Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Priecāšanās spēle
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Legolass
Tāpat es to grāmatu biju izlasījis smile.gif

Ir 31.Maijs, un tu posies uz liecību izsniegšanu tā paagrāk, bet mamma piedāva tevi aizvest mazliet vēlāk. Bet, kad ir jābrauc, izrādas,ka mammai mašīna ir saplīsusi, un tu vairs laikā nevari tikt uz skolu.Turklāt tu esi labākais skolēns klasē, un tev dāvināt N-tos goda rakstus, utt... Kā ar šo?
Darka
Man jau tā pat nepatīk izcelties!!! smile.gif


Tu esi nopircis foršu izlaiduma tērpu, sataisījis matus un viss ir ideāli. Līdz Tu izkāp no mašīnas un Jums pāri pārlido pīļu bars, kas uz Tevi atstāj trīs, smirdīgas kaudzītes....
Northwatch
visu var izmazgaat un izlaiduma teerpam noteikti jaabuut no viegla auduma un viegli audumi aatri zzuust happy.gif


tavaa birojaa kuraa tu straadaa ieskrien kakkis un pasleepjas zem skapja, pie tam visu laiku ciitiigi nnaud un traucee straadaat, bet pat bakstaams ar slotu laukaa nelien.
Mauvaise Mademoiselle Blanc
.... beidzot kāds normāls kolēģis parādijās wink.gif

tu brauc ekskursijā, un ievelies dubļos
Eowena
wauuu laaabi ka tie nebija mēsli.... rolleyes_a.gif

'tu aizmirsti izslēgt gludekli un aizdegas gludināmais dēlis... ohmy.gif
Malvīne
priecājos, ka aizmirsu mobilo mājās un atgriezos


tu ej pa ceļu lietainā laikā un tevi apšļāc garāmbraucošā mašīna
serafa
tajaa mashiinaa izraadaas seezh bars reaalu dzheku un vinji piestaaj lai atvainotos,aizved tevi maajaas,un tu ieguusti jaunus draugus...un varbuut pat kko vairaak... wink.gif


tu ziemaa ej garaam dzheku/meitenju baram,negribi izgaazties,bet tev pasliid kaaja un tu nogaazies tieshi vinjiem priekshaa...
Malvīne
priecājos, ka arī viena no meitenēm, kas stāvēja tajā barā arī nolikās, ņirdzot par mani, turklāt viņai mugurā bija minisvārki...


tev, ejot pa ielu, saplīst bikses
angry
novelc dzhemperi liidz pliisuma vietai un juuteis stiliigs grin.gif

tu iekriiti smirdiigaa akaa
Malvīne
priecājos, ka tieši aiz manis iekrita foršs džeks, kurš palīdžeja man tikt ārā, tad tika ārā pats un pēc tam uzaicināja uz kino! smile.gif


Tu izdzirdi, ka kāds klauvē pie durvīm, uzmet mugurā halātiņu ( un TIKAI), atver durvis, tad tavs mazais brālītis pieskrien un netīšām norauj halātiņu...
Ungaarijas ragaste
Priecājos, ka gan iekšā gan ārā ir silts un man nav jādrebinās laughing.gif


Beidz tu esi ieguvis DVD ar savu mīļāko filmu, tiesa rīt tas tev obligāti jāatdod atpakaļ, taču tad, kad tu gatavojies izbaudīt filmu, pēkšņi pazūd elektrība...
ligaanna
Priecaashos, ka man nevajadzees bojaat acis, skatoties TV. sorcerer.gif




Ģeograafijaa ir kontroldarbs. Tu neesi izmaaciijies tikai vienu, peedeejo nodaļu, kas ir tikai pus lapu gara, tachu kontroladarbaa jautaajumi ir tieshi par to vieniigo tematu, ko tu neizlasiiji... sad.gif
Hikari
Priecaashos, ka varēšu visas savas bēdas dabūt prom ar vienu malku no glāzes. silent.gif

Tev ir izlaidums. Skaisti cilvēki, Tu esi uzvilcis baltu kreklu/kleitu. Pēkšņi tas/ā aizķeras aiz k-kurienes un saplīst...
aitinja
priecaashos ka man veel paliek mana kolosaalaa frizuuraa un taa izskataas labi arii bez kleitas silent.gif

Tev nezheeliigi vaig uz tualeti,bet tu nepaspēj un jūti ka tikko nokaartojies savaas biksees rolleyes_a.gif
Reward
priecajos, ka sjodien uzvilku melnaas bixes, vismaz tik traki neizskatiisies. silent.gif

Teva meitene/puisis tevi pazemojosji pamet daudzu cilveeku prieksjaa, lepni aizejot ar citu . ohmy.gif
smidzenite
Priecāšos ka varēšu atrast citu, un labāku laughing.gif

Par ko tu priecāsies, ja mamma tev neiedos solītos 50 latus??? unsure_a.gif
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Par to, ka viņa vairs nav mana mamma... shifty_a.gif

Tev jāiet uz satikšanos , un tu atskārt, ka foršākās drēbes ir pavisam netīras...
juniore
Priecājos par to, ka vismaz nebūs jāsmērē foršās drēbes laughing.gif

Tu pamodies un atskārt ka datora pele un klaviatūra nozudusi...
Aiva
Njā, vismaz būs iemesls nesēdēt atkal vientulībā pie datora bet darīt ko citu.

