Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Par vampīru būšanu vai nebūšanu
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris > Mitoloģiskas un noslēpumainas būtnes
Lapas: 1, 2, 3, 4
Jokermans
Izlasiet uz nosleepuma kambara...vampiiru fani un juus uzzinaasiet kas un ko es par to domaaju... whistling.gif
helly
ui vispār neesmu domājusi par to..... Bet padomājot es negribētu kļut par vampīru vienalga vai palieku dzīva vai nē unsure.gif
Man liekas pretīgi...
alohamora
nedomaaju par taadaam lietaam..vispaar jau nebuutu ne vainas, tik taa asinju suukshanas lieta sux. laikam jau ka tomeer nee....
Rigor_mortis
Skaic ka gribu būt!!!
Pusdzīvs un pusmiris....ne īsti labs, ne īsti ļauns....ne īsti iekārojams ne īsti ienīstams tikai nevar atteikt un nevar atsacīt...viņu daiļuma dēļ ciklvēki mirst...viņu dēl bija kari bet neviens jau netic tikai pakļaujas....
Nemesida
Gribeet jau gribam...Turklaat tikai shodien atklaaju, ka man patieshaam garsho asinis...nu jaa..anyway...es par...tikai nav jau taadas iespeejas...labpraat dziivotu muuzhiigi un tikai naktii, jo man shaa vai taa riebjas dienasgaisma un spilgta gaisma vispaar...un vispaar...tikai padomaajiet - naktis tachu ir tik skaistas...meeness, zvaigznes utml shtrunti...nez..
eziic_miglaa
ir cilveeki, kas tomeer to izveelas par savu dziivesvedu. veel tagad atceros, kad biju pavisam maza (kaut kaadi 5 gadi vai kaa) nevareeju aizmigt, jo salasiijos lielas gudraas (un ne dzeltenaas) aviizees milicu hronikas, kur bija piemineets cilveeks, kas par vampiirismu - reaalu vampiirismu iespundeets cietumaa... tad man likaas ka vins var tuulinj izbeegt un atnaakt pie manis, baisi paardziivojumi bija, lidiz mamma izrunaajaas ar mani, ka nekas taads ennotiks. taa ka vampiiri ir ne tikai mistiski teeli bet arin pavisam reaali cilveeki. pat latvijaa ir bijusi.
Nemesida
tie jau nav vampiiri, bet vnk crazy slepkavas, kam aciimredzami vnk garsho asinis...tas taads crazy vampiirisms...
Nimue
PG13 laikam tas īsti neatbilst, bet nu... ir visādi cilvēki ar visādām tieksmēm. Nekrofīli arī eksistē, lai cik dīvaini neliktos. (nejaukt ar nekromantiem)
Kā lai to saka... vispār jau tādi ir pavisam reāli. Un ne visi ir psiho slepkavas (tb - ne visi ir slepkavas, par otru daļu var arī strīdēties). Ir cilvēki, kam ē.. nu jā patīk dzert asinis, un tādi kuriem tīri labi patīk būt par "donoriem" - nu jā, tos vienkārši cietumā neliek (privāti katrs drīkst darīt ko grib).

Gadījumi, kad par vampīrismu +slepkavību (imho tad to tomēr kā kanibālismu klasificē) kādu notiesā ir bijuši. Gan seni, gan ne tik seni....
Hypsus...
Es gan gribeetu man patiik vampiiri katraa zinjaa vinji ir labaaki par cilveekiem jo vinjiem ir dziives meerkjis un vinji zin ko dara gluzji preteeji cilvekiem..... devil.gif
Nemesida
Nu jaa...cilveeki ir nepilniiigaakaas un kljuudainaakaas buutnes uz pasaules. Un arii biistamaakaas. Tie pashi sevi izniicina...apzinaati...dahzi var buut arii neapzinaati, tachu iznaakums ir viens..
Jebkuraa gadiijumaa man arii vampiiri shkjiet daudz sapraatiigaaki par cilveekiem (taas jau tikai manas domas)...Saaksim jau ar to, ka savaa garajaa muuzhaa vinji vairaak iemaacaas un saprot...cilveekam shaada iespeeja nav sniegta...Ko tad vispaar var uzzinaat par dziivi pa nieka 70 gadiem? (un arii tik daudz reti kursh nodziivo)
addnill
Wē!fuj!asinis dzert...phē!!!Nē, paldies...tas tā, bet lidināties apkārt gan būtu forši! whistling.gif
Nemesida
Kursh teica, ka vampiiri prot lidot (leviteet)? Diezin vai...
jebkuraa gadiijumaaa es joprojaam nesaprotu, kaapeec neviens negrib dzert asiniz? huh.gif garshiigas tachu...
The Master
CITĀTS(Air Spirit @ 22.05.2004 10:17)
Nekādā gadījumā. Visi vampīri,varbūt izņemot Bleidu ir vieni no tizlākajiem monstriem kādi vispār ir radīti.Acīmredzot neizdevies Lucifera joks
*

