Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Priecāšanās spēle
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Laurīcija
man būs iespēja tikt pie jauna mūzikas cd, jo, paldies dievam, man jau ir salauztā cd kopija.

par ko tu priecātos, ja salūztu pc?
irbīte.
Par to, ka tas nav vienīgais!

Par ko Tu priecātos, ja Tu izlidotu kosmosā?
Cecilia
par to, ka man dota tāda iespēja. kosmoss taču ir tik skaists uz zeme arī uzreiz izskatās savādāk.

ja sačakarētos pele spēles vidū?
Potere
priecaatos, ka nav sacakareejies dators.

Par ko tu priecaatos: tu esi apgeerbusies darba/skolas paarrunaam vai kaadam citam ljoti svariigam pasaakumam. tava mamma tev iedod patureet uz minuuti mazo maasu. vina staigaat nemaak un visu laiku tev vinna ir jaautr rokaas. briidii kad, pretiim naak tava mamma un jau celj vinju nost no tevis, mazaa uzvemj tev virsuu. un liidz tikshanaas ir apmeeram 3 minuutes.
Eriette
Šitā spēle no Poliannas, vai ne?

Nu, es varētu priecāties, ka man ir 3 minūtes, nevis viena, lai satīrītos, varētu priecāties, ka viņa neuzvēma man virsū manā kāzu dienā utt.

par ko tu priecātos, ja tavs dzīvoklis/māja (tfu, tfu, tfu - nospļaujas pār plecu, piesardzības nekad nav par daudz, jo šito nenovēlu nevienam) nodegtu? un līdz ar to sadegtu visa tavu vecāku nauda, jo viņi to tieši šodien visus ietauījumus būtu izņēmuši no bankas, un kredītkartes arī sadegtu, nu viss.
Cecilia
priecātos par to, ka būtu iemesls izraudāties uz daudzu un dažādu cilvēku pleciem.

ja kāds noklausītos tavas telefonsarunas?
Kaķurēgs
Priecātos vismaz par to, ka kāds mani beidzot ir pamanījis!:)

Ja tavā priekšā sagrūtu māja?
maichestera
Priecātos ka ne es ne kāds cits tur nav iekšā.

Teroristi uzbrūk Vecrīgai un iznīcina visu rajonu..
Tējas Tantiņa
mans prieks- esmu very tālu no Rīgas...


izceļas trešais pasaules karš (3reiz nospļaujas pār kreiso plecu) mandarīna dēļ...
.kreizī.
priecājos ka nekaroju.

par ko tu priecātos, ja tava mamma nomirtu?
Lizy_girl
Fu blja tur tiešām nav par ko priecāties, un mana mamma vienalga ļauj man visu darīt un paldies Dievam ar viņu viss ok!!


Tātad... Par ko Tu priecātos (ja esi zēns) ka vienā rītā pamostos un būtu meitene, (ja esi meitene) ka vienā rītā pamostos un būtu puisis??
karralá
Es priecātos, ka mati vairs nav gari un, ka tās uztraukšanās par izskatu beidzot var iet papītēt. Un, ka droši varu lamāties, vecākiem neaizrādot "tu esi jauna dāma, mazām jaunkundzēm lamāties nepieklājas". Heh. Un es lēktu vai stāvus gaisā, ka varētu staigāt vienos vienīgos bokseršortos(they're ļuvļuv). Un kaklasaites definitely ir ļuvļuv arī.
*aizrāvos* >_<

Tu sāc vemt sūdus..?
=D
Eriette
Jo ātrāk izvemšu, jo ātrāk būs galā. Priecāšos, jo tikšu pie ārsta, to jau sen vajadzēja.


