Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: atrodi bildi
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
Maikijs
nevarētu teikt, ka tas bija grūti lightbulb globus
Attēls


es gribu torti zārka forma, der arī zārks, kurš izskatās kā torte
Roviela
Ak, bet īstu nevarēji atrast? Nevis zīmējumu? whistling.gif
Attēls

Torte-zārks arī nebija grūti atrodama:
Attēls

Atrodiet, lūdzu, priesteri, kas tērpies albā. Fotogrāfiju.
Maikijs
don't wanna look stupid, bet kas ir alba?
nebija jau teikts, ka vajag fotogrāfiju smile.gif
mehaniskais kolibri
Attēls




Mn lūdzu bildi pilnu ar krāsainiem cālīšiem
Roviela
Taisnība, teikts nebija silent.gif
Uhu! alba - balts garīdznieku apģērbs.
Ielikšu pati, lai nav pārpratumu:
Attēls

Vai te būs pietiekami daudz krāsainu cālīšu? unsure_a.gif
Attēls

Man uz mājas datora ir bilde, kur redzami tikai cālīši, bet internetā tagad to neatrodu sad.gif

Atrodiet, lūdzu, foto, kur redzams kāds pārītis krāsaina stikla figūriņu - peļu (īstu peļu, nevis datorpeļu silent.gif ). Var arī vienu figūriņu vai vairāk. Bet foto noteikti.
Maikijs
Attēls
bāc nokavēju gan priesteri gan cāļus lai gan biju atradis !!
un lūk arī nedaudz krāsaina
Attēls
es gribu vecas lidmašīnas rasējumus
Roviela
Wright Brothers Aeroplane – Patented Plans, 1908:
Attēls

Atrodiet, lūdzu, emblēmu, kurā redzama karote un zobena asmens uz kažokādas. Fotogrāfiju.
Maikijs
omg kā tu kaut ko tādu izdomāji?
protams vienkāršāk būtu ja tu pateiktu kā simbols/ģērbonis tas ir

Pats jūtos pārsteigts, ka atradu
Attēls

es gribu bildi ar bušu, kuram rokās ķivere
Roviela
grin.gif Es vispirms atradu, un tad izdomāju.
Organizācija tā arī saucās - "Spoon and Blade"

Vai šāds derēs? Man šķiet, ka viņam rokā ir lidotāja ķivere.
Attēls

Atrodiet, lūdzu, zīmējumu, tādu kā no botānikas mācību grāmatas vai enciklopēdijas, kur attēlotas dažādas lapu formas.
Maikijs
lapu formas-leaf forms 1lpp smile.gif
Attēls

dalailama jaunībā
echo3
Pašreizējais 14. dalailama bērnībā:
Attēls

Atrodiet fajansa podiņu krāsns vai plīts fotogrāfiju. Vēlams, lai podiņi būtu ar bildītēm, nevis vienkrāsaini.
Maikijs
Attēls
fērbiju mikroviļņu krāsnī
Roviela
Lūdzu!
Attēls

Atrodiet, lūdzu, robotiņu Sony SDR-4X, kurš it kā bučo kādam pirkstu.
Sol Invictus
Šito ?
Attēls
Latvijas satversmes sapulci
salvei
Šito?
Attēls
Sol Invictus
nē, satversmes sapulci izveidoja vēlāk, šai jābūt tautas padomei (vtml.)
Roviela
Jā, tā ir fotogrāfija no neatkarīgas Latvijas valsts proklamēšanas Rīgas pilsētas 2.teātrī 1918.gadā, kad sastādīja arī Pagaidu valdību.
Es turpinu meklēt, lai gan uz vārdiem "satversmes sapulce" atrod tikai un vienīgi LU sapulces. grin.gif

Un zini - neatradu sad.gif Ne lv.vikipēdijā, ne historia.lv nav neviena attēla, bet seno laikrakstu arhīvam es klāt netieku, un ko tas dotu - tur tāpat ir tikai teksti, nevis ieskenētas bildes. Ja to vajag kādam projektam, tad būs vien jāiet uz kādu bibliotēku, kurā ir 1922.gada avīzes, lai dabūtu kādu attēlu.
Sol Invictus
nē, nevajag, tādas bildes ir internetā - viegli atradās caur google, nosaukumi nav diži neizdomājami, esmu pārliecināta, ka, ja ne tu, tad kāds cits atradīs
Roviela
Tad tās sauc savādāk, vai arī tās netiek indeksētas. Nevaru palīdzēt! smile.gif
Sol Invictus
nu... google viņu var ļoti ātri atrast, es pārbaudīju, man rādās, ka vaina ir tavai pieejai - tu meklē tikai atsevišķās vietās
Roviela
Es meklēju googlā ierakstot Satversmes sapulce. Neatrod. Varbūt man ir kaut kā nogriezta meklēšana "no ārpuses". Tiešām nezinu. Latnets raustās kā tāds es nezinu kas. Grrr...
Tā, ko atrod, ir LU Satversmes sapulce 2004.gadā. Ij viss! sad.gif
Ideja! Es meklēju google.com. Varbūt jāierobežojas ar google.lv. silent.gif
Bāc! Nelīdzēja. Nav.