Jaa man Bleids arii patiik, tacju ne visi vampiiri ir monstri- ir parastie(eed, galina..vienvaardsakot liidziigi zombijiem) un ir iipashie(eed, dziivo kaa cilveeki, galina, ciinaas par sevi un tml.)Kurus monstrus tu veel uzskati par tizliem?
Man patika arii Frosts(ja atceries vinju)- vinjsh nebija tik prasts kaa vampiiri tajaa klubaa filmas saakumaa......
The Master
CITĀTS(..evalia.. @ 27.12.2004 19:11)
Kursh teica, ka vampiiri prot lidot (leviteet)? Diezin vai...
jebkuraa gadiijumaaa es joprojaam nesaprotu, kaapeec neviens negrib dzert asiniz?  huh.gif garshiigas tachu...
*

Pilniigi tev piekriitu par asiniim....un vampiiri tieshaam nelido.....
Tots
Es negrībētu būt vampīrs. Jo ka gan es pils tumšajos mūros parciestu sāpes kuras rada asiņu alkas pēc tām. Neviens tevi nemīl un negrib un tev atliek apēst sev tuvākos brrrr....! Nē ne kādā gadijūma.
The Master
CITĀTS(Hals_Devins @ 30.12.2004 22:37)
Es negrībētu būt vampīrs. Jo ka gan es pils tumšajos mūros parciestu sāpes kuras rada asiņu alkas pēc tām. Neviens tevi nemīl un negrib un tev atliek apēst sev tuvākos brrrr....! Nē ne kādā gadijūma.
*

Taapeec jau nedriikst iemiileet savus tuvaakos...
Nemesida
Njaa "nedriikst iemiileet sev tuvaakos" laughing.gif

Nav jaaseezh kaut kaados muuros. Vampiiri nemirst no saules gaismas. Un var pilniigi labi dziivot starp cilveekiem. Vampiiri var paartikt ne tikai no asiniim. Un nav nepiecieshams tuseet pils pagrabos un mirt no slaapeem, ja var aiziet uz tuvaako apdziivoto punktu un iekosties kaadam veenaas...

PS. nu tie jau arii tikai mani uzskati...
Maxwels
Laikam jau negribētu, no šī goda atteiktos. Ne jau dēļ asiņu dzeršanas vai vēl kādām vampīru padarīšanām, bet vienkārši dēļ tā, ka esmu jau pieradis būt par cilvēku... smile.gif (es... - un vampīrs? Neiet kopā! wink.gif )
Švilpaste
Droši vien,tad kad esi vampīrs tad tās asinis garšo..vēē...sick.gif
Bet ja kāds saka.ka vampīri nelido lai paskatās "Van Helsingu"


Es jau gribētu pamēģināt - varētu lidot,staigtāt pa sienām thumbsup.gif
Nemesida
"Van Helsings" ir kaarteejais tizlais Holivudas izgudrojums. Tur no patiesiibas ir kaads procents...varbuut mazaak.
Jebkuraa gadiijumaa varbuut, ja vampiiri paarveershas par sikspaarnjiem...bet sikspaarnji-vampiri un cilveeki-vampiiri ir divas dazhaadas buutnes.
Roze
Viennozīmīgi ne!!!!! bet vispār par to neesmu domājusi!
The Master
CITĀTS(Tuziks @ 08.01.2005 09:20)
Droši vien,tad kad esi vampīrs tad tās asinis garšo..vēē...sick.gif
Bet ja kāds saka.ka vampīri nelido lai paskatās "Van Helsingu"


Es jau gribētu pamēģināt -  varētu lidot,staigtāt pa sienām thumbsup.gif
*



Tu varbuut uzskati, ja kaut ko raada kaadaa filmaa tad taa ir taisniiba huh.gif ?
Esi pagarshojusi asinis, ja saki vee?- tavaa kjermenii pluust aptuveni cjetri litri sarkana skjidruma, kursh tev liek domaat par kaut ko pretiigu! wink.gif
Nemesida
Nu beidziet aakstiities.. huh.gif asinis tachu ir garshiigas... w00t.gif godiigi... happy.gif
Erm...bet no taam filmaam gan nevajadzeetu iipashi iespaidoties...tur labi, ja 1% patiesiibas par shiim apbriinojamajaam radiibaam...
The Master
CITĀTS(..evalia.. @ 28.01.2005 22:27)
Nu beidziet aakstiities.. huh.gif asinis tachu ir garshiigas... w00t.gif  godiigi...  happy.gif
Erm...bet no taam filmaam gan nevajadzeetu iipashi iespaidoties...tur labi, ja 1% patiesiibas par shiim apbriinojamajaam radiibaam...
*

