Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Priecāšanās spēle
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
piretta
Vismaz nav vieninieks, un es tomeer atziimi vareeshu izlabot...



Kautkas notiek, un peeksni visi tavaa skolaa tevi ieniist un redzeet tevi negrib.. pat skolotaaji..
lil`skater
Priecaajos par to ka man ir iespeeja aiziet liidz skolai un es veel esu dziiva



Tu esi klases liideris, un te peekshni atnaak jauninais un viss mainaas visi(iznemot tevi) vinu dievina
re@liste
priecaashos, ka ir iemesls ar vinju striideeties smile.gif


tu naac maajaas no tusa un konstatee ka es pazaudeejusi jauno spiidiigo mobiilo.... sad.gif(
piretta
Priecaashos ka vareeshu nopirkt jaunu veel labaaku mobiilo!:)


Tev ilgs laiks jaapavada pie moskiitiem apseestaa istabaa, kur nevar ne normaali paguleet pamaaciities un tataalaak...
re@liste
buutu iemesls kaapeec man nekad nav maajas darbu... smile.gif


tev patiik Linkin Park??
Mistake of God
Priecāšos, ka man vismaz nav iepatisies kaut kāds Eminems.

Tavs kaķis ir demonstratīvi nokārtojies tavos ādas zābakos, kurus neņem nevienā tīrītavā.
re@liste
buus iemesls nopirkt jaunus un veel labaakus... smile.gif


tu netiishaam saplees vecaaku kaazu plati.... (ar dziesmaam kas skaneeja tanii dienaa...un taas vairs nav nekur dabuunamas...)
Mistake of God
Priecāšos, ka man tās vairs ne reizi nebūs jāklausās

Tevi uz visu vasaru aizsūta uz kūrortu kaut kādā čuhņā, tāpēc, ka vecāku darbavieta piedāvā pasakainas atlaides.
lil`skater
priecaajos par to, ka es vispaar kaut kur esmu aizsuutiita un ka maniem vecaakiem ir darbavieta:)



Tu tiko esi izveselojies peec rokas luuzuma un tu to atkal salauz
Mistake of God
Priecāšos, ka visiem atkal ir iemesls mani žēlot un apčubināt.

Kaimiņi augšstāvā appludinā dzīvokli un tev istabā pa visiem stūriem gāžas silts ūdens
Ungaarijas ragaste
Priecāšos, ka tas ir silts ūdens, tātad dušojamies !!!

Tu dzīvo pirmajā stāvā un pagrabā pārplīsusi kanalizācijas truba, tāpēc tev dzīvoklī ir nelaba smaka.
Sunny
Smaku var izvēdināt, labi ka dzīvoklī nav nelāgas pļekas utt.!!!!! smile.gif

Tu skrien pa ielu un uzskrien savam puisim/meitenei. Viņam pie rokas gāja tava best draudzene/draugs un viņi bija bučojušies.
Tvixy
priecaajos ka uzskreeju vinjiem virsuu lai vareetu uzskriet veelreiz virsuu un shoreiz taa pamatiigi...


tu esi aizdomaajies, un nejaushaam apeed vecu,smirdiigu sieru sick.gif
Ungaarijas ragaste
Labi, ka tualete nav tālu un tur neviens nevannojas smile.gif)

Tavā mājā nezin kā ieviesušās peles un tu uzstādi slazdu un novieto plauktā. Nākamajā rītā tu steiga par to esi aizmirsusi(is) un ņemot krūzi slazdā iecērtas pirksts (ūūū cik sāpīga situācija).
Mistake of God
Priecājos, ka tur nebija peles, un es nesaķēru rokā līķīti.

Tu brauc šaurā, pārbāztā autobusiņā vasaras vidū, karstumā no Klaipēdas uz Tallinu, un tev blakus sēž pumpains puišelis, kurš nepārtraukti ēd ķiploķmaizītes un urbinā degunu, tev nav kur pārsēsties.
piretta
Priecājos ka man patīk ķiploku smarža un man taču ir arī tiesības uz viņu neskatīties.tongue.gif


tev jābrauc uz superīgu (tiešām) ceļojumu uz Bahamu salām, taču tu saslimsti ar smagu angīnu, un nevari braukt ceļojumā!! Un tevi aprūpēs kāda veca ļauna muužam
neapmierināta veča:)
U-Star
Yes! ielaidīšu viņai angīnu! devil.gif