Lai meklē kāds cits, man nav ideju, kādā vēl locījumā šos divus vārdus rakstīt. grin.gif
Sol Invictus
pēc manas saprašanas ir jāmaina meklēšanas valoda nevis domēna izskaņa ? (Starp citu - mums skolā vācu valodas stundā arī lika pārlikt uz google.de, bet maninās jau tikai googles padomu teksts nevis meklēšanā kā tāda ? huh.gif )
Maikijs
es atradu 2 minūtēs, bet nezinu vai skaitās, bilde ir iekš pdf faila šeit.
tur ir bilde iekšā, vai es varu viņu ielik imageshack.us apmēram šādi
Attēls?


Ja jā es vēlos caurspīdīgu datora korpusu, kurā iesprostots kaķis.
echo3
Nu klausieties, - bilde ir iekš PDF, nevis atsevišķa! Šajā spēlē ir jāmeklē tās, kas ir atsevišķi - jpg, gif, png. Un nekāda ārā celšana uz photobucket vai imageshack arī nepiederas noteikumiem.

Tad jau kāds var vienkārši pateikt, ka "bile ir atrodama, jo tajā un tajā grāmatā tāda bilde ir" un uzskatīt, ka korekti uzdevis to atrast, bet citiem jāskrien uz bibliotēku, jāmaksā par kopiju un vēl tā jāieskenē...
Maikijs
"naakamajam jaaieliek bilde" viss kas ir pateikts, nevarētu teikt, ka viņu bija grūti atrast jo tas bija 3. rezultāts meklējot internetā tekstu "satversmes sapulce",turklāt ielinkoju pdf failu, bet nu ok, būtu pieticis ar nē

lūdzu, tā paša bilde "1920 latvia" google attēlos 2. lpp
Attēls

gribu kaķi caurspīdīgā keisā
Roviela
CITĀTS(Extrem de inflamabil @ 27.11.2006 23:20) [snapback]1068338[/snapback]

pēc manas saprašanas ir jāmaina meklēšanas valoda nevis domēna izskaņa ? (Starp citu - mums skolā vācu valodas stundā arī lika pārlikt uz google.de, bet maninās jau tikai googles padomu teksts nevis meklēšanā kā tāda ? huh.gif )

Ne gluži. google.com ir ar ātrāk atjaunotiem indeksiem, un plašāks nekā google.lv, lai gan itin kā tiem būtu jābūt vienādiem. Mainās ne tikai interfeisa valoda, mainās arī iespējas, piemēram, google.lv nav iespējams uzlikt filtrus vai tos noņemt. Pie Parametriem (Properties) tādas iespējas vienkārši nav. No google.lv nevar tikt uz vienu otru citu google.com iespēju - nav tādu pogu.
Interfeisi nav vienādi, mainās ne tikai valoda, vārdu sakot.
Vēl biežāk - vispār nemeklēju ar googli, bet alltheweb, piemēram, bet tam visādi nelielu valstu indeksi ir visai švaki. Toties, ja atrod, tad parāda visus attēlus dotajā lapā, nevis kā google - vienu.
Tas bija offt, protams.

Es sapratu, kāpēc neatradu! Beidzot man pieleca. Redz, es nekad nemeklēju attēlu vienkārši webā, bet uzreiz ar attēlu meklētāju grin.gif Weba meklēšanu izmantoju tekstu meklēšanai. Parasti.
Maikijs
varēja atrast arī ierakstot gadu un valsts nosukumu angliski attēlu meklētāja
echo3
Te būs kaķis caurspīdīgā PC keisā:
Attēls

Atrodiet Venēcijas karnevāla masku ar garu degunu. Pēc iespējas krāšņu. Fotogrāfiju.
Sol Invictus
Man gan nav iebildumu izgatavot neesošu fočeni un pdf arī skaitās attēls, bet šo varēja viegli atrast angliski uzrakstot Latvian constitutional assembly, teiksim, arī angļu vikipēdijā bija tāda bilde. Starp citu, Roviela, dažas 1922. gada avīzes ir brīvi pieejamas internetā, bet tur nav fotogrāfiju.
Krāšņs ir subjektīvs jautājums, ceru, ka kāda no šīm būs gana grezna:
AttēlsAttēlsAttēlsAttēlsAttēlsAttēlsAttēls
atrodiet elfu ar baltiem matiem un dzeltenām acīm
Roviela
Tieši to es arī teicu - tās avīzes, kas ir, ir bez attēliem, tikai teksti. Eu! .pdf nekad nav skaitījies attēls. Tad es pieprasīšu, lai visādi MrSID attēlu formāti arī skaitās. Tos bez īpašas programmatūras sistēma vispār neattēlo, un, protams, nekāda indeksācija internetam tiem nav. Bet tā ir viena no pilnīgi oficiālām slāņaino attēlu formām. tongue.gif
Nē, man arī nav īpašu iebildumu pret attēlu izgriešanu no dokumentiem utt., bet tikai tad, ja rezultāts mani interesē tik ļoti, ka es to īpaši gribu apskatīt. Diemžēl, vesturisku sapulču attēli šai kategorijā neietilpst. Un portreti arī nē.