Tas bija domaats man?- man personiigi nav nekaadu iebildumu pret sho ''dziiviibas sulu''! Jaa zinu par to garshiigumu- man personiigi patiik!
dzindzins
nu nebutu jau slikti, bet vai visu dziviti?....hmmm.....nezinu, butu gruta izvele, kura es nosveros uz vampira busanas pusi!!! grin.gif
Nemesida
CITĀTS(Sbafulo @ 28.01.2005 22:37)
Tas bija domaats man?
*


Nee...tas bija domaats tiem, kuri te breec, ka asinis nemuuzham nedzershot... huh.gif
Apa
Nākošvasar braukšu uz Rumāniju, arī uz to pilsētu, kur Drakula ir dzimis. Tad jau redzēs, varbūt satikšu!!! Būtu jau forši. Nez vai tie vampīriņi no filmas Bafija pret vampīriem ir cēlušies no Rumānijas.
The Master
CITĀTS(Apa @ 29.01.2005 18:00)
Nākošvasar braukšu uz Rumāniju, arī uz to pilsētu, kur Drakula ir dzimis. Tad jau redzēs, varbūt satikšu!!! Būtu jau forši. Nez vai tie vampīriņi no filmas Bafija pret vampīriem ir cēlušies no Rumānijas.
*

Tie vampiirinji no ''Bafijas pret vampiiriem'' ir paarspiileeti, jo par vampiiriem nekljuust tikai nedaudz iekozjot un vampiiriem nav baisas uzacis un citas seriaalaa atteelotas paziimes....

Ja arii tev izdosies satikt Drakulu, tad tas katraa zinjaa buus peedeejais tavaa dziivee!!!!!!!! :blink:
zuzee
jaa,labpraat smile.gif!vismaz vareetu kaut kaa izgaismot savu vienmulo dziivesveidu sad.gif