Tev sāk garšot jēla gaļa? XD
Demigod.
varbūt palīdzēs tas, ka beigās no tās gaļas es lenteņus nedabūšu. jo ir iespējamība dabūt. laughing.gif

kā būtu, ja tavas brokastis vienmēr sastāvētu tikai no kakao krūzes un diviem selgas cepumiem.. un pēkšņi, vienā dienā mājās nebūtu atrodams nedz kakao, nedz cepumi? lieki piebilst, ka brokastis netiktu paēstas.
Christina
CITĀTS(Eriette @ 23.02.2007 22:47) [snapback]1108645[/snapback]


Tev sāk garšot jēla gaļa? XD

Man garšo jēla gaļa! rolleyes_a.gif


Priecātos,ka atkal nav jāēd tas, kas jau apnicis līdz nāvei.



un, par ko tu priecātos,ja tevi sadurtu ar zīmuli? [cauri plecam]
maichestera
Ka tas nav ar AIDS inficēta adata.

Izkrīti eksāmenos.
Christina
būs iemesls pārgulēt ar dekānu! laughing.gif

Ja tu nomirtu?
maichestera
Tad atbrīvotos no sava kuslā ķermenīša.

Gripa..
Laurīcija
iespēja atpūsties no visa un pagulēt.

tev cauri plaukstai izduras adāmadata?
Kaza
Atbrīvojums no sporta stundām skolā.

Tava jaukā, perfektā dzīve galīgi saļogās - atlaiž no darba, izmet no dzīvokļa, novēršas draugi...
Christina
Es varētu kļūt par prostitūtu-narkomānu!

tevi piekauj līdz bezsamaņai un atstāj...
Skalds
Vismaz paliku dzīva un mani neapzaga laughing.gif

Tu pamosties sasiet, karājoties virvē laukā pa 5 stāva logu.
sentinela
Tu vēl neesi miris vai nokritis...
Tu stāvi uz skatuves pilnīgi kails.
Mis_Stress
tā skatuve atrodas kaut kur dzūngļos, tik dziļi džukngļos, ka tur tā ir pieņemts.

tu pamosties svešā gultā ar svešu cilvēku pilnīgi kails/kaila
maichestera
Priecājos ka esmu dzīva.

Nobrūk kompis.
Laurīcija
beidzot varēšu saņemties un pievērsties lietām, kas atstātas novārtā. vai vismaz pagulēt.

nemitīgi asiņo deguns?
JusticeKid
Varu uztaisīt +briesmīgu ģimi un iet pašausmināt vecmāmiņu.

Uzrodas kkāda ļauna ragana un piepeši nobur tevi par sīku neglītu resnu pīrādziņu

Mākoņkaķis Aurēlija
Beidzot, ja kāds sāk dungot "pīrādziņ nāc ārā nāc ārā"
tev ir visas tiesības viņu iedunkāt.

Tu uzkāp uz bizbizmārītes. sad.gif
JusticeKid
tagad kad nabaga bizbizmārīte ir mirusi viņa var lidināties kurp vien vēlas un nebaidīties ka kautkāds pāraudzis lempis šo nospiedīs un cerams ka viņas nāve bija ātra un nesāpīga.

tu uzzini ka tavi vecāki tevi patiesībā nemīl un uztur tevi tikai tāpēc lai viņu vecumdienās būtu kas par viņiem parūpējas, un visam piedevām tu vēl uzzini ka esi adoptēts.
Krisy
man beidzot ir radies iegansts aiziet no maajaam...

tew pusdienaas uz shkiivja uzkriit blakusseedeetaaja kabatlakatinjsh bet tew nenormaali garsho shiis pusdienas...
JusticeKid
priecaajos ka veel palikusi kabatas nauda par ko nopirkt citas pusdienas, pusdienas ar kabatlakatinju iestumju kabatlakatinja iipashniekam...

tev pazinjo ka tevi atstaaj uz otru gadu vai arii met laukaa no shuules
maichestera
Priecātos,jo skolu esmu pabeigusi jau kur tas laiks.