Tu konstatē, ka ziemassvētkos visi draugi ir atraduši kur doties, bet tev tā īsti nav kurp.
Vilks
priecājos, ka beidzot vienreiz varu atpūsties un darīt TIKAI to, kas patīk pašai.. un atpūtusies padomāšu, vai nezinu vēl kādu, kas ir viens Ziemassvētkos - un priecāšos, ja viņam būs prieks, ka esmu viņu apciemojusi smile.gif



uijj.. tu esi nenormāli noguris, tā, ka krīti no kājām nost un katru dienu dzer xtc, lai kaut ko spētu izdarīt. Un plānojot nedēļu, tu saproti, ka brīvdienas "spīd" tikai uz Ziemassvētkiem..
joua
priecaashos,ka vecaaki man veel dod naudu tam xtc.

tu tieshi veelies ielikt staasta turpinaajumu,jo PZ tev ir paari galvai,turklaat pienjem,ka kaads vareetu zinaat tavu atrashanaas vietu,saakas veetra,aiznesot nebuutiibaa elektriibu un telefona liiniju.
Heiliona
Jauki, vēl kāds veselīgi pavadīts laiciņš bez datora.

Tu atnāc mājās, un tevi ir galīgi sūdīgs garīgais, neko negribas darīt, bet mamma tev uzkrauj kaudzi darbu, kas jāizdara... laughing.gif
Fijusska
priecājos ka mamma dzīva laughing.gif blush.gif

Tu z-svētkos saņem egļu skujas biksēs sorcerer.gif
berserks
Labi ka nav kaktuss grin.gif

Tu gribi braukt mājās uz z-svētkiem, bet nokavē autobusu ...
joua
nu,vismaz nav nauda jaateeree prieksh daavanaam.

kaads ljaundaris ir izlasiijis tavu personiigo dienasgraamatu...
Lauriine
Nu vismaz tur nekas nebija rakstits par vinu

kads tevi pagruzh uz ledus un tu salauz kaju un degunu
Demagogs
vismaz es neiekritu āliņģī nu nesalauzu sprandu. w00t.gif

kāds tev no kabatas nozadzis mājas atslēgas un tu nevari atslēgt mājās durvis.
joua
nu ko,varu iet tuseeties

tu sapnjo sanjemt kaut ko ljoti forshu uz ziemassveetikiem,bet tev uzdaavina silto apakshvelju.
Lauriine
Nu vismaz man nebus auksti-nekad,nekad


tev kads nejaushi uzskrien virsu, un tev par nelaimi nokrit tava jauna paruka
kniburiene
Jāpriecājas, ka jau laikus atbrīvojos no šiem maldiem!

Kādu dienu tu pēkšņi atklāj, ka tu neeksistē.
Kalevale
Priecāšos, ka visas sāpes, kuras esmu pārdzīvojusi, nemaz neesmu pārdzīvojusi. tongue.gif

Kādu dienu tu atklāj, ka grin.gif esi miris/mirusi!
resella
priecashos ka tulit uzzinashu kas ir pec naves.


par ko tu priecatos ja uzzinatu ka tu paliec uz otru gadu?
Mākoņkaķis Aurēlija
Par to ka....Beidzot tikšu vaļā no tiem dīkdieņiem-skolasbiedriem,kuri tika uz nākamo klasi un priecāšos par kausles titulu! (kaut kādam iemeslam taču jābut,ja jau mani tā atstāja... rolleyes_a.gif biggrin.gif )

Tevi pamet tavs džeks/meitene,un viņš/a aizlaižas ar tavu tuvu draugu/draudzeni....
ogle.
Priecājos, ka tas mūdzis vairs nav mans draugs un ka man vairs na draudzenes. super! grin.gif

Tavs dators izslēdzas tieši tad kad esi uzraxtijis kaut kādu darbu wordā un pectam tev jaraxta par jaunu. grin.gif
joua
vismaz treniņš

kāds ir sabojājis tavu mīļāko apģērbu
Kalevale
Būs iemesls uzvilkt vai nopirkt kko jaunu unj mīļāko izmazgāt!!