OFF>nevar kkaa sapludinaat?pilns ar shitaadiem....<
BellaDiva
U jaa vampiiri wub.gif
Mana sirds lieta..naciet uz sakoziet mani..es gribu...smile.gif)heh:)
Bez saules spetu dzivot un varetu partikt no stulbiem ļautiņiem, pasaule ķļūtu skaistāka:)
serafa
hmm...lai gan man nezheeliigi patiik wampiiri,par to wai pati gribeetu buut wampiirs,domaajusi neesmu...bet...iisteniibaa es gribeet buut wampiirs tikai tad,ja preteejaa gadiijumaa man buutu jaamirts...
es nezinu wai wareetu tik aatri pierats,bet es gribeet buut wampiirs... rolleyes_a.gif
saulove
man patīk vampīru filmas un grāmatas, bet pati nekad negribētu būt vampīrs, jo tad būtu jādzer asinis tādējādi nonāvējot citus vai pārvēršot par vampīriem. Bet tad jau tiek zaudēta dvēsele un cilvēciskums, bet man šīs divas lietas ir ļoti svarīgas.
Demon
njaa, domaaju, ka buutu interesanti pabuut par vampiiru kaadu laicinju, tachu uz visu atlikusho muuzu... nee, paldies.. cool.gif
emma v.
es noteikti ribētu!!! es varētu lidot!!! sorcerer.gif
Ledene
Grūt pateikt.. man vampīri asociējas ar kaut ko vardarbīgu, erotisku un skaistu. Arī ar 19. gs. aristokrātiem. Laikam kolosālo ''vampīrfilmu'' dēļ..
Ja man tagad jautātu, vai es vēlos par tādu kļūt, atbilde būtu ''nē !''. Tas ierobežotu manas attiecības ar citiem [vampīra skūpsts tongue.gif]. Taču kā vienas nakts piedzīvojumu es to gribētu.
Mattiass
Nu, ja man būtu izvēle - mirt vai kļūt parvampu, izvēlētos pēdējo. Varbūt pat iepatiktos. Galīgi nomirt taču var vienmēr. (Kāpēc es teicu galīgi - manuprāt, vampīri ir ne tikai likantropi, bet arī īpašs nemirušo paveids.)
Pinsy
One day i`ll be a vampire cool.gif tongue.gif
Jup, jup, jup happy.gif - gribētu būt vampīrs
OneWhoKnows
Porphyria - reti sastopama slimiba ar paris interesantiem simptomiem :
1) paaugstinata jutiba pret gaismu, aada gaismas iedarbiibaa var sachokuroties, nomelnet, apdegt, smagakos gadijumos var nokrist pirksti, ausis, deguns
2) sarkanas acis, zobi (kaa ar asiniim) un uriins
3) slimibas arsteshanai musdienas izmanto no asiniim iegutus preparatus (interesanti kaa arsteja senaak ;)
4) kiploki satur kimiskas vielas, kas pasliktina porfirijas slimnieku stavokli
Heiliona
Jā, es labprāt kļūtu par vampīru. Nezinu vai tā gribētu nodzīvot mūžu, bet es būtu gatava pamēģināt happy.gif
Minki
Pirmkārt jau - vai es ticu Vampīriem? - nezinu, bet ja nu atklātos, ka tādi ir, un man piedraudētu ar nāvi, es droši vien izvēlētos kļūt par vampīru, jo vismaz kaut kas jauns. grin.gif laughing.gif Bet es tādiem cilvēkveidīgiem vampīriem ne visai ticu! blink_a.gif
whitegirl
Nevienam neljautu dzer manas asinis... Un arii es negribeetu taas pagarshot... grin.gif
Bet vampiira zobinji man jau ir pashai saveejie... wink.gif
Lia'angia
Hmmm... ja ņem vērā, ka reālie, patiesi eksistējošie vampīri ir pamazi, pretīga izskata sikspārņi ar cūkas šņukuram līdzīgu degunu - Nē!!! grin.gif tongue.gif
Tagad, gatavojoties referātam, esmu šo un to par vampīriem palasījusies (mitoloģiskajiem, tātad tiem, no kuriem radušies grāmatu tēli). Nu nē - arī ne par vienu no mitoloģijā sastopajiem vampīriem būt es negribētu.
Par daiļliteratūrā sastopamajiem - laikam jau arī ne. Tas kaut kā neiet kopā ar maniem uzskatiem par dzīvi. smile.gif Kur nu vēl par labu dzīvi. Un man dikti patīk saulīte, bet vampīrs pat uz solāriju aiziet laikam nevar... tongue.gif
ogle.
Vai cik daudz atbilžu par jā, labprāt.. he he..
es gan neesmu par to domājusi.. he he
Meitene no Priekšpilsētas
es neesmu par to domaajusi tongue.gif
Fantomass
Ja būtu tāds vampīru komjūnitījs, kurs sanāktu vietējie vampīri, parunātu savā starpā un šo to iekostu, tad jau varbūt arī ka nebūtu nekas pretī
Simple Girl
neesmu par to domajusi.. bet nu... hmm gribetu tikai 1 iemesla delj, muzhigas dzivoshanas.. bet ta mani kaut ka nesaista fakts ka man taka vajadzetu dzert asinis un taa... hmm tas taka mani atbaida tongue.gif bet laikam jau negribetu smile.gif
bluish_eyes
Noup, noup, noup!!!
Kāds prieks dzīvot mūžīgi?? Kāds prieks staigāt riņķī pa naktīm un baidīties no gaismas??? Kāds prieks no krīta bālas ādas??? Kāds prieks dzert asinis???
Nekāds!!!
Kalevale
Neesmu par to domājusi, taču tagad, kad man sāk likt par to domāt, tad pilnīgi skaidri un gaiši NĒ!!! Man ir labi tā! Cilvēkam būt! Kādēļ, lai es gribētu mainīties? huh.gif

es pati --->
Kalevale//**//
Kendisa
Nē es negribētu, pat zinot, to, ka būs mūžiga dzīvošana un viss pārējais. Es negribu dzert nevainīgu upuru asinis, kas tikai pagadās ceļā. Es negribu būt nolādēta. Es neesmu sātaniste, kaut atbalstu tumsu!!
Ungaarijas ragaste
Uzgāju šo aptauju un aizdomājos, pirmajā mirklī - jā, gribētu gan, mūžīgā dzīve utt. Bet mirkli padomājot nolēmu, ka nē. Ticu reinkarnācijai un tas nozīmē, ka pārvēršoties par vampīru, zaudēju iespēju izdzīvot visu to, kas mani sagaidītu. Turklāt liekas, agrāk vai vēlāk apniktu tāda mūžiga dzīvošana un slaktēšana asiņu dēļ...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!