Uzbrūk baisās iesnas.
eknija
URRRAAA!!!!nebūs jāraksta ks matenē par vielu,kuru nesaprotu... grin.gif

tu uzzini,ka tava labākā draudzene pāreļas uz cit uvalsti...
spoguļmeitene
pastāv taču arī internets.


tev paziņo, ka tevī mitinās mazi kukainīši.!
moreits
es priecāšos par to, ka manī nemitinās mazas cērmītes.
lai gan nē, drošvien es līdz tam pat neaizdomātos. bet es vienalga smietos, jo tas noteikti kutētu. un visi uzskatītu mani par idiotu vai ````u. sad.gif

tev paziņo, ka tevī mitinās mazas lielas ```` pretīgas cērmes.
maichestera
Priecātos ka nav lentenis vai nematodes..

Parādu dēļ atslēgtu elektrību..
Elven
kam tad ir domātas sveces?!


Pēc skolas nākot mājas tev uzbrūk pūdelis

Melnais Akvareļu Vienradzis
Priecājos, ka man neuzbruka dobermanis


Tevi nakts vidū pamodina un tādu pašu, kads gulēji, aizsūta uz Zambiju (bez mantām)
Laurīcija
iespēja pārbaudīt sevi.

jumtā pēkšņi parādās milzīgs caurums, turklāt ārā gāž kā ar spaiņiem.
WhiteAngel
ir iespēja paskatīties debesīs_var izmantot kā dušu un nav jāmazgā istaba,! grin.gif

Braucot uz slimnīcu dzemdēt saplīst mašīna un jūs paliekat pusceļā!!Jūs uz slimnīcu ved nevis ātrie,bet gan vīrs un bērni!!

kaut kā tā!! wink.gif
Grēkmeistars
Es priecātos par to, ka tās nav manas dzemdības. happy.gif

Tu ar jaunajām, skaistajām kurpēm nejauši iekāp bedrē un nevari dabūt ārā kāju. Tev jāsteidzas uz eksāmenu, kuru nedrīkst nokavēt. Palikušas 4 minūtes.
lionlife772
Skrietu bez kurpēm. Prieca'tos ,ka tas vismaz norūdītu manas kājas rolleyes_a.gif sportam ar veselīgi...


Ko darītu ,ja Tu es uz dzimšanasdienu un tev salūzt nopirktās puķes (vienīgā dāvana par 5LS)
Tuvākie veikali slēgti un tev nav daudz laika.
Mis_Stress
priecāšos par to, ka mani draugi jau ir pieraduši pie manām neveiksmēm.


tu sasiets guli uz dzelzceļa sliedēm. tuvojas vilciens ar 66km/h ātrumu.
Arbūzgalva
Varētu pasmieties par to, ka esi sasiets. LOL.


Tava māte Tev uzlikusi mājas arestu uz mēnesi, pie datora nevar sēdēt, televizoru nevar skatīties, jāēd tas, ko dod, un viņa speciāli taisa, to kas Tev negaršo.
Margo
Nokritīšos svarā, būs iespēja palaīt grāmatas un kārtīgi ērties ie mācīšanās, jo sekmes slīd uz leju. happy.gif

Vecāki tevi aizvelk uz garlaicīgāko teātra izrādi tavā mūžā.
maichestera
Varēs kārtīgi izgulēties..

Nomirst tavs mīļzvēriņš.
Mis_Stress
nebūs vairs jābaro.

visriebīgākā no tavām tantēm pārceļas uz dzīvi blakus dzīvoklī.
ķirsis
Tad kad viņa atnāks ciemos, viņa vakaraa arii aizies prom un nenakshnjos pie manis... nebuus jaaklausaas vinjas kraakshanaa.....

Tu tiec izsviestsn no dziivoklja un tev ir tikai tas, kas tev muguraaa un kabataas nav neviena pasha grasha?
bad ance
tu priecaajies ka vareesi iet dziivot pie savas draudzenes

tavs draugs(draudzene) ir tevi pametusi/is...
nešķīstais skuķis.
Priecātos, ka pašai nav jāizdomā vieglāks veids, kā pateikt, ka viss cauri.. smile.gif


Tu ej pa ceļu lietus laikā un garām braucošā mašīna speciāli tevi apšļaksta!!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.