Kas labs, ja tev saplīstu dators un par remontu būtu jāmaksā milzīga naudas summa?
Hikari
Manam draugfam ir gan dators, gan nauda! laughing.gif

Kas labs, ja Tu esi aizgulējies un kavē svarīgu eksāmenu, tavu vecāku mašīnai pusceļā un skolu pārplīst riepa un līdz nākamajam sabiedriskajam transportam ir jāgaida ļoti ilgi, bet līdz skolai ir tālu un Tu zini, ka uz eksāmenu vairs nekādīgi nevari paspēt.
gerda.skr@inbox.lv
priecāšos, ka nevajadzēs exāmenu kārtot tagad jo neesmu neko iemācījusies laughing.gif ! būs laiks pamācīties labāk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laspar ko tu priecātos, ja tu uzzinātu, ka autoavārijā ir miris tavs drags/draudzene?
Reperiite
par to ka vinjam vairs nav jaaciesh dziives mokas....

Par ko tu priecaatos ja uzzinaatu ka kaads tavaa glaazee ieleejis narkotikas un tev naakamie gadi buus jaapavada rehabilitaacijas centraa?? (laikam man shodien gariigais iet uz leju....)
ligaanna
Par to, ka tie buus tikai daži gadi, nevis viss atlikušais mūžs...

Par, ko tu priecaatos, ja liidz iekļūšanai 1.ģimnaazijaa, exaamenos tev pietruuktu tikai 1 punkts...
Deepeyed
es priecaatos, ka aiz manis bija veel kaads, jo nav iespeejams, ka visi tiktu iekshaa..

esmu depresiiva..


par ko tu priecaatos, ja tevi pamestu draugi un tev nebuutu, kur dziivot?
Kalevale
Es priecātos, ka varu izbaudīt jaunas emocijas un jaunas izjūtas... grin.gif

Par ko tu priecātos, ja uzzinātu, ka tu esi adoptēts unj tevi grib atdot atpakaļ bērnu namā?
Ļipa
Es priecātos, ka man vairs nebūs jādzīvo kopā ar audžuvecākiem. (tagad man apkārt būs vesels bars pieaugušo)

Par, ko tu priecātos, ja tevi notiesātu uz nāvi?
nenuil
es priecaatos, ka beidzot uzzinaashu, kas notiek ar cilveeku peec naaves... tas ir pac lielaakais un svariigaakais jautaajums uz kuru es gribeetu zinaat atbildi...

par ko juus priecaatos, ja juus buutu nezheeliigi slimi - iesnas taadas, ka liekas juus esat pilns ar punjkjiem (jo to ir tik daudz), kakls saap taa ka nevar paeest, no kleposhanas visas iekshas saap... - tieshi taa es tagad juutos=(((
nux
tongue.gif 1.)nav jaaiet uz skolu(ja pat garlaiciigi maajaas vienai)
2.)var izguleeties....
3.)meedz buut tikk garshiigas zaales...mmm....tongue.gif

ir situaacija kad tava lapaakaa drawdzene tefi nodod un pieiet klaat un saka kad tu esi nekrietna mele(un iisteniiba jaw tu neko nemeloji un neizdariiji)un saka kad ar tefi vairs nedraudzeesies jo noticeeja tam cilveekam kas par tefi sastaastiija sliktas lietaszz....un taa...
utiks
emm. unsure.gif jo mazāk debīliķu tuvumā, jo labāk! happy.gif

tu aizej ciemos pie drauga, kas dzīvo 10. stāvā un, kamēr šis neredz, izmet pa logu sīpolu un trāpi kaut kādai vecenei pa galvu, un šī ņem un nomirst happy.gif
Freya
Es tikai palīdzēju tai sievietei ātrāk aiziet no šīs pasaules. Viņa droši vien to jau sen vēlējās... Un turklāt, jāpriecājas arī par to, ka draugam vairāk nebūs sīpolu salātu ar ko mani pacienāt. smile.gif

Vasaras vidū tev un tavai klasei ir ieplānota kolosāla ekskursija ar nakšņošanu pie ezera, peldēšanos, vizināšanos ar laivu u.c. izpriecām, kas tev dikti iet pie sirds. Taču tu saslimsti - tev ir augsta temperatūrz un tu netiec uz ekskursiju...
irbīte.
Priecājos par to, ka beidzot varēšu netraucēti pasēdēt internetā..


Tu aiz pārskatīšanās esi iedzēris sarūgušu pienu. grin.gif grin.gif grin.gif
re@liste
priecāšos par to, ka varu to izspļaut ārā un izskalot muti.. grin.gif



seņči bez iemesla norubī netu.. tu prasi paskaidrojumus, bet vecāki ignorē tevi...
irbīte.
Priecājos par to, ka neviens uz mani nebļauj par manu nekaunību..

Pilna seja ar pumpām. Pēc stundas tikšanās ar mūža mīlestību..


Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.