Skolā (nu jeb k-kur citur) notiek "Pavasara balle"! Tu ej kopā ar ar cilvēku, kurš/kura ir smux/smuka, gudrs/gudra un arī visādi citādi lielisks! wub.gif
Viss jau ir saplānots, bet.... tad atbrauc Tavs nūģīgais brālēns/nūģīgā māsīca un muttere (sauksim viņu šoreiz šādi) liek Tev iet kopā ar viņu! Nu jāiet ir, citas iespējas nav! crying.gif Par ko priecāties?
Ledene
Es uz tā nūģa fona izskatīšos kā balles karaliene! wink.gif


Tu ar mokām esi aizdevis draugam mīļāko cd, bet viņš to sabojā un atsakās maksāt kompensāciju. Tu, protams, esi sausā un tev nav iespējas mūziku atvilkt no neta. Par ko priecāties??
re@liste
buus iespeeja terorizeet vecaakus lai iedod naudinju... devil.gif



tu speelee datorspeeli, bet pekshnji saak k-kas chakareeties.... izejot no speeles tu konstatee ka tavaa kompii ir viiruss kursh ir izdzeesis visas progas...... par ko tu priecaasies?

[patiess notikums sencim darbaa kaads k-ko savaariija un tika izdzeestas visas progass...]
Ledene
Par to, ka kādu laiciņu būšu brīva no datoratkarības grin.gif !!!

Par ko tu priecāsies, ja pirmajā randiņā noliesi sevi un partneri ar kolu?
FallenBeautiful
Par to ka wares kaut ko nogerbt laughing.gif rolleyes_a.gif

Par ko tu priecasies ja tawa draudzene/draugs bus biseksuals silent.gif :blink:
Ungaarijas ragaste
Nebūs pārāk saskumis, ja izdomāšu vairs ar viņu nedraudzēties.

Vecāki tevi aizsūta pa brīvdienām uz laukiem. Tu mēģini sazināties ar saviem draugiem (kad jau esi laukos), bet tavam mobilajam nav zonas un tuvākais telefons un dators atrodas pāris kilometrus tālāk.
Ledene
Pamācīšos telepātiju happy.gif

Tu esi apēdis kg cepumu, līdz atklāj, ka tiem porms 2 mēnešiem beidzies termiņš..
re@liste
buus iepseeja neiet uz skolu..., ja protams buus k-kas nopietns....




nu jaa tu seedi ar savu draugu/draudzeni kafejniicaa. tu dzer limonaadi un izdzirdi ka kaads saak staastiit aņuku un tu protams neizturi un visu limpeni uzspļauj savam/ai draugam/draudzenei... ?
U-Star
Īstenībā, man tā ir gadījies, jo S smējos kā draudzenei kola pa degunu iznāca! grin.gif
Šādā situācijā var priecāties par visu ko (it īpaši par draudzenes sejas izteiksmi!)!!!

Trīs vārdi- Jāiet uz bērēm.
Londona
Priecaajies, ka pats veel esi dziivs!! Un vai nu gluzji visi miiljie ir nomirushi!? sad.gif


Tu pamosties un redzi, ka tevi apstaajushi 6 milzu zirneklji, kas trin nazjus brokastiim. Tev no shausmaam pazuud balss un arii zizjlja nav pie rokas. blush.gif
Anja
Priecaašos par to ka vakar biju ljooti piepiipeetaa tusaa un nebiju speejiiga vair vakaraa ieiet dušaa, taapeec šoriit smirdu un gan jau ka smirdiigos need:)

Par ko tu priecaasies, ja kaads uzzinaatu ka tu skolas tualetee nolaidi ljoooti skalju un smirdiigu kluci?
re@liste
par to ka tas notika tualetee nevis piem biksees... rolleyes_a.gif ohmy.gif :blink:




nu tu staavi autobusaa un flirtee ar smuku, forshu...džeku/meiteni..., bet nu tev no taa autobusa shofera braukshanas sametas nelabi un tu uzvem džekam/meitenei virsuu....
lil`skater
Priecaajies par to ka neuzveemi virsuu sev, nevaidzees mazgaat drebes



Tev draugs uzticeeja vienu svariigu un daargu disku, bet tu to nejaushi izmet miskastee un kad attopies jau ir par veelu kaut ko maiiniit, jo tas jau ir aizvests uz Svalku
esssiiite
Priecaajos, ka tas nebija mans svariigais un daargais disks... smile.gif

Tavs labaakais draugs/draudzene vairs negrib ar tevi draudzeeties?
lil`skater
priecaajis par to ka agraak ar tevi draudzeejaas


Tu pazaudee ieluudz savu draugu/draudzeni uz kino, bet kad juus staavat rindaa peec biletes tu aptver ka naudas maku atstaaji maajaas un jums vispaar nav naudas
Ungaarijas ragaste
Priecāšos, ka kabatzagļiem nebūs ko mums nozagt un ka būs vēl citas dienas, kad aiziet uz kino.

