā man. Nav grūti atrast.
Sol Invictus
nu, tieši tādu es prasīju, varēji arī pati ielikt
Attēls

anyways, man vajadzētu labības jumja fotogrāfiju, vēlams krāsainu (respektīvi bildē jābūt vienam augam kuram uz stiebra ir divas vai vairāk vārpas, līdzās drīkst būt citi neintresantāki augi, bet tam, ka tas ir jumis nevis divi dažādi vienas sugas augi jābūt skaidri redzamam)
Roviela
Nē, un es paskaidroju, kāpēc! silent.gif

Te ir viena jumja bilde. Īsti nava skaidrs, bet man izskatās, ka tas, ko tur kreisajā rokā, ir jumis. Tie esot kaut kādi jauni hibrīdi.
Attēls

Ja der, tad meklējiet ap 1920.g sieviešu peldkostīmu. Zīmētu, vai foto, ar dāmu iekšā vai bez, krāsainu vai melnbaltu, vienalga.
Sol Invictus
Attēls

vēl jumi
Burbulīte *
Lūk jumis. Lai gan visai savdabīgā veidā, tomēr ir.

Attēls

Bob Sinclar XD
Sol Invictus
Attēls

cepti kartupeļi
Puķu elfs
Attēls Ak vai, cik gardi! Vēders čokurā sarāvās....

Atrodiet no smiltīm veidotu skulptūru.
dreamer
AttēlsAttēls

glāzi ar ūdeni un ledus gabaliņiem
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!