Šis attēls saucas Pavasara Elfs:
Attēls

Atrodiet, lūdzu, slīpēta kristāla biķeri, ar tumšzilu slīpētu augšdaļu. Fotogrāfiju.
Maikijs
Atkal ievietošu bildi pie kuras var piesieties, bet lapā rakstīts "24% lead crystal goblet bears one of the latest desgins of Ajka Crystal. The clear crystal bottom and the colored top"

Attēls

es gribu bildi, kur redzama vaira vīķe freiberga zilā tērpa un fonā rīgas panorāma
Sol Invictus
nokavēju getlost.gif tūlīt sameklēšu VVF
Roviela
Extrem de inflamabil, ieliec, lūdzu, savu versiju biķerim, ja?

Tam, ko ielika Maikijs ir divi trūkumi - augša nav tumšzila, bet gaišzila, un tas ir lietais, nevis slīpētais kristāls whistling.gif
Sol Invictus
Es gan šaubos vai mani der, īsti nezinu kā tam jāizskatās. Kas attiecas uz pdf - es domāju no meklētāja viedokļa nevis no tā, kas liek meklēt
Attēls AttēlsAttēls
Attēls
ja der (divas bildes kā nekā shifty_a.gif ) 1. ieliec vienu bildi, kuru tu gribētu parādīt citiem (vienk intreses pēc) 2. Vaira Vīķe Freiberga pie fotogrāfa (t.i. telpā, kura iekārtota kā fotostudija)
Roviela
Paldies! Der gan. Tie pirmie divi ir pareizi. Trešais atkal ir lietais kristāls, bez slīpējuma.

Otro bildi lieku kā pirmo:
Attēls

Ko es gribētu parādīt?
Kādu sev mīļu mākslinieku bildes, piemēram Michael Whelan. grin.gif
Attēls

Atrodiet, lūdzu, kādas šī paša autora veidotas drakona skulptūras fotogrāfiju.
Hworang666
Attēls
Nu derēs?


Atrodiet zilu elfu ar 1 aci un, kas vēl pie tam stāvētu uz rokām...
Maikijs
nav kaut kāda speciāla elfu fanu lapa, lai varētu tos visus shitus atrast?
Hworang666
Nezinu.... Vienkārši centos izdomāt grūtāk atrodamas bildes raksturojumu... Lai gan šķiet, ka esmu tādu redzējis, tā kā tik meklē!!! laughing.gif
Maikijs
grin.gif
a jūs parasti izdomājat bildes, ko gribat redzēt vai zinat ka tādas ir?
Hworang666
Kā nu kurš...
Roviela
Tos, kuri tikai pasūta bildes, bet paši tādu ielikt nevar, ne visai mīl. Jo tas ir drošs veids nobeigt spēli. whistling.gif

Parasti, prasot attēlu, cilvēks zin, kur tādu atrast, un pie pirmā pieprasījuma var to ielikt.

Nav elfiem tādas vienotas lapas. Tā internetā ir populāra tēma, bet spriežot pēc Hworang666 prasītā elfa zilā krāsā, tas drīzāk izklausās pēc anime, nevis pēc normāla elfa, ko kaut vai kāds fans zīmējis, ja ne kārtīgs mākslinieks.
Hworang666
WoW-ā ir night elfi, kam ir zilgana ādas krāsa. Nu tālāk meklē paši...
Roviela
Elfwoodaa arī. Bet tur nav neviena, kas stāvētu uz rokām.
Es WoWu nespēlēju, diemžēl. Nezinu, kādi tur elfi, diezin vai atpazīšu, ja arī ieraudzīšu. grin.gif
Būs vien Tev pašam jāieliek tas attēls. tongue.gif
Sol Invictus
jā, tikai viņiem acis ir divas un spīd tongue.gif ar vienu aci ir ciklops, pirāts, vai vienkārši nav redzama ?
Hworang666
Vienai acij arī kaut kas var būt priekšā!!!
Beppo
Būs vien tev pašam jāieliek tā bilde. Neviens nevar atrast - vai negrib meklēt.
SilverDove
Meklēju un meklēju, bet to bildi taču nevar atrast!! ohmy.gif
Roviela
Varēji nemeklēt. Cilvēks no galvas izdomāja, nevis zin, kur tāda atrodama, un vai vispār tāda eksistē. Vārdu sakot - blēdās spēlē. silent.gif

Ieliec jebkādu! grin.gif
Sol Invictus
vārbūt beigsim māžoties un turpināsim spēli - sameklējiet nakts elfu no WOW, lai jau cilvēkam kaut daļa no tā ko ši gribēja tiek
Maikijs
lūk naitelfs no WOWa
Attēls

es vēlos roku, kurai nogriezts īkšķis
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.