Tu brauc autobusā uz laukiem. Ārā ir putenis un kādā īpaši aizputinātā vietā autobuss iestrēgst. Turklāt ir astoņi vakarā, neviena mašīna nebrauc, apkārt dziļā sniegā tīti lauki un uz tuvākajām mājām jābrien vismaz 2 km (līdz tavam galamērķim ir 15 km).
grapefruit
Nu jā, skaisti, vai bieži gadās izdevība pārnakšņot autobusā!? laughing.gif

Nu hmm, ejot pārgājienā gadās ar visām drēbēm ievelties dubļu peļķē, turklāt citas tev nav un tagad jābrien vien tālāk līdz pašam vakaram...
Mistake of God
Toties cik labi būs vakarā novilkt tās lupatas...

Tu esi ielūgts/a uz tusu akvaparkā, iegādājies/usies stilīgu peldkostīmu vai peldbikses, bet iepriekšējā vakarā kāds tevi uzcienā ar zemenēm un tu viscaur nometies ar izsitumiem.
Ledene
Labaak tomeer padziivot maajinjaa, nekaa salauzt kaaju akvaparkaa !

Tu esi pazaudeejis savu dzimshanas dienas daavanau - kaklarotu, kas ir gjimenes relikvija... (man taa gadiijaas !!!)
...::angel::...
Labi , kam man nebuus jaalieto taada nodilusi mantinja...

Tu nejaushi nolauzi draudzenes kurpei papeedi...
Fianka
Labi,ka vinjai nebuus jaaiet ar tik negliitaam kurpeem. tongue.gif

Kameer tu biji skolaa,tavaa dziivoklii/maajaa ielauzaas zaglji un nozaga naudu,datoru,televizoru,telefonu...
Mistake of God
Super, beidzot varēšu atpūsties no briesmīgajieim acu bendētājiem, palasīt ko intelektuālu un padzert tējiņu.

Tu mierīgi no rīta iznes miskasti, bet tevi notriec Hoetikas mašīns un iegrūž pa taisno stikla konteinerā
Ungaarijas ragaste
Labi, ka stikla un ne pie ēdienu atlikumiem.

Gatavojoties pirmajam randiņam, tu aizej pie frizieres sataisīt jaunu fričeni. Friziere ir saslimusi un viņas vietā ir mācekle, kas uztaisa kaut ko galīgi nejēdzīgu un ne tavā stilā.
eziic_miglaa
priecaajos, ka man vismaz ir mans stils wink.gif un veel labaak tas buus manaams uz skeersaas frizuuras fona

be tja nu peeksni notiek taa, ka iespruust vientulas sabiedriskaas tualetes krampiitis, uz saucieniem paliigaa neviens neatsaucas un ir pagaajusas jau divas stundas (kuru laikaa tev sen jau vajadzeeja buut kaadaa balliitee) saadaa bezceriigaa situaacijaa?
Ledene
Plāns A:

Cilvēks izlien pa esošu vēdlodziņu

Plāns B:
Cilvēks izsit durvis ar kājas spērienu

Plāns C:
Cilvēkam ir mobilais telefons...

Plāns D:
Cilvēks gaida. Un sagaida wink.gif

Un pēc tam viņš ar nokavēšanos ierodas ballītē un ir `vakara zvaigzne` -- jo viņš taču ir piedzīvojis pavisam neikdienišķu situāciju grin.gif rolleyes_a.gif

Nākamā situācija:

Sabiedriskajā tualetē sēžot, tu izdzirdi, kā paziņas/draugi/kolēģi tevi aprunā par pavisam nepatīkamām lietām.... unsure_a.gif
Mākoņkaķis Aurēlija
CITĀTS
Sabiedriskajā tualetē sēžot, tu izdzirdi, kā paziņas/draugi/kolēģi tevi aprunā par pavisam nepatīkamām lietām....

Tev vajadzētu priecāties ka esi dzirdīgs un ka tev ir paziņas/draugi/kolēģi kuri prot uzzināt lietas. silent.gif
Man galīgi šodien nav fantāzijas getlost.gif
Tevi,ejot uz mājām,liels daudzums pilsētas baložu ir ievēlējuši par tualeti,un tu iekāp suņu sūdos,un tavas mājas durvis ir apzīmētas ar grafiti.
nabaga cilvēks silent.gif .
LightAngel
Es esmu baložu uzmanības centrā, man nāksies nopirkt jaunas, labākas kurpes un mana māja paliks tur kur tā bija.



Tevi ieceļ par prezidentu un tu esi izraisījis karu starp ASV un Kanādu
Ungaarijas ragaste
Beidzot es esmu pasaules mēroga slavenība un ļoti daudziem cilvēkiem ir ļoti stipras jūtas pret mani, un esmu sev pēc nāves nodrošinājusi pavisam siltu vietiņu! yahoo_a.gif

Tu esi izlijis cauri slapš, esi pārsalis. Tu aizej uz pieturu un gaidi busu, bet atklājas, ka neviens nekursē, jo visa satiksme ir slēgta (arī uz vienīgā tuvākā tilta, pa kuru tikt pāri upei, kuras otrā krastā ir tavas mājas).
Mākoņkaķis Aurēlija
Un tu esi priecīgs,jo ASV tev ir pie vienas vietas,bet Kanāda,pēc hokeja,pie pirmās d*** grin.gif !Un esi ļoti priecīgs,ka esi iecelts par prezidentu,turklāt vienmēr esi vēlējies biedzīvot revolūciju!

Tad kad esi rakstījis lielu darbu 100 lapusēs,un ja tu to neuzrakstīsi te vnetiks dota otrā iespēja,un tu tiksi atlaists.Tiklīdz tu esi uzrakstīji 100-tās lapuses priekšpēdējo vārdu,tev dators uzreiz tiek vīrusā,un viss tiek nodzēsts,turklāt tev nebija nekas izdrukāts.
Lestat
Priecājies, ka tev nevajadzēja rakstīt 200 vārdu garu darbu


Laukā ir saulains un jauks laiks, bet tikko tu esi izgājis no mājas sāk snigt sniegs (turklāt tu esi saģērbies vasaras drēbēs) un tu pamani, ka es aizmirsis mājas atslēgas un eseju, ko tev šodien OBLIGĀTI jānodod
Mākoņkaķis Aurēlija
*tu viņu jau uzrakstīji whistling.gif
..bet tu priecājies par to,ka neaizbaidīsi projām vasaru,turklāt skolotāja varēs aplūkot tavu skaisto dienasgrāmatu!

Tu esi izlēmis vasarā aiziet uz mežu piknikā,bet,tiklīdz tu esi ticis pašā meža biezoknī,tu pakrīti aiz skanes,visa tava līdzpaņemtais ēdiens iekrīt suņa sūdos,un tu pats saproti ka esi apmaldījies.
Emma
Es nopriecājos, ka neesmu izsalkusi galīgi un arī par to, ka man vienmēr ir līdzi mobīlais... grin.gif


Tu bučojies ar savu mīļoto uz soliņa parkā, bet pēkšņi kaut kādi sīkie garāmskrienot uzmet jums virsū palielu balonu, kas pildīts ar ūdeni un jūs abi esat galīgi slapji...
Mistake of God
Kamēr mans mīļums ir blakus, mani nekas nespēj sarūgtināt.

Tava ome ir ziemassvētkos atbraukusi pie tevis un uzdāvinājusi tev pašadītu rūķu cepuri (rozā, ar zilzaļu saulīšu rakstu) un otrajos ziemassvētkos lūdz, lai tu viņu pavadi iepirkties uz centru, kur noteikti tusē visi tavi draugi un vēl uzstāj ka tev viņa ir jāved uz rokas un jāvelk viņas dāvinātā cepure
Eowena
waaaa... tu ko? zin cik forši... tu aizsāksi jaunu stilu... grin.gif lūk kas tur laps... laughing.gif


tu esi ielīdis patusēt skapī huh.gif un tad konstatē ka esi tur iesprūdis... huh.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!